• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
 • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
 • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
 • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Ворожіння на Різдво 2019: історії та способи стародавнього ритуалу

Ворожіння або передбачення — особливий магічний ритуал, який використовується для отримання певних знань про майбутнє. Його використовували в різних культурах ще в глибоку давнину. З часом магічний ритуал перетворився в особливий вид світських розваг, який залишається популярним і у сучасних людей.

У часи язичництва ритуал ворожіння вважався священним дійством, однак пізніше, з появою християнства, він перейшов у розряд нечистих і забобонних дій. Вважається, що під час обряду призивається нечиста сила, тому у всіх релігіях, ворожіння потрапляють під заборону.

Однак існують і винятки, до них відносяться Різдвяний, Василівський і Водохресний вечора. Ворожіння на Різдво 2019 року — найбільш відповідний час, коли можна передбачати майбутнє, здійснюючи особливі ритуали. В Різдвяну ніч, напередодні свята, ворожіння мають особливий самостійний характер. Вони є одними з головних святкових ритуалів, які дозволяють дізнатися про все, що чекає в новому році.

Переддень Різдва вважається найнебезпечнішим прикордонним періодом, коли святочна нечисть має особливу силу. Але саме в цей час злі духи можуть відкрити будь-які таємниці, тому воно і вважається найбільш сприятливим. Способів ворожінь дуже багато — з їх допомогою можна дізнатися практично про все: про майбутній врожай і особистого життя, про здоров'я і фінансовому стані. Сучасні Різдвяні ворожіння — прекрасний спосіб розважитися і цікаво провести час в переддень свята.

Правила Різдвяних ворожінь


Ворожіння на Різдво 2019: історії та способи стародавнього ритуалу
За народними повір'ями, в ніч з 6 на 7 січня до Землі спрямовується таємнича могутня сила, дарує людям любов, надію й добро. Саме тому вважається, що в цю ніч всі заборони знімаються, і навіть гадати, що для віруючої людини гріхом, дозволено. Проте слід врахувати, що для того, щоб уберегти себе і близьких від небезпечної нечисті, необхідно дотримуватися певні правила:


 • Дівчата повинні обов'язково розпустити волосся, розв'язати всі вузли на одязі і зняти прикраси (натільний хрестик, сережки, кільця, шпильки). Важливо підготуватися і морально — відпустити від себе погані думки. Перед тим, як приступити до обряду, важливо чітко сформулювати запитання.

 • У кімнаті, де збираються гадати, повинно бути тихо і спокійно. Не рекомендується голосно розмовляти і включати будь-які електроприлади, для освітлення можна використовувати невелике бра або світильник, але найбільш підходящим джерелом світла будуть запалені свічки.

 • Не можна боятися і думати про погане, знаходитися в комфортній позі і максимально розслабитися. Якщо перемогти почуття страху не виходить, від ворожіння краще відмовитися. • Різновиди ворожінь  Ворожіння і віщування на Різдво проводяться самими різними способами. Варіантів і способів цього древнього обряду настільки багато, що не вистачить однієї ночі, щоб випробувати їх усі. Можна гадати на самих різних предметах: зернах і свічках, дзеркалах і картах. Багато способи вже пішли в минуле, а деякі з них продовжують користуватися популярністю у забобонних людей.

  Ворожіння по волоссю  Ворожіння на Різдво 2019: історії та способи стародавнього ритуалу
  Ці варіанти прогнозів дуже популярні у молодих жінок. Вважається, що вдаватися до цієї процедури можна не частіше одного разу на рік, інакше волосся почнуть псуватися, а саму жінку чекає чимало неприємностей. Саме тому вони підійдуть для ворожіння на Різдво 2019 року — найсприятливіший час.


 • Знадобиться гребінець або гребінь, який повинен бути чистим, для чого його тричі миють у проточній воді і ретельно висушують. Перед обрядом потрібно взяти гребінець в руки і тричі сказати: «Розчісуй волосся, добре чеши, да всю правду говори». Після чого потрібно мовчки три рази розчесати волосся будь-яким звичним способом. Залишилися на ній волоски потрібно викласти на білу тканину і порахувати. Від їх кількості буде залежати те, що чекає ворожившего в цьому році. Більше 10 — чекають втрати і невдачі, 10 — обман, 9 — гарне число і означає, що все буде в порядку. 8 волосків пророкують хвороби, 7 — любов і романическое побачення. Якщо залишається 6 волосків, постарайтеся більше відпочивати. 5 — до новини, 4 — швидка зрада або зрада близької людини, 3 — до удачі. 2 — вас оточують заздрісники, 1 — проблеми, які ви зможете легко усунути. Після того, як ритуал закінчений, гребінь потрібно помити, а волосся спалити або закопати.

 • Простий спосіб дізнатися про те, чи вийде дівчина заміж. Ввечері потрібно вийти на вулицю і уважно оглянути сніг під вікном. Якщо знайдеться волосся — в цьому році дівчина зустріне свою любов і вийде заміж. Якщо волосинки немає, значить з заміжжям доведеться почекати.

 • Найпростіше ворожіння на бажання. Слід загадати бажання, вирвати один волосся і намотати його на безіменний палець. Якщо кількість витків буде парним, бажання збудеться, непарний — ні. • Ворожіння по нитці  Ворожіння на Різдво 2019: історії та способи стародавнього ритуалу
  Моток ниток є в кожному будинку, тому провести обряд буде зовсім нескладно. За допомогою звичайної нитки можна дізнатися практично про все: про любов, про здоров'я і благополуччя, і навіть загадати бажання.


 • В Різдвяну ніч зав'яжіть навколо щиколотки на правій нозі жовту нитку і подумайте про коханого. Якщо вранці після сну нитка порветься, у хлопця немає серйозних намірів, якщо нитка залишиться, в 2019 році буде весілля.

 • Візьміть червону нитку і втягніть її у вушко голки. На аркуші паперу напишіть своє бажання (великими літерами) і підніміть руку з ниткою таким чином, щоб голка виявилася прямо над серединою написи. Тримайте руку рівно, і через кілька секунд нитка почнеться розгойдуватися. Якщо голка буде ходити колами, то бажання збудеться. Якщо нитка почне розгойдуватися маятником (по горизонталі або вертикалі) — в цьому році бажання не збудеться.


 • Ворожіння зі свічками  Ворожіння на Різдво 2019: історії та способи стародавнього ритуалу
  У переддень Різдва великою популярністю користується ворожіння на свічках. Вважається, що всі передвіщене в цю ніч обов'язково здійсниться.


 • Поставте свічку в чашку або кухоль і запаліть її. Поки свічка буде горіти, налийте в блюдце молока і акуратно капніть в нього розтоплений віск. Коли віск застигне, за обрисами фігурок можна буде подивитися на те, що чекає вас в майбутньому році. Зазвичай трактування досить проста: на що схожа фігурка, те й буде. Однак деякі символи мають власні значення: квітка — заміжжя, хрест — до хвороби, тварина — зрада, віск ляже смужками — чекає дорога, переїзд, зірочки — успіх і прибуток, людська фігурка обіцяє довгоочікувану зустріч з вірним другом. • Ворожіння на дзеркалах  Ворожіння на Різдво 2019: історії та способи стародавнього ритуалу
  Саме магічне ворожіння, яке дуже добре відомо багатьом. Рекомендується проводити обряд в самоті.

  Підготуйте дві свічки і два дзеркала (велике і менше). Також знадобиться зручний стілець або табурет, щоб сидить міг дивитися в самий центр великого дзеркала. На столі, навпроти великого дзеркала (на відстані 20-30 сантиметрів) поставте маленьке, з боків встановіть свічки і запаліть їх. У відображенні повинна з'явитися доріжка (коридор) з безлічі дзеркал. Дуже важливо, щоб дзеркала стояли паралельно один одному, щоб коридор був рівним і маленьке дзеркало відбивалося не менше 12 разів. У кімнаті не повинно бути інших джерел світла.

  Гадаю повинен зосередитися на бажанні або питанні і уважно подивитися в самий кінець дзеркального коридору. Тепер залишається тільки уважно дивитися і не відволікатися, щоб не пропустити знаки, які покаже дзеркало. Через кілька хвилин повинна з'явитися легка імла, після чого може проявитися людська постать, будь-який образ або сцена з життя. Магічна картинка може бути як статичною, так і може рухатися.

  Зазвичай бачення безпосередньо пов'язано з питанням, питанням, але іноді дзеркало показує те, що може статися з вами найближчим часом. Дуже важливо запам'ятати все до найдрібніших деталей — іноді бачення можуть попередити про небезпеку і підказати, як її уникнути. Після того, як дзеркало розкриє перед вами свої таємниці, свічки треба загасити, а дзеркала прибрати і подякувати (досить сказати «спасибі»). Повторювати кілька разів на одну ніч це ворожіння не рекомендується.

  Вуличні ворожіння  Ворожіння на Різдво 2019: історії та способи стародавнього ритуалу
  Розвага, яке припаде до душі не тільки молоді, але і людям зрілого віку. Ввечері, напередодні Різдва, потрібно вийти на вулицю і вдосталь повеселитися, а заодно і дізнатися багато цікавого.


 • Під час вечері, походіть у сусідів під вікнами і уважно поспостерігайте за ними. Якщо через вікно видно готові всіх сидячих за столом, в майбутньому році всі родичі будуть живі і здорові. Якщо голів сидять не видно, родичі можуть захворіти.

 • Щоб весь майбутній рік у сім'ї було благополуччя, а близьким людям не загрожувало нещастя, наберіть повну чашу води і віднесіть її на перехрестя. Поставте чашу правою рукою, а в лівій тримайте запалену свічку. Заговоріть воду: «вода-водиця, бережи від горя та хвороб, нехай вони підуть на дно моря або глибокої ріки». Якщо свічка згасне, поки ви будете наговорювати на воду, поверніться додому, наберіть чисту воду і повторіть цей ритуал. • Відео про ворожіння на Різдво  Ворожіння на Різдво 2019: історії та способи стародавнього ритуалу
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають