• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Шкільні канікули на 2018-2019 навчальний рік. Графік

Що люблять школярі найбільше? Звичайно ж, канікули, адже саме цей час вважається самим безтурботним, коли можна веселитися, гуляти з друзями і зовсім не думати про те, як зробити домашнє завдання і підготуватися до уроків. Шкільні канікули на 2018-2019 навчальний рік стане темою, яка буде корисна також дуже багатьом батькам, так як точне знання графіка відпочинку та навчального часу дитини допоможе багатьом спланувати свій час і вибрати найбільш оптимальний момент для відпочинку всією сім'єю.

Шкільні канікули на 2018-2019 навчальний рік. Графік


Загальні положення

Якщо уважно вивчить існуючий закон, то можна відзначити наступні дуже важливі моменти. Періоди, вільні від занять в школі, обов'язково надаються всім учням в один час. Їх тривалість регламентується законом України «Про освіту» та шкільним Статутом.

Календарний графік на навчальний рік повинен бути розроблений і затверджений загальноосвітнім закладом. Але варто пам'ятати, що Міністерство освіти не встановлює точні дати і терміни канікул у всіх загальноосвітніх закладах без винятку, так як вони дають лише тільки рекомендації щодо складання графіка.
Шкільні канікули на 2018-2019 навчальний рік. Графік

Причому варто пам'ятати, що графік канікул може істотно відрізнятися, адже все безпосередньо залежить від того за яким графіком організовує навчальний процес школа, тобто по чвертях або триместрах.
Шкільні канікули на 2018-2019 навчальний рік. Графік

Важливо відзначити і виділити наступну інформацію. У чому вона полягає? Протягом навчального року загальне число днів відпочинку становить не менше 30 (для першокласників - 35), а влітку - не менше 56 календарних днів. Обов'язковою є дата початку навчання - 1 вересня.

Шкільні канікули на 2018-2019 навчальний рік. Графік


Графік канікул по чвертях

Якщо говорити про традиційне графіку занять учнів в школі, тобто навчанні по чвертях можна відзначити наступний попередній графік.

осінній - з 27 жовтня по 5 листопада 2018 р .;
зимовий - з 26.12.2018 по 8.01.2019;
весняний - з 23 по 31 березня 2019 р


Що ще важливого в кожному графіку канікул відзначити?

По-перше, літні канікули. Літній відпочинок починається у учнів молодших класів 23-25 ​​травня, а у старшокласників (крім 9-х та 11-х класів) - з 1 червня. Випускники закінчать навчальний процес відповідно до розкладу іспитів, що проходять з кінця травня до кінця червня.
По-друге, осінні канікули. День народної єдності в 2018 р припадає на неділю, тому осінні канікули 2018-2019 навчального року найімовірніше розпочнуться 29 жовтня і закінчаться 5 листопада, склавши 8 днів, а з урахуванням вихідних днів (27 і 28 жовтня) - 9-10 днів. За цей час школярі зможуть добре відпочити, відвідати музеї та театри, сходити в кіно і провести час з батьками і друзями.
Шкільні канікули на 2018-2019 навчальний рік. Графік

По-третє, зимові канікули. Новорічні канікули 2019 року починається у школярів після 25 грудня 2018 року і тривають до 9 січня 2019 р. На цей час припадають загальноросійські новорічні свята, тому хлопцям вдасться провести їх разом з рідними. Сімейний відпочинок можна провести на лижних курортах, в поїздках по цікавих місцях. По всій країні в цей час пропонується безліч розважальних заходів для дітей, які можна відвідати всією сім'єю.

По-четверте, весняні канікули. Вони розпочнуться 23 березня, а до навчання школярі розпочнуть 1 квітня 2019 р Третя чверть є найдовшою, і після неї відпочинок особливо потрібний. Має бути закінчення навчального року, і слід добре відпочити, щоб завершити його без проблем. Якщо дозволяє погода, цей час варто присвятити прогулянкам і іграм на свіжому повітрі. Канікули також дозволять підтягти знання з тих предметів, які вимагають додаткової підготовки.

Шкільні канікули на 2018-2019 навчальний рік. Графік


Канікули для першокласників


Їли говорити про першокласниках, то для них передбачені свої додаткові канікули, які також прописані в законі. Додаткові канікули у першокласників в цьому році пройдуть з 25 лютого по 3 березня. Вони введені для того, щоб допомогти юному школяреві краще адаптуватися до навчання і провести найдовшу чверть в навчальному періоді. Такий же додатковий канікулярний період рекомендується і для учнів корекційних навчальних закладів. У деяких школах відпочинок в лютому влаштовують для всіх учнів початкових класів з 1 по 4.

Шкільні канікули на 2018-2019 навчальний рік. Графік


Важливо знати!!!!!


Але не завжди батьки мають повне уявлення про шкільному навчальному процесі, але виправити цю ситуацію дуже легко, так як абсолютно без проблем можна бути в курсі всіх справ і подій. Точний календар шкільних канікул на цей навчальний рік можна дізнатися найбільш підходящим способом.

Зайти на офіційний інформаційний портал навчального закладу, де є календарний графік навчального року.
Електронний щоденник дитини теж повинен містити відомості про періоди відпочинку в інформаційному розділі для батьків або в розділі новин і оголошень.
Класний керівник зобов'язаний надати таку інформацію батькам, т. К. Навчальний план складається ще влітку і графік канікул затверджується заздалегідь.
Відомості про періоди відпочинку протягом навчального року можна дізнатися у секретаря, зателефонувавши в приймальню навчального закладу.

Володіючи всією необхідною інформацією, батьки заздалегідь можуть спланувати майбутній спільний відпочинок з дитиною і провести по-справжньому незабутній відпочинок і канікули, які допоможуть зарядитися великим запасом енергії бадьорості на нову чверть.

Шкільні канікули на 2018-2019 навчальний рік. Графік
Шкільні канікули на 2018-2019 навчальний рік. Графік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають