• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу

Всі ми схильні до здорового перфекціонізму і прагнення все робити вчасно, результативно і з максимальною користю. Однак враховуючи, наскільки насиченою і багатокомпонентною є наша сучасна життя, скільки спокус і несподіванок чекає нас на кожному кроці, мимоволі шукаєш якийсь допомоги, ради в тому, як все це розрахувати і організувати найкращим чином. І багато з цією метою вдаються до всіляких гороскопам, місячними календарями, з допомогою яких визначають, коли краще займатися якоюсь конкретною справою. І під приціл уваги в даному ракурсі, звичайно ж, в першу чергу підпадає такий важливий і відповідальний момент, як здійснення покупок. Коли краще здійснювати покупки в 2019 році? Які дні для цього абсолютно не годяться? На ці та багато інші питання ми і постараємося дати відповідь сьогодні, запропонувавши безліч варіантів на вибір із зручною розбивкою по місяцях.

Січень

У січні самими ідеальними для придбання чого-небудь днями стануть 915 і 16 числа. 9-го Місяць у Водолії, а цей знак, як відомо, благоволить до всього, що пов'язане з новими технологіями, електрикою і екстраординарними речами. Саме в нього найкраще купувати якусь техніку, електроніку, приміром, гаджети або щось в будинок. А також присвячувати час придбання предметів мистецтва, оригінальних речей, чогось пов'язаного з незвичайним хобі або книг.
Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
Ще й зростаюча фаза Місяця, як і в обидві інші запропоновані дати, подарує атмосферу ентузіазму та енергійності, що надзвичайно важливо для якісного шопінгу. Крім того 9 січня припадає на середу – день, у який легко ладити з людьми, укладати угоди, наводити порядок в думках. А адже сумбур в них – головна небезпека зробити необдумане придбання. 15 та 16 січня Місяць буде перебувати в Тільце, який сприяє покупкам надійних, міцних речей, призначених для тривалого використання, але, без сумніву, красивих. Добре звернути свою увагу на щось велике – може, навіть нерухомість, або, принаймні, задуматися про зміну меблів у будинку. Єдина умова, покупки у цей день повинні бути ретельно заплановані заздалегідь, адже що 10-й, 11-й місячні дні не зазнають ніякої спонтанності, і надзвичайно потребують спокійній роботі над кармою, в гармонії та налагодженні зв'язків. Непогано вони підійдуть також і для того, щоб брати для чогось великого кредити, або ж домовлятися про довгострокове співробітництво – про поетапних покупок, приміром.

Лютий

Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
У лютому найкращими днями для покупок стануть 11-12 і 18-е числа. 11 і 12 лютого пройдуть під знаком Тельця, несучи успіх у великих покупках чогось надійного і міцного, того, чим збираєтеся дуже довго користуватися. Також добре в ці дні звернути свій погляд на коштовності і предмети мистецтва – цей знак любить все красиве. При цьому, якщо 11 числа ви будете перебувати на піку своїх власних резервів, випромінювати впевненість у собі та відчувати себе напрочуд комфортно, то 12 вирушаючи за покупками, краще звернутися за порадою і допомогою когось знаючого ззовні, інакше є ризик стати жертвою власної самовпевненості і неправильної оцінки можливостей. До того ж вівторок – день, на який припадає 12-е лютого – і так і так розташовує до того, щоб успішно використовувати сторонню підтримку. До речі, 11-го – найкращий день для жінок відправитися на шопінг з метою побороти депресію і тугу. 18-е лютого – ще один дуже вдалий день, але, не варто думати, що в нього все звалиться прямо в руки з легкістю. Для того, щоб покупка увінчалася успіхом, доведеться докласти відповідні зусилля. У 14-й місячний день краще зосередитись не на деталях, а на щось велике, дуже важливий, і цей шанс упускати не можна, так як в наступний раз подібне сприятливе поєднання станеться лише через місяць.

Березень

Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
11 березня – перша сприятлива дата, в яку астрологи рекомендують здійснювати покупки. Аналогічне перебування в знаку Тельця посприяє удачі у великих покупках, начебто меблів, а то й нерухомості, але, варто пам'ятати, що під кожну справу слід підвести чітку базу-обґрунтування, інакше все вийде далеко не так, як хочеться. Також не варто покладатися на інтуїцію і замовляти те, що мало тямите – краще попросити допомоги і у професіоналів. Хоча, дрібний шопінг з метою підняти собі настрій в цей день теж не забороняється – від депресії після цього не залишиться і сліду. 19 березня добре купувати все, що пов'язано з наведенням чистоти і порядку, адже Місяць перебуває в Діві. А 20-го ідеально буде відправитися на шопінг з чоловіком або подругами – так можна буде не тільки насолодитися гарними покупками і відповідної особистої психотерапією, але й одночасно якісно попрацювати над відносинами.

Квітень

Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
У квітні для покупок передбачено цілих три дні поспіль, тому планувати свій шопінг по поточному графіку буде набагато легше. Але, важливо пам'ятати, що 15 квітня – поганий день для підписання будь-яких документів, варто уникати укладання договорів і оформлення кредитів. Зате це просто найкращий час для прогулянки по ювелірних магазинах. До речі, так як це – ще й 10 місячний день, його добре використовувати для налагодження відносин, отже, це можна здійснити, у тому числі і придбанням для когось дорогоцінного подарунка. Наступні два дні – 16-е і 17-е — пройдуть під знаком Діви, а це означає, що знову потрібно буде переключити свою увагу на будинок, догляд за ним і все, що з цим пов'язано. Причому покупки в перший з них бажано робити абсолютно усвідомлено – ніякої спонтанності і витрачання енергетики даремно. А ось 17 квітня можна балувати корисними штучками не тільки свій будинок, але і сміливо купувати комусь корисні подарунки, про які вас просили раніше. Адже 12-й місячний день сприяє будь милосердним, корисним для ближніх, справах.

Травень

Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
Травень цього року – абсолютно унікальний у своєму роді місяць, який володіє рекордною кількістю сприятливих для різних придбань днів. Наприклад, 15 травня ідеально буде зайнятися покупками предметів інтер'єру, несучими художню цінність. Можна навіть, наприклад, відвідати вернісаж і купити для дому кілька картин або замовити їх художнику, придбати скульптури або антикваріат. 18-е число, коли Місяць у знаку Скорпіона, стане відмінним часом для старту ремонту, навіть капітального можна сміливо відправлятися за покупкою будматеріалів. Так, і в цілому, починаючи з 14-го, добре буде задуматися про вдосконалення свого простору, і з цією метою можна сміливо прогулятися по магазинах за всім необхідним. А ось якщо захочеться в цьому місяці щось купити за кордоном, краще планувати свою поїздку так, щоб вона охоплювала і 11 травня – в цей день не тільки добре витрачати гроші на ювелірні прикраси та антикваріат, але і робити це саме в процесі подорожей для досягнення максимального кармічного ефекту.

Червень

Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
11 червня рекомендується купувати все, що зможе прикрасити ваше житло – будь-які предмети інтер'єру, художні цінності принесуть користь і задоволення. До того ж цей день є 8-м місячним, тому в нього можна з легкістю вирушати в подорож або відрядження, отже, поєднати і те, і інше для максимальної віддачі. Але, важливо пам'ятати, що в цей день сили треба витрачати цілеспрямовано, до того ж вівторок спонукає до залучення сторонньої допомоги, яка в даному випадку може бути надзвичайно корисною. Наступним сприятливим для покупок днем стане 13 червня – у нього також добре подорожувати, згідно з місячним календарем, але, при цьому можна починати і якісь справи, пов'язані з будівництвом або ремонтом. Наприклад, будуть успішними будь-які покупки для вдосконалення або будівництва заміської нерухомості, квартир і будинків в інших населених пунктах. А ось 15 червня краще залишитися в рідному місті і купувати щось корисне для дому або близьких – такі акції вкрай позитивно позначаться на енергетиці, причому дуже добре буде мати справу з якоюсь новою технікою, металом або вогнем.

Липень

6 липня Місяць у Діві, причому це – 6-й місячний день, вкрай відповідальний, призначений для якихось доленосних починань.
Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
Тому, якщо ви давно планували щось глобальне придбати для дому, для порядку в ньому, наприклад, якісь системи зберігання, або суперсучасну дорогу техніку для прибирання, приготування їжі, то саме час зробити це саме зараз. 10 числа Місяць перебереться Ваги, а це означає, що акцент у покупках слід змістити в область прекрасного, до того ж вдалими будуть і подорожі, де саме на цей день добре спланувати, наприклад, придбання сувенірів, предметів мистецтва. Також на шопінг добре відправитися і 13 липня, щоправда, день цей дуже специфічний, присвячений Стрільцеві, тому ідеально буде купувати якісь вироби з каменю, можливо, предмети інтер'єру та ландшафту, а також все, що завгодно, пов'язане з власною землею, будівництвом і ремонтом. Ще з точки зору покупок будуть цікавими дні 15 – 16 липня, коли Місяць буде перебувати в Козерозі. У ці дні можна сміливо укладати угоди з купівлі-продажу землі, нерухомості.

Серпень

У серпні непогано підуть покупки числа 5-го, але, головне, щоб це було щось дрібне, не надає серйозного впливу на що-небудь.
Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
Куди цікавіше період з 12 по 14 серпня. Перші два дні його пройдуть під знаком Козерога, принесуть успіх будь-які операції з нерухомістю та землею, купівля каменю для оздоблення дому і дачі, а також будь-яких предметів інтер'єру з нього. Але, краще боятися брати в ці дні кредити і позичати у когось гроші – угоди будуть обтяжливими, невигідними і чреватыми масою зволікання у оформленні. Причому якщо 12-го краще присвячувати все куплене собі, 13-го, навпаки, дуже важливо придбати щось з користю і для оточуючих, на чому наполягає 12-й місячний день. Що ж стосується 14 серпня, у цей день Місяць у Водолії, а значить, настане ще один максимально розташовує до купівлі електроніки і техніки день, причому, дуже добре нею зайнятися в компанії однодумців, які поділяють ваші смаки і погляди.

Вересень

Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
Якщо ви не встигли зробити всі необхідні покупки в травні, повірте, у вересні у вас для цього буде майже цілий тиждень! Починаючи з 3-го числа і до 12-го, за винятком поганий п'ятниці 6 вересня і зовсім марного для покупок 8-го, можна сміливо відправлятися на шопінг по самих різних напрямах, благо, Місяць в ці дні помандрує від Скорпіона до Водолія. Почати можна з купівлі-чого, пов'язаного з металом і вогнем (напередодні холодів, до речі, рекомендується задуматися, наприклад, про каміні, якщо у вас його ще немає), або ж купити щось для ремонту в будинку, бажано, металеве, але, не інструмент – з ним можуть бути проблеми. 7 вересня вдалими будуть будь-які покупки, зроблені у відрядження або подорож, особливо якщо вони корисні для будинку і сім'ї. 9-го числа добре укладати угоди з нерухомістю і землею, а також купувати матеріали для будівництва, а от з 10-го по 12-е настане відмінний час для чогось пов'язаного з незвичайним хобі, книг, електроніки, техніки і якихось нових винаходів. Однак 11 число краще присвятити благодійності, покупки подарунків близьким на цю тематику, а ось 12 вересня – ідеальний час, щоб відправитися на веселий шопінг разом з друзями або рідними!

Жовтень

Жовтень абсолютно несподівано дарує відразу кілька груп корисних для покупок днів, а конкретно – три.
Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
Перший період припаде на 2-е і 3-е числа, протягом яких Місяць пройде з Скорпіона в Стрільця, благоволя покупок всього, пов'язаної з вогнем і металом, ремонтом. Наступне гарний час розпочнеться 8 жовтня – Водолій допоможе вдало розібратися з новопридбаними гаджетами, електронною технікою і взагалі всім, що пов'язано з сучасними технологіями. Також буде корисно відвідувати різні виставки і купувати щось конкретно на них. Але, саме восьмого числа добре буде укладати довгострокові угоди, оформляти кредити і купувати щось для ремонту, а от 9-го, навпаки, краще сконцентруватися на внутрішній гармонії і порадувати обновками себе особисто. І, нарешті, останнім сприятливим для покупок вдень у жовтні стане останнім його число - Місяць знову буде у Стрільці, і тоді добре буде вирішуватися на щось масштабне, що зможе підвищити самооцінку і стане предметом хвастощів перед іншими в майбутньому.

Листопад

Листопад 2019 року в цілому не дуже хороший для будь-яких покупок, тому, якщо є можливість, краще відкласти до більш райдужних часів.
Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
Але, якщо немає іншого виходу, варто звернути увагу на 2 листопада, коли Місяць у Козерозі, благоволящем всьому, що пов'язано з операціями з нерухомістю та землею, а також покупок будматеріалів, і в той же час, на нього можна запланувати все, що стосується чогось новенького, але не надто значного в будинок. 6 і 7 листопада настане наступний більш-менш сприятливий, але, дуже вузькоспеціалізований період – добре брати все пов'язане з алкоголем і рибою, вдалими виявляться покупки для ремонту ванної або сантехніка, декоративні фонтани.

Грудень

Сприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
Самий, мабуть, популярний для покупок у році місяць, що примітно, подарує лише вузький коридор, абсолютно сприятливий для подібних справ – це буде 9 і 10-е числа. Обидва вони пройдуть під знаком Тельця, благоволящего хорошим великим, надійним і масивним покупок, а також, неодмінно красивим. Можна придбати до Нового року щось свіженьке в інтер'єр будинку, обзавестися новими меблями і т. п. Якщо вже цієї пари днів виявиться мало, варто розглянути трохи менш хороші 2 грудня і 30-е, але, зате присвячені Водолію, отже, вдалі для покупки техніки та електроніки, книг і предметів хобі. У випадку, коли перед святом треба буде придбати якісь сувеніри для вищестоящих органів, начальства, партнерів по бізнесу, на це краще витратити 23 грудня. Також 27 місячний день корисний купівлі квітів, незважаючи на фазу Місяця, що убуває. Хочеться вірити, що цей календар допоможе вам вибрати найбільш вдалі дні в 2019 році для покупок, і нехай вони принесуть суцільно радість і користь!

ВідеоСприятливі дні для покупок у 2019 році по місяцях: список дат для придбання нерухомості, автомобіля, шопінгу
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають