• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Виробничий (робочий) календар на 2019 рік для України

Виробничий календар на 2019 рік для України – це дуже важлива річ, яка використовується у багатьох сферах. Насамперед, цей календар корисний для бухгалтерів і працівників кадрових відділів. Він спрощує процедуру підрахунку нарахованої заробітної плати, дозволяє легше і швидше визначити суму лікарняних і відпускних, декретних днів. Інформація, яка міститься в цьому календарі, стане корисною для простих працівників, адже з ним легше планувати свої власні справи, аналізувати майбутні робочі дні і складати особистий план дій.
Виробничий (робочий) календар на 2019 рік для України

Перші місяці 2019 року

Як правило, січень починається з вихідного дня. Перше число припадає на понеділок, а ось вже у вівторок більшості українців доведеться відправитися на роботу. Далі йде Різдво. Це велике релігійне свято припадає на п'ятницю, тому очікується три дні відпочинку підряд, без переносів. Всі інші релігійні та міжнародні свята січня будуть робочими днями, а тому доведеться відзначати у свій вільний час. Всього виходить 10 неробочих днів. На місяць виділяється 168 робочих годин, але це число може змінюватись в залежності від величини вашої робочого тижня. Заглянувши в робочий календар на 2019 рік в Україні, можна з'ясувати, що в цьому місяці немає святкових днів, які давали б додатковий вихідний. У лютому лише 8 вихідних та 20 робочих днів. Місячна норма робочого часу становить 160 годин. Деякі продовжать очікувати чогось від 23 лютого, але це вже давно не офіційне свято в Україні. Замість нього святкують 14 жовтня.

Як доведеться працювати навесні?

Коли заходить розмова про березні, то всі відразу згадують Міжнародний жіночий свято. Зараз в лавах уряду активно ведуться обговорення нового законопроекту, який повинен скасувати свято 8 березня. Поки це все обмежується лише словами, але конкретно щось стане відомо тільки в березні 2019. Поки що це все ще вихідний, а в сумі їх в березні 11 та 20 робочих днів. Очікується і передсвятковий скорочений робочий день — 7 березня. В цілому на місяць відводиться 159 робочих годин. В квітні теж є своє свято – Великдень. Вона припадає на 28 число. Це неділю, а тому буде перенесення, і українці зможуть відпочивати твоє діб поспіль. Всього люди будуть вільними від роботи 9 днів, а трудитися в поті чола треба буде 21 день. На працю відводиться цілих 167 годин, але це число може змінюватись в залежності від довжини вашого робочого тижня. Закінчується весна прекрасна травнем, який починається з вихідних днів. Знову треба згадати про той законопроект, який ставить під сумнів безліч свят. Згідно йому 2 травня більше не залишиться вихідним днем, замість 9 травня українцям доведеться святкувати 8 травня – європейський аналог. Знову ж, поки нічого не змінилося і все залишається так само, а тому очікується в сумі 10 вихідних і 21 робочий день. У цьому місяці варто готуватися до 167 робочим годинам.
Виробничий (робочий) календар на 2019 рік для України

Літні вихідні та робочі дні

Виробничий календар для України в таблиці є більш зручним. Такий формат дозволяє разу зорієнтуватися і відшукати необхідну інформацію. А тому якщо ви вирішили обзавестися календарем, то краще зробити його у такому форматі. Що стосується червня, то в ньому народ чекає побільше відпочинку, адже українців чекає Трійця та День Конституції України. Релігійний і державний свята принесуть щодо додаткового дня відпочинку, хіба може ця прекрасна пора починатися краще? У підсумку треба працювати лише 18 днів, а відпочивати цілих 12. На місяць відводиться всього 143 години – найменша кількість робочих годин у році. У липні доведеться відходити від тривалого відпочинку досить важко, адже в цьому місяці очікується 23 робочих дня і всього лише 8 вихідних. Немає ніяких свят та переносів, а працювати доведеться на протязі аж 184 годин. Звичайно, кількість годин залежить від вашої роботи, але це буде найважчий місяць у трудовому році. В серпні очікується ще одне велике державне свято – День незалежності. Він принесе додатковий день відпочинку. Крім того, у місяці немає нічого особливого. Очікується 10 вихідних, а також 21 робочий день. У сумі в серпні 167 робочих годин. Календар свят в Україні не закінчуються День незалежності. Ще є кілька особливих днів для всього українського народу.
Виробничий (робочий) календар на 2019 рік для України

Чого чекати восени?

Вересень вийде цілком стандартний. Винятком є День знань. Він припадає на неділю, а тому може статися так, що навчальний рік розпочнеться другого вересня. Поки про це нічого невідомо, а постанову представників міністерства освіта буде видано в переддень цієї дати. У вересні очікується 9 днів відпочинку, а ще 21 робочий день. Працювати доведеться протягом 168 годин. Не так давно День захисника України був перенесений на 14 жовтня. Тепер це офіційний вихідний день, який покликаний звернути увагу громадськості на важкі будні тих людей, які борються на сході України за суверенність і незалежність держави. Усі інші святкові дні будуть робочими. В сумі доведеться працювати протягом 22 днів, а всі інші час можна буде присвятити відпочинку. Всього на місяць відводиться 176 трудових годин. Щоб було зручно планувати своє трудове час, а також відпочинок та інші справи, краще всього роздрукувати безкоштовно робочий календар на 2019 рік для України. Його дуже легко знайти в Інтернеті і завантажити. Календарі бувають різних форматів, а тому кожен може підібрати варіант зручніше. Що стосується листопада, то він, як перший місяць осені, виявиться цілком стандартним. Винятком є лише 25 листопада. Цей день присвячується пам'яті всіх тих людей, чиї життя були покалічені з-за жахливого Голодомору, що забрав величезну кількість життів. Цей трагічний день традиційно супроводжується загальним трауром, люди ставлять свічки і моляться за душі загиблих. У самому листопаді 9 вихідних днів і 21 робочий. Провести на роботі треба буде стандартних 168 годин.

Останній місяць року

І ще раз треба буде згадати той законопроект, який стосується святкових днів в Україні. Деякі його положення все ж вступили в силу. Одне з них – це святкування католицького Різдва на офіційному державному рівні. Воно припадає на 25 число і тепер це офіційний вихідний день. Якщо ж ви не католик, то можете просто порадіти додаткового відпочинку. У грудні очікується 10 днів відпочинку, а також 21 день праці. В сумі доведеться пропрацювати 166 годин, але в деяких випадках це число може змінюватися. Ще в грудні будуть скорочені робочі дні, які чекають на українців 24 і 31 числа. У деяких установах роботодавці можуть додатково скорочувати інші робочі дні, наприклад, 19 число. Всі інші дні будуть звичайними. Разом за рік на роботі доведеться пробути близько двох тисяч годин. З 365 днів буде 115 робітників і 250 вихідних. Треба згадати, що українців вважають однією з тих націй, які відпочивають більше всього.

Перенесення робочих днів

Серед українських депутатів не припиняються обговорення питання про перенесення робочих днів. Деякі депутати вважають, що якщо Україна хоче стати частиною Європи, то вона повинна відповідати їй у всіх аспектах. В Європі немає такого поняття як перенесення робочих днів. Якщо свято припадає на, наприклад, неділю, то ніякого додаткового відпочинку немає. Таку ж політику пропонують ввести і в Україні, але поки це все просто обговорюється. Перенесення робочих днів у 2019 році в Україні очікується лише тричі. Перший перенесення припадає на Великдень. Вона буде 28 квітня, а тому наступного дня можна буде спокійно відпочивати. Те ж саме буде і на Трійцю. Це велике релігійне свято теж припадає на неділю, а тому наступний понеділок буде днем відпочинку. І останній стосується перенесення Дня незалежності. Це державне свято буде в суботу, 24 серпня. З-за цього 26 серпня буде офіційним вихідним. Більше ніяких переносів не передбачається. Може, їх і зовсім скасують. Їх доля буде відома через час. Ось так і виглядає робочий календар на 2019 рік. Однак незручно користуватися ним, якщо він висить у вас на стіні або ще десь. Краще просто взяти і завантажити робочий календар, а потім роздрукувати його. Такий календарик може бути розміром з долоню або бути у вигляді таблиці. Ви завжди можете вибрати найбільш зручний варіант, яким вам буде легше користуватися.
Виробничий (робочий) календар на 2019 рік для України
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають