• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

День обіймів в 2019 році: дата, історія та традиції святкування

У кожної країни і народу є свої особливі традиції та свята, зміст і значення яких для інших можуть бути незрозумілими і незнайомими. Однак існують і такі події, які відзначаються у всьому світі, і вони не вимагають ніякої додаткової розшифровки. Вони наповнені особливим унікальним змістом, який близький кожній людині з самого народження. Одним з таких незвичайних свят є день, коли прийнято дарувати душевне тепло навіть незнайомцям, укладаючи їх в обійми. День обіймів в 2019 році у всьому світі буде відзначатися двічі: у січні і грудні. Однак у багатьох країнах його відзначають і в інші дати: 15 та 22 липня.

Особливе визнання свято набуло в молодіжному середовищі. Відмінною рисою святкування є дуже проста процедура: у цей день прийнято просто обіймати всіх людей, демонструючи таким чином свою дружелюбність і щирість. Існують і інші традиції, які залежать від особистісних і національних особливостей.

Історія і дати святкуванняДень обіймів в 2019 році: дата, історія та традиції святкування
«Міжнародний день обіймів» не є офіційним святом, однак це не заважає йому ставати з кожним роком все популярнішим. Історія свята розпочалася в середині 70-х років минулого сторіччя. Вважається, що ідея належить студентам з США. Також існує версія, згідно якої, появи Всесвітнього дня обіймів світ зобов'язаний студентам із Західної Європи. Найцікавішою і найбільш романтичною версією є історія про невідомому хлопцеві Хуані, яка прилетить в Сідней.

Історія свідчить, що молодий чоловік був дуже засмучений тим, що його ніхто не зустрів. Тоді він придумав незвичайний спосіб привернути до себе увагу, і зробив плакат з написом: «Обійми безоплатно». Дивний хлопець підходив до всіх людей і намагався їх обійняти. Однак багато хто не оцінили такого привітного вчинку і вважали його поведінка досить дивним. Єдиною, хто підтримав Хуана, стала молода дівчина. Вона зізналася, що переживає непростий період життя, і саме їй необхідно дружнє участь. Дівчина обняла хлопця — цей душевний порив двох молодих людей і став початком свята, що пізніше став міжнародним.

Кожен рік 4 грудня в усьому світі відзначається цей незвичайний, але вже став традиційним, свято. Незважаючи на те, що він не має статусу офіційного, його дата є постійною і незмінною. 4 грудня, у будь-якому куточку позикового кулі, в будь-якій країні світу, всі небайдужі люди дарують один одному тепло своєї душі, розкриваючи щирі обійми.

National Hugging Day також отримав широке поширення у всьому світі. Однак спочатку він відзначався у межах США, і тільки через певний час про нього дізналися і в інших країнах. Вважається, що Національний день обіймів виник у 1986 році завдяки студентам факультетів психології та медицини. 21 січня молоді люди виходили на вулицю і укладали в свої обійми всіх перехожих, навіть незнайомих людей. Таким чином студенти ділилися позитивними емоціями і дарували радість всім оточуючим.

З часом ця традиція також вийшла за межі США, і стала дуже популярною в країнах Європи. Дата 21 січня вважається національним святом, але її також відзначають у всьому світі. З 90-х років ця добра традиція прийшла і в Росію. Молодий свято вже придбав величезну популярність серед студентів, і з кожним роком його відзначає все більше людей у всіх куточках РФ на пострадянському просторі.

ОсобливостіДень обіймів — одне з тих незвичайних подій, яке можна відзначати в будь-який час. Кожна людина може сам встановити дату і придумати особливі ритуали його святкування. Головне необхідна умова — це щирість, з якою потрібно підходити до цього простого, але важливого для всіх обрядом. Недостатньо просто підійти і обійняти незнайомої людини. Рух рук має йти від чистого серця, лише тоді опонент відчує все те душевне тепло і підтримку, яку ви хочете донести.

Ніяких особливих традицій, крім обіймів, не існує. Серед молоді прижився звичай влаштовувати в цей день масовий флеш-моб. Ніяких формальних заходів ні 21 січня, в будь-який інший день організовувати не прийнято. Відзначати його можна де завгодно: вдома, в колі друзів або колег, на вулиці або на гучній вечірці. Просто обійміть тих, кому хочете подарувати просте людське тепло і надати дружню підтримку.

Однак слід пам'ятати правило — обійми не повинні доставляти людям морального і душевного дискомфорту. Будьте тактовні і пам'ятайте про головну мету вчинку — обійми повинні дарувати радість і викликати тільки позитивні емоції.

Цікаві факти
 • Вчені прийшли до цікавого висновку, що можна практично будь-якої людини зробити щасливим. Щоб підняти настрій і зняти нервову напругу потрібно просто обніматися не менше 10 разів за день.

 • На думку італійського професора медицини, за допомогою цієї простої процедури можна вилікуватися від будь-якої хвороби і продовжити життя. Він вважає, що «еліксир вічного життя» буде працювати, якщо обіймати тих людей, яким довіряєте. Без довіри «еліксир» працювати не буде, оскільки може стати причиною неспокою та інших негативних емоцій.
 • День обіймів в 2019 році: дата, історія та традиції святкування
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають