• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз

Вже складено розклад магнітних бур 2019 що дозволяє врахувати їх вплив, що дає можливість правильно планувати трудомісткі справи і відпочинок. Можна заздалегідь подивитися в якому місяці і на які дати припадають магнітні збурення, що дозволить вчасно змінити плани або хоча б бути готовим до потенційних труднощів і нездужання. Магнітні бурі у 2019 році не будуть бути чимось особливо пунктуальним, адже і у них в розкладі бувають свої особливості.

Нюанси розкладу магнітних бур 2019Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
Прогноз сонячної активності, що впливає на магнітне поле Землі, що з'являється за кілька місяців до цих негативних проявів. Цей процес не має нічого спільного з гороскопами і астрологією — мова йде про фізичні явища. Спалахи на Сонці розсовують магнітне поле цієї зірки, умовно роблячи її ближче до нашої планети. Земля реагує на таку «магнітну атаку» власним енергетичним сплеском. Метеочутливі люди відразу відчувають зміни, реагуючи на них слабкістю, спонтанними змінами настрою і головним болем.

Тому таким людям важливо знати, в який час почне змінюватися полі Землі, що викликає у них погане самопочуття. Питання принципове — точні дані дозволяють запобігти негативні відчуття або послабити їх. Настільки точний прогноз можливий лише у найближчі дні перед бурею. Тоді можливо визначити конкретні години і хвилини початку магнітних збурень. Тому розклад магнітних бур 2019 по місяцях може поки що лише ознайомити з датами зміни земного поля без вказівки часу.

З одного боку, інформація є неповною, але іноді навіть такі дані допоможуть грамотно спланувати свій час. Кому-то можна буде на самий «намагнічений» місяць взяти відпустку при наявності вираженої реакції на обурення, іншому зробити навпаки, щоб відпочинок пройшов добре. За цим же принципом можна формувати графік відряджень, ремонту і чого завгодно, але тільки якщо заздалегідь знати про дати сонячних спалахів.

Січень 2019Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
Вже з перших днів року всесвіт «обдарує» землян першої магнітною бурею 2019. Сильний спалах на Сонці відбудеться в ніч з 1 на 2 січня, гарантуючи серйозні збурення другого числа. В цей день сердечникам краще тримати руку на пульсі не тільки в переносному, але й у прямому сенсі.

Таке ж по потужності вплив станеться і напередодні Різдва. У Святвечір навіть люди, не схильні відчувати сонячні хвилювання, зможуть відчути на собі їх негативний вплив. Поки ще немає навіть приблизного прогнозу для 6 січня, дозволяє зрозуміти вранці або ввечері очікувати бурю. Аналогічна ситуація і з 10 числом — очікуються сильні хвилювання, але поки що більш точних даних на цю дату немає.


Увага! Варто зазначити, що вже першого січня очікуються легкі спалаху протягом всього дня. Тому головний біль 1 січня може бути пов'язана не тільки з новорічною вечіркою.


В принципі вся перша декада місяці буде піддана початком або залишковим збурень. Серед таких дат варто виділити 3 число, а також 7 і 8 січня. У ці дні буде відчуватися спадає вплив минулих бур. Це ж явище характерне і для 11 числа.

Лютий 2019Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
Поки ще залишається відкритим питання з приводу першої лютневої бурі — незрозуміло треба брати в розрахунок мале обурення 2 числа або ж починати з 5 лютого. П'ятого очікується потужна сонячна спалах. Найбільш небезпечною ця дата буде для гіпертоніків — важливо контролювати тиск і тримати медикаменти під рукою. Також 5 числа висока ймовірність жорстких конфліктів, великих сварок, як з близькими, так і з малознайомими людьми. Протягом дня майже половина жителів Землі будуть відчувати фізичний дискомфорт і пов'язане з ним роздратування.

На наступний день у першій половині відчуватиметься залишковий вплив попередніх збурень поля, а до вечора додадуться нові, але не дуже сильні. Люди з хорошою метеоустойчивостью мало що відчують у другій половині дня. Схожа ситуація буде і 7 лютого — невеликий вплив надасть середня по потужності буря. Передбачається зниження концентрації кисню і поява загальної слабості. Найважче доведеться дітям, літнім людям, особам з хронічними або інфекційними захворюваннями у гострому періоді.

Перепочинок буде короткою — вже 10 лютого очікується потужний спалах солідної тривалості. Зміна магнітного поля в першу чергу позначиться на психоемоційній сфері. У громадських місцях ймовірних сутички, прояви агресії і навіть бійки. Варто уникати конфліктів, по можливості не відвідуючи місця скупчення громадян, а також не реагуючи на відверті провокації. Ситуація триватиме до середини 11 числа, потім пішовши на спад.

У лютому прогнозують і обурення, впливає на роботу техніки. Воно припаде на 15 число, викликавши не тільки напругу у людей, але і збої в роботі електронних пристроїв. Тому варто контролювати свій настрій, щоб уникнути наростання подразнення, а дорогою технікою не користуватися без крайньої необхідності.

Березень 2019Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
Перший весняний місяць в 2019 році буде складно назвати миролюбним. У цьому місяці очікується 7 сонячних спалахів, 3 з яких стануть переконливо потужними. Причому концентрація астрономічних збурень відбудеться у другій половині місяця. У першій декаді березня поки не прогнозують бур. Вони розпочнуться з 13 числа, викликавши нездужання у сердечників, осіб після хвороб і людей з високою метеочутливість. Сила спалаху буде незначно, але може призвести до стрибків артеріального тиску і головним болям.

Таке магнітне хвилювання прогнозується 16 числа. Воно також буде не дуже сильним, але негативно позначиться на настрої, підвищивши загальну дратівливість. Також ймовірні невеликі нездужання і безсоння. Зараз не час переносити застуду на ногах — вже 19 березня відбудеться потужна спалах, здатна викликати загострення загасаючих або хронічних захворювань.

Двадцятого числа буде відчуватися згасання бурі, але лише до середини 21 березня. У цей час очікується повторний спалах, здатна спільно з вираженим фізичним нездужанням спровокувати різке погіршення емоційного фону.


Увага! Ця дата повинна особливо насторожити людей з хворим серцем. Також і наступний день буде для них небезпечний — 22 числа очікується повторення заворушень такого ж характеру.


Ще 2 магнітні бурі очікуються 28 і 29 числа. Вони будуть середніми по потужності і не матимуть настільки вираженого впливу на фізичне самопочуття. Потенційно очікуються емоційні збої і спонтанні припливи почуття втоми.

Квітень 2019Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
Порівняно з попереднім місяцем у квітні не очікується такої великої кількості хвилювань земного поля. Сонячних спалахів планується всього 4 — по 2 на кожну половину місяця. Перші з них очікуються 1 і 7 квітня. Тобто почнеться з бурі середньої сили, здатної викликати перепади настрою і бурхливі емоційні реакції на подразники. Також ймовірні загострення хронічних недуг.

По суті місяць починається з збурень — перша квітнева буря очікується рано вранці. Друга ж сонячна спалах, прогнозована 7 числа, набере чинності ближче до вечора. Хоча складно назвати її сильною — за потужністю вона буде однією з найслабших у квітні. Серйозних впливів на здоров'я не повинно бути. Передбачається погіршення настрою і спад працездатності. Також можливі головні болі.

Найбільш небезпечним буде 18 число. На цю дату доведеться сама потужна буря місяця, здатна не тільки впливати на емоційних фон, але і на стан здоров'я. Традиційно у зоні підвищеного ризику перебувають люди з серцевими захворюваннями і наявністю хронічних недуг у стадії ремісії. Сонячна спалах станеться рано вранці, тому вже в першій половині дня необхідно мінімізувати рухову активність і постаратися зберігати спокій в стресових ситуаціях.

Остання буря квітня очікується 20 числа в першій половині дня. Вона буде невисокою потужності і не особливо виражено вплине на здоров'я. Під прицілом виявиться настрій і працездатність. Тому в цей день не варто дивуватися ранкової втоми і нудьги протягом дня.

Травень 2019Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
Для багатьох людей цей весняний місяць стане справжнім випробуванням. В цей період спостерігатимуться потокові магнітні бурі, які тривають по кілька днів. Таких періодів очікується 2 — по 5 і 6 днів тривалістю. Хоча почнеться травень відносно спокійно. У першій декаді місяця лише одне вихровий хвилювання на Сонці. Воно пройде 5 числа і принесе з собою депресивний настрій, швидку стомлюваність, головний біль та інші невеликі нездужання.

З 11 числа почнеться тривалий період потокових хвилювань. Він триватиме з 17 травня включно та буде вираженим по силі. Сердечникам, і людям з серйозними захворюваннями варто бути насторожі — ймовірно виражене погіршення самопочуття. Навіть здорові люди відчують весь спектр магнітного впливу, починаючи від ознак дезорієнтації і закінчуючи проблемами з боку дихальної і зорової систем.


Увага! Це один з найбільш тривалих і сильних збоїв земного поля. Не варто сподіватися на диво, чекаючи поліпшення самопочуття при болях в області серця. Краще одразу звертатися до лікаря.


Другий довгий період геомагнітних збурень очікується з 20 по 25 травня. Потужність буде на порядок нижче, а під її негативний вплив потрапить психоемоційна сфера. Вже 28 числа сила і спрямованість впливу зміниться. Він стане сильним і буде позначатися на фізичному здоров'ї.

Червень 2019


Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
Багатьом людям, які відчувають зміни земного поля, перший літній не принесе сюрпризів. Після довгих і частих весняних бур сонячна активність пішла на спад. За весь червень поки очікується всього 2 геомагнітних обурення.

Вони обидва розташовані в першій декаді місяця і, по суті, одна з бур є продовженням іншої. Перша відбудеться 8 числа після сонячного спалаху середньої потужності. На наступний день сонячна активність буде сильніше, що і призведе до більш потужному сплеску.

У зоні ризику метеочутливі люди і особи з хронічними і серцево-судинними захворюваннями. Ці два дні призведуть до появи емоційного напруження і спонтанної агресії. Тому людям з серцевими хворобами краще уникати скупчення народу, щоб уникнути зайвих переживань.

Липень 2019Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
Другий літній місяць теж не планує стати випробуванням для метеозалежних людей. У липні прогнозують лише 1 день, з сильним геомагнітним змін земного поля. Включаючи цю дату збурень буде всього 3 дні:


 • 7 липня.

 • 15 числа.

 • 29 липня. • Найбільш небезпечною для землян стане сонячна спалах в середині місяця. Вона буде не просто сильною, але і багаторазовою, змінює свою амплітуду та характер впливу. Тому під її вплив потрапить і емоційна, і фізичне сфера життя. Варто побоюватися дратівливості, яскравих конфліктів, головних болів і серйозних збоїв у роботі організму. Хронічно хворим і сердечникам бажано мінімізувати спілкування з людьми, залишившись вдома, заздалегідь переконавшись у наявності необхідних медикаментів і легкого заспокійливого.

  Спалахи, прогнозовані 7 і 29 числа, будуть більш «м'якими». Виникло хвилювання земного поля призведе до перепадів настрою, стрибків артеріального тиску і хвилеподібною працездатності, що чергується з необґрунтованим почуттям втоми. З боку фізичної дії під впливом виявиться печінку і вся система ШКТ. Важливо зберегти позитивний настрій, не перенапружуватися і уникати переїдання, вживання шкідливої їжі або великих проміжків голоду.

  Серпень 2019  Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
  Залишок літа навряд чи можна назвати спокійним у плані сонячної активності. Так можна висловитися тільки про саму першої серпневої бурі. Вона прогнозується легкої і несильно тривалою. По датах найскромніше обурення в серпні буде 2 і 3 числа. Саме в ці дні очікуються невеликі зміни земного поля, здатні викликати головні болі, перепади настрою і проблеми з тиском. Навіть для людей з хворим серцем це обурення не представляють серйозної загрози, хоча все ж рекомендується бути насторожі.

  Найбільш небезпечним періодом місяця стане здвоєна магнітна буря 16 і 17 серпня. Повторення потужного спалаху приведе до вираженого впливу на психіку і фізичний стан людей. Це обурення відчують на собі навіть ті, для кого сонячна активність зазвичай проходить непомітно.


  Увага! Сила магнітних збурень здатна серйозно вплинути на психіку людей. У цей період ймовірні загострення стани у психічно нездорових людей, а також первинне виявлення захворювань подібного роду. Варто бути обережними при спілкуванні з людьми, які в цей період неадекватність.


  Також емоційна нестабільність характерна і в період завершальній серпневої бурі. Вона триватиме 3 дні, з 18 по 20 число включно та буде складатися з декількох спалахів середньої потужності. Крім проблем з емоціями очікуються труднощі з біоритмів в області сну — ймовірно його повна відсутність або цілковитий занепад сил, що супроводжується бажанням подрімати.

  Вересень 2019  Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
  На початку осені передбачається мала кількість днів сонячної активності. Поки їх прогнозують всього 2 дня по одному на початку і в кінці вересня. Перші обурення варто чекати в п'ятницю 6 числа, а другий спалах передбачається в четвер 26 вересня.

  Незважаючи на малу кількість негативних днів очікується місяць важким. Обидві дати передбачають високу потужність хвилювань з вираженим впливом на фізичне і психічне самопочуття. Більш нестабільно пройде буря 6 числа — ймовірні коливання в силі хвилювань, що позначиться на емоційній сфері, викликавши не просто перепади настрою, а справжні вибухи агресії з переходом у миролюбність.

  Обурення, що очікуються 26 вересня, нададуть більше впливу на фізичну сторону організму. Сердечники, «хроніки» метеозависимые особи повною мірою відчують силу хвилювань. Очікуються проблеми з артеріальним тиском, головними і м'язовими болями, загострення застарілих недуг і загальне погане самопочуття.

  Жовтень 2019  Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
  Другий місяць осені можна віднести до мало напруженим періодів. У жовтні 2019 року не прогнозується жодної потужної геомагнітної бурі. Сонячні спалахи будуть, але вони не нададуть надмірного впливу на полі Землі.

  Передбачається ймовірність 3 таких моментів:


 • 1 жовтня.

 • 29 жовтня.

 • 30 жовтня. • Всі 3 дати будуть проходить під слабким обуренням. Це означає, що для сердечників і осіб з хронічними хворобами місяць пройде відносно спокійно. Повністю розслаблятися не варто, треба лише перераховані дати мінімізувати емоційну і фізичну навантаження. При цьому необхідно врахувати, що перша і остання бурі жовтня вплинуть на загальне фізичне самопочуття, а хвилювання, прогнозовані 29 числа, будуть впливати на емоційну сферу.

  Листопад 2019  Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
  Цей осінній місяць не загрожує серйозними геоволнениями, але все ж вимагає підвищеної уваги в певні дати. Особливо важливо проявити обережність під час першої слабкою бурі листопада. Вона припадає на 11 число, при цьому незважаючи на малу силу матиме виражений негативний вплив на роботу судин. З неприємними відчуттями зіткнутися не тільки гіпертоніки, але й особи зі зниженим кров'яним тиском. Для останніх є особливе попередження — 11 листопада необхідно уникати жорстких дієт і великих перерв між прийомами їжі, зневоднення та перебування в задушливих місцях. У осіб з низьким тиском в цей день підвищена ймовірність непритомності.

  Така ж по потужності буря очікується 15 числа. Вона буде ледь помітною і мало вплине на фізичне здоров'я, але надасть сильний вплив на поведінку людей. У цей період можливі спонтанні сплески агресії та підвищення уразливості. Також стане помітним зниження стійкості до стресу і втрата терплячості у зв'язку з підвищенням конфліктності.

  Остання сонячна активність листопада прогнозується на 18 число. Вплив буде більш сильним і вже виражено вплине на сердечників, маленьких дітей і людей в стані стресу. Також ймовірні збої біоритмів у вигляді різних порушеннях сну і неспання. Крім цього зберігатися і всі емоційні прояви попередньої магнітної бурі.

  Грудень 2019  Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
  Традиційно останній місяць року є одним з самих напружених внаслідок підготовки до Нового року та Різдва. Одночасно з цим в 2019 році очікується і додаткове навантаження на фізичне здоров'я і психіку від самої планети. Під впливом Сонця магнітне поле Землі в грудні буде 4 рази атакувати організм людей.

  Прогнозується по одному слабкому і середньому геоволнению, а решта 2 припускають потужне обурення. Сонячний спалах середньої потужності відбудеться на початку місяця — 3 числа. Значущих проблем він не принесе, але зачепить емоційну сферу, принісши не тільки агресію, але і занепад сил в сукупності з смутком.

  Інші бурі припадають на кінець місяця. Сильне хвилювання очікується 26 числа. Перепади тиску, головний біль і загальна нервозна обстановка стануть ідеальним грунтом для масових конфліктів. По можливості варто уникати відвідування людних місць і бути уважними до власного самопочуття. Це стосується поки що тільки 26 числа, вже 27 грудня явище зійде на мінімум. Мала сонячна спалах відбудеться 28 числа, але крім втоми, проблем із тиск, настроєм і сном нічого небезпечного вона не принесе.

  Найбільш неприємним буде той факт, що одне з сильних геовозмущений припадає на напружений передноворічний день 29 грудня. Всесвіт наостанок у році, що минає покаже свою міць, демонструючи сильний вплив бурі на самопочуття людей. Очікуються не тільки фізичні страждання, але і емоційні сплески, що в сукупності з напруженою обстановкою в магазинах може призвести до серйозних наслідків. Людям з хронічними недугами і серцевими хворобами краще заздалегідь виключити цей день з новорічної підготовки, щоб покупки не обернулися стаціонаром.

  Як полегшити самопочуття під час магнітних бур  Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
  Потоки електронів, врізаються в Землю, разом із змінами поля нашої планети впливають і на різні сторони життя людей. Банальна безсоння може серйозно зіпсувати життя, причому мало хто здогадується, що виною цього явища бувають вихривые сонячні потоки.


  Важливо! Найбільш шкідливі бурі для людей із захворюваннями серця. Тому їм необхідно завчасно купувати важливі препарати і намагатися мінімізувати навантаження в дні магнітних збурень. Також у такі дні не варто ігнорувати болі в серці або різке погіршення самопочуття.


  Геоволнения шкодять і цілком здоровим людям. По суті зміна магнітного поля прямо впливає на судини, що призводить до порушення живлення різних частин тіла, всіляких спазмів і кисневого голодування. В результаті цього виникають головні болі, проблеми з серцем, скачки кров'яного тиску і збої працездатності. Тому мінімально необхідною допомогою організму у такі дні буде зниження стресу шляхом аутотренінгу, медичних препаратів та трав'яних чаїв.

  Ця рекомендація здорових людей. Особам із серцевими або хронічними захворюваннями, а також людям з гострими інфекційними недугами, варто дотримуватися інших правил. У їх число входить мінімізація стресу, але особливо варто підкреслити і обов'язкове відсутність фізичних навантажень. Сердечникам в період сильних геоволнений краще не робити навіть ранкову гімнастику. Все це дозволить знизити вплив бурі на організм, автоматично поліпшивши самопочуття. Хоча краще бути морально готовим до моменту початку збурень і супутнім неприємних відчуттів.

  Навіть приблизний розклад магнітних бурь в 2019 році дозволить скоригувати графік, перенісши важливі справи або відпочинок на інші дні. При цьому не варто забувати, що поки ця інформація ще не має часовий точністю. Конкретні години початку і згасання сонячних спалахів можливо спрогнозувати лише за кілька днів до їх виникнення. Навіть у цьому разі цифри будуть залишатися лише прогнозом, хоча і більш ймовірним до виконання.

  Відео про магнітні бурі  Магнітні бурі у 2019 році: по місяцях, розклад, дні, прогноз
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають