• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Місячний календар стрижок на лютий 2019 року на весь місяць

Місячний календар стрижок на лютий 2019 року на весь місяць


Прикмет про волосся існує безліч, якісь із них є чистим вимислом, інші мають у своїй основі певні факти або розрахунки. До останніх відноситься прив'язки зміни зачіски до супутника Землі. Місячний календар стрижок на лютий 2019 року допоможе розібратися в датах і приносять позитивні зміни при обрізанні волосся або їх забарвлення, і негативно впливають на здоров'я, благополуччя і красу.

Кількість сприятливих днів і фази місяця в лютомуДругий місяць 2019 року містить 7 днів добре підходять для стрижки і 8 дат, не рекомендують міняти зачіску. Майже всі негативні дати припадають на першу декаду місяця, хоча розпочнеться вона із сприятливих днів. Решта 13 днів лютого мають або середня, або двоякий вплив на подстригающихся людей. Якісь з цих днів є нейтральними для стрижки і навіть відмінними для інших процедур з волоссям.

Сам місяць розпочнеться з спадною місяця. Вранці 1 лютого настане 27 місячний день, що говорить про те, що нічне світило знаходиться в спадної фази. Новий місяць доведеться на 5 число і до 18 лютого вона буде рости. Саме повний місяць припадає на 19 лютого, а залишок місяця пройде при убуваючому місяці.

З 1 по 10 числоМісячний календар стрижок на лютий 2019 року на весь місяць
Стрижка, виконана 1 лютого, обіцяє залучити в життя радісні події в різних сферах і щасливі випадковості. Нова зачіска доведеться до особи, додасть чарівності і привабливості. Зміна довжини волосся 2 лютого буде мати схожу сприятливий вплив, здатне додати магнетизм подстригаемому. Це дозволить з легкістю заводити нові знайомства, залучаючи потрібних людей. Перші 2 дні лютого не підходять для фарбування та інших процедур, пов'язаних з хімічними впливами на шкіру голови.

З третього по 7 число місячний календар стрижок на лютий 2019 року радить відмовитися від зустрічі з перукарем, зберігши довжину волосся. У ці дні укорочення локонів може призвести до таких наслідків:


 • 3 і 4 — ймовірні нещасні випадки і великі неприємності;

 • 5 лютого — загрожує конфліктами, судовими позовами та іншими скандальними ситуаціями;

 • зміна зачіски 6 лютого послабить життєві сили і завдасть шкоди здоров'ю;

 • 7 число призведе до хвороб горла, меланхолічного настрою і панічних атак. • Тим, хто хоче змінити образ 8 лютого, варто знати, що ця дата є оптимальною для залучення в життя матеріального достатку, поява нової власності та збільшення привабливості. Це ж стосується і забарвлення, і хімічних процедур по завивці або випрямляння волосся. Важливо пам'ятати, що існує ризик вибору невідповідного стилю, хоча навіть в цьому випадку стрижка зробить позитивний вплив.

  Кінець першої декади місяця є несприятливим для будь-яких маніпуляцій в перукарні. І 9 і 10 числа варто обійтися тільки очисними процедурами, уникаючи застосування навіть відновлюють масок. В іншому випадку життя наповниться конфліктами, неприємностями і проблемами зі здоров'ям.

  З 11 по 20 число  Місячний календар стрижок на лютий 2019 року на весь місяць
  Друга декада місяця теж почнеться з вдалою для зміни стилю дати. Обрізання волосся в цей день здатне продовжити життя і зміцнити здоров'я. Займатися фарбуванням не рекомендується, у крайньому випадку використовувати тільки натуральні засоби, зразок хни і басми. Зміна кольору варто перенести на 12 число — день, максимально відповідний для цієї процедури. Стригтися ж зараз не потрібно — це спровокує зниження імунітету.

  Щоб привернути до себе удачу і загострення чутливості, а також активізувати розумову діяльність і наповнитися енергією — стоїть «зустрітися з ножицями» 13 або 14 лютого. Якщо також планується одночасне фарбування, то варто вибрати 13 число, але не 14 — в цей день хімічний вплив заборонено.

  Зміну кольору можна провести 15 і 16 числа, але тільки застосувавши косметичні засоби з натуральними компонентами. Змінювати довжину допустимо 16 лютого — це додасть зовнішності привабливість, наповнить позитивними емоціями і відчуттям щастя.

  Для перетворення в пекучу брюнетку місячний календар стрижок на лютий 2019 року відвів свою дату. Змінювати колір на темний тон краще 1702. — день вдалий для стрижки. Зміна довжини буде сприяти поліпшенню добробуту і стимулювання ділової активності. Щоб стати білявою красунею або огнегривой бестією варто сходить в салон 18 лютого. В цей день допустима тільки зміна кольору, довжина волосся повинна залишитися незмінною. Інакше нова зачіска прийде разом з депресивним настроєм, загостренням страхів і погіршенням фізичного самопочуття.

  В останні дні другої декади укорочення волосся негативно позначитися на роботі серця, а також може спровокувати гормональні порушення. На фарбування заборони немає, але потрібно вдумливо підійти до вибору тону.

  З 21 числа до кінця місяця  Місячний календар стрижок на лютий 2019 року на весь місяць
  Перші 4 дні завершальній декади лютого можуть мати негативний вплив при зміні довжини волосся. У період з 21 по 24 стрижка принесе такі проблеми:


 • перешкоди в справах, фізичні та емоційні травми — 21.02;

 • крадіжки, втрати та зустрічі з ворогами — 22.02;

 • неспокій, тривогу і інші негативні емоції — 23.02;

 • занепад сил, неприємні переживання і відчай — 24.02. • Мова йде тільки про обрізання волосся — химзавивка, випрямлення, маски та фарбування підпорядковуються трохи іншим умовам. Експерименти з кольором небажано проводити 22 числа, щоб стати блондинкою треба навідатися в перукарню 23 лютого. Для фарбування в природні тони підійде 2402 а 21 варто використовувати тільки натуральні засоби.

  Вдалим часом для візиту в салон стануть дати з 25 по 27 лютого. Гарними днями для тотального зміни зачіски стануть 25 і 26 числа — зараз дозволені всі процедури з волоссям. Особливо вдало пройде фарбування в темні відтінки. Непоганий датою для зміни кольору стане і 28 число, хоча місячний календар стрижок на лютий 2019 року рекомендує не обрізати волосся в цей день. Це можна зробити 2702. — стрижка стане прикрасою, якщо вона не буде поєднана з фарбуванням.
  Місячний календар стрижок на лютий 2019 року на весь місяць
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають