• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

День Землі 2019: якого числа всесвітнє свято

Земля – наш дім. Великий і затишний. І знайшли тут притулок живі істоти різних видів. Унікальна і мудра, всепрощающая і турботлива планета дарує нам життя, і ми повинні бути вдячні їй за це. Недарма День Землі в нашій країні святкують двічі. Як святкують цей день у різних країнах? Які традиції цього свята і чим ми можемо допомогти нашій планеті? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в нашій статті.

Відносини між людьми і планетою

Несеться в космічні дали маленький блакитний куля. Проноситься через астероидные пояси, потрапляючи під метеоритний дощ, мчить повз зірок і планет, обертається довкола Сонця і докладає неймовірних зусиль для збереження своєї унікальності. І справді, інші відомі нам планети кардинально відрізняються від нашого рідного дому. Газові гіганти, гарячі і здатні породити життя і холодні планети, на яких не може прорости нічого живого. Лише Земля, як дбайлива господиня, шанує життя і дарує свої багатства ненаситним дітям. А ми, її діти, що робимо? По-перше – ми виснажуємо нашу багату планету. Щодня, щогодини мільйони і мільйони людей споживають сировину , яке таїться в надрах планети. Наша цивілізація спаскудила все, що тільки можна: брудні річки, озера і моря втрачають багато видів живності, яка просто вмирає з-за непридатною для життя води.
День Землі 2019: якого числа всесвітнє свято
Ліси несуть колосальні втрати, які створюють для них ті ж люди, вирізаючи дерева та полюючи на диких звірів. Повітря наповнене непотрібними міазмами великих міст, димом і чадом. А вона все терпить, лише бажає нам миру і добра. Але і цього її бажанням ми не відповідаємо. Кожен рік відзначений якою-небудь війною. Багато народи ненавидять один одного. Діти плачуть, очікуючи батьків, які не повернуться з поля бою або з будинку, зруйнованого снарядом. Молоді люди вмирають з-за амбіцій впертих політиків. Старі люди клянуть владу і мріють про дні своєї юності. І знову в дитячих душах пробиваються паростки ненависті до тих, хто вбив їх рідних, презирства до інших народів. І хтось тримає руку на «червоній кнопці», готовий підірвати атомні бомби, здатні рознести нашу багатостраждальну планету на шматки.
День Землі 2019: якого числа всесвітнє свято
Але люди не завжди будуть такими. Вже зараз у всьому світі святкується День Землі, в який дорослі намагаються донести до дітей кілька основних непорушних істин:
 • Ресурси Землі не безмежні, їх треба витрачати з величезною обережністю.
 • Необхідно повертати планеті те, що ми беремо у неї. І чим більше повернемо – тим краще.
 • Війна, особливо атомна, ніколи не зробить життя кращим і негативно позначиться в першу чергу на агресора.
 • Ми можемо стати краще і зберегти нашу планету прекрасною і наповненим життям.
 • День Землі і світу

  День Землі 2019: якого числа всесвітнє свято
  Перший День Землі у році припадає на весняне рівнодення, яке в 2019 році відбудеться 20 березня. У цей день багато згадують про минуле, в школах проводяться святкові лінійки і концерти. «Мир у всьому світі!» – ось девіз цього свята 2019 року . Конкурси малюнків дітей шкільного віку, чудові концерти і зустрічі з бійцями, які пройшли гарт у гарячих точках розкажуть дітям про важливість збереження рівноваги і миру на планеті. Це свято шанується не тільки у нас. Він відомий на всіх материках, у більшості країн, які вважають себе цивілізованими народами. Мир і любов, взаємодопомога і братерська підтримка всім, хто цього потребує, – це те, до чого повинна прагнути кожна людина. Мир і гармонія в душі, взаємна повага з кожним зустрічним – це хіба не чудово? Чи Не до цього нам треба прагнути, відводячи загрозу загибелі світу від атомного вибуху в самі далекі дали?

  День Землі і збереження природного балансу

  День Землі 2019: якого числа всесвітнє свято
  Люди часто порушують баланс, встановлений природою для збереження життя на планеті. Вугілля, газ, нафту та інші приховані в надрах скарби дістають самими варварськими способами, створюють величезні порожнечі і забруднюють продуктами життєдіяльності навколишнє середовище. Людська раса – це істоти, які ледь не згубили свій світ, свій будинок. Зараз ми святкуємо День Землі, який прийде до нас 22 квітня і буде символізувати захист планети від нас самих. Подібне свято популярний у всьому світі. У цей день проводяться суботники, діти і дорослі дбають про садах, алеях і просто лісових масивах. Посадити дерево у цей день – найменше, що може житель нашої планети.
  День Землі 2019: якого числа всесвітнє свято
  Інші дбають про чистоту навколишнього середовища. В той час, як частина жителів планети з помпою і під веселу музику садить дерева, які стануть очищати повітря для нас, інші займаються чищенням світу в прямому сенсі. Взяти звичайний сміттєвий мішок і пройтися певного району лісу, берега річки або вздовж доріг може кожен. Ця робота не здається дуже складною, але вона монотонна. Методично, метр за метром оглядати поверхню землі і підбирати все сміття. З таких вчинків починається справжній героїзм. Ті, хто добре плаває під водою і має спорядження для занурення в холодній воді, обчищають у цей день водойми. Ви, напевно, здивуєтеся, скільки всього можна знайти на дні звичайного озера.
  День Землі 2019: якого числа всесвітнє свято
  Отже, День Землі ми будемо святкувати в 2019 році двічі. День Землі, який будемо говорити про мир – 20 березня, а ось День Землі і її захисту від нашої діяльності – 22 квітня. І кожен з цих днів по-своєму унікальний. Наша планета була б дуже вдячна всім, хто буде слухати вченню, яке дається тут всім бажаючим. Застосовуйте отримані знання на практиці завжди, а не тільки в це свято. Хай мир у душі і чистота в світі навколо нас завжди супроводжують існування людства.
  День Землі 2019: якого числа всесвітнє свято
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають