• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Календар бухгалтера на 2019 рік для України - терміни здачі звітності

Бухгалтер – це дуже важка професія. На плечі цих людей лягає чимала відповідальність. Одна досконала помилка може навіть привести підприємство до банкрутства. Ось чому на кожному робочому місці повинен знаходитися календар бухгалтера на 2019 рік для України.

Що таке бухгалтерський календар і навіщо він потрібен

Бухгалтера займаються не тільки нарахуванням заробітної плати. Вони повинні вчасно подавати всі необхідні документи, декларації і звіти інстанції, здійснювати виплати податків і зборів. У кожного документа є свій термін подання, який не можна порушувати. Також усі податки повинна платити вчасно. Порушення призводить до величезних штрафів, а іноді навіть і до кримінальної відповідальності. Запам'ятати всі терміни дуже складно, так як їх занадто багато. Бухгалтерський календар як вирішує цю проблему, адже він містить всі необхідні дати на кожен місяць і допомагає бухгалтерам вчасно справлятися зі своїми службовими обов'язками. Бухгалтерський календар додатково містить дані виробничого календаря. Це означає, що в ньому зазначені всі вихідні, святкові та робочі дні. Ці дані використовуються при обчисленні норм робочих годин, а також при нарахуванні заробітної плати. Виходить, що такий календар – це буквально незамінний помічник, який здатний полегшити життя будь-якого бухгалтера.
Календар бухгалтера на 2019 рік для України - терміни здачі звітності

Перший квартал 2019 року

Українцям буде простіше всього роздобути календар бухгалтера на 2019 рік для України «Ліга закон». В ньому точно будуть міститися всі актуальні і потрібні дати подання звітності, сплати податків та багато іншого. Ось тільки треба розуміти, що в календарі чи не кожен день містить кілька пунктів, а тому варто самостійно вивчити цей документ. Зараз же варто виділити кілька основних дат першого кварталу:
 • до 15 січня здійснюється виплата всіх страхових внесків;
 • всіх, крім індивідуальних підприємців, треба до 20 січня передати звітність до Фонду соціального страхування;
 • до 25 січня необхідно сплатити податок на тимчасовий дохід, якщо такий є;
 • 15 лютого – це строк, до якого треба надати Пенсійному фонду всю звітність за попередній рік. Також треба не забувати про подачу інших видів документації, сплату податків, зборів.
 • Другий і третій квартал 2019 року

  Насправді другий і третій квартал буде повторювати всі попередні місяці, адже майже кожен раз доводиться сплачувати одні і ті ж податки, подавати все ту ж документацію. А тому простіше використовувати бухгалтерський календар в Україні, по місяцях, в якому все це є. Єдине, про що обов'язково треба знати, це що до 20 червня підприємець повинен подати до податкової служби заяву про бажання перевестися на спрощену систему оподаткування. В такому випадку не треба платити податок на додану вартість. Також не треба забувати про подачу інформації про всіх працівників, які працюють на підприємстві. Приховування такої інформації призводить до величезних штрафів і серйозних проблем. Це теж треба зробити до 20 червня.
  Календар бухгалтера на 2019 рік для України - терміни здачі звітності

  Четвертий квартал

  Всі терміни подачі звітності в цьому році не змінюються. А тому для тих бухгалтерів, які були знайомі з усіма термінами, нічого не зміниться і їм не потрібно запам'ятовувати щось нове. Майже кожен місяць треба буде виконувати стандартні дії по відправці звітності, декларацій, сплати податків і зборів. Більше уваги варто приділити нарахуванню заробітної плати, так як в цьому аспекті дуже часто відбуваються помилки. Бухгалтеру варто стежити за змінами святкових днів, які зараз готує український уряд.
  Календар бухгалтера на 2019 рік для України - терміни здачі звітності

  Перенесення важливих термінів

  Якщо ви вже знаєте про всі терміни здачі звітності в Україні згідно з календарем бухгалтера на 2019 рік в Україні і давно встигли з ними ознайомитися, то треба знати, що вони можуть ще й переноситися. Справа в тому, що стягнення не скасовуються, навіть якщо в робочому календарі містяться святкові дні. А ось якщо якийсь термін і випав на вихідний або свято, то він переноситься на наступний робочий день. Це зручно, адже багато інстанції у вихідні просто не працюють. Але таке правило стосується далеко не всіх документів. Переноситися можуть лише строки:
 • податкових декларацій;
 • строки фінансових звітностей, які стосуються заробітних плат працівників підприємства, а також страхових стягнень, оподаткування і інших аспектів;
 • звітів, які направляються у страхові фонди.
 • Необхідно перевірити, чи дійсно переноситься той або інший термін. Якщо це не так, то ви ризикуєте заплатити штраф. Зараз суми штрафів за прострочення занадто великі, а тому завдають підприємствам непоправної шкоди і навіть призводять до того, що ті закриваються.

  Зручний календар, який завжди поруч

  Далеко не всі люди залишають роботу в офісі. Багато хто бере її на будинок. Зараз люди навіть звикли виконувати свою роботу на ходу. Це стосується і бухгалтерів, які іноді розправляються з невеликими завданнями будинку. Але в такому разі тягати з собою великий календар з усіма даними незручно. На допомогу приходить електронний варіант, в якому міститься спеціальна таблиця, терміни здачі звітності, у календарі бухгалтера в Україні є всі ті ж дані. Такий календарик можна легко знайти на просторах Інтернету, але його перевага полягає в тому, що він буде вміщатися у вас в телефоні. Таким чином, всі дані будуть у вас під рукою в будь-який момент, а ви точно назавжди забудете про штрафи за прострочення. Навчитися користуватися таким календарем зможе будь-бухгалтер. Як правило, у них приємний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Такі календарі навіть можна підлаштовувати під себе і свій робочий графік. Функціонал дозволяє навіть налаштувати повідомлення, які сповіщатимуть про всі важливі дати і терміни. Такі програми постійно підтримуються, оновлюються і відразу підлаштовуються під нововведення в бухгалтерському справі, що не дозволить вам відставати від змін.
  Календар бухгалтера на 2019 рік для України - терміни здачі звітності
  Календар бухгалтера на 2019 рік для України - терміни здачі звітності
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають