• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Весняні канікули 2019 навчального року в школі: з якого числа починаються, дати

Весняних канікул діти чекають з особливим нетерпінням, адже це – довгоочікувана і така необхідна перепочинок після самої довгої і важкої в році чверті, останній ковток свободи, адже для багатьох, квітень і травень виявляються перенасиченими підготовкою до різного роду і рівня іспитів, до річних контрольних та вступу до внз. Тому, звичайно ж, багатьох учнів цікавить, коли саме вони почнуться і скільки триватимуть в 2019 році. Так, і батькам, знаючи цю інформацію, буде набагато легше планувати час своєї сім'ї на цей період, адже багато хто воліє витрачати його на оздоровлення дітей, пізнавальні екскурсійні поїздки, як по країні, так і за кордон.

Рекомендований графік весняних канікул

Весняні канікули 2019 навчального року в школі: з якого числа починаються, дати
Вже досить давно відведення конкретних дат під ті чи інші канікули в нашій країні віддані на відкуп самим школам. Держава ж в особі Міносвіти встановлює лише рекомендовані графіки, на які на місцях орієнтуються, але, зовсім необов'язково дотримуються по всій строгості. Наприклад, у ряді регіонів існують якісь місцеві свята, які треба поєднувати з відпочинком дітей, звичайні специфічні погодні умови, так, і карантини з нагоди епідемій і локальних спалахів якихось захворювань ніхто не відміняв. Отже, все це треба розглядати комплексно та в розрізі кожної школи. Влади пропонують вибирати для весняних канікул одну з тижнів проміжку з 18-го по 31-е березня 2019 року. Отже, в ідеалі можливі два варіанти:
 • 18-24 березня;
 • 25-31 березня.
 • Весняні канікули 2019 навчального року в школі: з якого числа починаються, дати
  На весняні канікули, навіть при всіх відхиленнях від норми, як правило, не доводиться жодного державного свята. Так що хлопцям не доведеться ображатися, що хтось «з'їв» їх законний вихідний день. При модульному ж навчанні, відповідно, на весну припадає одні єдині канікули – це буде другий тиждень квітня (з 080419 за 140419), адже до цього діти, майже за аналогією з першокласниками, які і так і так, завжди відпочивають на додаткових канікулах, будуть гуляти з 18 лютого і 25-е.

  Чого чекати конкретно на місцях?

  Весняні канікули 2019 навчального року в школі: з якого числа починаються, дати
  Рекомендоване розклад канікул, практично завжди, видається Міністерством Освіти десь за півроку до початку першої навчальної чверті, щоб школи могли підготуватися, оцінити та обговорити ці дати і на їх підставі продумати власну стратегію поведінки. При цьому вони пам'ятають, що відхилення допускаються в межах пари тижнів у обидві сторони, але не більше, оскільки в іншому випадку це суперечитиме санітарно-гігієнічним нормам за віком, а також ефективності освітнього процесу в цілому. Завжди попередні графіки обов'язково проходять етап схвалення в муніципальних органах управління освітою, щоб не було серйозних розбіжностей і суперечностей, коли в якихось заходах треба брати участь учнів з різних шкіл одночасно, і при цьому у них спостерігається явний конфлікт вихідних днів. Та повідомити всіх зареєстрованих в них дітей адміністрації зобов'язані не пізніше, ніж у першій половині вересня кожного навчального року.
  Весняні канікули 2019 навчального року в школі: з якого числа починаються, дати
  Іноді бувають ситуації, коли вдається до певних канікул трішечки «накинути» вільних від навчання днів, з дозволу дирекції навчального закладу, а також при жвавої підтримки з боку її підопічних. Справа в тому, що із-за специфічного зміщення протягом багатьох років днів тижня, на які припадають новорічні канікули, кількість днів може критично скорочуватися, і за весь рік з-за цього, сумарно, не буде виходити тридцять днів відпочинку. Тоді школи з власної ініціативи можуть додати кілька днів до якихось інших канікул – осіннього або весняного. Причому останні стають мішенню цієї ідеї частіше звичайного, так як все тверезо оцінюють складність третьої чверті.

  Як провести з толком весняні канікули?

  Весняні канікули 2019 навчального року в школі: з якого числа починаються, дати
  Що ж, мабуть, ті, хто готується складати ДПА в 2019 році, тобто як дев'ятикласники, так і учні одинадцятих класів, вже й так знають, як вони проведуть свої весняні канікули. Як це не сумно і не шкідливо для їх здоров'я і психіки, але, швидше за все, за наполегливої зубрінням предметів, що виносяться на випробування, за візитами до репетиторів або відвідування підготовчих курсів. Адже це останній спокійний період перед іспитами, в який шкільна плинність не буде заважати концентруватися на підготовці. Всі ж інші, в залежності, звичайно, від можливостей і уподобань батьків, а також їх власних будуть організовувати час весняних канікул по-різному. Наприклад, когось вивозять в південні країни на курорти оздоровити і відпочити на тиждень.
  Весняні канікули 2019 навчального року в школі: з якого числа починаються, дати
  Правда, в цьому випадку варто пам'ятати, що в березні-квітні в наших широтах клімат ще нестабільний, тому дуже обережно треба ставитися до акклиматизационному процесу. Деякі намагаються витратити цей час на екскурсії, для чого з батьками виїжджають в турне, наприклад, по країнах Європи, знайомлячись із культурою та історією, підтягуючи іноземні мови в природному їхньому середовищі. Інші ж з цією метою роз'їжджають і по власній країні – тут, повірте, теж є на що подивитися. Також дуже популярно на період весняних канікул, коли вже не дуже холодно, але немає виснажливої літньої спеки, відправлятися по музеям, театрам і виставок з класом, або ж просто з друзями, проводити час у заняттях спортом та іншими захопленнями в компанії однодумців.
  Весняні канікули 2019 навчального року в школі: з якого числа починаються, дати
  І на насправді, адже абсолютно не важливо, як ви проведете весняні канікули. Головне, щоб час не було витрачено з користю для розвитку, принесло задоволення і відпочинок в потрібному обсязі! У ситуації ковзних графіків весняних канікул батькам і самим учням варто кожен рік дізнаватися не орієнтовну — а точну інформацію щодо розподілу днів безпосередньо в їх школі. Для чого зручно слідкувати за що вивішуються графіками на дошках оголошень, за новинами на інтернет-порталах навчальних закладів, а також говорити безпосередньо з адміністрацією, класними керівниками.
  Весняні канікули 2019 навчального року в школі: з якого числа починаються, дати
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають