• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку


Небесні світила вирішили урізноманітнити людське життя і на кінець весни запланували тотальну напруженість. Гороскоп на травень 2019 року обіцяє ненудну життя більшості людей різних знаків зодіаку. Це не говорить, що місяць буде невдалим, але і легких днів багатьом не варто чекати, хоча знайдуться і щасливчики травня. Також в цьому місяці будуть і люди, яким не пощастить зовсім — зараз для багатьох зодіаків висока ймовірність зустрічі з шахраями.

ОвенГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
Гороскоп на травень 2019 року приготував представникам зодіаку трохи бонусів. Здоров'я, робота і доходи не обіцяють жодних непорозумінь. У цих сферах все буде гладко — самопочуття не підведе, фінанси порадують, а на роботі справи підуть добре, аж до нових проектів, підвищень та перспективних відряджень. Двоякою стане сферу особистих відносин. Зірки поділили холостих і сімейних Баранів на дві групи для вручення благ. Людям у відносинах дістанеться мир, ніжність і гармонія, одиноким ж належить спокуса. В діловій поїздці або на відпочинку вони можуть зустріти минулий об'єкт пристрасті, але астрологи радять не робити дурниць — пішло вже не повернеш.

ТелецьГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
Людям цього зодіаку варто побоюватися тільки двох речей — непосильної праці і надмірної ребячливости. Необхідно боятися впасти в будь-яку з крайнощів. У першому випадку Тельцям загрожують втома і проблеми з хребтом, а в другому можна упустити хороші шанси. Не варто собі відмовляти з бажання грати з дітьми або порадувати їх подарунками. Важливо не заграватися, забуваючи про роботу. Зараз вдалий період для ділової ривка — зусилля будуть результативними і принесуть підвищення доходів. Потрібно лише не намагатися заробити всі гроші світу».

БлизнюкиГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
Представникам знаку зірки приготували відносно вдалий період — любов, фінанси і робота не завдадуть прикрощів. Ймовірна зміна роботи чи нову посаду, премії та підвищення доходів, гармонія в діючих відносинах і пристрасть до, що недавно з'явилися. Самотні Близнюки можуть зустріти свою половинку в робочому середовищі — це колеги, клієнти, співробітники ділових партнерів. В той же час без дещиці неприємності травень не пройде. Це стосується двох сфер — грошей та здоров'я. У першому випадку вірогідна зустріч з шахраями, потрібно бути насторожі. У плані самопочуття Близнюкам варто менше нервувати і стежити за станом шкірного покриву — висип, ранки та інші його зміни вимагають термінової консультації у лікаря.

РакГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
Представників цього зодіаку весь місяць буде супроводжувати ризик. Він почне проявлятися у сім'ї і у спілкуванні з близькими — будь-яке необережне слово загрожує масштабним скандалом. Також Раки ризикують в цьому місяці серйозно підірвати здоров'я і отримати травму. Бажано не допускати загострення хронічних недуг і виключити екстремальні навантаження. У зоні ризику знаходиться і фінансова сфера Раків. Протягом місяця представникам знаку будуть надходити привабливі пропозиції з подвійним дном, навіть шанувальники у неодружених людей цього зодіаку виявляться з корисливими мотивами. Потрібно бути уважними і не підписувати документи без їх досконального вивчення.

ЛевГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
За гороскопом на травень 2019 року дуже важко доведеться людям, народженим під сузір'ям Лева. Місяць підкине чимало складних завдань, що вимагають негайного рішення. До кінця періоду представники зодіаку будуть вичавлені, але простий відпочинок не в силах принести розслаблення. Необхідно хоча б викроїти одні вихідні і виїхати в сільську місцевість, подалі від телефонів, інтернету та інших благ цивілізації. Це допоможе подолати розбіжності з родичами і спокійно обміркувати шляхи вирішення робочих проблем. Їх буде вдосталь, як і труднощів в інших сферах життя. Причому Левам доведеться їх вирішувати самостійно, без допомоги та підтримки. Фінанси теж не будуть литися потоком, хоча і не варто боятися дефіциту доходів. Потрібно лише уважно перевіряти всі папери — є ймовірність натрапити на аферистів або зв'язатися з нечистими на руку партнерами.

ДіваГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
Тільки одну сферу спокою обіцяє гороскоп на травень 2019 року — це фінанси. Причому навіть тут є застереження — допустимі тільки доцільні витрати і ніяких непотрібних покупок. Всі інші галузі життя прийдуть в безлад, починаючи від самопочуття і закінчуючи відносинами. З боку здоров'я не варто очікувати серйозних проблем, але втома і постійне напруження не пройдуть непомітно. До всього цього додадуться конфлікти з родичами і друзями, а також регулярні робочі труднощі, що вимагають блискавичної реакції, зважених рішень і надмірної обережності.

ВагиГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
До відносним щасливчикам місяці гороскоп на травень 2019 відносить Ваг. Люди цього зодіаку можуть не боятися великих труднощів, але зобов'язані приділити підвищену увагу своєму самопочуттю. Потрібно взяти під контроль харчування і власну емоційність, тоді вдасться уникнути проблем з травленням і нервових зривів. В роботі, у відносинах з колегами і близькими людьми, а також з доходами Терезів чекає сприятливий період. Сім'я підтримає у справах, новий роман холостих представників знаку зав'яжеться сам, начальство оцінить трудові подвиги, а доходи будуть радувати.

СкорпіонГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
Найбільш вдалою сферою для людей цього зодіаку стане здоров'я — багатьом вдасться відчути прилив сил і перемогти загострення хронічного захворювання. Не варто забувати, що самопочуття буде чудові якщо самі Скорпіони не почнуть зневажливо ставитися до здоров'я і провокувати нові хвороби. У справах теж буде відносний спокій — якщо діяти вдумливо, не поспішаючи і обережно, то результат порадує і морально, і матеріально. Не потрібно відразу чекати великих доходів, на початку місяця потрібно жорстка економія. Гороскоп на травень 2019 року не гарантує хорошої фінансової ситуації для Скорпіонів. У любові теж все неоднозначно — сімейним загрожує велика сварка, а холостим перспективне знайомство в не самої приємній обстановці.

СтрілецьГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
Не багато зазнають такий набір труднощів як Стрільці. Їм дістанеться по всіх фронтах, але тільки з фінансових проблем вони виберуться без наслідків завдяки близьким родичам і друзям. В інших сферах життя все пройде не так гладко. Сімейних представників знаку накриють конфлікти і ревнощі, ситуація може загостритися аж до розмов про розрив. Холості так і будуть нудьгувати на самоті, хоча їм знайдеться важливе заняття. Більшості Стрільців знадобиться медична допомога. Здоров'я — це саме те, що зараз не варто відкладати на потім.

КозерігГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
Для цього знака зірки приготували порцію нездужань — печінку і вся травна система вимагають уваги Козерогів. Варто вчасно зайнятися здоров'ям, щоб уникнути важких наслідків. В іншому критичних проблем не буде спостерігатися, хоча представникам знака різко набридне одноманітність. Це виллється в новий імідж, зміну роботи або призведе до появи іншого кола знайомих, дивним захоплення або хобі. Комусь з Козерогів навіть захочеться переїхати. І близькі люди будуть не проти, підтримуючи Козерогів в їх починаннях. Місяць можна назвати часом змін і нових подій, як для холостих представників зодіаку, так і для сімейних.

ВодолійГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
Період труднощів належить прожити Водоліям. Справи і стосунки не клеяться, доходи не радують, а здоров'я барахлить. Варто побоюватися серцево-судинних захворювань, особливо за наявності зайвої ваги. Атеросклероз і гіпертонія зараз не найкращі супутники, до того ж любовна сфера теж змусить понервувати і холостих, і сімейних Водоліїв. Не варто зациклюватись на пошуки нового партнера або щось доводити своїй половинці. Краще віддатися творчості — це принесе заспокоєння і може в майбутньому вилитися в додаткове джерело доходу.

РибиГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
Гороскоп на травень 2019 року радить людям цього зодіаку знайти час на пасивний і активний відпочинок. Вечірки, туристичні походи і розслаблення на пляжі матимуть далекосяжні наслідки. Психіка відпочине, близькі люди стануть дружніше, нові знайомства в майбутньому обернуться створенням бізнесу, просуванням по службі або пристрасним романом. Здоров'я теж не підведе Риб. Є невелика ймовірність застуди, але і її можна уникнути своєчасної профілактикою. Це не вимагає багато грошей і часу, хоча і з тим, і з іншим у представників знаку особливих проблем не буде.
Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків зодіаку
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають