• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Гороскоп на 2019 рік від Павла Глоби

Абсолютно кожній людині свого часу хочеться дізнатися, які саме події очікуються в найближчому або віддаленому майбутньому. Найчастіше багатьох цікавлять питання, що стосуються їхнього особистого життя, але розібрати глобальні проблеми людства куди більш захоплююче. Допомагають в цих справах різні провісники, пророки і ясновидці. До слова, таких діячів у світі налічується настільки величезна кількість, що іноді стає не по собі. У будь-якому випадку, людей, які називають себе тими, хто бачить майбутнє, теж предостатньо. Один з них - Павло Глоба, який прославився на всю Росію за рахунок точних і правдивих прорікань.

Гороскоп на 2019 рік від Павла Глоби


Основні відомості

Свого часу саме ця людина змусив повірити в екстрасенсорні можливості навіть найзавзятіших скептиків. Саме Глобе вдалося передбачити розкол СРСР і смерть улюбленого виконавця Володимира Висоцького. Зараз до слів цього відомої людини прислухаються абсолютно все і намагаються дізнатися від Павла якомога більше цікаво про все, що повинно статися незабаром. Найпростіше добитися бажаного - оголосити гороскоп на 2019 рік у Павла Глоби, де він постарався зробити максимально точний прогноз на майбутні 12 місяців.

У майбутньому році виповниться 38 років, як відомий астролог продовжує розповідати всьому світу, чого саме слід очікувати, до чого прагне, а від чого бігти зі всіх ніг. На думку громадськості, Глоба - найсерйозніший, точний, і, що головне, живої провісник майбуття.

Історія життя астролога


Відома для країни особистість народилася в 1953 році в сузір'ї раку. Як тільки у хлопчика почали проявлятися здатності до читання майбутнього, його тут же завербувало уряд - для вирішення власних потреб. Протягом останніх 2 десятків років Глобе доводилося щодня розповідати чиновникам, що саме чекає їх найближчим часом, після чого ті намагалися оприлюднити потрібну для них інформацію серед громадськості.

Насправді, Павло почав захоплюватися астрологією ще в ранньому дитинстві, ось тільки любов до цієї професії виникла у майбутнього віщуна набагато пізніше - в інституті. Сталося це завдяки першому з передбачених і в результаті доконаних подій. До сих пір Глоба не розповідає, що саме тоді відбулося, але швидше за все це стосується знайомства і розвитку відносин з його нинішньою дружиною. Зараз у Павла є власний інститут, де він з радістю проводить весь вільний час. Основний напрямок вивчення - складання індивідуальних гороскопів. Саме такий Глоба і вважає свою основну життєву спеціалізацію.

Пройшли ті часи, коли астролога з радістю хотілося ділитися зі світом відомостями про наближення подій в різних країнах. Не зрозуміло, куди подівся цей запал - толі державні структури вплинули на його пристрасті, чи то часу для загальних прогнозів не залишилося. У будь-якому випадку, перу Глоби належать десятки популярних наукових трактатів. На телебачення чоловік намагається не з'являтися, мотивуючи своє рішення дуже просто - подібні вилазки вимагають від Павла занадто великих енергетичних зусиль. Вже краще він буде використовувати їх для складання нових прогнозів.

Майбутнє Росії


Те, що очікує рідну країну, Павло бачить дуже чітко. Протягом найближчих місяців держава продовжить нарощувати колишню міць, приєднуючи до своїх кордонів території поблизу розташованих держав. Через такого результату багато закордонні лідери впадуть в сум'яття, а загальний настрій світової громадськості почне загострюватися.

Самим росіянам жити стане складніше, так як через постійні незапланованих витрат на військові потреби обов'язкові нарахування і виплати зменшуватися або просто будуть скасовані. Хвилювання народу продовжить зростати, але майбутній президент РФ зуміє заспокоїти російський народ на найближчі 4 роки. Далі у правителя констатують невиліковну хворобу - сувору і страшну.

Через існуючої економічної ізоляції, Росії зможе наростити власне виробництво всього того, що потрібно для нормального життя громадськості. Позитивна дія цього напрям почне відчуватися лише через 20-25 років. Поки ж бідні продовжать залишатися за порогом виживання, а багаті будуть багатіти. Добре, що в 2019 році російська валюта перестане коливатися з боку в бік, немов маятник, і нарешті-то зможе закріпити свої позиції на світовому економічному рівні. Це допоможе стабілізуватися відсотку інфляції. Подальше майбутнє - зарплати зростуть, а продукти і обов'язкові плати стануть набагато доступнішими.

Пророцтва на весь рік


Провівши детальний аналіз всіх прогнозів Павла Глоби, аналітики виділили кілька ключових подій, які можуть відбутися в 2019 році.

Січень - скоро почнеться третя світова війна, а тому настав час для формування двох коаліцій, розташованих на території найбільших світових держав.
Лютий:
планета опиниться на порозі передбачуваного самознищення;
у великих містах рівень забруднення повітря досягне критичної точки, тому люди почнуть масово перебиратися ближче до природи.

Квітень - через низький споживчого попиту серед користувачів, електронна промисловість почне переживати не найкращий свій час.
Жовтень - через зростання роботизації, збільшитися безробіття, отже, почнуться заворушення серед народу.
Листопад - світ сколихне новина про знаходження дієвого ліки від раку.
Грудень:

кількість електрокарів досягне небувалих висот;
через зростання популярності сонячних батарей, кількість видобутої нафти досягне мінімуму;
в кінці року пройде хвиля терористичних актів, наслідком яких виявляться вбивства лідерів провідних країн.


Виходить, що найближче майбутнє не таке вже й радісне, як того хотілося б багатьом. Але подібні події відбуваються з навколишнім світом і зараз, просто ніхто не хоче акцентувати на них свою увагу. Виходить, що захід людства вже близько, і люди самі не хочуть в це вірити, закриваючи свідомість розвагами, гаджетами і власними проблемами.

Насправді, передбачення Глоби про неминучий загибелі людства зовсім не нове - не перший рік про це «сурмлять» багато віщуни по всьому світу. Більшість з них намагаються донести своїм слухачам, що історія людства повторюється, і це вже не перший захід цивілізації. Ось тільки нікому не хочеться вірити, що в одну мить все, до чого звикли люди, зникне без сліду.

На завершення хочеться сказати, що зараз Глоба займається складанням особистих гороскопів, грунтуючись на таких напрямках, як прикмети, їжа, сновидіння і медицина. Такі пророцтва може отримати кожен бажаючий. На думку астролога, він дає можливість людям правильно розпланувати своє життя, щоб сконцентрувати увагу на головному, а все суєтне залишити на потім. Як показують наочні приклади, в деяких випадках віщування Павла допомагали людям навіть зберегти власне життя.
Гороскоп на 2019 рік від Павла Глоби
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають