• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків

Середина осені 2019 року стане часом виконання бажань і найширших можливостей для всіх знаків Зодіаку – саме в жовтні доля стане максимально прихильною до всіх, майже без виключень, кажуть астрологи. Це буде місяць несподіваних сюрпризів, зрівнювання шансів на перемогу і активних людей, і тих, чиїм покликанням ініціативу назвати складно. Багато зможуть реалізувати себе в кар'єрі і залатати фінансові діри, правда, варто пам'ятати, що Свинка любить тільки працьовитих – сам собою заповітний плід в руки не впаде. Словом, жовтень 2019 року пройде під знаком наполегливості, терпіння та розважливості, але буде небезпечним ускладненням міжособистісних відносин і вдома, і на роботі, а також вимагає низки компромісів для загального блага.

Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків

Гороскоп на жовтень 2019 року для Овна

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
У цьому місяці невгамовний інтерес Овнів до своєї кар'єри прорве нарив конфліктів в особистій сфері, адже у близьких цього знака, нарешті, вичерпається терпіння і бажання йти на поступки. Тому дуже радять, щоб до такого не доводити, ще на початку або середині місяця відправитися на відпочинок всією сім'єю. Кінець жовтня буде сприятливим для роботи – можуть налагодитися цікаві ділові зв'язки і з'явитися захоплюючі проекти. Загальний загострення пристрастей для всіх знаків не раз дозволить Овну продемонструвати свою корисність в якості третейського судді. Головне, не занурюватися занадто глибоко в чужі проблеми, так як дуже великий шанс нервових зривів. У той же час на особистому фронті цей місяць багатий на нові емоції та знайомства, чому сприятиме зросла громадська активність, а також постійний пошук пригод, так властивий цьому знаку. Але, варто пам'ятати, що якщо не тримати своє веселощі під контролем, захват може швидко обернутися розчаруванням.

Гороскоп на жовтень 2019 року для Тельця

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
У Тельців жовтень пройде під знаком облаштування особистого життя. Причиною тому будуть служити відчули слабину у вихованні діти з-за попередньою зайнятості по роботі батьків, або ж з тієї ж причини отдалившиеся половинки. При цьому ситуація ускладниться тим, що у цього знака весь місяць буде переважно песимістичний і пасивний настрій, загальна невпевненість у своїх починаннях. Але, в цій ситуації головне не пропустити простягнуту руку допомоги, яка, що цікаво, може прийти з абсолютно несподіваного боку. Подібна мінорна обстановка для Тельців триватиме майже до самого кінця жовтня і лише в його кінці намітяться зміни в кращу сторону. У той же час астрологи вкрай не радять шукати ліки від цього в суєті і спонтанних рішеннях – зараз це не спосіб підбадьоритися, а лише крок до необдуманих вчинків. Найголовніше, все заздалегідь прораховувати і планувати, робити вчасно і сподіватися тільки на свої сили, особливо в період другої-третьої тижня. Якщо ж не відхилятися від графіка наступний місяць принесе довгоочікувані плоди.

Гороскоп на жовтень 2019 року для Близнюків

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Близнюкам рекомендують змістити фокус з роботи на сім'ю, і присвячувати весь вільний час зміцненню відносин та дозвілля з близькими. Також в жовтні з новою силою нагадає про себе здоров'я – дуже важливо вчасно приділити йому увагу, інакше ситуація загрожує великими проблемами. У другій половині місяця надзвичайно високий ризик фінансових втрат, можна стати жертвою шахрайства або обману, тому в цій сфері варто подвоїти пильність. Шукати ж порятунку від усього цього краще всього в спілкуванні з тими, хто тобі доріг – користь від подібного проведення часу в жовтні 2019-го зростає в рази. У зв'язку з усіма окреслилися погрозами, дуже важливо ретельно прислухатися до власного чуття та інтуїції – так буде легше вчасно розпізнати загрозу, і не пропустити подвернувшееся хорошу можливість. Також радять обмірковувати й аналізувати всі свої вчинки, щоб не потрапити в халепу, тому головним девізом місяця стане відсутність поспіху з будь-якими ідеями, рішеннями.

Гороскоп на жовтень 2019 року для Раку

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Раку в жовтні будинку розслабитися не вийде, бо там у нього розгорнеться справжнє поле бойових дій. Усе ретельно ретушируемые проблеми з партнером вилізуть із своїх щілин, відносини будуть напруженими, тому від цього знаку потрібно весь його такт та терпіння, щоб, по можливості, уникати сварок, або ж з розумінням сприймати всі претензії половинки. Як і для Овна, багато зможе поправити спільну подорож, хороший відпочинок і нові спільні враження. Друга половина місяця буде більш спокійною, але, варто пам'ятати, що притаманна цьому знаку самовпевненість зараз може послужити погану службу – варто бути більш розважливим і скромним. Також важливо не соромитися вчасно просити про допомогу і слухатися своєї інтуїції – вона підкаже, як не потрапити в халепу необдуманими вчинками й не стати заручником своїх емоцій. Що ж стосується міжособистісного клімату, в жовтні, як ніколи, варто покластися на власне чуття і рішуче позбавлятися від будь-яких вселяють сумніви людей.

Гороскоп на жовтень 2019 року для Лева

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
У Лева жовтень пройде під знаком плідної і дуже успішної роботи, що особливо яскраво проявиться в першій половині місяця. Але, тим, хто пов'язаний з транспортними засобами варто бути гранично уважними – існує підвищена небезпека нещасних випадків. До кінця місяця настане досить складний етап, що в особистих взаєминах, що в ситуаціях навколо бізнесу. Не виключені проблеми з фіскальними та перевіряючими органами, складності з владою. Справитися з усім цим допоможе консервативний підхід – чим більше стабільності і звичок, тим краще. А ось змін вкрай радять уникати, у що б то не стало. Щоб закінчити жовтень на рівній позитивній ноті, Левам рекомендується забути на час про свою активності і невгамовної життєрадісності, і вже тим більше не варто домагатися своїх цілей будь-яким шляхом. Зараз краще практикувати у всьому помірність, тим більш загальний обережний фон допоможе уникнути проблем з новими знайомими, ймовірність яких значно підвищиться. У зв'язку з усім цим особливо варто побоюватися нових фінансових проектів, інвестування і варіантів швидкого заробітку. Кінець місяця дозволить трохи розслабитися в колі сім'ї, присвятити час для улюбленого хобі і зайнятися собою.

Гороскоп на жовтень 2019 року для Діви

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Початок жовтня 2019-го – найкращий час для Діви, щоб присвятити себе нагальних справах. Але, в цей період варто уникати інвестицій у що-небудь, а також конфліктів, пов'язаних з трудовою діяльністю. У другій декаді краще відправитися кудись на відпочинок, причому вітаються саме далекі поїздки, як спосіб побути з сім'єю, якій із-за роботи останнім часом приділялося мало уваги, а також як варіант уникнення конфліктних ситуацій. Тим більше що в кінці місяців напруга зросте в рази, і його ніяк не уникнути. В іншому ж Дів чекають численні сюрпризи в цей місяць, причому, не тільки позитивні. Але, якщо за звичкою намагатися все передбачити і підготуватися, можна ввести себе в стан непроходящего стресу, якому так схильний цей знак саме в жовтні. Краще приміряти маску фаталиста і пам'ятати, що будь-який досвід, навіть поганий — це завжди корисно. Ще дуже важливо зараз не розголошувати нікому свої секрети, так як навіть самі близькі люди можуть використовувати цю інформацію вам на шкоду.

Гороскоп на жовтень 2019 року для Терезів

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
У Терезів у жовтні почнуться справжні гойдалки – то все буде ідеально, то з рук геть погано. На роботі може бути все добре, зате самопочуття буде жахливим, і навпаки. І тут важливо пам'ятати, що проблеми будуть тягнутися ще якийсь час, тому краще не кидати всі свої сили на боротьбу з ними, так як потім вони ще знадобляться. Головне ж, запастися терпінням і не пропустити за усіма негараздами цікаві знайомства і важливі події, якими цей місяць буде просто буяти. Дуже корисно буде згадати про старі зв'язки, реанімувавши, приміром, відносини з призабутими друзями. Саме важливе — діяти за обставинами, не впадати в зневіру і параною і не посилювати свій стан іпохондрією, а також не відштовхувати людей, які дійсно хочуть допомогти. Терезам варто пустити в своє життя більше контролю, пам'ятати про старі помилки і спробувати максимально відновити сили. До речі, в цьому місяці їм вкрай рекомендується гуляти наодинці з близькою людиною на свіжому повітрі.

Гороскоп на жовтень 2019 року для Скорпіона

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Перша третина місяця для Скорпіона пройде під знаком неймовірного успіху в роботі. Вигідні угоди, просування по кар'єрних сходах, здійснення важливих проектів – для нього зараз немає нічого неможливого. Але, в середині жовтня підйом почне затухати, все більш-менш урівноважиться, причому вдалі дні почнуть чергуватися з непростими. Дуже важливо саме в цей час давати собі побільше відпочивати і уникати потрясінь, тоді в третю декаду цей знак зможе увійти максимально спокійно. Зараз дуже шкідливо стримувати емоції, і важливо всіма силами намагатися демонструвати людям, які вам дороги, свої почуття. Правда, в особисті плани варто присвячувати лише партнера – обізнаність друзів і родичів добра не принесе. До речі, в середині місяця може статися щось дуже приємне, про що довго мріяли. Правда, якщо відразу з усіма цим поділитися, можуть виникнути проблеми.

Гороскоп на жовтень 2019 року для Стрільця

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Гороскоп для Стрільця : цей місяць стане логічним продовженням зближення з партнером, і життя в цілому буде спокійна і передбачувана. Не варто перейматися новими бізнес-проектами і занадто захоплюватися планами на майбутнє – краще зайнятися незавершеними справами і дати собі час подумати про перспективи, які, треба сказати, в найближчому майбутньому для цього знака будуть дуже яскравими. Його чекає безліч цікавих заходів у жовтні, знайомство з новими людьми, причому як раз зараз відмінний час для зав'язування довгограючих відносин. У той же час існує небезпека втратити надійні тили в гонитві за новими враженнями, тому для початку важливо подбати саме про них. До кінця місяця невелика активність у діловій сфері навіть піде на користь, а вже ініціатива і зовсім принесе зовсім несподівані, і дуже приємні плоди. Головне, в гонитві за успіхом не забувати про тих, хто вам по-справжньому доріг.

Гороскоп на жовтень 2019 року для Козерога

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
На роботі в першій половині жовтня Козерогів чекає успіх: справи будуть сперечатися, проекти – просуватися, а нагороди за них – зростати в геометричній прогресії. Але, варто побоюватися другої половини місяця – не виключені неприємності і в трудовій діяльності, і вдома. Кінець же третьої декади дасть довгоочікувану перепочинок, і дозволить спокійно обдумати всі нюанси намічених планів. До речі, саме зараз з'явиться відмінний шанс усім цим зайнятися на практиці, так як в листопаді такої сприятливої обстановки може і не бути. В цілому ж, у жовтні Козерогам рекомендується бути сміливими, не упускати виникаючі можливості і довіряти новим знайомствам, інакше можна втратити відкриваються перспективи. Варто підключити всю свою наполегливість, але, водночас, не забувати й про особистому фронті. Це відмінний час для спільних інвестицій у майбутнє.

Гороскоп на жовтень 2019 року для Водолія

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
У першій половині місяця, як і багатьом іншим знакам, Водолію рекомендується кинути все і віддатися довгоочікуваного відпочинку. Причому рівне задоволення і користь принесуть як дальні поїздки за кордон з партнером, так і візити в рідні краї, зустрічі з родичами. Другу ж половину місяця краще присвятити трудової діяльності – у неї може з'явитись помітне поліпшення. Причому, що характерно, удача в цей період буде супроводжувати і на особистому фронті, тому можна сміливо розглядати варіанти нових знайомств і стосунків, і навіть відновлення контактів зі старим партнером. Якщо ж проблеми в жовтні і буде відбуватися, то вони будуть короткостроковими і несерйозними. Щоправда, лише за умови, що Водолій не почне впадати в крайнощі і втрачати віру в себе. Кінець місяця ознаменується якимись дуже приємними і вагомими змінами, не виключено, що у зв'язку з кар'єрою. Правда, представники цього знаку можуть виявитися неготовими до них, злякатися і почати переживати, але краще цього не робити, а просто змиритися і довіритися долі.

Гороскоп на жовтень 2019 року для Риб

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
Перша половина місяця буде дуже плідною для Риб-трудоголіків. Будуть вигідні контракти, хороші пропозиції і високий попит на їхні таланти. Це ж час буде найкориснішим за період для посвячення його коханій людині, тому доведеться вибирати: чи просувати роботу, то зміцнювати взаємини, наприклад, спільним відпочинком. Взагалі ж жовтень для цього знака буде дуже спокійним, безпроблемним і позбавленим несподіванок. Іноді будуть конфлікти з близькими або в бізнесі, але, нічого серйозного не станеться. Головне, не забувати, що не можна зволікати з рішеннями по завязавшимся новим романтичним знайомствам, так як можна назавжди втратити свій шанс. Навіть, незважаючи на обуревающие Риб вічні сумніви. Хоча ближче до кінця місяця будь-яка невпевненість повинна буде залишити представників цього знака – настане сприятливий період для важливих роздумів над далекосяжними планами.
Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку: на місяць для жінок і чоловіків
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають