• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Календар Місячного циклу в грудні 2019 року: зміна фаз Місяця

Календар Місячного циклу в грудні 2019 року: зміна фаз МісяцяМісячний календар відображає циклічність зміни чотирьох фаз Місяця. Наші предки не одне тисячоліття тому помітили, як зміна її положення на небі впливає на природні процеси та життєдіяльність людини в цілому. Це відбувається за зміни взаємодії двох основних небесних світил - Місяця і Сонця. Змінюючи положення відносно один одного, вони також провокують створення додаткової енергетики або зменшення її інтенсивності на планеті. В результаті ми відчуваємо, що в різні періоди одні і ті ж процеси відбуваються по-різному і мають різний результат. Найбільш відчутно вплив Місяця на ріст рослин, тому Місячний календар знайшов своє активне застосування в сільському господарстві і садівництві.

У грудні 2019 року за Місячним календарем відзначається така послідовність фаз Місяця:
 • 4 грудня - початок першої чверті;

 • 12 грудня - фаза Повного місяця;

 • 19 грудня - початок третьої чверті;

 • 26 грудня - фаза нового місяця. • Астрологічний прогноз повідомляє також про сприятливі і несприятливі періоди в кожному з Місячних циклів. Критичними, або несприятливими, вважаються дні, коли Сонце і Місяць створюють між собою кут в 120 або 60 градусів. Це відбувається, коли Місяць переходить до фази Молодика або Повного місяця, а також коли змінюються крайні чверті. У такі періоди на планеті відчувається надмірна напруженість і зростає ймовірність негативних подій. Щоб мінімізувати ризик понесення збитків, травмування і розростання конфліктів з дорогими вам людьми, постарайтеся уникати в такі дні прийняття важливих рішень, укладення угод і вчинення особливо великих покупок.

  У Місячному календарі на грудень 2019 року відзначаються такі сприятливі дні:
 • 17 грудня. День охоплює 21 місячний день і кілька годин наступного, 22. Місяць перебуває у фазі спаду, потрапляє під вплив зодіакального сузір'я Діва. Цей період сприятливий для здійснення кропітких справ, оскільки ви будете відчувати посилену здатність до концентрації і вдумливості. Особливим успіхом будуть користуватися вчинені в цей день фінансові операції. Оскільки всі прийняті рішення будуть зваженими і виправданими, укладені угоди принесуть значну фінансову винагороду. День пройде особливо продуктивно, якщо взятися за колективну роботу. Сприятливий період для спільних відряджень, подорожей та інших масових заходів - будь-якого роду робота в команді буде злагодженою і принесе задоволення учасникам.

 • 18 грудня. Такі, 22 і 23 місячні дні. Місяць все ще залишається під впливом знака Діви, у фазі спаду. Третя фаза Місячного циклу характеризується як піковий період скупчення внутрішніх сил. Поступово, ближче до завершення цього циклу, внутрішня енергія буде знижуватися, тому зараз важливо продуктивно використовувати свої ресурси. Завершіть давно розпочаті справи, займіться саморозвитком, викорените звички, від яких давно хотіли позбутися. Такого роду нововведення у ваше життя пройдуть легко і не доставлять сильного дискомфорту.

 • 24 грудня. Місяць все ще залишається спадною, знаходиться під впливом зодіакального сузір'я Стрілець. Під впливом цього знаку вам буде складно зосередитися на нагальних, матеріальних питаннях - думки будуть прагнути до абстрактних речей. 28 місячний день вважається сприятливим не для обдумування, а вже для звершення "приземлених" справ. Якщо ви запланували покупку автомобіля, переїзд або невеликий ремонт у квартирі - саме час взятися за реалізацію цих задумів. Оскільки наближається завершення поточного Місячного циклу, внутрішня енергія йде на спад. Це тягне за собою деяку неквапливість у справах, внутрішній спокій і можливо навіть млявість. Не варто боротися з цими переживаннями і намагатися відшукати резерви сил і зробити ще один ривок. Зовсім скоро, з настанням нового місяця, енергія буде зростати і накаливаться.
 • Календар Місячного циклу в грудні 2019 року: зміна фаз Місяця
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають