• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Календар Місячного циклу в травні 2019 року: зміна фаз Місяця

Календар Місячного циклу в травні 2019 року: зміна фаз МісяцяМісячний календар здавна розробляється астрологи з тією метою, щоб повідомити про вплив небесних світил на розпорядок життя на нашій планеті. В залежності від того, що Місяць знаходиться в стані повної або часткової видимості, яка з чвертей доступна візуально і під впливом якого зодіакального сузір'я вона потрапила, паралельно змінюються всі життєві процеси.

У травні 2019 року, згідно з Місячним календарем, спостерігається така послідовність фаз Місяця:
 • 5 травня - молодий Місяць;

 • 12 травня - початок першої чверті;

 • 19 травня - настає фаза Повного місяця;

 • 26 травня - початок третьої чверті. • Кожен Місячний цикл характеризується сприятливими і несприятливими періодами. До другої категорії відносяться так звані критичні точки циклу: дні, в які спостерігається Молодик і повний Місяць, а також зміна крайніх місячних чвертей. У ці періоди відчувається посилена взаємодія Сонця і Місяця, що провокує досить високий ризик пригод негативного характеру. Особливо часто це перетворюється в понесення збитків і стосується всіх сфер життя: фінансів, здоров'я, роботи, любовних і дружніх відносин.

  До сприятливих днів протягом травня 2019 року відносяться такі:
 • 5 травня. Захоплює відразу 3 місячних дня і зміну Місячних циклів: 29 1 і 2 місячні дні. Місяць опиняється під впливом знака Тельці. Це створює особливий стабільний і наполегливий настрій на цей день. Відмінний час для того, щоб закрити давно обговорювані угоди, зробити вкладення в цінні папери і вчинити будь-які інші операції, що стосуються фінансів. Це стосується не тільки матеріальних благ, але навіть художніх цінностей. Якщо у вас запланована покупка картини на цей день, сміливо укладайте угоду - вона буде корисна для вас. Перехід через фазу Молодика - період, якому притаманні деяка поривчастість і енергійність. Всі починання в цей день будуть налагоджуватися. Відмінний момент, щоб провести розвантажувальний день або почати лікувальне голодування - організму вдасться сильно почиститися від шлаків, це виступить профілактичним заходом для попередження ряду захворювань. Також рекомендуємо цей день для тих, хто хоче позбутися шкідливих звичок.

 • 7 травня. Зміна з 3 на 4 місячні дні, Місяць переходить у сузір'я Близнюки. Під впливом цього зодіакального сузір'я день пройде в імпульсивному і досить швидкому темпі. Постарайтеся уникати справ, які вимагають від вас високої здатності до концентрації - це підвищить вашу продуктивність. Добре будуть скрадываться справи з короткостроковими фінансовими операціями, вирішенням валютних і банківських питань. Якщо ви пишете наукову роботу, цей день підходить для пошуку великого обсягу інформації - процес пройде швидко і при цьому ефективно. З-за того, що ви регулярно будете відчувати бажання переключитися на іншу задачу, следуемо уникати довгострокових справ, які потребують багато уваги і які не можна вирішити за один день. Місяць у фазі зростання наповнює все наростаючою енергією, потік свіжих ідей принесе вам масу корисних рішень.

 • 9 травня. Місяць у сузір'ї Рак, 5 місячний день змінюється 6. Цей день, навпаки, підходить для неспішної і налагодженої роботи над довгостроковими проектами. Особливою успішністю відзначаться справи, пов'язані з антикваріатом і юридичного характеру. Постарайтеся тимчасово відкласти взяття кредиту або позики в борг, якщо виникла така необхідність - інакше доведеться розраховуватися незапланованим довго. Будьте співчутливі і тактовні по відношенню до своїх рідних. В цей день відзначається підвищена сприйнятливість і чутливість, тому образити кого-то можна цілком нешкідливою на вашу думку жартом. 6 місячний день вважається одним з найбільш сприятливих у Місячному календарі. У цей період особливо відзначається посилення інтуїції, особливо обдарованих і чутливих людей розвиваються навички в передбаченні і відкриваються іншого роду здатності.
 • Календар Місячного циклу в травні 2019 року: зміна фаз Місяця
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають