• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

Наше життя повне несподіванок і сюрпризів, причому не завжди приємних. Не дивно, що з наближенням Нового року всі ми замислюємося, що ж готують нам майбутні 12 місяців. Нам хочеться хоч трохи дізнатися, чого варто очікувати у всіх сферах життя і особливо на любовному фронті.
Жовта Свиня , під знаком якої пройде 2019 рік, благоволить закоханим, тому буде всіляко допомагати тим, хто прагне до відносин і хоче створити сім'ю. У цій статті ми ознайомимо вас з любовним гороскопом для всіх знаків Зодіаку, щоб ви могли краще підготуватися до того, що чекає вас в майбутньому.

Овен


Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

Для Овнів 2019 рік буде досить успішним в плані відносин з протилежною підлогою. Представники знаку відчують в собі сили зачарувати будь-кого, тому зможуть швидко завоювати розташування об'єкта симпатії. Для одиноких Овнів 2019 рік принесе багато можливостей вступити в любовний зв'язок, а для сімейних – зміцнити і освіжити почуття до партнера.
Єдиним ворогом Овнів стане їх непростий характер. Схильність до недовіри і ревнощів буде регулярно псувати настрій, приводити до сварок і конфліктів. Надмірна запальність і звичка приймати рішення зопалу можуть зруйнувати навіть найміцніші стосунки. Щоб уникнути подібного результату, зірки радять вгамувати свої емоції і не піддаватися невдоволення.

Телець


Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

Основною проблемою Тельців в 2019 році стане невпевненість і надмірна помисливість, які зазвичай їм не дуже властиві. З-за постійних сумнівів і очікувань представники знаку ризикують втратити можливість зустріти свою другу половинку, хоча шансів зробити це буде більше ніж достатньо. Сімейних Тельців коливання при здійсненні вибору будуть призводити до частих дрібних сварок з партнером.
У прийдешньому році Тельцям потрібно проявляти більше ініціативи і довіряти своїй інтуїції. У деяких випадках слід просто покластися на удачу і відкинути всі сумніви. Ризикнувши, представники знаку зможуть завести цікаві знайомства і вступити в яскраві відносини.

БлизнюкиЛюбовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

Для Близнюків любовні відносини в 2019 році відійдуть дещо на другий план. У списку пріоритетів перше місце займе прагнення реалізувати свої амбіції і просунутися по кар'єрних сходах. Представники знаку будуть дуже багато часу присвячувати роботі, з-за чого можуть втратити можливість створити відносини.
З-за надмірної зайнятості постраждають і сімейні, і самотні Близнюки. Перші будуть занадто мало часу приділяти домочадцям, що може призвести до образ і сварок. А неодружені просто не встигнуть вступити в романтичні відносини, і тим більше перетворити їх в серйозну зв'язок. Зірки радять Близнюкам не забувати про відпочинок і не ігнорувати свої почуття.

Рак


Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

Як і у випадку більшості знаків, Жовта Свиня пошле Ракам не одну нагоду познайомитися з цікавим представником протилежної статі, який цілком може стати другою половинкою. Головною перешкодою на шляху до відносин стане замкнутість: Раки будуть досить скритними і не стануть поспішати розкривати свої почуття. Такий підхід не приведе ні до чого хорошого – партнер, втомившись чекати відвертості і щирості, буде злитися і, можливо, навіть захоче зробити паузу у відносинах.
Щоб досягти успіху на любовному фронті, зірки радять не замикатися в собі і частіше говорити про свої почуття. Не бійтеся довіритися другій половинці, щирість та відвертість у стосунках – це найкраща політика.

Лев


Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

Зірки в 2019 році будуть вельми прихильні до Левів. Представників знаку буде супроводжувати удача у всіх сферах життя, в тому числі, в любові. Самотні Леви нарешті зможуть знайти другу половинку, причому знайдеться вона серед давно знайомих людей. Ну а ті, хто вже перебуває у міцних відносинах, отримають можливість освіжити почуття і досягти гармонії.
Ложку дьогтю в таку оптимістичну картину може внести небажання йти на компроміси і прагнення в усьому довести свою правоту. Щоб уникнути конфліктів, слід частіше поступатися партнеру і намагатися досягати консенсусу у важливих питаннях.

Діва


Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

На Дів в 2019 році зійде відчуття легкості і невимушеності. Зазвичай досить скромні і стримані, вони будуть без особливих зусиль знайомитися з такими людьми і проявляти ініціативу. Це відразу принесе свої результати: самотні Діви швидко зможуть «закрутити» яскравий роман, ну а сімейні – внести приємну різноманітність в усталені стосунки.
Однак зірки радять не відкриватися занадто швидко незнайомим людям і уникати випадкових зв'язків. У разі сумніву В новому знайомому, від подальших контактів з ним краще відмовитися. Прислухайтеся до інтуїції: вона не підведе.

Ваги


Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

Любовний гороскоп на 2019 рік для Ваг вказує, що їх захопить справжній вир подій, пов'язаних з романтичними відносинами. Багато нових знайомств дадуть можливість знайти близької людини без особливої праці. Холості представники знаку зможуть у цьому році створити сім'ю, а при відсутності такого бажання, просто набрати в легені, але перспективні відносини.
Сімейні Ваги в 2019 році займуться облаштуванням комфортного побуту та налагодженням гармонії з партнером. Рік Жовтої Свині як не можна краще підходить для усунення конфліктів і прощення образ, що не можна ігнорувати. Головним союзником Ваг стане вміння поступатися і згладжувати гострі кути. Але в цьому плані також важливо не перестаратися, адже в деяких ситуаціях доведеться проявити силу характеру.

Скорпіон


Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

Скорпіони на рік Жовтої Свині відчують приємний прилив сил і енергії, яких вистачить для досягнення успіху і на роботі, і в особистому житті. У багатьох представників знаку з'явиться можливість вступити в службовий роман з колегою по роботі або навіть з кимось із вищестоящих керівників. Але зірки не радять віддаватися подібним відносин, адже ймовірність, що вони перетворяться на щось більше, занадто мала.
Для сімейних Скорпіонів головну складність буде становити побут: їм набридне одноманітність і захочеться змін. У такій ситуації важливо не діяти зопалу, а обдумати можливості, як урізноманітнити сімейне життя. Виправити становище допоможе спільна поїздка на відпочинок.

СтрілецьЛюбовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

Стрільців у прийдешньому році очікує тимчасове затишшя на любовному фронті. Всі знайомства будуть або діловими, або нічого не предвещающими, що в деякі моменти може призводити одиноких Стрільців в даний зневіру. Але не варто форсувати події і вступати в безперспективні стосунки, адже це тільки посилить ситуацію.
Можливість закохатися по-справжньому і навіть створити сім'ю з'явиться в другій половині року. Представники знаку отримають шанс зустріти другу половинку і відчути всю гаму приємних емоцій. Сімейні Стрільці у цей період зможуть по-новому поглянути на свого партнера і оновити почуття до нього.

Козеріг


Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

До Козерогам зірки будуть не надто прихильні, принаймні, на початку року. З-за запальності і невміння знаходити компроміс, сімейні представники знаку можуть наробити багато помилок у відносинах з партнером, а самотні – зруйнувати тільки що зародилися почуття. Погіршувати ситуацію буде бажання якомога швидше виправити становище: поспіх призведе новим помилок і неприємних ситуацій.
Але поліпшення не за горами: вже до літа фортуна повернеться до Козерогам особою і вони зможуть налагодити особисте життя. У цей період у самотніх представників знаку буде шанс відновити розірвані раніше відносини і нарешті відчути гармонію. Сімейні Козероги також відчують таку бажану стабільність і спокій.

Водолій


Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

Гороскоп для Водолія вказує, що в прийдешньому році представники цього знаку відчують сильну потребу в увазі близьких людей і особливо другої половинки. Вони почнуть вимагати доказів любові з боку партнера і всецелого його розташування. Це може привести до сварок і нерозуміння, адже таке ставлення друга половинка сприйме як недовіра і ревнощі. Виправити ситуацію Водоліям допоможуть романтичні сюрпризи та щирість.
Для самотніх представників знаку 2019 рік стане не дуже успішним, адже через занадто явного бажання вступити у відносини вони будуть відлякувати протилежну стать. Зірки радять приборкати свої почуття і не підганяти події. Як тільки ви розслабитеся, все відразу налагодиться і вам зустрінеться потрібний чоловік.

Риби


Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік

У 2019 році Риб охопить бажання досягти досконалості у всіх сферах життя. Вони почнуть багато вимагати і від себе, і від партнера, постійно вказуючи на недоліки, які необхідно виправити. Часті причіпки і невдоволення стануть причиною серйозних конфліктів, а в деяких випадках навіть розриву відносин.
Щоб зберегти гармонію і не розгубити почуття, важливо прощати другій половинці незначні помилки і недоліки. Зірки рекомендують не намагатися виправити партнера, а прийняти його, і тоді, він сам захоче змінитися.
Любовний гороскоп на 2019 рік: жінка і чоловік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають