• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік

У всі часи людина був зачарований магією чисел – ці місткі і настільки символічні поняття дозволяють в кількісному вираженні представити абсолютно весь навколишній нас матеріальний світ, беруть участь в емпіричних розрахунках, описуючи закони, за якими живе наша Всесвіт. Не дивно, що їм завжди намагалися приписати певне сакральне значення, проникнути за завісу таємниць, які приховують цифри. Кожен приходить рік має свій порядковий номер – так уже повелося в історії нашої цивілізації. Деякі народи відраховує час від Потопу, деякі – від Різдва Христового. Але у всіх рік – це певний набір цифр, розшифрувати який прагнуть багато. Для людської природи робити прогнози логічно: набагато легше жити, організовувати свій побут, вибирати вчинки, грунтуючись на тому, що вже відомо. Саме завдяки цьому колись і з'явилася Нумерологія – у чомусь схожа на Астрологію традиція, тільки оперує значеннями цифр замість сузір'їв і планет. В принципі, нічого незвичайного для математиків нумерологія не пропонує: спочатку, як і в будь-якій фундаментальної науки, тут визначається значення базових величин – вчені назвали це оголошення змінних і констант. Також вона спирається на єдину схему обчислення кінцевого значення, яке належить розшифрувати – що абсолютно точно відповідає математичному опису вибору використовуваних в системі дій, шляхів отримання співвідношення між числами. Тут це – просте додавання. І почнемо ми наш сьогоднішній розмова про нумерологічному прогнозі на 2019 рік саме з «оголошення констант» — розшифровки значення чисел, а також розповіді про те, який метод обрано для отримання оціночних категорій.

Обчислення описує рік, конкретну дату цифри

Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
Щоб зрозуміти, що нам приготував 2019 рік, слід банально скласти всі використовувані в його записі цифри: 2+0+1+9=12. Так як ми отримали все одно двозначне число, слід ще раз підсумувати значення його розрядів: 1+2=3. Таким чином, цифрою, дає характеристику всьому майбутнього року, є «трійка». Такий прогноз виходить занадто загальним і розпливчастим. Тому багато хто, щоб домогтися конкретики, воліють розраховувати свій окремий прогноз на кожен день. Для чого підсумовують цифри повної запису дати. Наприклад, для 1 січня 2019 року це буде: 1+1+2+1+9=14 1+4=5. Після чого шукають відповідне значення в таблиці визначень.

Значення цифр

Розшифрувати отримані підсумовуванням цифри можна наступним чином:
 • 1 – могутність, влада, життєва стійкість, відвага, мужність;
 • 2 – делікатність, витонченість, партнерство, гнучкість, жіночність;
 • 3 – творчість, богемність, фантазія;
 • 4 – последостельность, організованість, терпіння, стійкість, праця;
 • 5 – мінливість, допитливість, мобільність, здивування;
 • 6 – спокій, гармонія, сімейне вогнище, романтика;
 • 7 – філософське мислення, дослідження, самоаналіз;
 • 8 – мудрість, матеріальний світ, компроміс, впевненість;
 • 9 – масштабність, різноманіття, комунікабельність, універсальність.
 • Загальний нумерологічний прогноз 2019 року

  Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
  Отримана при додаванні цифр наступаючого року «3» означає, що всіх нас чекає дивно творчий період в житті, коли буйним цвітом буде розквітати фантазія, а її плоди стануть надзвичайно корисними на практиці. Рік буде вподобу людям творчих професій: письменникам, дизайнерам, модельєрам, архітекторам, художникам, композиторам і поетам. Всім, хто створює щось нове, знаходиться в постійному пошуку оригінальних ідей. Удача чекає представників богемної тусовки. Будуть яскраві вечірки, небувала активація натхнення і численні армії шанувальників. Це рік захоплених легко захоплюються людей, та по його закінченні, немає ніяких сумнівів, що світ стане значно багатшими духовно і культурно, красивіше і витонченіше.

  Індивідуальні прогнози на 2019 рік за датою народження

  Щоб знайти перетин тяжіє над цим роком «трійки» і характеристики кожного з наших читачів, слід за власним року народження обчислити персональну «цифру долі», а потім вже її значення шукати за нижчеподаною розшифровці. Наприклад, візьмемо дату народження 28 серпня 1980 року. Для неї вийде: 2+8+8+1+9+8=36 3+6=9. Отже

  «Дев'ятка»

  Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
  Для цієї цифри рік буде непростим – її постійно перевірятиме на міцність доля, і ніщо бажане не дасться з легкістю. Краще уникати масштабних планів, замість нових шляхів віддавати перевагу вже сходжені дороги, постійно аналізувати кожну свою дію і думати над тим, що кажеш. Ймовірні травми, аварії, катастрофічні втрати – важливо бути обережним на дорозі, по можливості триматися подалі від екстремальних видів спорту. Всю енергію треба спрямувати на створення кар'єрного заділу на майбутнє, а також на облаштування особистого життя. Варто уникати дорогих і великих покупок, виявляти чуйність та турботу до близьких. Дуже важливо вибирати правильні способи відпочинку, побільше спілкуватися з ріднею, бувати в гостях і стежити за здоров'ям. Володарів останніх цифр в 2019 році чекає наступне:

  «Одиниця»

  Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
  Рік обіцяє бути легким і дуже вдалим. Але, тільки якщо «Одиниця» не втратить впевненості в собі, а також не забуде про властивий їй самовладання. У професійній сфері чекає нова посаду, просування по кар'єрних сходах і стабільна фінансова забезпеченість. На особистому фронті сімейних представників цієї цифри чекає цілковита ідилія, а тим, хто ще не прилаштував своє серце, рік обіцяє зустріч з любов'ю, весілля і сімейний вогнище. Буде багато романтики, корисних, ділових зустрічей, а також спілкування з однодумцями. Дуже добре все складеться у тих, у кого свій бізнес, але тільки якщо їм вдасться трохи вгамувати свої амбіції і звертати увагу на потреби інших. В іншому випадку будуть конфлікти. До речі, це стосується і особистої сфери теж.

  «Двійка»

  Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
  Рік буде вдалим для «Двійок», адже в ньому будуть цінуватися кмітливість, товариськість і тактовність – всі ті риси, якими ця цифра має від природи. Рекомендується всіляко проявляти свої таланти, і якщо ви – людина творча, то пощастить вам невимовно. Правда, варто проявляти обережність, так як з успіхом зазвичай іде рука об руку і заздрість – готуйтеся, конкурентів і недоброзичливців буде багато, не виключені підступи мстивих особистостей, довгі сварки. Тому зараз важливо, як ніколи, підключати усю властиву своїм характером дипломатичність і обережність, щоб уникати подібного. Як відомо, ця цифра часто перебуває в залежності від інших, більш сильних характерів. І в цьому році від подібного дискомфорт буде відчуватися сильніше, ніж звичайно. Тим не менше, якщо вам вдасться позбавитися від помисливості, і постаратися все тримати під контролем, подібні зв'язки принесуть багато користі.

  «Трійка»

  Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
  Для «Трійки» у цьому році головним буде не упустити свою можливість, а підвернеться їх чимало. Вас чекає фінансову винагороду за виявлену старанність і працьовитість на роботі. Завзятість допоможе бажаючим відкрити власний бізнес і досягти в ньому успіху. Дуже важливо буде підключати весь свій інтелект, щоб уникати сумнівних підприємств і невиправданого грошового ризику. Взагалі ж радять цій цифрі мовчати про свою успішність, інакше не уникнути негативного впливу недоброзичливців. А ось в любові їй везти буде дивно. Велика ймовірність зустрічі своєї половинки, встановлення повного взаєморозуміння і згоди з коханою людиною. Правда, все це здійсниться виключно, якщо «Трійці» вдасться навчитися більше довіряти партнеру і менше брати на себе кермо управління одноособово. В іншому випадку ситуація може поміняти знак на полярний – аж до розлучення. До речі, задумайтеся про поповнення в родині – для вас це дуже хороший рік.

  «Четвірка»

  Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
  «Праця, праця і ще раз праця», — ось ідеальне життєве кредо цієї цифри на весь 2019 рік. Її ініціативність і практичність, нарешті, принесуть очікувані плоди. Але, тільки якщо вона буде з розумом витрачати свій потенціал і працювати виключно на конкретні цілі. Рік буде не те щоб гладким – але ви з легкістю подолаєте всі проблеми, якщо підключіть свою розсудливість, винахідливість і не будете лякатися нестандартних шляхів вирішення завдань. Частіше користуйтеся порадами бувалих, не нехтуйте допомогою друзів і родичів. Намагайтеся уникати подорожей літаками, а всі ділові поїздки призначайте, по можливості на кінець року, інакше ймовірні аварії. Єдине, що серйозно псувати вам кров в цьому році – це ревнощі.

  «П'ятірка»

  Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
  Цю цифру чекає кар'єрний ріст і успіх, в основному, завдяки її любові до пригод і пристрасного авантюризму, що несподівано допоможе пожинати в цьому році і цілком раціональні плоди. Її чекає істотне поліпшення матеріального становища, розгул фантазії, але, тільки якщо вона не буде забувати виринати зі своїх мрій і приділяти час споглядання того, що відбувається і його аналізу. Корисна робота в колективі, подорожі та закордонні відрядження. До кінця грудня варто чекати виконання самої заповітної мрії. Важливо уникати великих інвестицій. Особисте життя «П'ятірки» буде сповнене яскравими враженнями. Правда, якщо ви не зумієте тримати в узді тягу до обтяжливим романів і нескінченного флірту, серйозних відносин побудувати вам так і не вдасться. До речі, придивіться до свого оточення, не виключено, що потрібний вам людина зовсім поруч

  «Шістка»

  Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
  «Шістці» в цьому році буде везти просто непристойно: фінансове благополуччя, успіх і інші преференції подарують упевненість, що у вашому житті, нарешті, почалася «біла смуга». Не можна сказати, що все це – незаслужено. Ви багато працювали для цього, були відповідальними та наполегливими весь час. Вкрай заохочується в цьому році будь-який прояв власних талантів, творча діяльність, заняття хобі. Вдалим буде і відкриття власного бізнесу. Спробуйте підшукати підробіток – несподівано зрозумієте для себе, скільки користі це може принести і бюджету, та саморозвитку. Можете сміливо грати лотереї та азартні ігри – ймовірність зірвати куш велика, як ніколи. Але, не нехтуйте мудрими порадами. Якщо забудете про свою амбітність і ревнощі, на особистому фронті чекає повна ідилія. Не пускайте в своє життя образи і сварки – тільки тепло і терпимість з близькими.

  «Сімка»

  Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
  У «Сімки» рік буде надзвичайно насиченим. Інтуїція надзвичайно загостриться, що дозволить уникнути непотрібних зустрічей і конфліктів, а також з честю подолати всі зустрічні перешкоди. Прислухайтеся до голосу розуму, стримуйте емоції і будьте більш чуйні до близьких. Інакше рік буде сповнений сварок. Якщо зважитеся на зміну роботи, роду діяльності, переїзд в інше місто – сміливо втілюйте задумане. А взагалі налаштовуйтесь на позитив, будьте діяльні і щирі у своїх почуттях і доля вас за це гідно винагородить. Ваша творча натура допоможе вам самовдосконалюватися, але тільки, якщо не дозволите зневірі втручатися у ваші плани. Поринайте з головою в роботу – це обіцяє масу грошових преференцій, але не забувайте про здоров'я, так як вірогідні серйозні з ним проблеми.

  «Вісімка»

  Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
  В житті «Вісімки», нарешті, настане довгоочікуване затишшя, що виражається в зникненні проблем на професійному поприщі, необхідності економити гроші і потурати слабкому здоров'ю. Все у вас буде куди цікавіше і яскравіше, головне не забувайте про нестандартність мислення, адже тільки в цьому випадку ваші ідеї принесуть бажані плоди. Кар'єрне зростання очікує тих, хто не побоїться братися за нові завдання і шукати незнайомі раніше підходи. Сміливо можете змінювати терені при бажанні, удосконалюватися в улюбленій справі. До речі, несподівано легко піде вивчення іноземних мов – врахуйте це. Ваша загострена інтуїція допоможе не пуститися у всі тяжкі, але, все ж пам'ятаєте – в цьому році для вас вкладення коштів у сумнівні підприємства смерті подібно! Не беріть і не давайте в борг – навіть родичам. Це дуже погано відіб'ється на вашій долі. Займайтеся добродійністю. У відносинах із протилежною підлогою будьте щирі, не думайте про меркантильному – тоді союз буде міцним і щасливим.

  Відео  Нумерологічний прогноз по даті народження на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають