• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Красиві жіночі імена в 2019 році по місяцях

Напередодні народження майбутньої доньки, її батьки не одну годину або навіть день ламають голову над тим, як краще назвати свою принцесу. Адже від вибору найменування дитини залежати все його подальше майбутнє, а тому з таким рішенням не слід поспішати – рішення повинно бути продуманим і на 100% вірним. Знаєте, що чекає схвильованих батьків у цей період? Звичайно ж, суперечки, вивчення різних календарів, приписів астрологів та інших вчених. Деякі вірять, що потрібне ім'я відразу прийде на розум при першому погляді на власного малюка.


У будь-якому випадку, щоб хоч трохи полегшити життя майбутнім мамам і татам, слід заздалегідь обговорити, як же краще назвати дівчинку. Для цього доведеться перерахувати всі красиві жіночі імена в 2019 році.


Основні моменти


При виборі відповідного найменування для ще не народженого або тільки з'явився на світ дитини, більшість керується кількома принципами.
Популярність. Один з важливих факторів, який останнім часом втратив свою колишню важливість. Зараз кожен батько намагається назвати свого малюка якимось унікальним ім'ям, вигадуючи при цьому не завжди доречні варіанти. У будь-якому випадку не варто забувати споконвічно російські імена.

Значення. Деякі вважають, що неможливо нагородити дівчинку гарною назвою, якщо не знати, що ж означає вибране ім'я. На жаль, не в кожного найменування закладено гарний і великий сенс. Наприклад, Тамара перекладається з грецької як «пальма», тоді як Марина – «морська».
Красиві жіночі імена в 2019 році по місяцях

Точний час народження. Люди, які вірять в астрологію, переконані, що ім'я для дитини слід вибирати по зірках. Для цього доведеться враховувати рік народження дівчинки і її знак зодіаку.
Національність. Найчастіше вибір імені залежить від переліку притаманних певному регіону найменувань. Насправді, в останні роки ця практика вже не настільки помітна, так як зараз популярні «заморські» або ж інтернаціональні найменування.
Традиція. У деяких сім'ях дітей називають на честь бабусь, дідусів, мам, тат або інших родичів. Це не добре і не погано – на особистий розсуд батьків дитини.
Сполучуваність . Більшість мам і тат при виборі імені «приміряють» їх цікавлять варіанти до прізвища або по батькові свого чада. Хоча в нинішній час вже нікого нічим не здивуєш. Наприклад, Іванова Лаура Миколаївна, або Петров Артур Васильович.
Іменини за святцями. Після народження дитини досить звернутися до церковного календаря, щоб відшукати ім'я, відповідне якомусь Святому.Правильний вибір жіночого імені


Ні для кого не є секретом, що ім'я людини непрямим чином впливає на його долю і характер. Непогано перед таким важливим і відповідальним справою дізнатися, що ж означає вибране ім'я і який його зміст. Особливо важливий такий момент для дівчат.


Деякі пари віддають данину російської традиції, і наважуються назвати своїх дочок звичними для всіх іменами: Варя, Настя, Оля, Катя, Даша, Юля та інше. Варто зазначити, що такі варіанти завжди будуть в тренді, незалежно від моди або часу.


Інші ж, визначаючись з таким питанням, намагаються вибрати щось більш оригінальне, модне і, бажано, закордонне. Саме тому в останні роки повсюдно почали з'являтися Орисі, Мілени, Єви, Афіни та інші «жриці» так «богині».

Красиві жіночі імена в 2019 році по місяцях


Ті ж, хто хоче, щоб їх дочка виросла по-справжньому унікальною і запам'яталася всім без винятку, називають їх дуже рідкісними і трохи помпезними іменами. Для цього можна скористатися наступним списком: Батьківщина, Валенсія, Афродіта, Роксана, Троянда, Клеопатра або Адель.


Якщо згадати, що майбутній 2019 рік пройде під наглядом Свині – доброго і безмежно дбайливого тварини, слід спробувати відшукати світлі, радісні і легко запам'ятовуються імена. Найактуальнішими на майбутній рік вважаються такі жіночі найменування: Маргарита, Василіса Анна, Катерина, Софія, Дарина, Алеся або Вікторія.


Не менш цікава теорія – вибір імені по святцях. Насправді, подібне рішення вважається одним з найбільш простих, адже перед батьками виявляється невеликий перелік імен, з яких їм слід визначити найбільш оптимальне.

Красиві жіночі імена в 2019 році по місяцях


Зимовим «дамам» притаманні більш суворі імена: Сніжана, Леся, Поліна, Мирра, Ярослава, Любов, Марія, Меланія, Павла.
Весняні дівчата володіють м'якими рисами характеру, а тому їх слід назвати: Ірина, Руслана, Віталіна, Галина, Ірина, Юля, Світлана, Стелла.
Літні принцеси виростають наполегливими особистостями, тому в списку можливих для них імен позначені: Антоніна, Маргарита, Вероніка, Надія, Єлизавета, Марина.
Осінні натури більш терплячі і спокійні на тлі інших представниць своєї статі, тому їх слід назвати: Настя, Віра, Злата, Світлана, Ольга, Карина або Ганна.
Імена росіяни по місяцях


Існує не дуже великий список, як краще всього назвати майбутню доньку в залежності від місяця, коли вона з'явиться на світ.


Січень – Уляна, Ніна, Євгенія, Яна, Анастасія, Сніжана, Емілія, або Тетяна.
Лютий – Римма, Марія, Валентина, Інна, Капітолію, Федота, Алевтина.
Березень – Марина, Каріна, Василина, Ніка, Христина, Павла, Асоль.
Квітень – Ганна, Іван, Ксенія, Наталія, Лариса, Галина, Варвара.
Травень – Таїсія, Ірина, Марфуша, Никонора, Пелагея, Тамара, Вікторія.
Червень – Валерія, Антоніна, Килина, Клавдія, Соня, Уляна.
Красиві жіночі імена в 2019 році по місяцях

Липень – Марина, Світлана, Ірина, Вікторія, Яна, Віта, Альбіна, Ангеліна.
Серпень – Валентина, Анфіса, Марія Ганна, Катерина, Парасковія, Галина.
Вересень – Мія, Єлизавета, Наталія, Ольга, Руфіна, Діана.
Жовтень – Світлана, Парасковія, Софія, Адріана, Зінаїда, Віра.
Листопад – Олександра, Анастасія, Никонора, Василина, Мотря.
Грудень – Ангеліна, Варвара, Катерина, Зоя, Дарія, Олеся.
Залишається тільки додати, що на якому б жодного імені зупинилися батьки, намагаючись визначити краще найменування для своєї доньки, головне, щоб воно було співзвучно з прізвищем та по батькові.

Красиві жіночі імена в 2019 році по місяцях
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають