• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Як назвати дівчинку в 2019 році, красиві імена для дівчинки?

Сучасні жіночі імена в 2019 році

Ім'я - це особлива енергетика, яка буде супроводжувати людину протягом життя і впливати на її долю. Саме тому батьки прагнуть вибрати не тільки сучасний і красивий варіант, але і такий, який стане захищати його володарку подібно до ангела-хранителя. На що ж слід звернути увагу майбутнім мамам і татам, у яких настільки відповідальне завдання: назвати дівчинку, народжену в 2019 році .

Як назвати дівчинку в 2019 році, красиві імена для дівчинки?


Вплив покровительки року


Вибираючи ім'я для дівчинки, народженої в 2019 році, варто враховувати, що його символом буде Свиня (Кабан). Відповідно цей факт також внесе певні особливості в риси характеру. Астрологи вважають, що цей символ забезпечує своїм «підопічним» досить легке життя і щасливе. Народжені в рік Свині мають приємну зовнішність, добродушний спокійний характер, який притягує людей. Вони люблять вчитися, багато читати і допомагати іншим людям. Під цим знаком народжуються оптимістичні люди, які відрізняються толерантністю і довірливістю. Але останні риси можуть зіграти для деяких злий жарт, якщо вони потраплять під вплив «нехорошої компанії» .

Дівчинку, народжену в рік Свині, можна назвати:

Алевтина;

Ганна;

Анфіса;

Валентина;

Валерія;

Вікторія;

Віта;

Віталіна;

Дарина;

Діна;

Зоя;

Крістіна;

Евеліна;

Ярослава.


Як назвати дівчинку в 2019 році, красиві імена для дівчинки?


Тенденції при виборі

При виборі імені для дівчинки майбутні мами і тати найчастіше відштовхуються від наступних факторів:

Особисті уподобання - найпростіший спосіб, що дозволяє вибрати варіант, який найбільше до душі. Деякі майбутні батьки ще з юності вибирають, як назвуть свою дочку, незалежно від значення та інших характеристик.

Названа в честь родичів - при цьому випадку бажано вибирати тих людей, які мають відносно щасливе і успішне життя. Психологи не рекомендують називати дитину на честь покійних родичок, особливо якщо їх доля не була легкою.

Церковний календар - перевірений століттями і популярний в наші дні спосіб, відповідно до якого дитину називають згідно іменам святих, народжених в один день з дівчинкою.

Значення також грає не останню роль, але не кожне ім'я несе піднесений сенс. Наприклад, Тамара означає «фінікова пальма», а Клавдія - «кульгава».

Дата народження або розшифровка значення букв - це свого роду данина забобонів, але якщо батьки вірять в їх силу, то воно також має право на життя.

Пора року - існує думка, що сезон народження дитини безпосередньо впливає на її характер. Наприклад, для дівчаток, які народилися суворою зимою пропонується вибирати більш «м'які» варіанти »без грубих звуків (Ксенія, Олена, Аліса та ін.), Тоді весняних дітей краще називати сильнішими іменами (Катерина, Кіра, Регіна).

Як назвати дівчинку в 2019 році, красиві імена для дівчинки?


Милозвучність і сполучуваність

Підбираючи в 2019 році як назвати доньку, кожені батьки можуть керуватися будь-яким із запропонованих варіантів, але психологи радять обов'язково оцінювати співзвучність імені з прізвищем та по батькові. Цілком можливо, що в майбутньому дитина стане видатною особистістю і звертатися до неї будуть найчастіше саме в офіційному стилі. Краще уникати варіантів, які будуть шокуюче звучати на публіці. Особливо цей факт варто врахувати батькам з споконвічно слов'янськими іменами, які хочуть назвати дочку на іноземний манер. Така передбачливість дозволить уникнути неприємних казусів і незручних ситуацій в майбутньому: якщо батьки таким чином намагаються привернути до себе увагу, то для дитини це може стати серйозною проблемою. Наприклад, дівчинка, яку назвуть Айседора Миколаївна або Домініка Іванівна навряд чи в майбутньому буде в захваті від такого витонченого поєднання.

На замітку: при виборі найбільш відповідного варіанту варто враховувати, що вам захочеться частіше називати дочку зменшувально-ласковою формою повного імені, тому краще заздалегідь потурбуватися про те, чи буде воно звучати в ласкавих і зменшувальних формах.


Як назвати дівчинку в 2019 році, красиві імена для дівчинки?


Сучасні імена


Незвичайне і сучасне ім'я допоможе дівчинці виділятися на тлі інших однолітків і привертати увагу оточуючих. Для майбутніх батьків, які віддають перевагу модним іменам хорошими варіантами стануть:

Аїда;

Емма;

Уляна;

Олеся;

Олександра;

Єлизавета;

Поліна;

Віолетта;

Аріна;

Анастасія;

Єсенія;

Аліна .

Як назвати дівчинку в 2019 році, красиві імена для дівчинки?


Поступово популярність в 2019 році набирають споконвічно-укріїнські, але забуті на деякий час імена для дівчаток:

Марина;

Олена;

Надія;

Тетяна;

Людмила;

Юлія;

Ніна;

Світлана;

Оксана;

Ірина;

Наталя;

Лідія;

Ольга.

У 2019 підходящими варіантами для дівчинки також стануть:

Аліса (малятко);

Варвара (дикунка);

Василиса (царствена);

Вероніка (несуча перемогу);

Діана (божественна);

Єва (несуча життя);

Катерина (непорочна);

Злата (золота);

Ілона (світла);

Інна (бурхлива);

Карина (красива);

Кароліна (королева);

Кіра (пані);

Лада (мила, хороша);

Лілія (біла квітка);

Як назвати дівчинку в 2019 році, красиві імена для дівчинки?


Марія (сумна);

Маргарита (перлина);

Мирослава (прославляє світ);

Неллі (молода);

Рената (відроджується);

Руслана (левиця);

Софія (мудра);

Сніжана (скромна, ніжна);

Стелла (зірка);

Стефанія (корона);

Еліна (гречанка);

Елла (світла);

Юнна (єдина);

Яна (душа) .

Імена для дівчаток в 2019 році можуть бути будь-якими, головне подарувати доньці свою любов і турботу. І тоді, незалежно від того, як її назвали батьки, дівчинка виросте щасливою і успішною.
Як назвати дівчинку в 2019 році, красиві імена для дівчинки?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають