• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Китайський календар зачаття дитини на 2019 рік. Визначення статі

Будь-яка вагітна жінка (і не тільки) хоче знати ще до моменту контрольного УЗД, дитина якого саме підлоги незабаром зробить її найщасливішою жінкою на світі. Адже в деяких випадках стать малюка має для його майбутніх батьків важливе значення. На сьогоднішній день існує кілька способів, що дозволяють визначити зазначену інформацію без звернення до офіційної медицини. Найбільшу любов жінок по всьому світу заслужив китайський місячний календар. Про нього і піде подальша мова.
Звичайно, наукової таку методику назвати складною, тим не менш множин десятків тисяч жінок, готові підтвердити його дієвість і правдивість. Це значить, що прийшла пора дізнатися, як саме використовувати китайський календар зачаття дитини на 2019 рік.

Базові відомості: як працює східна таблиця?


Згідно з відомостями давньокитайських мудреців, народження малюка певної статі залежить від часу його зачаття. Так як визначитися з точною датою події практично неможливо, основою розрахунків стає місяць, коли сталася подія. Виходить, що насправді все залежить виключно від жінки, а не від генів і інших нюансів. Не менш важливий показник – вік матері на момент зародження нового життя. З офіційною медициною китайська методика розходиться в думці, так як неможливо виключити вплив батька на народження майбутнього чада.
У будь-якому випадку основою методу є спеціальна таблиця, де стовпці представлені назвами місяців, а рядки – віком майбутньої мами. Легко помітити, що на думку китайських мислителів, відповідний дітородний вік жінки знаходиться в межах від 18 до 45 років, тому як саме ці значення та наведено у таблиці. На перетині обох показників позначений стать дитини, народженого при певних вихідних свідченнях. Все, що потрібно дівчині, відшукати власні параметри, і з імовірністю 80% дізнатися стать майбутнього малюка.
Китайський календар зачаття дитини на 2019 рік. Визначення статі

Насправді, неможливо повністю довіряти такій методиці, але ті, хто вже встиг нею скористатися, підтверджує її достовірність і правдивість.

Правильні підрахунки


Якщо в результаті стать малюка виявився не таким, як зазначено в таблиці, проблема полягає в неправильних підрахунках. Важливо враховувати точний вік матері – на Сході він починається з моменту зачаття людини. Виходить, що будь-яка особистість, що з'являється в цьому світі, вже має вік 9 місяців. Саме такого правила варто дотримуватися, намагаючись визначити статеву приналежність власної дитини.
Ще одне уточнення – під цифрою №1 знаходиться не місяць січень, а перший період китайського календаря. Доведеться врахувати, що на Сході Новий рік може святкуватися як в січні, так і в лютому або навіть у березні. Краще всього визначити вихідну точку з допомогою офіційних даних. До речі, при ретельному пошуку, легко відшукати в мережі і саму табличку визначення статі малюка на 2019 рік.
Китайський календар зачаття дитини на 2019 рік. Визначення статі

Допомога калькулятора


За допомогою сучасних гаджетів дізнатися потрібну інформацію чи правильно задати стартові параметри не становить великої праці. Найбільш нетерплячим можна спробувати роботу китайського калькулятора статі малюка. Для цього в пошуковику слід ввести «місяць зачаття» або «вік матері». Система автоматично обробляє ці дані і в лічені секунди видасть готовий результат. Для отримання правдивої відповіді, доведеться вказати правильно визначені базові параметри.

Нюанси


Немає нічого поганого в бажанні використовувати будь-які відомості або знання, щоб набагато раніше 20 тижня вагітності дізнатися стать майбутнього малюка. Тим більше що цей процес ніяк не позначається на здоров'я вагітної жінки, а тому, чому б і ні?! Правда, варто заздалегідь підготувати себе до того результату, що навіть після проходження 10-15 різних тестів, основывающих на китайською, японською чи іншої методики визначення статі малюка, в підсумку результат може виявитися зовсім іншим.
Кидатися відразу в крайності і проклинати всіх Східних мудреців не варто. Головне, що малюк народиться здоровим. Адже змінити щось уже неможливо, а ця маленька крихітка, незалежно від власної статевої приналежності, потребує любові та турботи своїх батьків.
Китайський календар зачаття дитини на 2019 рік. Визначення статі

Японський календар


Жителям Японії проблема дітонародження певної статі завжди була близька. Для населення цього держава дуже важливо отримати спадкоємця роду, а тому народження хлопчика все сім'я чекає з великим нетерпінням. Бездітність в Японії вважається величезним покаранням, як і народження одних лише дівчаток. По існуючим у державі законів, у чоловіка обов'язково повинен бути син-спадкоємець, його законний приймач. Ті, кому не вдається впоратися з подібним завданням, що вирішуються на крайні заходи: усиновлюють дитину, або ж просто погоджуються на зраду, лише б досягти бажаної мети.
Щоб хоч якось допомогу місцевому населенню впорається з такою глобальною проблемою, японські мудреці розробили свій календар визначення статі дитини. За словами тих, хто вже встиг ним скористатися, його достовірність дорівнює 89% з 100.
Для визначення статі дитини за допомогою зазначеної методики, що використовуються лише 2 значення: місяць народження чоловіки й жінки – майбутніх батьків. Все, що потрібно знайти точку перетину вихідних даних, де і буде показаний можливий результат. Цю цифру потрібно запам'ятати, після чого скористатися послугами другої таблиці. Знаходимо означене число і можливий місяць зачаття малюка. На підставі зазначених двох параметрів і позначається стать дитини.
Китайський календар зачаття дитини на 2019 рік. Визначення статі

Наочний приклад. Майбутній батько народився в серпні, а мама – в жовтні. За першою таблицею визначаємо потрібну цифру на перетині вихідних параметрів – 2. За другою схемою доведеться вказати місяць зачаття дитини. Наприклад, грудень. У підсумку зовсім скоро зазначена пара стане щасливими батьками хлопчика.
Вірити в зазначені методики визначення статі дитини чи ні – особиста справа кожного. Головне, не довіряти теоретичним відомостям на всі 100%, щоб потім не розчаруватися. Адже народження на світ нового життя – особлива подія, і підлогу крихти в цьому випадку відіграє одну з найбільш несуттєвих ролей.
Китайський календар зачаття дитини на 2019 рік. Визначення статі
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають