• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Календар Місячного циклу в серпні 2019 року: зміна фаз Місяця

Календар Місячного циклу в серпні 2019 року: зміна фаз МісяцяВ основі Місячного календаря лежить послідовна зміна фаз Місяця. Життя на Землі - всі повсякденні справи, фізичне і ментальне здоров'я, взаємовідносини з оточуючими - залежить від ритмів небесних тел. Однак ми самі в змозі обернути позитивні сили Місяця в свою користь. Щоб досягати поставлених цілей, перебувати в гармонійних відносинах з близькими і уникати непродуктивних витрат енергії та інших ресурсів, достатньо будувати свої плани узгоджено з рекомендаціями астрологів у Місячному календарі.

У серпні 2019 року фази Місячного циклу змінюються таким чином:
 • 1 фаза - фаза Молодика;

 • 7 серпня - початок першої чверті;

 • 15 серпня - фаза Повного місяця;

 • 23 серпня - початок третьої чверті;

 • 30 серпня - фаза нового місяця. • У кожному Місячному циклі відзначені сприятливі і несприятливі дні. Критичними, або несприятливими, вважаються періоди, коли Місяць знаходиться у фазах Молодика, Повного місяця, а також дні початку крайніх чвертей - першої і четвертої. На цих етапах Місяць і Сонце розташовані по відношенню один до одного під особливим кутом, при якому створюється підвищена енергія. В результаті всі життєві процеси, які протікають на планеті, отримують зайву напруженість. Щоб уникнути неприємностей, стресів і конфліктів, не плануйте в ці дні відповідальних зустрічей і прийняття рішень особливої важливості.

  До сприятливим днях в серпні 2019 року відносяться такі:
 • 6 серпня. Ближче до полудня настає 6 день Місячного циклу, Місяць в зодіакальному знаку Ваги. Цьому дню передувала досить напружений період, тому саме час розслабитися і дати собі перепочинок від насиченого графіка. 6 місячний день - один з найбільш сприятливих у всьому циклі. Особливо загострюється інтуїція і дар передбачення у схильних до цього людей. День випадає на вівторок, він знаходиться під заступництвом Марса. Це означає, що буде відчуватися підвищений рівень енергії. Вольові та сильні духом люди зможуть досягти великих успіхів у своїх справах. Можливі труднощі з концентрацією уваги, проте якщо ви будете слідувати побудованому заздалегідь планом, це спростить завдання. День відмінно підходить для фізичної активності - це стосується як професійних спортсменів, так і садівників. Вся енергія, яка буде витрачена вами протягом дня, швидко відновиться, втома не буде відчуватися.

 • 7 серпня. День захоплює 6 і 7 місячні дні, Місяць переходить під вплив сузір'я Скорпіона. Ви відчуєте прилив сил, посилиться розумова діяльність. Відмінний час для початку нового проекту, освоєння незвичного виду діяльності. День підходить для роздумів над якоюсь задачею, що вимагає високої концентрації, або для планування і складання бізнес-плану. Всі покладені на вас зобов'язання в результаті виявляться вам по плечу і не призведуть до негативних наслідків. Якщо в планах не передбачається ніяких нових проектів і завдань, беріться за гору завдань, до якої ви давно збиралися приступити, але весь час відкладали - в цей день вам вдасться значно просунутися в них без особливих зусиль. Також цей день підходить для налагодження відносин з протилежною статтю - вам буде легко знайти спільну мову і прийти до обопільним рішенням.

 • 22 серпня. Місяць переходить під заступництво зодіакального знаку Телець, день захоплює 21 і 22 місячні дні. Місяць у Тельці свідчить про стабільності в матеріальних справах у цей день. Вдалий час для укладання угод, проведення фінансових операцій, купівлі цінних паперів й нерухомості. Також відмінно складається робота в колективі, тому якщо у ваших планах колективна завдання - сміливо і дружно за неї беріться, ви швидко досягнете бажаного результату. 22 серпня випадає на четвер, яким протегує Юпітер - цар над усіма богами. Відчутно загостряться інтуїтивні здібності, вам буде досить просто розпізнати, хто з оточуючих є вашим союзником, а хто - ворогом. Важливо знайти упевненість в собі - тоді всі справи будуть складатися успішно і без затримок. Якщо виникають сумніви в ваших силах, слід відкласти завдання на більш підходящий момент.
 • Календар Місячного циклу в серпні 2019 року: зміна фаз Місяця
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають