• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Календар бухгалтера на січень 2019 року в Україні

Будь-яке виробниче підприємство в своєму штаті обов'язково повинно мати посаду бухгалтера. Фахівці зазначеного рівня займаються складанням звітності, розрахунками заробітних плат та інших нарахувань працівникам. В обов'язки бухгалтера включено і тісний контакт з державними інстанціями, наприклад, з податковими органами. Кожна позиція, яку необхідно реалізувати фахівця, позначена в календарі бухгалтера на січень 2019 року в Україні.

Якщо терміни операцій за розрахунками та складання звітності визначаються бухгалтерським календарем, то при нарахуванні заробітних плат бухгалтер «спирається» на дані виробничого розкладу. Даний документ також є обов'язковою частиною структурної документації будь-якого виробничого підприємства.
Календар бухгалтера на січень 2019 року в Україні


Робочий календар

З настанням січня багато людей починають планувати найважливіші та відповідальні завдання. Нерідко плани створюються на рік вперед. Деяким з них судилося подій, а інші так і залишаться лише мріями. Січень - це насичений місяць, який дозволяє українцям задати потрібний темп в життя.

У цей період у часі в робочий календар на січень введені зміни. Вони пов'язані зі святковими подіями національної вдачі. Згідно основам КЗпП державне свято є вихідним періодом для службовців і робітників підприємств і різних організацій.

Перше святкову подію місяця - це довгоочікуваний Новий рік. Торжество випадає на вівторок, цей день тижня стає робочим, а вихідним. Попередні 30, а також 31 грудня також позначені в робочому календарі вихідними, відповідно, на новорічні події українці будуть відпочивати 3 наступні дні.

Друга урочиста дата - це Різдво Христове. Релігійні люди зустрічають свято 7 січня, він в майбутньому році випадає на понеділок. Так як офіційні вихідні - це субота і недільний день, то на Різдво Христове українські працівники будуть також відпочивати 3 наступні дні (починаючи з суботи 5 числа і по включно понеділок, 7 січня).
Календар бухгалтера на січень 2019 року в Україні
Календар бухгалтера на січень 2019 року в Україні


Як визначено норми трудового часу виробничим календарем на січень 2019 роки?


Загальна кількість календарних дат - 31;
Робітники зміни - 21;
Дати відпочинку - 10;
Кількість передсвяткових скорочених по трудовремені днів - відсутні;
Святкові державні дати місяця - Новий рік (1 число) і Різдво Христове (7 число).


Нормою є, якщо трудящі протягом тижня працюють 5 дат (з понеділка і по включно п'ятницю), а періодами відпочинку у них є 2 числа на тижні (субота і недільний період). Даний режим праці є загальним і названий п'ятиденної трудовим тижнем.

Положеннями КЗпП визначені і інші графіки робіт, наприклад, шестиденний трудовий тиждень. У цьому варіанті у працівника протягом тижня виходить 6 трудоднів і, відповідно, 1 вихідний.

Допускається робота за скороченим і неповного трудодні. Скорочений режим праці означає, що для працівника складено спеціальний графік, в якому скорочується кількість змін за часом. Наприклад, 6-ти годинний трудодень визначено для неповнолітніх працівників. Неповна трудонеделя означає, що працівник трудиться або неповне кількість днів протягом тижня, або у нього скорочується робоча зміна.

Оплата праці працівникам, трудящим за різними графіками, проводиться згідно відпрацьованого працечасу.

Календар бухгалтера

Оформлення звітності, сплата податків та інших відрахувань, а також виплата авансових платежів проводиться відповідно до дат, запропонованими бухгалтерським календарем на січень в Україні. Бухгалтера на підприємствах тісно «працюють» з податковою службою, надаючи в держ. інстанції декларації і відповідні звіти. Терміни подачі та прийому документації в календарях бухгалтера і податкових органів повинні збігатися.

Які терміни надання документації містить календар на січень 2019 для бухгалтера для друку?

Календар бухгалтера на січень 2019 року в Україні

5 січня - в органи статистики надаються документи про стан товарообігу і кількості вантажних перевезень на підприємстві;
8 число - в податкову службу бухгалтерами надаються декларації єдиного податку, ПДВ (2 кв. 2018 р.), про доходи (за 2018 р.), про валютні цінності та здійсненні операцій з валютою (2018 р.), фінансова звітність (4 кв . 2018 р.).
10 - працівникам підприємства виплачується заробітна плата.
15 - в податкові органи надається довідка про використані РК (грудень 2018 р.), звітність по КОРО (РК).
19 - бухгалтерами проводиться оплата за ПДВ (4 кв. 2018 р.), паркувальні місця, туристичний збір. В цей же період виплачується наступні види податків - екологічний, єдиний, транспортний.
22 - працівникам підприємства виплачується аванс (за умови поділу повної зарплати на 2 частини).
Календар бухгалтера на січень 2019 року в Україні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають