• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Календар стрижки волосся на 2019 рік. Коли йти до стиліста?

Ще в давнину люди помітили щось цікаве – стрижка вважається далеко не звичайною процедурою з догляду за власним локонами. Щоб волосся стало густішим, настрій краще, а зачіска змінилася до бажаного стану, слід враховувати кілька простих правил стрижки, а також не забувати про місячному календарі.

Основні моменти


Здавалося, ну що такого сакрального може в собі нести звичайний процес остригания волосся. Але саме він здатний поліпшити самопочуття людини, спровокувати появу захворювань, очистити від поганої енергетики ауру або додати зайвих проблем. До речі, ритуал обрізання волосся вважається дуже важливим як за церковними канонами, так і для чаклунських шабашів.
Виходячи переказів, до моменту свого гріхопадіння над головою людини знаходився німб, зв'язує його біополе зі Всевишнім. Волосся на голові при цьому не було, а зростав лише невеликий пушок, як у немовлят. Коли ж людина пізнав гріх, на місці енергетичних ниток німба з'явилися волосся. Виходить, що саме вони і зв'язують людей з космосом, звідки черпається їх життєва енергія.
Багато хто, читаючи ці рядки, можуть подумати про абсурдність наданих відомостей, але з фактами навряд чи хтось посперечається. Напевно, всім доводилося помічати, як змінюється настрій після стрижки – воно стає легким і радісним, або ж, навпаки, на серце наче лягати камінь. Секрет простий – описувана процедура змінює біополе людини.
Календар стрижки волосся на 2019 рік. Коли йти до стиліста?

Ще древні мудреці знали, що при тривалому захворюванні, найкращі ліки – стрижка. Мова йде не про якийсь кардинальної зміни – досить хоча б трохи підрівняти кінчики. Разом з ними піде уся негативна енергетика разом з хворобою, і організм почне поступово відновлюватися.

Місячний календар


Головне, що повинен запам'ятати людина, волосся – його джерело енергії, а тому будь-які з ними маніпуляції можуть змінити існуючі біополе. Щоб не нашкодити собі, досить запам'ятати про силу впливу ще одного фактора – Місяця.
Здавна періоди зазначеного небесного світила використовувалися людьми для визначення часу стрижки волосся. Укорочення волосся може сповільнити, так і прискорити зростання локонів. Виходить, слід, напевно, знати відповідні дні для відвідування перукаря, щоб зберегти власну шевелюру здоровою. У цьому і допоможе календар стрижки волосся на 2019 рік.

Коли йти до стиліста?


Перед тим як зважитися на кардинальну зміну власного іміджу, непогано було б запам'ятати кілька важливих моментів про фази Місяця впливають на загальний стан локонів.

 • Зростаюча Місяць. Прискорює ріст волосся, роблячи їх більш сильними і міцними.

 • Щербатий місяць. Ідеальний час для тих, що хоче надовго зберегти свою зачіску – локони будуть рости набагато повільніше, стануть більш гладкими, а коріння міцними.

 • Молодик і повний місяць вважаються найбільш небезпечними днями для будь-яких маніпуляцій з волоссям – є можливість назавжди зіпсувати стан шевелюри.

 • Самими небезпечними днями для стрижки або фарбування волосся вважаються 9, 15, 23 і 29 місячна доба. У народі цей час називається сатанинським. А ось 5-6,8,11 13-14,19,21 23,27-28 день Місячного циклу найбільш корисний для перерахованих процедур.

 • У моменти місячного і сонячного затемнення про перукарні краще зовсім забути, інакше зростає можливість порушення припливу космічної енергії.

 • Не потрібно чіпати волосся, коли Місяць знаходиться в сузір'ї Риб або Раку, а ось в моменти її проходження по знаку Козерога, Діви, Терезів, Бика або Лева стрижка зробить благотворний дію на її власника.
  Календар стрижки волосся на 2019 рік. Коли йти до стиліста?


 • Вплив днів тижня


  Виявляється, мало пам'ятати про точні дні місячного циклу, збираючись до стиліста. Не менш важлива роль в цьому плані відводиться і на конкретні дні тижня.

 • Понеділок – відмінний час для стрижки або фарбування. Завдяки зазначеним маніпуляцій можна позбутися від життєвого негативу і багатьох проблем.

 • Вівторок – похід до перукаря в цей день додасть впевненості в собі, позбавить від щоденної одноманітності і допоможе прийняти важливе рішення.

 • Середа – сміливо вирушайте до стилісту, якщо хочете зробити своє життя більш насиченою, яскравою і захоплюючою. Є можливість обзавестися новими друзями і навіть відправиться в захоплюючу поїздку.

 • Четвер – стрижка в цей день нагородить свого володаря популярністю, дозволивши змінити звичні відносини з близьким колом друзів і родичів. Підвищується шанс обзавестися удачею.

 • П'ятниця – час, коли будь-які маніпуляції з волоссям не призведуть до якихось позитивних або негативних змін у житті.

 • Субота – відмінний час для стрижки. За давніми легендами, остригание волосся саме в цей день дає можливість позбутися не тільки від негативних емоцій, хвороб і очистити власне біополе, але і попрощатися з деякими гріхами. Все це допоможе зробити локони більш міцними і слухняними.

 • Неділя не найкращий час для зустрічі зі стилістом. Разом з набридлими волоссям можна обрізати любов, удачу і віру в себе. До речі, за православним віруваннями, стрижка цього дня вважається гріхом.


 • Календар на 2019 рік


  Залишилося лише визначити, у які саме дні місяця слід запланувати похід до перукаря в майбутньому році.

 • Січень. Ідеальний день – 16-е число, хоча 7 і 9 січня теж непогані варіанти. 4-го числа про волосся взагалі краще не замислюватися. Нейтральні дні – 5,15,17 23 і 26 січня.

 • Лютий. 12,14 і 18-го числа можна записуватися на стрижку. 24-го лютого про неї краще не згадувати, тоді як 6,11,19 і 28 числа всі маніпуляції з волоссям не принесуть ніяких помітних впливів на життя.
  Календар стрижки волосся на 2019 рік. Коли йти до стиліста?

 • Березень. Ідеальний день для візиту стиліста – вівторок 12 березня. Не менш сприятливий час для стрижки – 11,18-20 березня. На 15,22,24 та 31 число не варто бронювати місце в салоні краси. Краще вже прийти 7,10,17 або 28 березня – нейтральні дні для стрижки.

 • Квітень. Немає більш підходящого зі всіх сторін дня в місяці для зміни іміджу, ніж у вівторок 16 квітня. Сприятливими вважаються так само 9,13 і 17 число. У разі крайньої потреби, дозволяється обстригати або фарбувати локони з 6 по 11 квітня, а також 15,18 і 25-го числа. Не потрібно планувати походи в салон на 12,21 і 28 квітня, а особливо на п'ятницю 5 квітня – найбільш несприятливий день місяця.

 • Травень. Відповідні дні для стрижки – 6,13 та 15 травня, нейтральне час– 4,8,11 14,16,22 і 25-е число. Несприятливими для будь-яких маніпуляцій з волоссям вважаються наступні дні – 3,19 і 26-е травня.

 • Червень. Сприятливі дні для остригания волосся знаходяться тільки в першій половині місяця – 4 8 і 10 червня. 5,7,10 і 12 числа – нейтральні дні, тоді як 23- – єдиний день у місяці, коли з перукарем краще не зустрічатися, так само, як і не намагатися змінити звичну зачіску самостійно.

 • Липень. Як і в минулому періоді, краще вирішувати питання, що стосуються зміни іміджу, в першій половині місяця. Найсприятливішими для цього днях вважаються 4,6,8 15 і 16 числа, 12,19,21 та 28 червня – не надто вдалий час для змін. Нейтральні дні – 3,9,13 17 і 29 число.

 • Серпень. Останній літній місяць вважається найкращим у році для різного роду стрижок. Протягом усіх 31 днів його «правління» є відразу 3 підходящих дня, коли остригание волосся позитивно позначиться на всіх сферах життя – субота 3-е число, понеділок 12 і субота 31 . Не менш сприятливий час для салону краси – 5,13,22 і 28 серпня, тоді як 9,16 і 18-го числа на їх порозі краще не з'являтися. Дозволена стрижка 2,6,8 14,15 і 21 серпня.

 • Вересень. Найкраще домовитися про стрижку на 10,26 і 30 вересня, або ж відвідати перукаря 3,4,9-12 або 19-го числа. 15 і 22 вересня про зміну зачіски не може бути навіть і мови.

 • Жовтень. У нинішньому місяці всього 2 дні вважаються придатними для зміни іміджу – 5 і 9-е число. Дозволено також стрижка 2,3,7 16,19,22 29 і 31-го жовтня. Несприятливі дні для походу в салон краси – 13 і 20-е число.
  Календар стрижки волосся на 2019 рік. Коли йти до стиліста?

 • Листопад. Оптимальний час для стрижки – 2 листопада субота, хоча дозволено моделювання волосся і в наступні дні: 1,3,5 7,11,12 18,20,23 27,28 і 30. Несприятливі дні для зміни зачіски – неділю 24-е число.

 • Грудень. Перед святами найкраще записатися до майстра на 910 або 17 грудня, хоча можна стригтися і в наступні дні: 2,3,7 16,18,26 27,30 та 31. Не варто ризикувати з зачіскою 6,13 і 22 грудня.


 • Отже, всі нюанси планування стрижки волосся на наступний рік оголошено. Залишилося лише запланувати точні дати походів до стиліста, щоб зробити своє життя яскравішим, краще і ефектніше.
  Календар стрижки волосся на 2019 рік. Коли йти до стиліста?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають