• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Дбайливість, чутливість, прагнення до комфорту – ось основа особистості того, хто народився в рік Свині. В них гармонійно переплелися вміння розуміти і відчувати настрій інших людей з природним терпінням і врівноваженістю. Завдяки настільки цінним якостям, ці люди легко потрапляють корисними зв'язками, мають багато друзів, до них тягнуться колеги, їх поважають родичі.
На другій шальці терезів – схильність перебільшувати негативні моменти, жалість до себе і невпевненість у власних силах, можливостях. Свинки незмінно вірять в найгірший результат подій і не втомлюються створювати драми на цьому грунті.
Навіть у ті моменти, коли все не так уже й погано, типовий представник знака може впасти у зневіру і здатися. Витягнути людину з безодні апатії можуть лише близькі – і не вмовляннями, а тільки вирішивши вселенську (на думку Свині) проблему.
Все ж звинувачувати Кабана в слабохарактерності не можна. Заради своєї сім'ї ця людина піде на все, і в результаті доб'ється ідеального життя. Позитивні риси і ділова хватка дозволяють Кабанам досягати вражаючого матеріального становища, яким вони з радістю діляться з близьким колом.
Це дуже працьовитий знак східного календаря, і в недалекому майбутньому ваша робота принесе очікувані плоди. Гороскоп для Свині на 2019 рік обіцяє вдалий період для всіх сфер життя.
Все-таки, 2019-й – це рік вашого покровителя, Жовтої Свині або Кабана. Він завершить 12-річний цикл китайського календаря і наостанок щедро обдарує своїх «підопічних». Стихія, керуюча роком – земля, а значить, в першу чергу, зростання піде все пов'язане з будинком, сімейним вогнищем, зміцненням на насидженому місці.

Любовний гороскоп для Свині на 2019 рік


Як вже говорилося, 2019 рік – рік стихії землі, а значить все, що пов'язано з земельними роботами і домашніми клопотами, приречена на успіх. Одруженим Свинкам і заміжнім Кабанам пора подбати про своє житло. Для кого-то прийшов час купити свій заміський будиночок чи квартиру, у кого-то все складеться з ремонтом, а хто зважиться на переїзд.
Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік


Будь-якого з дій покровитель року дає зелене світло. Варто зауважити, що спільна участь подружжя в облаштуванні сімейного гнізда зараз зміцнить відносини і створить нові міцні ниточки-зв'язку в парі. Навіть ті представники знаку, які не перебувають у шлюбі, але мають міцні відносини, в цей період можуть зміцнити союз – знову ж таки, шляхом спільного побуту.
Холостим та одиноким Кабанам зірки обіцяють початок серйозних відносин, хоча до вибору супутника потрібно ставитися відповідально. Положення планет буде впливати на бажання прискоритися і в найкоротший термін перевести відносини від початкової стадії до стадії шлюбу. Це піде на користь тим парам, які разом вже давно; новоспеченим партнерам краще потерпіти і дати своєму союзу зміцніти.
У багатьох пар можливо поява малюка, навіть у тих, хто ще або вже не планував поповнення. Несподівана радість, знову ж таки, міцно зв'яже вас з коханим людиною, і не вимушено, що важливо, а на високому духовному рівні.

Кар'єра і гроші


Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Одним з основних ваших недоліків є лінь. Вона дасть про себе знати в самому початку року, і буде помітно мішатися вам протягом усіх 12 місяців. Розумом ви прекрасно розумієте, що успіх у руки сам не прийде, його треба досягати працею і завзятістю. Але тілом і серцем ви прагнете спокою, розслаблення і відпочинку.
Полежати зайвий час на дивані перед телевізором, відкласти нудну роботу з паперами на потім, взяти відгул у розпал робочого активності – ось, чого буде хотітися набагато сильніше, ніж смиренно працювати. Відпочити тоді, коли сил дійсно немає – не забороняється, але поступитися заради ліні ліні – значить, втратити хороший шанс.
Не дивлячись на прихильність господині року, що кар'єрне зростання, що збагачення, будуть лише результатами вашої праці. Просто винагорода прийде до вас швидше і в більшому обсязі, ніж це було б в рік іншої тварини.
Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Не останню роль в отриманні фінансового благополуччя грає вроджена любов до комфорту. Хоч свині і асоціюються з невибагливістю до умов життя, народжені в рік Кабана, навпаки, високо цінують зручність, красу інтер'єрів, можливість добре і смачно харчуватися. Бажання отримати все відразу і найкраще – їх головний стимул.
Поява додаткових фінансів може бути досить ризиковим. Головну небезпеку становлять наближені люди, які захочуть докласти руку до вашого достатку. Будьте уважні до прохання позичити грошей або фінансово посприяти, навіть якщо запит надійшов від родичів. Борг вам не повернуть, зате можуть виставити вас в несприятливому світлі: мовляв, могли б дати більше і тактовно забути.


Прогноз на здоров'я


Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Не плутайте лінь і здорову потребу у відпочинку. Будь-яка з крайнощів – як лежання на дивані, так і відмова від вихідних і відпустки – чреваті конфліктом з організмом. Обидва стану для Свинок, як правило, супроводжуються переїданням. Це дрібні, але ситні перекуси перед телевізором, і фастфуд на бігу.

Травлення є вашою слабкою стороною, як і обмін речовин, а значить, до їжі потрібно ставитися набагато серйозніше. Якщо хочеться щось жувати за роботою або читанням, і немає сил відмовитися від звички – замініть печиво і чіпси сухофруктами і овочами. Хоча, 2019 рік відмінно підходить для будь-яких починань: ймовірно, для багатьох Кабанів це буде стартом здорового режиму харчування або дієти.
Уразливою ланкою вашого організму є суглоби. Щоб не нажити собі проблем з опорно-руховим апаратом, більше рухайтеся. Але і перевантажувати себе виснажливими заняттями на велотренажері теж не варто. Ідеальний для вас варіант – піші прогулянки і плавання. В рік землі можна добре поправити здоров'я за допомогою дарів цієї стихії: відвідавши курорти з лікувальними грязями і мінеральними водами.

Докладні гороскопи за стихіямиЗемляна Свиня


Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Рік відзначають народжені в 1959 році. Вас оточать клопоти про фінансовий стан родини, за якими ви ризикуєте забути про те, що близьким людям потрібні не тільки гроші, але і ви самі, ваша присутність і моральне увагу.
Самотні представники також будуть дуже зайняті працею, а не особистим життям. Придивіться, напевно хтось з оточення виявляє до вас інтерес – це привід трохи пригальмувати заробляння грошей і дати волю почуттям.

Водяна Свиня


Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Уважно ставитися до своїх заощаджень варто усім, хто був народжений в 1983 році. Допомагайте тим, хто потребує допомоги, але перестаньте бездумно витрачати гроші на тих, хто може обійтися без вашого сприяння.
Ви і самі знаєте, хто безсоромно користується вашою щедрістю; пора захистити свій рахунок від подібних особистостей. Фінанси краще витратити на себе, на відновлення здоров'я та облаштування життя. А кому-то з водних Кабанів в недалекому майбутньому доведеться витратитися на весілля, або облаштування дитячої кімнати.

Дерев'яна Свиня


Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Удача посміхнеться Свинкам 1995-го року народження. Вас чекає стрімкий кар'єрний зліт – якщо, звичайно, ви вже якийсь час прикладаєте зусилля, щоб зрушити з мертвої точки.
У відносинах ваше положення двояке: начебто все спокійно і добре, але на вашому горизонті маячить можливість інтрижки. Вирішувати вам, але знайте, що будь-який обман в даний період буде швидко розкритий. Тим же, хто народився в 1935-му потрібно дати собі відпочинок і задуматися про переїзд за місто.

Вогняна Свиня


Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Рік народження – 1947? Господиня року підкине вашим рідним ідею зробити для вас сюрприз (і дасть можливостей для його здійснення), так що, в січні-лютому натякніть домочадцям, чого б вам хотілося.
Народженим в 2007 році Кабан обіцяє початок нової дружби і загальну увагу. Ваші досягнення в навчанні або хобі зроблять вас досить популярною, і по-своєму відомою персоною.

Металева Свиня


Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Для вас, народжених у 1971-му, все складеться добре. На роботі – приємний штиль, присмачений надбавкою до зарплати. Будинки – порядок і любляча сім'я, з якою найближчим часом не передбачається серйозних конфліктів.
У любові – гармонія і порозуміння, дивовижна поступливість партнера. Нарешті, невелика юрба шанувальників у тих Свинок, які поки що не перебувають у відносинах. Астрологи запевняють, що зовсім скоро це зміниться, так що, готуйтеся до яскравих побачень і спекотним визнанням в любові.
Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають