• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Календар бухгалтера на 2019 рік для України по місяцях

Професія бухгалтера вважається однією з найважчих, тому що вона вимагає не тільки великої кількості знань і навичок, а ще має на увазі величезну відповідальність. Якщо бухгалтер буде постійно робити помилки, то це неодмінно стане причиною розвалу фірми або організації. Щоб не допустити цього, новачки і досвідчені бухгалтери давно прикупили календар бухгалтера на 2019 рік для України, що істотно спрощує їх працю.
Календар бухгалтера на 2019 рік для України по місяцях


Що це за календар і для чого його використовують?

Бухгалтера займаються не тільки простим розрахунком величини зарплати працівників фірм.
Вони займаються нарахуванням лікарняних, подають звіти і документацію в належні інстанції, розраховують і сплачують податки. Все це потрібно робити вчасно. Будь-яка прострочення загрожує великим штрафом. А тому не можна забувати про всі терміни подачі декларацій та строки сплати податків. У цьому допомагає спеціальний бухгалтерський календар, в якому міститься вся необхідна інформація, що істотно полегшує працю представників даної професії.

У цьому календарі об'єднуються інші види календарів, наприклад, в ньому є інформація з виробничого календаря. Це означає, що в ньому вказується інформація про всі вихідні дні, свята, робочих днях. Ця інформація стане в нагоді не тільки для правильного розрахунку розмірів зарплати, а й для визначення трудових норм. З цього можна зробити висновок, що подібний календар є обов'язковим атрибутом в кабінеті початківця або досвідченого бухгалтера.

Календар бухгалтера на 2019 рік для України по місяцях


Завантажити календар бухгалтера на 2019 рік для України можна тут

Перший квартал

Найкращим вважається календар бухгалтера на 2019 рік для України «Ліга закон». Він випускається вже кілька років і зміг завоювати популярність. У немає нічого зайвого, тільки найнеобхідніша інформація. Варто враховувати, що майже кожен третій день в календарі є значущим і містить парочку важливих справ, які повинен виконати бухгалтер. Але найголовнішими в першому кварталі вважаються наступні дати:

15 січня - остання можливість сплатити всі страхові внески та податки за попередній рік, минулий квартал і місяць.
До 20 січня необхідно надати Фонду соціального страхування повну звітність. Це не стосується індивідуальних підприємців.
Якщо у підприємства є тимчасовою дохід, то на нього нараховується податок, який сплачується до 25 січня.
15 лютого - останній день щоб відправити повні декларації до Пенсійного фонду за минулий календарний рік.


Якщо бухгалтеру потрібні тільки деякі дати, то краще відразу в календарі виділити необхідні терміни здачі балансу, звітів, терміни сплати податків.

Два наступних квартали


Два наступних квартали майже не відрізняються від першого. Треба надавати ту саму звітність, займатися сплатою тих самих податків і зборів. Щоб раптом не помилитися, краще дістати бухгалтерський календар на 2019 рік в Україні по місяцях. У ньому є докладна інформація на кожен день.

Серед загальної кількості важливих днів треба виділити 20 червня - це остання можливість для власника підприємства відправити заяву для перекладу на спрощену систему оподаткування. Це не тільки дозволяє забути про ПДВ, а й встановлює для підприємців певні обмеження. Ще до 20 червня потрібно надати інформацію про кожного офіційно зареєстрованому в організації або фірмі співробітника. Треба пам'ятати, що приховування подібної інформації і нелегальне працевлаштування призводять до адміністративної або кримінальної відповідальності. Треба пам'ятати, що з кожним роком штраф за неофіційно працевлаштованого працівника навмисно збільшується владою.
Календар бухгалтера на 2019 рік для України по місяцях


Останній квартал цього року

У четвертому кварталі немає нічого особливого. Щорічно в календарі бухгалтера робляться тільки невеликі зміни. А тому досвідченим представникам цієї професії не доводиться заучувати багато нової інформації. А от новачкам краще відразу роздобути собі такий календар, щоб вся необхідна інформація була перед очима. У четвертому кварталі треба сплачувати стандартні податки, подавати документацію. Всі терміни подачі фінансової звітності заздалегідь визначені в цій корисній календарику. Окрему увагу слід приділити питанню нарахування зарплати, тому що тут часто допускаються помилки. Також треба пам'ятати, що в підвішеному стані знаходиться законопроект про зміну святкових днів в Україні. Це питання потребує постійного моніторингу.


Що робити, якщо дата подання декларації припадає на свято?


Терміни здачі звітності в Україні згідно з календарем бухгалтера на 2019 рік можуть переноситися. Іноді буває так, що важлива крайня дата подачі документації в службу - восьме березня або будь-який інший день, коли ця служба не працює. Тоді останній день подачі документації не скасовується. Їм вважається наступний робочий день. Це невеликий плюс і для інстанцій, адже вони не працюють під час днів відпочинку і свят. Однак це стосується не до кожного виду декларацій. Згідно із законодавством, дозволяється переносити терміни таких видів звітності:

декларацій, які передаються в податкову;
фінансових звітностей, в яких є інформація про заробітні плати співробітників підприємства або організації, інформація про страхові стягнення;
фінансових звітностей, в яких вказується інформація про оподаткування;
звітностей, що передаються до страхових фондів.


Бухгалтеру краще заздалегідь перевірити, чи буде переноситися та чи інша дата здачі декларацій. Якщо допустити помилку, то доведеться заплатити чималий штраф. Влада спеціально збільшують суми штрафів за прострочення, чим завдають серйозної шкоди організаціям і фірмам. Іноді їм доводиться навіть закриватися, так відбувається чистка ринку.Календар, який завжди під рукою


Реалії такі, що у бухгалтерів буває дуже багато роботи і їм доводиться брати її додому або просто виконувати на ходу. Простіше витратити двадцять хвилин будинку, ніж зрушувати всю завтрашню роботу. Але для цього потрібні дані з календаря бухгалтера, а тягати його за собою незручно. Ідеальним виходом із ситуації є просте додаток для мобільного телефону. В такому додатку є вся необхідна інформація, спеціальна таблиця термінів здачі звітності, в календарі бухгалтера в Україні все те ж саме.

Ця програма можна легко відшукати в Інтернеті, на тематичних форумах і в спеціальних магазинах. Добре те, що доступ до бухгалтерського календариком можна завжди отримати за допомогою телефону і скористатися ним. Є навіть спеціальні версії додатка для комп'ютера.

Навчитися користуватися електронним календарем дуже просто, це під силу будь-якому бухгалтеру. Додатки доброзичливі до нових користувачам. У них інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і є підказки. Календар можна легко налаштувати під свої потреби, свій робочий графік. Можна навіть включити повідомлення про наближення того чи іншого терміну, важливої ​​дати. У ньому навіть є вся необхідна фін звітність малого підприємства. Подібні календарі постійно оновлюються. Їх підтримкою займаються розробники, які постійно вносять корективи і враховують всі зміни в бухгалтерській сфері.
Календар бухгалтера на 2019 рік для України по місяцях
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають