• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Календар Місячного циклу в січні 2019 року: зміна фаз Місяця

Календар Місячного циклу в січні 2019 року: зміна фаз МісяцяМісячний календар на січень 2019 року відображає, як протягом усього місяця відбувається послідовна зміна фаз Місяця.

Перехід Місяця до фази зростання і убування по-різному впливають на процес життєдіяльності людини. По мірі зміни стану небесного світила, змінюються також природні біоритми, рівень енергії, настрій і перебіг всіх життєвих процесів. Ладу життя у відповідності з Місячним циклом, ми зможемо більш продуктивно використовувати ресурси (час і гроші теж) і відчувати себе краще.

У січні 2019 року місячні фази змінюються за таким графіком:
 • 6 січня - Молодик, перехід Місяця у фазу зростання;

 • 14 січня - початок першої чверті;

 • 21 січня - Повня;

 • 28 січня - початок третьої чверті. • В кожен з періодів Місячного циклу є свої критичні точки. Вони припадають на дні, в які відбувається зміна фаз крайніх чвертей Місяця, дні Молодика і Повного місяця. У ці періоди відзначається підвищена енергетична напруженість. В цілому вони вважаються несприятливими, оскільки створюється більш високий ризик негативних подій: сварок, отримання травм, недоцільних фінансових витрат і будь-яких інших втрат.

  У кожному Місячному циклі відзначаються найбільш сприятливі періоди. Такими вважаються ті дні, коли Місяць і Сонце знаходяться один до одного під кутом в 90 або 120 градусів.

  У січні 2019 року випадає три сприятливих дня, і всі вони стосуються початку місяця:
 • 1 січня, вівторок. Перехід з 24 на 25 місячний день. Місяць у фазі спаду, в сузір'ї Скорпіона. Вплив цього зодіакального знака робить день ідеальним для прийняття стратегічно важливих та складних рішень. 1 січня буде відчуватися підвищена концентрація і розумова діяльність. Це допоможе розставити всі крапки над проблемою, яка давно висіла над вами важкою хмарою. Також час оптимально для розробки бізнес-стратегії, початку нового проекту. В полудень настає 25 місячний день - хороший момент для зміни місця проживання, ділової поїздки або укладання торгової угоди. Всі справи в цей день будуть вестися неспішно, але продуктивно, без зайвої витрати енергії. День оптимальний для підбиття підсумків і розстановки пріоритетів на весь 2019 рік, якщо ви не встигли це зробити в минулому році.

 • 3 січня, четвер. Перехід з 26 на 27 місячний день. Місяць знаходиться в зодіакальному сузір'ї Стрільця. Найбільш сприятливий день місяця. Під впливом повітряного знака Стрілець всі думки будуть трохи втрачати приземлену логічність і послідовність, прямуючи вгору, до абстрактних хмар. У той же час, у цей день легко і без негативних наслідків можна вирішити всі питання бюрократичного характеру. В полудень настає 27 місячний день. Незважаючи на те, що початок року прийнято ознаменувати активізацією діяльності та виконанням новорічних обіцянок, не варто братися за нові справи. Варто звернути більше уваги на незавершені процеси і по максимуму підвести їх до логічного завершення. Під впливом Спадною Місяця буде відчуватися якась млявість, розслабленість. Не варто змінювати цей стан і прагнути до активного розпорядку дня. Піддайтеся цього впливу небесних світил і насолоджуйтеся пасивної м'якістю початку року.

 • 4 січня, п'ятниця. Місяць залишається в фазі Убування. 28 місячний день приходить на зміну 27. Все ще відчувається вплив зодіакального знаку Стрілець. Цей день відрізняється якоїсь приземленістю і послідовністю. Успішний час для проведення генерального прибирання в будинку або мінімального косметичного ремонту, купівлі автомобіля або предметів меблів. У особливо чутливих людей можливе послаблення фізичного стану, можуть дати про себе знати забуті проблеми зі здоров'ям. Представникам всіх знаків рекомендується в цей день прислухатися в першу чергу до власних відчуттів, а також не ігнорувати поради з боку близьких.
 • Календар Місячного циклу в січні 2019 року: зміна фаз Місяця
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають