• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

2019 чий рік по зодіаку? Якої тварини буде

Згідно зі східним календарем, складеним кілька тисячоліть тому, 2019 рік стане періодом правління Земляного Кабана або Жовтої Свині. Люди, народжувані під цим знаком, відрізняються впевненістю у власних силах і надзвичайною твердістю характеру, залишаючись при цьому украй педантичними і послужливими. Залишилося лише більш детально обговорити питання, якого тваринного буде наступний період або 2019 чий рік по зодіаку.


Загальні відомості


Як вже позначалося раніше, 2019 рік – час Земляної Жовтої Свині. Стартує цей період 5 лютого 2019 року і закінчується 24 січня 2020. Стихія року – земля, тоді як колір – жовтий.


Люди, народжувані в рік кабана, відрізняються відмінними організаторськими здібностями, у них багато доброти, тепла і душевного спокою. Саме завдяки таким якостям, їм легко досягти бажаних висот у бізнесі. Земляна Свиня наділяє людину величезною кількістю позитивних якостей: мудрість, відданість, чуйність, терпіння, віра у власні сили та інше.

2019 чий рік по зодіаку? Якої тварини буде


Такі люди надто балакучі, з-за чого їм іноді буває складно відшукати правильне життєве призначення. Якщо в потрібний час не звернути на правильний шлях, доля рушить під укіс, навіть незважаючи на вроджену успішність. Люди-Свині дуже часто страждають від алкогольної або іншій залежності. Тим, хто став батьками в період правління Земляного Кабана (5.02.2019-24.01.2020) належить складна робота: навчити дітей при будь-яких обставин дотримуватися власних позицій і ніколи не піддаватися впливу з боку.


Витримка описуваних особистостей іноді дивує. Їм по плечу пережити будь-які труднощі, перебороти різні стреси, і знайти вихід з найстрашнішою ситуації. На їхню думку, поки людина рухається вперед, він обов'язково куди-небудь дійде.


Відданістю людей-Кабанів дивує. Не в їх принципи відвертатися від людини, яка потребує підтримки і допомоги. У них настільки багато життєвої енергії, що ніколи немає місця сумнівам, в якому саме напрямку потрібно рухатися, щоб стати прикладом для інших.


Звичайно ж, амбіції є у всіх, ось тільки Свиням власні принципи ніяк не заважають залишатися людяними, перевищуючи при цьому власні моральні і фізичні можливості. Кабани, які з'явилися на світ під стихією Землі, стають дуже відданими і хорошими друзями. Ще вони надійні, виконавчі і працьовиті співробітники, а начальники з них виходять справедливі і чесні.


В голові таких людей ніколи не бувають порожньо, а тому вони 100 разів подумають перед тим, як зважитися на відчайдушні заходи. Практично всі люди-Свині дуже залежать від матеріального світу: люблять розкіш, цінні подарунки та дорогі прояви уваги. Ні за яких обставин не відмовиться від застілля.

2019 чий рік по зодіаку? Якої тварини буде


Люди-Кабани знаходять власне покликання в самих різноманітних професій. Дуже довірливі, і чудово це усвідомлюють. Багато хто намагаються скористатися подібним якістю, зловживаючи при цьому їх вродженою добротою.


Жінок-Свиней часто будуть любити і навіть обожнювати, але нерідко їм доведеться зіткнутися з розчаруванням, зрадою, брехнею з боку чоловіків. Головний пріоритет у відносинах з протилежною статтю – прийняття власних невдач і терпіння в любові.


Кому пощастить у кар'єрі?


Зазначений часовий проміжок стане вдалим практично для всіх. У 2019 вдасться розпрощатися з набридлими кредитами, обзавестися непоганий матеріальною базою і збагатиться інтелектуально.

Пощастить у цей період Тигру, адже його справи у сфері кар'єри налагодяться, та очікувані дивіденди не загорами.
Аналогічна доля чекає і Кінь. Люди зазначеного знаку зможуть отримати від життя все, про що давно мріяли: машину, квартиру та інше.
Пощастить і Дракону. Настане період, коли представники цього знака будуть по-справжньому щасливі. Завдяки вродженій спритності, їм вдасться роздобути все, що дійсно важливо.
Свиням теж буде добре. Людей цього знаку чекає підвищення по службі і збільшення матеріальних можливостей.
У Змії, Собаки, Півня, Кози, Бика і Мавпи справи підуть не так радісно, як їм того хотілося. Представникам зазначених знаків доведеться працювати без хвилинної перерви протягом усіх 12 місяців.
Найгірше доведеться Півню і Змії – вони ні на секунду не зупиняться у досягненні власної мети, але надто складно вона буде реалізовуватися.
У Кота, як і зазвичай, в житті все буде гладко. Люди цього знака повинні відчувати себе весь час в безпеці.Кому буде щастя в любові?


Романтична сфера буття людини – найбільш хвилююча і радісна. Так кому ж в цьому плані варто готуватися до чогось по-справжньому довгоочікуваного?

Змії та Бику в 2019 році не пощастить як у кар'єрі, так і в романтичних звершення. Через бажання заробити якомога більше коштів, на любов у них просто не залишиться часу.
Найтепліші нюанси трапляться в цей період з Собаками.
Щури не зможуть в кінці 2019 році сказати про якоюсь видатною удачливості. Оцінити привілеї згаданого періоду зможуть тільки сімейні люди. У неодружених зявиться багато хороших шанувальників, тільки от нікому з них не захочеться створити з Щурами сім'ю.
Людям-Свиням в 2019 році доведеться стати ще більш чуйним, ніж вони є. Тільки в такому випадку можна чекати справжньої любові. Прийшла пора навчитися відрізняти невиправних романтиків від ледарів. Холостим Кабанам слід готуватися до весілля, а тим, хто має другу половинку, потрібно приділяти їй більше часу.
Драконів у 2019 чекають нові романические відносини. Слід побоюватися занадто швидко розвиваються подій – не варто квапити долю.
У Тигрів справи складуться трохи інакше. Рік Кабана обіцяти цим людям небувалий успіх в матеріальному плані, а тому на відносини у них просто не залишиться часу.
Лише Коту вдасться вдало поєднувати протягом усього року як сферу фінансів, так і любовні звершення.
Коні і Півневі обіцяє справжня удача у вигляді міцної любові на все життя.
До Мавпі друга половинка прийде абсолютно випадково, що ніяк не позначиться на гармонійному розвитку романтичних відносин.
Козі слід бути більш розбірливою у своїх поглядах – не треба цілком довіряти першому зустрічному.
2019 чий рік по зодіаку? Якої тварини буде
Гороскоп для всіх знаків зодіаку


Головні життєві нюанси обговорили, а значить прийшов час поговорити про те, яким стане 2019 рік для кожного окремого знака.

Овнів чекає дуже хороша перспектива. Астрологи кажуть, що представники зазначеного знака, народжені в рік Свині, будуть відчувати на протягом усіх 12 місяців прихильність правительки цього часу. Правда, для цього доведеться гарненько попрацювати і забути про бажане відпустці. Лише після вдасться досхочу насолодитися на заслужених лаврах.
Тельці отримують реальний шанс опинитися на піку всього самого добре в 2019 році. Правда, щоб отримати бажане, доведеться забути про сумніви і наполегливо просувати в маси власну думку. За словами астрологів, іноді залишатися реалістом краще, ніж намагатися зловити журавля.
Для Близнюків визначений часовий проміжок в цілому обіцяє стати досить вдалим. Звичайно ж, це зовсім не означає, що прийшла пора бездіяльності: зараз, як ніколи, варто пробувати вигризати власну мрію зубами. Саме в цей період вдасться вплинути не віддалене майбутнє.
На початку 2019 року Земляного Кабана Раки можуть відчути якусь невпевненість, але вже до осені ситуація вирівняється. Події різних сфер буття почнуть змінюватися настільки стрімко і разюче, що повірити в можливість того, що відбувається іноді буде дуже складно. Астрологи рекомендують Ракам ні за яких обставин не втрачати пильність, інакше в будь-яку секунди можна опинитися в надто складній ситуації.
Леви очікують рік удачі у всіх сферах: кохання, кар'єрі, навчанні та інше. Правда, не варто занадто рано радіти – весь період буде наповнений не завжди радісними сюрпризами, а тому варто бути готовими до всього. Невеликий нюанс може стати причиною тривалої депресії. Найнеприємніше те, що такий результат позначиться на бажаних плани, руйнуючи їх біля самої основи. Варто приділити більше часу спорту і улюбленому заняттю, щоб швидше повернутися в потрібне русло емоційного стану.
У Дів починається новий виток життя – 2019 рік стане періодом народження абсолютно нових талантів та схильності до творчості в цілому. В цей час з'явиться чимало хороших знайомств. Нові люди допоможуть Дівам реалізувати весь творчий потенціал. Прийшла пора зібратися і почати активно працювати.
Для Ваг позначений тимчасовий проміжок виявиться непростим. Найбільша проблема криється навіть не в кількості труднощів, а в складності власного характеру. Через вроджену нерішучості можна втратити любов і розпрощатися з кар'єрою.
Скорпіонів, Стрільців і Козерогів рік Земляного Кабана наділить небувалої удачею. Описані знаки зодіаку – єдині, кому в 2019 році буде везти практично у всьому. Рухати до бажаної мети людей буде впевненість у власних силах і рішучість.
На початку року відчуття Водоліїв виявиться трохи розгубленим. Їм доведеться відразу хапатися за кілька складних справ, при цьому жодна з них не буде виконано належним чином. На думку астрологів, прийшов час ставати більш рішучими у власних запевненнях, і при необхідності діяти не гаючись.
Для риб 2018 рік виявився надто складним із-за кількості роботи, а тому в 2019 вони зможуть насолоджуватися заслуженими плодами своїх звершень. Надто вже задаватися теж не варто – удача так само легко зникає, як і з'являється. Ближче до осені доведеться знову вникати в робочий процес і торувати вже незвідану стежку ще помітніше.
2019 чий рік по зодіаку? Якої тварини буде
Заключна промова


Загальна характеристика 2019 року вже відома. Залишилося лише поговорити про те, чи варто чекати в цей час удачі і в якому саме прояві вона відвідає той чи інший знак?


Час правління Земляного Кабана – відмінний період для реалізації різних планів. Зараз, як ніколи, варто зайнятися просуванням власного бізнесу. Щоб досягти бажаних висот, доведеться наполегливо рухатися до наміченої мети і постійно працює. В іншому випадку про везіння доведеться забути до кращих часів.


Так як сама по собі Свиня – дуже добре і чуйне тварина, потрібно постаратися протягом усього року уникати злості, агресії і жорстокості. Тільки завдяки вірі у власні сили і підтримку вдасться подолати будь-які труднощі. На роботі краще відмовитися від зайвої критики, а ще краще перестати давати порожні обіцянки – карма все пам'ятає.


Найбільш вдалим 2019 рік стане для працівників сільського господарства та промислових ділків.


В любовній сфері все 12 місяців правління Жовтої Свині стануть часом звершень серед холостяків. Тим, кому протягом тривалого періоду не вдавалося знайти свою половинку, нарешті посміхнеться удача, та ще як. Сімейні пари по-новому подивляться на своїх партнерів і почнуть цінувати і любити їх ще сильніше. Свиня ж, зі свого боку, постарається зробити гармонійними будь-які союзи.


Всі найважливіші справи вирішувати найбільш логічним способом у березні, червні та жовтні. На самому початку періоду слід приділити більше часу власному здоров'ю. Це час, коли багатьом вдасться надовго позбутися не тільки від обридлих симптомів, але і назавжди розпрощатися з хронічними захворюваннями.


Яким би не був астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку в період становлення Жовтої Свині, слід запам'ятати одну просту істину: щоб досягти в житті того, що хочеться, потрібно докладати максимум зусиль.

2019 чий рік по зодіаку? Якої тварини буде
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають