• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків

У грудні 2019 року абсолютно всім знакам зірки обіцяють великі трати і масу приємних сімейних турбот, але, сталий фінансове становище і позитивні, в цілому, результати року дозволять пережити їх без праці. Цей місяць пройде під знаком здорового фаталізму: рекомендується не форсувати протягом, а довіритися долі, навіть якщо зараз це не дуже влаштовує. У перший тиждень багатьох чекає зміна статусу на любовному фронті на «у відносинах», для сімейних людей не виключена новину про очікуванні спадкоємця. Дуже ймовірний та кар'єрне зростання, а також несподівані великі фінансові вливання. При цьому неправильне трактування того, що відбувається, насторожене ставлення до несподіванок і прагнення взяти під контроль деяким обіцяють серйозні проблеми, аж до розставання з близькими людьми, друзями і скандалів з родичами. Людям з вразливою психікою дуже важливо зберігати спокій, так як для них великий шанс нервового розладу.

Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків

Гороскоп на грудень 2019 року для Овна

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Перший тиждень грудня поставить Баранів перед нелегким вибором: перспективна і відповідальна робота над проектом з призом у вигляді кар'єрного зростання і премії, або приємне проведення часу зі своєю половинкою де-небудь на курорті. Перевага другого до кінця року може закінчитися новиною про поповнення в родині, а вибір на користь трудової діяльності неминуче призведе до погіршення домашнього клімату. Але, все можна виправити, якщо з розумом витратити отриману прибуток – на те саме подорож та подарунки до Нового року. Правда, ситуація ускладниться тим, що весь місяць доведеться приймати ці нелегкі рішення в поодинці – найменше звернення за порадою на бік загрожує крахом усіх планів. до змістом ?

Гороскоп на грудень 2019 року для Тельця

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Початок місяця для Тельців ознаменується труднощами в сім'ї через надмірну зайнятість на роботі. Причому відносин вони фізично не зможуть приділяти достатньо часу з-за надзвичайних авралів, і роботи в надурочний час з метою встигнути все виправити або завершити до термінів. Ймовірно серйозні сварки на цьому грунті зі своєю половинкою. І до примирення варто підключити шарм друзів, інакше розрив може стати остаточним. Друга ж і третя тиждень будуть набагато більш спокійними, їх добре присвятити спільним заняттям домашніми справами. Рекомендуються будь-які приємні зміни і обновки в житті – гардероба, інтер'єру, зовнішності Самотні Тельці до кінця року зможуть знайти свою долю, причому саме зав'язані в кінці грудня відносини загрожують перейти в шлюб. Але в той же час, подружжю цього знака треба бути пильними, так як дуже ймовірний шанс адюльтеру для їх обранців. У плані здоров'я, весь місяць рекомендується тепло одягатися і уникати вірусів – можливі хвороби горла.

Гороскоп на грудень 2019 року для Близнюків

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Гороскоп для Близнюків вказує, що у грудні вони будуть шукати самотності і свободи, можливо, навіть втечуть від всього в сольну поїздку на відпочинок. Вся справа в тому, що вони вкрай втомляться від рад та участі друзів та близьких в їх житті. Не виключено, що в цій подорожі вони зустрінуть любов усього життя, що для вільних представників цього знака закінчиться шлюбом, а для одружених – розривом колишніх відносин. Що стосується кар'єри, тут буде справжній феєрверк емоцій і подій, пов'язаних з серйозним підвищенням, не виключено, навіть, що зі зміною місця проживання. Причому для страждають від нестабільності сімейних стосунків Близнюків це стане відмінним способом зміцнити відносини. Так, і з фінансової точки зору це буде дуже вигідно. По здоров'ю як раз у цьому місяці варто заздалегідь обстежуватись у стоматолога – дуже ймовірні проблеми в цій сфері.

Гороскоп на грудень 2019 року для Раку

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
На роботі Раки зуміють ще в першій половині місяця так мобілізуватися, що завершать всі справи задовго до Нового року, і у них залишиться маса часу і можливостей, щоб приділити увагу і своїй половинці, і друзям, і родичам. У середині буде відчуватися невелика втома від настільки хвацько взятих темпів, але до останньої тижня це пройде і навіть з'являться сили почати щось нове. В кінці року Ракам зірки обіцяють цікаве знайомство, якщо, звичайно, вони переборют свою природну сором'язливість. Стресові ситуації у грудні цього знаку краще лікувати за допомогою передноворічних клопотів і домашньої рутини. Також це прекрасний час для того, щоб зупинитися, подивитися на своє життя з боку, оцінити все і подумати, що б хотілося виправити. Словом, починається час для здатного значно поліпшити самопочуття самоаналізу, переоцінки минулого та побудови планів на майбутнє, з урахуванням всього цього.

Гороскоп на грудень 2019 року для Лева

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Левам, на відміну від минулих місяців, нарешті, почне прихильною доля: добре буде і в трудовій діяльності, і в особистих взаєминах. Для закриття важливих питань і здачі проектів краще підійде початок місяця. А ось середина стане ідеальним періодом для відпустки, який так необхідний втомленому Леву. Перед Новим роком краще опинитися вдома, щоб не поспішаючи зайнятися всіма приготуваннями, а також спокійно побудувати плани на майбутнє. У відносинах цей період ознаменується безліччю яскравих зустрічей, у яких всі шанси перерости у щось серйозне, так, і в цілому починається період веселощів і куражу, і в подібній атмосфері цей знак буде відчувати себе ідеально. У трудовій діяльності рекомендується уникати спонтанних рішень і прагнення домогтися свого в що б те не стало. Також ні в якому разі не можна нехтувати дипломатією і тактом, і треба пам'ятати, що найменший обман зараз загрожує дуже серйозними наслідками. У будь-якому випадку важливо підключати до вирішення будь-якої задачі власний життєвий досвід і чуття, критично зважувати кожну ідею і розглядати все через призму своїх моральних принципів.

Гороскоп на грудень 2019 року для Діви

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Початок грудня для Дів пройде під знаком підчистки «хвостів» і закриття всіх справ. Коли вантаж всього невирішеного спаде з пліч, можна буде спокійно зайнятися осмисленням результатів минає і побудувати плани на наступний. Не відмовляйтеся від допомоги впливової персони в цей період – це може дуже допомогти в досягненні успіху. Всю цю діяльність рекомендується сполучити з підвищеною увагою домашнім справам. Не виключено, що випаде шанс переїхати в новий будинок. Наприкінці місяця для Діви буде дуже корисно зайнятися підготовкою сюрпризів і подарунків близьким – це принесе їй багато радості і задоволення. А ось від надто масштабних завдань варто відмовлятися в цей час безповоротно, інакше незавершені справи «переповзуть» в наступаючий рік, а для цього знака це вкрай небажано. Так, і в цілому, краще віддати перевагу зосередженість на чомусь одному, ніж хапатися за все підряд і в підсумку нічого не встигнути. В особистому житті Дівам доведеться шукати баланс між увагою сім'ї та своєї трудової діяльності. Але, її вміння все планувати і розкладати по поличках допоможе впоратися і з цим, головне, пам'ятати про минуле досвіді. Самотні представники знаку зможуть знайти свою половинку у другій половині грудня.

Гороскоп на грудень 2019 року для Терезів

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
У Терезів на початку місяця з'явиться шанс непогано заробити, але треба пам'ятати, що сумнівні проекти та відважні авантюри – це не ваш коник. В середині місяця добре оглянутися назад і оцінити свою діяльність в цьому році, усвідомити, який багаж з усього, що сталося краще перенести на наступний рік, а про безповоротно забути. Також саме на другому-третьому тижні варто приступити до завершення всіх справ. Новорічні канікули краще провести в подорожі за кордон або у візиті до родичів. Але, пам'ятайте, будь-яке необдумане рішення у кінці місяця для вас загрожує серйозними проблемами! Взагалі ж у грудні аналітичним здібностям Ваг доведеться напружитися до межі – належить зробити дуже важливий вибір, від якого буде залежати майбутнє. Потрібно все ретельно зважити і прорахувати наслідки, і не нехтувати порадами друзів і родичів. Представникам цього знаку, які поки неодружені, варто до початку Нового року задуматися про те, що пора вже щось кардинально змінити у своїй зовнішності і гардеробі.

Гороскоп на грудень 2019 року для Скорпіона

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Гороскоп вказує, що у цього знака місяць очікується дуже позитивним – з насиченими романтичними відносинами початку грудня і з раптовим фінансовим сюрпризом в середині. Останнє може означати, як випадкову велику прибуток, так і заслужену винагороду за виконану роботу. Третя декада дасть необхідну перепочинок, можна буде спокійно зайнятися осмисленням результатів минає і плануванням. А його кінець обіцяє бути хоч і приємний, але дуже метушливим, правда, необтяжливим. Дуже важливо в прагненні все встигнути і бажання допомогти всім, хто потребує уваги, не забувати про найближчих людей – їм зараз, як ніколи, важливі підтримка і увага Скорпіона. Але, цього знаку до такого хаосу і насиченості життя не звикати, тому якщо він буде прагнути всіляко культивувати в собі бойовий дух і гарний настрій, то з легкістю з усім впорається.

Гороскоп на грудень 2019 року для Стрільця

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Стрільцям початок грудня краще провести в подорожі – це може бути як ділове відрядження, в якій обов'язково зустрінеться дуже корисна надалі впливова особистість, так і сімейний відпочинок або ж веселе проведення часу поза домом з друзями. Якщо цей знак зуміє скористатися моментом в силу свого природного чарівності й уміння спілкуватися, він досягне помітних поліпшень і кар'єрі, і в особистих відносинах. Середина періоду загрожує незначними проблемами з грошима, але, якщо вчасно підключити родичів до їх вирішення, все пройде практично без втрат. Не виключено, що саме в цьому місяці у одружених Стрільців в будинку з'явиться вихованець. Для одиноких ж представляється шанс приємного знайомства, але, на жаль, швидкоплинного і обіцяв лише розчарування. З-за цього весь залишок місяця знак проведе в роздумах, як про нього забути. До речі, саме зараз для нього настає ідеальний період про зміну свого способу життя – інший режим і схема живлення допоможуть вирішити багато проблем зі здоров'ям. Також це сприятливий час для позбавлення від шкідливих звичок.

Гороскоп на грудень 2019 року для Козерога

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Весь грудень для Козерогів пройде під знаком очищення від усіх проблем минулого – вони перейдуть невидиму межу, за якою почнеться біла смуга життя. Саме зараз від них варто чекати розриву обременявших до цього зв'язків, причому вони зроблять це з властивою їм спонтанністю і безтактністю. З-за такої поведінки можливі серйозні ускладнення у відносинах з близькими. Якщо Козеріг до цього був нещасливий у шлюбі, саме третя-четверта тиждень місяця стануть переломними, щоб прийняти рішення про подання на розлучення. Також він може раптово звільнитися з обридлої роботи. Але, не варто думати, що всі ці втрати погано позначаться на Козерозі – таке символічне звільнення від усього зайвого обіцяє дуже швидкі зміни на краще: нове хобі, романтичну зустріч і цікаву професійну діяльність. До речі, саме зараз до своїх захоплень варто придивитися уважніше – це сприятливий період для того, щоб зробити їх повноправним джерелом доходу. Правда, все це реалізується, якщо ретельно стежити за здоров'ям – можливі проблеми з суглобами і захворювання дихальної системи.

Гороскоп на грудень 2019 року для Водолія

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
У Водоліїв в грудні настане період, коли важливо не втратити роботу, тому, навіть якщо там щось не так, їм доведеться підключити все своє терпіння і витривалість, щоб не зірватися і зберегти свій трудовий статус. Варто всіма силами уникати тиску керівництва і конфліктів з працівниками, в іншому випадку цього можна і не досягти. В результаті імовірна важка депресія, і тут дуже корисно вчасно звернутися за допомогою до сім'ї. У відносинах у Водоліїв все буде без змін. В шлюбі представникам цього знаку весь місяць доведеться занурюватися в традиційну круговерть передноворічних клопотів, а холостяків перед самим Новим роком чекає швидкоплинний необтяжливий роман, який закінчиться дуже скоро. Вкрай рекомендується в цьому місяці ощадливо ставитися до фінансів і залишити добру «подушку безпеки» в цьому плані – дуже скоро сім'я зажадає серйозної і строкової трати.

Гороскоп на грудень 2019 року для Риб

Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Практично весь грудень Риби будуть насолоджуватися стабільністю у фінансах, і їх загальний рівень доходів навіть дозволить здійснити довгоочікувану велику покупку. Не виключені придбання у сфері транспорту або нерухомості. Але, якщо ця витрата не була ретельно передбачена заздалегідь та прорахована, дуже скоро цей знак чекає серйозне розчарування в ній, так як вона спустошить всі резерви. Правда, до кінця місяця надійде значна допомога з нового джерела, про який поки Риби навіть не підозрюють. Так що в підсумку все закінчиться добре. Що ж стосується особистих взаємин, представникам цього знаку доведеться несолодко, адже і вдома друга половинка, і професійна діяльність зажадають від них максимальної віддачі. До кінця року Риби виявляться настільки вымотанными цією ситуацією, що їм загрожують серйозні психічні проблеми, і не виключено, що навіть потрібна лікарська допомога. І, звичайно ж, буде необхідний заслужений відпочинок на самоті, для якого виїхати радять якомога далі, в справжню глушину.
Гороскоп на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають