• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Рік якої свині буде в 2019 за китайським гороскопом: колір, стихія, опис характеру

У Східному гороскопі кожен рік має свого покровителя. Щоб визначити, якої рік свині буде в 2019 слід враховувати вплив головних стихій і елементів. У відповідності з древнім езотеричним календарем, наступний рік пройде під заступництвом Жовтої Земляний Свині. Від того, наскільки сильним буде вплив кожної стихії, а також їх взаємодія зі Свинею, кожен зодіакальний знак отримає певну програму (гороскоп).

Враховуючи давні традиції, можна визначити, яким буде рік для всіх інших знаків. Який вплив матиме покровитель на різні аспекти життя, і як можна буде уникнути неприємних моментів — все це можна дізнатися з щорічного гороскопу. Вплив Жовтої Свині буде тривати аж до настання наступного року, 24 січня 2020. Саме тому рекомендації астрологів будуть вельми корисні для представників всіх знаків.

Характеристика символуСвиня або Кабан — дванадцятий в зодіакальному колі знак. Він уособлює тварина, що відноситься до групи жіночих знаків. Найбільш оптимальним часом для народжених під цим знаком людей є глибока осінь.

Як і у інших представників жіночих знаків Інь, у Свині досить багатогранний характер. На нього впливає не тільки жіноче начало, але й основні стихії і енергії, що визначають природні явища. У сукупності з базовими елементами Свиня може отримати додаткові риси характеру, які дають вода, вогонь, дерево, земля або метал. 2019 рік Свині буде проходити під впливом земної стихії.

Рік якої свині буде в 2019 за китайським гороскопом: колір, стихія, опис характеру
Жовта Земляна Свиня — миролюбна тварина, яке обіцяє всім знакам благополуччя і достаток. Проте, для отримання заступництва слід виконати ряд умов. Кабан буде прихильний до тих, хто для досягнення своїх цілей і бажань докладе максимум зусиль.

Основні риси характеру Земляний Свині :


 • Працьовитість;

 • оптимізм;

 • справедливість;

 • щирість і доброта. • Згідно з прогнозами астрологів, в рік Свині добре йдуть фінансові справи і всі ризики, пов'язані з вкладенням коштів, будуть мінімальними. Цей рік вважається найбільш підходящим для створення сім'ї і тривалих відносин. Також езотерики рекомендують саме в цей рік задуматися про поповнення в сімействі.

  Хороші перспективи чекають всіх, хто мріє домогтися підвищення по службі і просунуться вгору по кар'єрних сходах. Однак, це стосується лише тих, хто володіє такими ж рисами характеру, і проявить працьовитість і завзятість у досягненні своїх цілей.

  Люди, народжені в рік Свині, володіють всіма якостями цієї прекрасної тварини:


 • Жінки цього знаку — хороші господині, дбайливі дружини і матері. З недоліків слід зазначити зайву довірливість. Спілкуючись з сторонніми людьми, намагайтеся не вірити на слово.

 • Чоловіки — галантні лицарі і дбайливі чоловіки. Вони здатні на подвиг для коханої жінки і матері своїх дітей. З мінусів характеру цього знака — занадто високі вимоги до своєї зовнішності. • Щасливі кольори року


  Рік якої свині буде в 2019 за китайським гороскопом: колір, стихія, опис характеру
  В якості талісмана можна використовувати кольори, які воліє символ року. Щасливі кольори допоможуть отримати прихильність Земляний Свині на весь рік. Визначити, якого кольору буде рік свині нескладно: якщо головною стихією є земля, значить символ отримає жовтий або коричневий колір.

  Також щасливими будуть всі відтінки цих кольорів: золотавий і бежевий. Так як у цього знака є свої щасливі кольори, вони також отримають прихильність. До них відноситься чорний і фіолетовий.

  За традицією, прийнято зустрічати рік в головному кольорі символу — Жовтому, тому при виборі святкового вбрання бажано віддавати перевагу саме цьому кольором і відтінками. Також рекомендується оформити новорічний декор в жовті і золотисті кольори. Вважається, що цей простий ритуал допоможе забезпечити благополуччя і сімейне щастя в новому році.

  Що чекати від року Земляної Свині?  Яким буде рік жовтого земляного Свині для всіх знаків зодіаку, в тому числі і для народжених під її заступництвом, залежить від загального гороскопу. Згідно стародавнім вченням, покровитель року впливає на представників всіх сузір'їв.

  Рік якої свині буде в 2019 за китайським гороскопом: колір, стихія, опис характеру
  У 2019 році найбільш сприятливими будуть довгострокові відносини. У цей час можна планувати сім'ю і знайти свою другу половинку. Якщо ви мрієте зустріти любов раз і назавжди, рік Жовтого Земляного Свині — найбільш відповідний час для цього.

  З фінансами справи йдуть трохи складніше. Для багатьох цей рік принесе стабільність і хороше матеріальне становище. Однак, якщо ви плануєте не збирати, а витрачати гроші, буде гранично уважними.

  Від великих витрат бажано відмовитися. Виняток становлять лише ті варіанти, якщо ви готувалися до них досить довгий час — 1-2 роки і більше. Якщо є можливість, то езотерики рекомендують перекласти дорогі покупки на майбутній рік. Після року Свині буде рік Щура — саме з неї почнеться новий 60-річний цикл. У 2020 році велика покупка буде більш вигідною.

  Астрологи попереджають, що Свиня — практичне і дієве тварина. Не слід сподіватися на удачу у важливих питаннях. Покровитель року буде прихильний лише до творчих подій. Якщо ви докладете зусиль, усі ваші прагнення здійсняться. Якщо ви впевнені в собі, і дієте відповідно з особистими знаннями і компетентністю, успіх буде на вашому боці.

  В цьому році приділіть більше уваги своїй родині та близьким. Може бути комусь знадобиться ваша допомога. Особливу увагу слід приділити спілкуванню з дітьми. Цей рік є найбільш підходящим для планування вагітності і народження малюка.

  В цілому рік дуже хороший і не передбачає ніяких глобальних змін. Проводьте якомога більше часу з колі своїх близьких, подорожуйте разом, і навіть в складних ситуаціях питайте у них рада. Жовта Свиня — сімейний символ, який подарує вам море позитивних емоцій і приємних миттєвостей у колі близьких і рідних людей.

  Китайський гороскоп на 2019 рік Свині відео


  Рік якої свині буде в 2019 за китайським гороскопом: колір, стихія, опис характеру
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають