• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Місячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні

Місячний календар – звичний і корисний порадник в самих різних сферах нашого життя. Він дозволяє не помилитися з часом для важливих справ, максимізувати приплив позитивної енергії і вберегти себе від негативного впливу ззовні, а тим більше – депресії. І, звичайно ж, будуючи графік догляду за власним волоссям, на нього варто спиратися в першу чергу, враховуючи те, як тісно вони пов'язані з космічною енергетикою, а також не підлягає сумніву вплив цього процесу на організм в цілому. Що ж, спробуємо сьогодні дізнатися, які дні будуть сприятливими для догляду за волоссям і вибору нових образів, а які – ні, в липні 2019 року.

Загальна характеристика місяця

Місячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні
У цьому місяці ідеальні у всіх відносинах для стрижки і інших операцій по догляду за шевелюрою будуть 4 6 і 8-е числа, тим більше, що саме вони ще й припадають на фазу зростання Місяця, тобто благотворно позначаться на стрімке оновлення клітин, збільшенні довжини, якщо ви до неї прагнете. А ось 2 липня накладається повне табу на стрижку – це молодий Місяць, день, в який ця операція може спричинити за собою укорочення життя. Аналогічно лише негатив принесе стрижка 71432 і 28 числа, і шкідливим буде застосування будь-яких хімічних засобів, занадто травматичних процедур 51219 і 26.

1 липня

Стрижка сьогодні вкрай не рекомендується – вона позбавить вас життєвих сил і скоротить ваші дні. Щоб зміцнити своє становище в суспільстві можна злегка підфарбуватися, але без ексцесів. Вкрай рекомендується попрацювати над завивкою, вибравши повітряну, легку, але невигадливу і природну зачіску.

2 липня

Стригтися заборонено, тим більше що ця операція призведе до абсолютно непередбачуваного фіналу з-за повної відмови волосся слухатися. Фарбуватися теж недобре – це спричинить сварки з близькими і проблеми в спілкуванні в цілому. Зате дуже рекомендують зробити оздоровчі процедури для пошкодженого і сухого волосся.

3 липня

Місячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні
В цей день стрижка притягне позитивну енергію, здоров'я і позитивно позначиться на зростанні волосся, але акуратно вибирайте модель, так як волосся дуже неслухняним і укладанні піддаватися не захочуть апріорі. Фарбуватися сьогодні в натуральні відтінки – до грошей, і взагалі будь-які експерименти із зовнішністю призведуть до приплив творчої енергії і здатності фонтанувати ідеями. Дуже корисно не забути про оздоровчих процедурах.

4 липня

Сьогодні – ідеальний день для стрижки, знебарвлення, тонування і фарбування, а якщо ви ще й виберете натуральні барвники, вам буде забезпечений успіх у роботі. А ось з завивкою краще почекати – її результат буде непередбачуваний. У плані зачіски віддавайте перевагу простим і природним варіантами.

5 липня

Щоб попрацювати над густотою волосся можна призначити на цей день стрижку. Але, тільки до 12 години дня. Після цього плани будуть мати всі шанси зірватися. Експерименти сьогодні під забороною, але освіжити волосся своїм натуральним кольором навіть корисно для залучення в життя стабільності. Завивку краще не робити, а укладання повинна бути максимально зручною і простий.

6 липня

Місячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні
Прекрасний день для будь-яких операцій з волоссям! До речі, якщо покраситесь сьогодні в світлий, нові ділові зв'язки приємно здивують. Дуже корисно вдаватися до оздоровчим процедурам, а в якості зачіски краще віддати перевагу щось об'ємне і пишне.

7 липня

Заборона на стрижку сьогодні категоричний, фарбування також може негативно позначитися на кліматі в сім'ї і на роботі. Зате завивка пройде без сучка і задирочки, і довго буде радувати своїм результатом. Не забудьте виділити час для зміцнювальних процедур! До речі, зачіска повинна бути статичною, невисокою, в класичному стилі.

8 липня

Стрижка сьогодні корисна для здоров'я волосся, загострення інтуїції, але результат може бути непередбачуваним, так що вибирайте модель акуратно, щоб потім не розчаруватися. Кардинальні зміни відтінків не вітаються, але, фарбуватися можна, якщо вам не вистачає сексуальної енергії і впевненості в собі. В якості оздоровчих процедур краще віддати перевагу трави і легкі маски, а зачіска повинна обов'язково містити локони.

9 липня

Місячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні
Сьогодні добре стригтися, але без капітальної зміни довжини. Аналогічно не рекомендуються радикальні експерименти з кольором, хоча в цілому фарбуватися навіть корисно. Гарні будь-які процедури по зміцненню і захисту, але обов'язково з натуральними, неважкими засобами. Зачіску ж радять вибирати вільний і в'ється.

10 липня

Не найкращий день для зміни іміджу, як такого. Максимум, що рекомендується – це витратити його на оздоровлення і зміцнення волосся.

11 липня

Абсолютно непередбачуваний результат у відносинах з протилежною статтю може принести сьогоднішня стрижка. Так, і для волосся вона не дуже корисна – хіба що для тонких і тьмяного. Але, в цілому вона здатна захистити від різних неприємностей. Фарбуватися ж можна, але тільки натуральними засобами, а от з «хімією», в тому числі і з завивкою, краще почекати. Ідеальна зачіска – скромна, але висока.

12 липня

Місячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні
Стригтися сьогодні не рекомендується зовсім, як і застосовувати будь-які хімічні барвники, химзавивку. Корисно для поліпшення взаємин з начальством на роботі легке фарбування натуральними фарбами. Дуже радять частіше розчісуватися.

13 липня

Стрижка буде недовговічною, але допоможе захистити від образ і всього поганого. Фарбування в салоні може не виправдати очікувань, зате вдома і натуральними засобами буде дуже навіть корисним для бізнесу. Намагайтеся приділити зачісці належну увагу – чим ретельніше будуть покладені волосся, тим міцніше стане зв'язок з космосом.

14 липня

Будь-які операції по стрижці, хімічній завивці або жорсткого фарбуванню сьогодні користі не принесуть. Максимум, що ви можете зробити – для залучення грошової енергії використовувати натуральні барвники. Дуже важливо зробити яскраву і незвичайну зачіску – це дозволить вирішити проблеми особистого характеру.

15 липня

Один з кращих днів у місяці для стрижки волосся будуть помітно довші, перестануть випадати і сіктися. А от макіяж краще не треба, як і довіряти укладання комусь-краще самостійно зробіть спокійну, без надмірностей, зачіску, але, дуже акуратну.

16 липня

Місячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні
З одного боку стрижка сьогодні буде корисною для волосся, але, з іншого боку вона може призвести до загального погіршення внутрішнього психологічного клімату. Зате, якщо скористаєтеся до незначної зміни кольору, вас чекає успіх у розпочатій справі. До речі, ідеальний період для завивки, якщо планували. Зачіска повинна бути обов'язково з проділом, спокійна, без аксесуарів, дуже природна.

17 липня

Стрижка в цей день буде небезпечна для здоров'я в цілому, але корисна самим волоссю – так що, вирішуйте самі, що для вас принципиальней. Але, нівелювати негативний ефект можна фарбуванням в темний відтінок. А ось з кучерями варто почекати, – сьогодні зачіска повинна бути на прямих волоссі.

18 липня

Стригтися сьогодні можуть тільки люди з ідеальним станом ендокринної і кровоносної системи. Фарбується ж рекомендується в спокійні природні кольори, зачіска має бути строгою, бажано – високим пучком. Але, щоб задобрити прагне до екстравагантності і експериментів Водолія, можна прикрасити її якимось яскравим аксесуаром, залишити вибилися локони.

19 липня

Місячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні
Цей день благоволить експериментів із зовнішністю, але, врахуйте, що радикальна стрижка обов'язково спричинить за собою якісь дуже серйозні зміни в житті. Якщо ви до них не готові і хочете попрацювати над взаєморозумінням з оточуючими, краще просто выкрасьтесь в руді або світлі відтінки, але обов'язково натуральними фарбами – сьогодні будь-яка хімія протипоказана. Взагалі ж зачіска повинна бути дуже яскравою і незвичайною – спробуйте жовтих або червоних квітів стрічку, інші аксесуари.

20 липня

Якщо немає проблем з шкірою голови і лупою, можете спробувати сьогодні постригтися – це приверне на вашу сторону здоров'я, харизму і життєві сили. В іншому випадку краще навіть не мити голову, щоб не провокувати погіршення її стану. Не варто також щоб уникнути хвороб фарбуватися або вдаватися до завивці, а ось оздоровчі процедури для пошкодженого волосся більш ніж показано. У зачісці акцентуйте увагу на чубку.

21 липня

Найгірший день у місяці для відвідин перукаря і будь-яких процедур по догляду за волоссям. Максимум, що можна зробити – це зробити легкі загальнозміцнюючі методи для критично пошкодженого волосся. Головне, як можна частіше розчісувати волосся, уникати складних зачісок.

22 липня

Місячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні
Стригтися можна для поліпшення емоційного фону, але тільки в комплексі з доглядають за волоссям процедурами, так як великий шанс роздобути лупа, посічені кінчики і інші проблеми. Від фарбування краще утриматися зовсім, як і від химзавивки. Обов'язково розчешіть кілька разів волосся в напрямку сторін світу.

23 липня

Стрижка може негативно вплинути на здоров'я самих волосся, зате буде дуже корисна для організму в цілому. Правда, тільки, якщо ви зараз не лікуйтеся у стоматолога. Фарбування буде вдалим, а якщо виберете до того ж світлий тон – познайомитеся з потрібними людьми. Дуже корисно зробити саме сьогодні масаж, загальнозміцнюючі процедури, а в зачісці постарайтеся використовувати аксесуари з металу.

24 липня

Якщо сьогодні стрижку поєднати з зміцнюючими процедурами і масажем, вона не завдасть великої шкоди волоссю. В іншому випадку варто готуватися до посіченому кінців, випадання. Фарбування в свій натуральний відтінок залучить гроші. В укладанні радять обов'язково використовувати кошти з колагеном і воском, але зачіска повинна бути врівноваженою та спокійною.

25 липня

Місячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні
Якщо не хочете накликати на свою голову неприємності, про стрижку сьогодні краще забути. Зате вдалим виявиться зафарбовування сивини, тонування, освітлення, фарбування натуральними барвниками, але, виключно, якщо ви довірите комусь із близьких. Не забудьте про оздоровчих процедурах і бровах! У плані зачіски, щоб залучити позитивний настрій, виберіть завивку.

26 липня

Радикально стригтися сьогодні не стоїть, не невелике привнесення свіжості в образ буде навіть корисним. Фарбування в темний колір допоможе налагодити стосунки з начальством чи знайти роботу. Дуже рекомендуються будь-які оздоровчі процедури з натуральними компонентами, а також зачіски з великими локонами.

27 липня

Стригтися сьогодні краще не варто – буде зіпсований настрій і абсолютно неслухняне волосся з непередбачуваним результатом укладання. А ось завиватися навіть корисно, в тому числі і робити «хімію». З фарбуванням ж радять почекати – накличеш на себе конфлікти і пересуди. Зачіску краще сьогодні віддавати перевагу повітряну, без декору, а якщо хочете максимально захиститися від негативу, використовуйте головний убір або хустку весь день.

28 липня

Місячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні
Поганий день для стрижки, зате запросто можна зробити завивку. А ось фарбування краще віддати перевагу природне, особливо, якщо хочете справити враження на майбутню зустріч. Обов'язково постарайтеся зробити високу зачіску, може бути навіть з начосом, але без ненатуральності і декоративних елементів.

29 липня

Волосся будуть вести себе непередбачувано, але якщо запланували на цей день стрижку, краще її не відкладати, так як це в рази підвищить вашу чарівливість і харизму у оточуючих. Фарбуватися сьогодні в абсолютно нетипові кольори, пам'ятайте – до грошей! Можна робити завивку, а зачіска в цілому повинна бути абсолютно особливою, правда, повітряної і без декору.

30 липня

Жахливий день для стрижки, і для укладки – краще зупиніться на якийсь невигадливої зачісці. Якщо ж вкрай потрібна стабілізація положення, спробуйте зовсім трохи змінити відтінок волосся.

31 липня

Сьогоднішня стрижка зробить найбільший вплив на ваше життя. Причому, чим більше волосся зріжете, тим більші будуть зміни. Правда, про послух їх в цей день можете забути, тому вибирайте зачіску в стилі легкого грайливого хаосу. Чепуритися краще не треба – почнуться проблеми у спілкуванні і з грошима. Вкрай рекомендується для пошкодженого і сухого волосся саме сьогодні зробити якісь корисні процедури.

ВідеоМісячний календар стрижок і фарбування на липень 2019 року: сприятливі дні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають