• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Календар Місячного циклу у вересні 2019 року: зміна фаз Місяця

Календар Місячного циклу у вересні 2019 року: зміна фаз МісяцяЗміна фаз Місячного циклу супроводжується зміною природних процесів. Цю закономірність відзначили ще наші давні предки. У різні періоди одні і ті ж явища протікають по-різному і мають різний результат. Так, змінюються життєві біоритми людини, можливе погіршення або поліпшення фізичного стану, в одних справах спостерігається особливий успіх, тоді як в інших можливо сильне погіршення і гальмування всього процесу. Для того, щоб уникнути зайвих і непродуктивних витрат енергії, часу і матеріальних ресурсів, а також у всіх справах заручитися підтримкою і отримати удачу, слід планувати справи згідно фазах Місячного календаря.

У вересні 2019 року місячні фази чергуються в такій послідовності:
 • 6 вересня - початок першої чверті;

 • 14 вересня - фаза Повного місяця;

 • 22 вересня - початок першої чверті;

 • 28 вересня - фаза нового місяця. • Згідно з Місячним календарем, кожного циклу Місяця властиві позитивні (сприятливі) та негативні (критичні) періоди. До несприятливих астрологи відносять дні, які супроводжуються підвищеною енергетичною напруженістю. Вона виникає, коли Сонце і Місяць перебувають під кутом в 60 або 120 градусів. Таке явище спостерігається в дні Молодого місяця, Повні і періоди, коли змінюються крайні чверті Місяця.

  До сприятливим дні у вересні 2019 року відносяться такі:
 • 5 вересня. Самий сприятливий день місяця. Захоплює 6 і 7 місячні дні. Зростаюча Місяць, знаходиться під впливом зодіакального знаку Стрілець. В цей день досить складно зосередитися на "приземлених" справах, думки прагнуть до абстрактним і іноді нераціональним речей. Намагайтеся уникати завдань, що вимагають високої сконцентрованості та довгих обмірковувань. У той же час, вас очікує успіх у юридичних питаннях, або в будь-яких інших справах, пов'язаних з документацією. День підходить для налагодження контактів - професійних, дружніх або романтичних. Для вас не складе особливих труднощів знайти спільну мову з співрозмовником і виявити об'єднують вас цінності і інтереси.

 • 6 вересня. Місяць перейшла у фазу зростання. Цей період характеризується, як найбільш сприятливий для нових починань. Ви будете відчувати прилив енергії, накопиченої протягом фази Молодика. Сміливо беріться за нові проекти, знаходьте нові навички або впроваджуйте в своє життя нові звички - Місяць подарує додатковий енергетичний імпульс, що спростить для вас завдання. Єдиним негативним для цього періоду моментом є фізичний стан. При будь-яких пошкодженнях рани будуть гоїтися довше звичайного, тому можливі деякі ускладнення. Намагайтеся бути акуратними і мінімізуйте ризик отримання травми. День випадає на п'ятницю, нею опікується Венера. Тому з давніх-давен цей день вважається виключно жіночим. Представницям прекрасної статі зірки рекомендують не завантажувати себе зайвими турботами і обов'язково виділити час для повноцінного розслаблення і відпочинку.

 • 10 вересня. Місяць перебуває у фазі зростання. Такі періоди характеризуються поступовим зростанням внутрішніх сил, виявляється інтенсивна активність. Відмінний час для того, щоб почати регулярні спортивні тренування, до яких ви довгий час не наважувалися розпочати. Тоді звичка займатися спортом швидко вкорениться у вашому повсякденному житті і не завдасть особливого дискомфорту. Якщо ви запланували переїзд, або зробити якусь далеку поїздку - сміливо реалізуйте свій намір. Зірки на вашому боці. Цей день також сприятливий для початку реалізації запланованих завдань у діловій сфері. Всі проекти, в яких вимагається велика активність, будуть вам під силу. Місяць перебуває під впливом зодіакального сузір'я Водолія, що робить день сприятливим для інтенсивної розумової діяльності. Самоосвіта і освоєння нових умінь принесуть вагомий результат.
 • Календар Місячного циклу у вересні 2019 року: зміна фаз Місяця
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають