• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Календар Місячного циклу в листопаді 2019 року: зміна фаз Місяця

Календар Місячного циклу в листопаді 2019 року: зміна фаз МісяцяМісячний календар - це одна з різновидів календарів, в якому відображається послідовність, з якою Місяць переходить всі фази зростання і спадання. У ньому зазначаються дні Молодого місяця, Повні, крайні періоди різних чвертей. Також з допомогою Місячного календаря можна дізнатися, які дні конкретного місяця згідно з астрологічного прогнозу вважаються сприятливими для різних видів діяльності, а в які слід уникати певних завдань. Плануючи свої справи відповідно до рекомендацій цього календаря, ви зможете побудувати продуктивну життя без необґрунтованих втрат - здоров'я, часу, матеріальних ресурсів.

У листопаді 2019 року Місяць проходить таку послідовність фаз:
 • 4 листопада - початок першої чверті;

 • 12 листопада - фаза Повного місяця;

 • 20 листопада - початок третьої чверті;

 • 26 листопада - фаза нового місяця. • Астрологічний прогноз зазначає, що в кожному місячному циклі спостерігаються сприятливі і критичні періоди. До другої категорії відносяться ті дні, коли Місяць і Сонце створюють кут в 60 або 120 градусів. Вони припадають на Молодика, Повні і періоди зміни крайніх чвертей Місяця. З-за інтенсивного взаємодії двох небесних світил, в ці дні відзначається посилення енергетика. Це може викликати розлад у справах, понесення втрат, отримання фізичних травм різної складності, вчинення необдуманих великих покупок, конфлікти з оточуючими. Постарайтеся в ці дні не планувати справи особливою важливістю - це знизить ймовірність негативних наслідків.

  Згідно з Місячним календарем, в листопаді 2019 року сприятливими вважаються такі дні:
 • 13 листопада. Охоплює два місячні дні - 17 та 18. Місяць перебуває у фазі спаду, під впливом зодіакального сузір'я Близнюки. Місяць у Близнюках характеризується, як період високої енергійності. Ви будете відчувати схильність до прийняття імпульсивних рішень. Постарайтеся провести день за справами, у яких важливо вміння приймати остаточне рішення миттєво, без тривалого сконцентрованого обмірковування. У цілому цей день слід присвятити не довгострокових справ, оскільки регулярно буде виникати бажання переключити увагу на іншу задачу. Кропітку розумову діяльність над важливим питанням слід перенести на інший, більш підходящий для цього день. Місяць проходить свою третю фазу. Цей період відзначається піком внутрішньої енергії - життєвої, психічної. Потратьте його на самовдосконалення - позбавтеся від поганих звичок, попрацюйте над відносинами з другою половинкою. Це принесе хороший результат.

 • 20 листопада. Місяць переходить під вплив зодіакального знаку Діви, період охоплює 24 день Місячного циклу. На відміну від 13 листопада, в цей день ви навпаки будете відчувати бажання взятися за кропітку роботу. Якою б сферою фінансової діяльності ви не займалися, вам вдасться приймати всі рішення вдумливо, виключаючи всі ризики і можливі невдачі. Особливо успішними будуть здійснені в цей день банківські і торговельні операції, а також діяльність, пов'язана з нерухомістю. Не варто віддаватися новим проектам - більш продуктивним день буде, якщо ви присвятіть себе вже розпочатих раніше справах. Сприятливий час для турботи про своє фізичне здоров'я - пройдіть профілактичні заходи, зміцните свої вразливі місця.

 • 27 листопада. Початок нового Місячного циклу, що охоплює 1 і 2 місячні дні. Місяць опиняється під впливом знака Стрілець. Місяць у фазі зростання супроводжується поступовим скупченням і наростанням внутрішніх сил і енергії. Період сприятливий для завершення справ, розпочатих у минулому циклі, так і для реалізації нових проектів. 2 місячний день рекомендується для початку програми регулярних фізичних вправ. Якщо ви плануєте сісти на дієту або освоїти практику лікувального голодування, це найбільш підходящий день для подібного роду починань. Ви відчуєте, як у вас всередині наростає енергійність, однак після попередньої Спадною Місяця накопичених сил ще недостатньо для звершення всіх літаючих довкола у вашій голові ідей. Зачекаєте, поступово беріться за найбільш важливі, на вашу думку, ідеї та будьте розсудливі.
 • Календар Місячного циклу в листопаді 2019 року: зміна фаз Місяця
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають