• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

День молоді в 2019 році: дата, історія та традиції свята

День молоді в 2019 році: дата, історія та традиції свята


Молодь — особлива соціально-вікова група людей, яка є основою будь-якого суспільства. Незважаючи на те, що молоді люди становлять майже одну п'яту частину від загальної чисельності населення світу, найчастіше молодь обмежена в можливостях участі в певних сферах життя суспільства. День молоді — свято, встановлене на знак турботи про молоде покоління.

Молодіжна політика спрямована на розширення соціальних можливостей та вирішення існуючих проблем. День молоді в 2019 році будуть відзначати в багатьох країнах світу. Національне свято Росії є щорічним і відзначається 27 червня, як і в багатьох країнах пострадянського простору. В інших країнах відзначається в різні дати у відповідності з національним календарем, Міжнародний день молоді святкується у всьому світі 12 серпня.

День молоді — радісне свято, яке відзначається повсюдно. У великих містах і в невеликих населених пунктах в цей день влаштовуються розважальні та освітні заходи. Молоді люди беруть участь у концертах, організовують веселі конкурси, демонструють свої досягнення на виставках і фестивалях.

ІсторіяДень молоді в 2019 році: дата, історія та традиції свята
Ідея створення молодіжного свята зародилася ще в часи СРСР, проте вона так і не була реалізована аж до 1993 року. Указом президента Російської Федерації Бориса Єльцина свято отримало офіційну дату — 27 червня. Національне свято в Росії відзначається щорічно і завжди носить масовий характер. Дана ініціатива знайшла широкий відгук і в інших країнах, тому вже через шість років з'явився інтернаціональне свято. Він був започаткований відповідною резолюцією ООН і отримав статус міжнародного, його дата віднесена на 12 серпня.

У календарі також присутні й інші події:


 • 10 листопада у всьому світі відзначають підстава федерації демократичної молоді. Свято є неофіційними.

 • 24 квітня багато країн святкують день солідарності. Урочистий день приурочений Бандунгської молодіжної конференції азіатських і африканських країн. • Міжнародний день  День молоді в 2019 році: дата, історія та традиції свята
  Свято заснований для згуртування молодіжних організацій у всьому світі для загальної боротьби за національну незалежність, а також для захисту інтересів і економічних прав молодого населення нашої планети. Він був створений для підвищення інформованості і вироблення нових програм дій по поліпшенню умов для молоді в сучасному суспільстві.

  ООН закликає міжнародну спільноту вирішувати всі актуальні проблеми молодого покоління спільно з представниками інших вікових груп. Заходи, які щороку організовують 10 листопада, переслідує особливі цілі — привернути увагу громадськості до всіх невирішених питань. Кожен рік заходи проходять під певним девізом, що визначаються в Організації Об'єднаних Націй. У різні роки темами були: боротьба з бідністю, взаємодія поколінь, питання зміни клімату та інші.

  Традиції  День молоді в 2019 році: дата, історія та традиції свята
  Засоби масової інформації готують спеціальні програми, присвячені святу. За традицією, крім народних гулянь, в цей день молодих людей чекає безліч сюрпризів від представників місцевої влади. В урочистій обстановці проходять нагородження почесними грамотами перспективних студентів та молодих спеціалістів, багато саме в цей день отримують ключі від довгоочікуваного житла та ін. Представники всіх поколінь використовують чудову можливість ближче дізнатися один про одного.
  День молоді в 2019 році: дата, історія та традиції свята
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають