• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Як назвати хлопчика в 2019 році, красиві імена для хлопчиків?

Сучасні чоловічі імена в 2019 році

Як назвати малюка - непроста і відповідальна задача, яку доводиться вирішувати кожному новоспеченому батькові. Адже ім'я здатне наділити людину певними рисами характеру і навіть вплинути на його долю. Щоб спростити її, пропонуємо добірку, найбільш сучасних і красивих російських імен, які будуть популярні в 2019 році.
Як назвати хлопчика в 2019 році, красиві імена для хлопчиків?

Основи грамотного вибору Насправді, мелозвучних і красивих чоловічих імен безліч. І, головне, на що варто орієнтуватися при виборі відповідного варіанту імені для хлопчика, який буде народжений в 2019 році - щоб воно подобалося його батькам.

Діти, народжені в рік, що є дванадцятої гілкою китайського циклу, наділені надзвичайною життєвою силою і душевним теплом. Вони по праву вважаються оптимістами, здатними щедро ділитися величезним запасом енергії.

Щоб повною мірою проявити ці якості, вибираючи, як назвати дитину, важливо створити гармонію між наповненням і звучанням. Досягти цього можна, якщо дотримуватися три основних моменти:

Звучання. Вимовте повністю ім'я, по батькові та прізвище. Фраза не повинна бути занадто довгою, а слова в ній звучати однаково, наприклад: Сергій Сергійович Сергіїв. Словосполучення має легко вимовлятися і легко запам'ятовуватися.

Сенс. Кожне ім'я має несе в собі певний сенс і енергетичний заряд. А тому наділяє свого володаря рисами характеру, сприяючи його вдалому життєвому шляху, або ж навпаки, змушуючи на невпинну боротьбу за місце під сонцем.

Популярність. Ім'я повинно приносити радість, а не сором і переживання. А тому з обережністю варто вибирати застарілі або нестандартні варіанти, адже чим вони незвичніше - тим сильніше привертають увагу. Для соромливих дітей це може послужити додатковим джерелом психологічної напруги.

Важливе значення має і час народження дитини. А тому вибирати імена хлопчиків на 2019 рік стоїть по місяцях. Оскільки в майбутньому виросло з хлопчика чоловікові доведеться передавати його своїм дітям, перевагу віддавайте тим варіантам, які здатні утворювати приємне на слух по батькові .

Варіанти імен по місяцях


Діти, народжені в зимові місяці, є цілеспрямованими і талановитими особистостями. Завдяки вольовому і стійкого характеру вони впевнено крокують до своєї мети. Якщо ж розглядати варіанти імен для хлопчиків по місяцях, то на 2019 рік найкращими є:

Грудень - Олександр, Єгор, Макар, Андрій, Софрон, Орест, Адріан, Роман.

Січень - Ілля, Микита, Адам, Юхим, Макар, Давид, Гордій, Філіп, Елизар, Максим, Кирило, Антон.

Лютий - Клим, Тимофій, Роман, Іван, Юрій, Юліан, Євген, Захар, Микола


Весняні хлопчики відрізняються чутливістю і емоційністю. Вони дуже уразливі і ранимі. Їм властиво завзятість і прагнення досягати поставлених цілей. Але притаманна надмірна невпевненість і обережність може занадто «гальмувати процес». Для весняних місяців найбільш вдалі такі варіанти імен:

Березень - Лев, Данило, Лазар, Єфрем, Віктор, Кузьма, Василіск, Семен, Денис.

Квітень - Іван, Марк, Кирило, Захар, Тихін, Микита, Антип, Терентій, Аристарх.

Травень - Олексій, Сава, Степан, Гліб, Макар, Єфрем, Герман, Марк, Віталій


Літні місяці - період народження найяскравіших оптимістів. Ці люди відважні і ризиковані, енергія з них просто б'є ключем, а до життя вони відносяться легко і без примусу. Але одночасно з цим, річні хлопчики відрізняються наївністю і добротою, вони дуже вразливі і з легкістю піддаються впливу. Для народжених в літні місяці найкраще підійдуть варіанти:

Червень - Ігор, Дмитро, Олександр, Ігор, Михайло, Гнат, Устин, Северин, Федір, Іван.

Липень - Гліб, Арсеній, Давид, Опанас, Антон, Омелян, Денис, Самсон, Яків, Артем.

Серпень - Борис, Ілля, Макар, Демид, Мирон, Максим, Елизар, Герман, Роман .


Восени народжуються серйозні і мислячі люди, дії яких завжди обдумані і розважливі. Їм властива розважливість і неквапливість у справах. Завдяки аналітичному складу розуму і такої якості як емпатія осінні хлопчики легко викликають довіру в оточуючих і сходяться з людьми. Для дітей, народжених в осінній період, оптимальні такі варіанти:

Вересень - Олександр, Михайло, Кирило, Захар, Богдан, Самуїл, Герман, Макар.

Жовтень - Олег, Федір, Ігор, Давид, В'ячеслав, Андрій, Матвій, Назар, Юхим.

Листопад - Марк, Нестор, Павло, Дем'ян, Матвій, Родіон, Артем, Іван, Кузьма.


Незалежно від того, на якому варіанті зупиниться вибір батьків, варто пам'ятати, що склад характеру, яким обдарувала матінка-природа, можна підкоригувати, пом'якшивши негативні сторони і відточивши позитивні. Головне - щоб малюк ріс в оточенні люблячих його людей .
Як назвати хлопчика в 2019 році, красиві імена для хлопчиків?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають