• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Календар Місячного циклу в жовтні 2019 року: зміна фаз Місяця

Календар Місячного циклу в жовтні 2019 року: зміна фаз МісяцяМісяць, змінюючи свою видимість і послідовність фаз, впливає на життєві процеси. Всім нам доводилося помічати, що в різні періоди одні і ті ж справи відбуваються в різному ритмі і з різною результативністю. Це стосується всіх сфер життєдіяльності - від ведення бізнесу до садівництва. Щоб жити продуктивним життям, не витрачаючи даремно свої особисті ресурси і заручившись підтримкою зоряного неба, слід при плануванні своїх справ орієнтуватися на Місячний календар. Він показує послідовну зміну фаз Місяця, зазначає сприятливі і негативні дні, дає рекомендації щодо того, якого виду діяльності слід уникати в цей день, і навпаки, чому варто присвятити час.

У жовтні 2019 року Місяць буде дотримуватися такого графіка переходу в різні фази:
 • 5 жовтня - початок першої чверті;

 • 14 жовтня - Повня;

 • 21 жовтня - початок третьої чверті;

 • 28 жовтня - Молодик. • У кожному місячному циклі, що складається з 28 днів, астрологи виділяють позитивні і негативні (критичні) періоди. Під несприятливими розуміються ті дні, коли Місяць і Сонце, взаємодіючи один з одним, створюють додаткову енергетику. Це викликає певну напруженість, є ризик зриву планів, понесення втрат, отримання травм і конфліктів з близькими або впливовими людьми. Така атмосфера переважає, коли небесні світила перебувають під кутом 120 або 60 градусів. Відбувається це в дні зміни крайніх чвертей, а також в Новолуння і Повнолуння. Намагайтеся не планувати важливих зустрічей, прийняття відповідальних рішень або великих покупок і угод в ці дні.

  Згідно з Місячним календарем, сприятливими днями в жовтні 2019 року є такі:
 • 1 жовтня. Місяць перебуває під впливом зодіакального сузір'я Скорпіон. День охоплює 3 і 4 місячні дні. Місяць перебуває у фазі зростання, цей період характеризується поступовим накопиченням і зростанням внутрішніх сил. Чудовий період, щоб взятися на нові проекти, види діяльності, опанувати нові вміння. Беріться за реалізацію того, що ви запланували у вересні - всі покладені на вас зобов'язання опиняться під силу, енергії та ентузіазму бракувати не буде. Відчувається підвищена схильність до концентрації. Постарайтеся всі рішення приймати виважено, уникайте поверхневих суджень - так вам вдасться уникнути невиправданих ризиків. Цей день, можливо, стане переломним в особистих відносинах. Є ймовірність, що відбудеться якась незначна подія, яка змусить вас іншими очима подивитися на вашого обранця або обраницю. Це допоможе перенести ваші відносини на більш високий рівень.

 • 4 жовтня. Місяць перейшла під вплив знака Стрілець, день охоплює 6 та 7 дні Місячного циклу. У цей день добре налагоджувати зв'язки або покращувати взаємини - добре проявляються навички комунікації, загострюються інтуїтивні відчуття. Нові знайомства принесуть надійних і приємних людей у ваше життя. Легко і без зайвих витрат часу і сил будуть вирішуватися питання, пов'язані з держорганами і подібні бюрократичні справи. Вдалими будуть відрядження або іншого роду нетривалі поїздки. Але уникайте прийняття рішень щодо проектів, які стосуються будівництва та нерухомості в цілому - можливі негативні результати.

 • 15 жовтня. Найбільш сприятливий день в жовтні. Місяць перейшла у фазу спаду, день випадає на 17 і 18 місячні дні. Відчувається вплив зодіакального знаку Телець на Місяць. День підходить для вирішення питань матеріального плану - здійснення великих покупок, укладання угод, проведення великих фінансових операцій. На відміну від 4 жовтня, цей день навпаки рекомендується для вирішення завдань, пов'язаних з нерухомістю. Незважаючи на посилені розумові здібності, які ви будете використовувати в перебігу дня, ближче до вечора буде відчуватися якась лінь, схильність до інерції. Якщо вам захочеться провести вечір в комфортних умовах, або відправитися на вечерю в улюблений ресторан - не відмовляйте собі в такому насолоді.
 • Календар Місячного циклу в жовтні 2019 року: зміна фаз Місяця
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають