• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

День батька 2019: якого числа свято, традиції

Для кожної людини батько – це самий головний чоловік у житті. Хлопчики уважно придивляються до його дій, а потім все життя несвідомо копіюють їх. Тато для незміцнілого юнака є справжнім еталоном. Його посмішка і схвалення – головна нагорода для будь-якого. Для батька син – це маленька копія його самого, можливість навчити хлопчика бути чоловіком і просто обійти помилки, зроблені власними батьками. Дівчата дивляться на свого батька трохи по-іншому. Їм потрібно чоловіче тепло не менше, ніж хлопчикам. Для папи кожна дівчинка – справжня принцеса, яку можна балувати, наряджати і плекати. Не лялька, але улюблена королева, яку хочеться захищати від будь-яких небезпек, в тому числі і від можливих проблем в особистому житті. Дівчата слухають того, що відбувається поруч, роблячи свої оцінки в аналізі поведінки. Батько стає для кожної мірилом справжнього поведінки чоловіків у сім'ї. Всі хлопці, яких дівчина буде пророкувати в чоловіки, чомусь будуть нагадувати тата. Стосунки в сімейному житті дочки стануть схожими на відносини мами і тата. Ось такий слід залишає в вразливої дитячої душі батько. Свято на честь тата – один з тих, що дарують не просто радість, але гріють душу своїм глибоким змістом.

Де і коли святкують День Батька?

Святкування Дня Батька в різних країнах відбувається по-різному і в різні дні. Як ми знаємо, у Росії святкування Дня Батька проходить влітку, третьої неділі червня. У 2019 році він випадає на 17 число. У цей день також відзначають свій професійний день медики. Так що, якщо ваш тато лікар, то вітати вам його треба вдвічі енергійніше, адже в цей день для нього сходяться два свята в один.
День батька 2019: якого числа свято, традиції
Дане число є святом для цілого ряду країн, серед яких США, Великобританія, Японія, Франція та Туреччина, Ірландія, Швейцарія, у загальній кількості складаючи ланцюг з 31 країни, оперізують всі населені материки крім Австралії. Країна-материк Австралія відзначає це свято тоді, коли ми вшановуємо День Знань, тобто першого вересня. По сусідству з Росією розташовані найбільші близькі слов'янські предки нашої країни. Вони святкують День Батька окремо, оскільки свято це у них символізує свої окремі підходи до життя і ставлення до батька в сім'ї. Так, Білорусь вшановує батьків у третю неділю липня, яке в 2019 році припадає на 21 число. Україна ж привітає всіх пап 15 вересня, тобто третьої неділі осінньої пори. Польща, ще одна слов'янська країна, прив'язала свято до календаря і радує всіх отців 23 червня кожного року.

Що символізує цей день?

День батька 2019: якого числа свято, традиції
День Батька нагадує нам про те, що:
 • Батько – годувальник, який несе в сім'ю і витримує великі витрати, щоб дати рідним все необхідне.
 • Справжній батько не має багато часу на власний відпочинок, витрачаючи вільний час на турботу про дітей.
 • Дуже багато сімейних проблем мають під собою грунт у вигляді нерозуміння специфіки роботи батька і неприйняття його способу життя.
 • Якщо з якоїсь причини мами поруч немає, татові доводиться замінювати дитині обох батьків.
 • На жаль, мало хто звертає увагу на ці пункти. Деякі дорослі, особливо ті, хто живе один, відверто не розуміють дбайливих сім'янинів, називаючи їх підкаблучниками.
  День батька 2019: якого числа свято, традиції
  Ось тільки сміх щасливих дітей не замінять ні повага недостойних, ні увагу нерозуміючих. Для папи дитячий сміх – найбільша нагорода, а дитячі обійми – найдорожчий орден. У нашій країні це свято з'явився зовсім недавно, але вже встиг оселитися в серцях багатьох людей. Адже тато і мама – найдорожчі люди для дітей, а тато – самий сильний герой для будь-якої дитини.

  Традиції свята в Росії та інших країнах

  Святкування Дня Батька кожен раз проходить дуже бурхливо. Веселощі, свято, змагання і танці – все це захоплює цієї круговертю. І кожний хоче показати, що його батько краще за інших. І будь-який тато намагається довести собі та дитині, що його не дарма вважають героєм.
  День батька 2019: якого числа свято, традиції
  Москва в цей день радує гостей дійством, яке називається «Тато Фест». На сцену запрошуються артисти, які теж удостоїлися почесного звання батько і можуть привітати інших з цим святом на рівних. Музика, пісні, цікаві вистави радують душі чоловічого населення міста та гостей. Такий захід допомагає кожному відкрити душу розуміння важливості звання батька. Адже ми всі знаємо, що головне не бути біологічним батьком дитини, а по-справжньому виховати її, вкласти душу і виростити справжню людину. На такому святі весело і затишно, при цьому діти мають можливість провести кілька додаткових годин з коханою татом. Останнім часом політики звернули увагу на День Батька. Вони все частіше приходять на місця святкування, показують суспільству свої сім'ї і спілкуються з народом.
  День батька 2019: якого числа свято, традиції
  Подарунки, букети та поздоровлення – яскрава складова будь-якого свята. Але в усьому світі є одна традиція, якої дотримуються і дорослі, і діти. Традиція приколювати на лацкан одягу квітка. При цьому колір бутона може розповісти багато про що у відносинах сім'ї. Люблячі син або донька приколюють червоний квітка, щоб показати свою любов і повагу до свого батька. Якщо ж у бутона пелюстки білого кольору, то це говорить про глибокої скорботи, викликаної втратою папи. Не варто забувати про це світлому дні. Папи всіх віків будуть раді отримати краплю вашого тепла і любові, турботи та поваги. Навіть просто побачити на лацкані дитини квітка, вже приємно, адже він говорить про вашу любов до нього. І нехай в житті не все йде гладко, нехай невдачі зустрічаються на шляху, ви знаєте, що завжди можете покластися на батькове плече, отримати його підтримку і знову рушити вперед, як у дитинстві, коли тато підкидав у небо або катав по водній гладі річки на руках.
  День батька 2019: якого числа свято, традиції
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають