• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Осінні канікули в 2018-2019 навчальному році: з якого числа?

З приходом осені у всіх школярів різко змінюється розклад. Тепер вони повинні ходити в школу і вже не можуть дозволити собі повноцінно розслабитися, погуляти допізна, просто провести вечір за телевізором. Учні повинні виконувати домашнє завдання, хоча незабаром настане період, коли вони зможуть відпочити. Осінні канікули в 2018-2019 навчальному році частково підпорядковуються старим правилами, залишається тільки зрозуміти хто і коли буде відпочивати від школи.

Принцип формування дат відпочинкуОсінні канікули в 2018-2019 навчальному році: з якого числа?
Багато несвідомі люди кажуть, що за канікули несе відповідальність департамент освіти. Деякі прямо вказують на аналогічне Міністерство. Інші вважають, що формування канікул повністю у владі шкільного директора. Насправді Міністерство освіти створює рекомендовані межі відпочинку, а також лише приблизно вказує кількість канікулярних днів.

Втім, при такому величезному числі російських шкіл, навряд чи можна досконально перевірити дотримання рекомендацій. Хоча ніхто не забороняє при гарній загальношкільній успішності відпочивати більше, дозволили навчання по триместрах з додатковими канікулами. Саме плутанина з днями відпочинку і повне неспівпадіння канікул дали привід для того, щоб щиро вірити в повну відповідальність школи в цьому питанні. Хоча в дечому такі люди мають рацію.

Різниця осінніх канікул по чвертях і триместрахОсінні канікули в 2018-2019 навчальному році: з якого числа?
По суті, формування канікул по чвертях відомо більшість сучасних дорослих. Це традиційні канікули, знайомі зі шкільних часів нинішніх батьків. Осінні канікули в 2018-2019 навчальному році по чвертях будуть все тими ж — в середньому 1 тиждень відпочинку в кінці жовтня-початку листопада. Це звичний алгоритм надання канікул при четвертний вигляді навчання. Наступний відпочинок планується на Новий рік.

Канікули при навчанні по триместрах будуть виглядати більш переконливо через іншого принципу побудови освітнього процесу. Тут немає чітких критеріїв, що поділяють навчальний рік приблизно на 4 рівні частини. Рік ділиться на 3 відрізки, причому кожен з них має додатковий розподіл. Школярі, що навчаються по триместрах, мають здвоєні періоди відпочинку восени, взимку і навесні.

Таким учням на осінніх канікулах надається право відпочинку як в середині триместру, так і в кінці. Причому ряд освітніх установ може позбавити старшокласників відпочинку в середині осіннього триместру. Для решти ж рамками відпочинку є орієнтовні періоди для першого тижня осінніх канікул в першій половині жовтня, а для другий — ближче до кінці листопада.

Основні і додаткові канікули восениОсінні канікули в 2018-2019 навчальному році: з якого числа?
Для дітей, учнів по чвертях, середня тривалість осінніх канікул складає 8 днів. При цьому одні школярі будуть відпочивати рівно тиждень, інші ж цілих 9 днів. Це залежить не тільки від директора, але і від загальної шкільної успішності. Іноді заплановані 9 днів відпочинку наказом директора змінюються на 7 саме через поганий «втягиваемости» дітей у заняття і появі перших ознак відставання від навчальної програми. По датах більшість шкіл з четвертним навчанням будуть відпочивати в межах з 25 жовтня по 6-7 листопада. Це не означає, що буде так багато днів відпочинку, просто одні школи дітей відправлять на канікули з 25.10 по 01.11 а інші виберуть варіант з 29.10 по 05.11 і т. п.


Важливо не забувати про День Народної єдності, яка випадає на вихідний. Якщо канікули будуть з 25.10 по 01.11 то найближчий до свята понеділок 0611 повинен стати вихідним.


Графік канікул учнів по триместрах зовсім інший. Головною відмінністю є не терміни, а кількість канікул. У таких школярів двоє осінніх канікул. Перші наступають вже через 5-6 тижнів від початку навчання. Ці канікули більш варіативні, т. к. можуть зміщуватися на цілий тиждень. У цьому випадку перший тиждень відпочинку випадає на 1 або 2 декаду жовтня — 08.10-14.10 або ж 15.10-21.10. Канікули після закінчення осіннього триместру покладаються такі терміни — небудь 12.11-18.11 або 19.11-25.11.

Багато школярі четвертний системи навчання відверто незадоволені тим, що по триместрах більше відпочинку. Це не зовсім так, підсумкова різниця йде не в тижнях, а в днях. Це і укорочений новорічний відпочинок, і більш пізній літній. При цьому не варто забувати і про зворотній стороні процесу — школярі з триместровій системою зобов'язані трохи швидше пройти весь обов'язковий навчальний матеріал.
Осінні канікули в 2018-2019 навчальному році: з якого числа?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають