• 16:59 – Приколи на Новий рік 2019 — розіграші, передбачення і тости 
  • 20:51 – Цікавий Новий рік 2019 — як яскраво зустріти свято 
  • 21:04 – Маски на Новий рік 2019 своїми руками. Як зробити карнавальну маску: ідеї + фото 
  • 20:56 – Новорічні костюми для хлопчиків своїми руками на Новий рік 2019: ідеї + фото 

Як привітати кохану на 8 Березня?

Раз на рік кожен чоловік, якщо вірити словам більшої частини представників сильної половини людства, знаходиться в цій агонії. Чому? Доводиться цікаво, красиво, сексуально і яскраво привітати коханих дам з Міжнародним Жіночим днем. А це не така вже й проста задача, адже дівчатам не подобатися в настільки урочисте час слухати звичайні мови. А тепер уявіть, якщо привітати потрібно не одну, а кілька спокусниць! Це ж справжня кара! А подарунки? Як знайти і порадувати свою другу половинку хорошим сюрпризом, якщо вона прагне отримати як мінімум півцарства на блюді?

Швидше за все, саме такі емоції Напередодні 8 Березня починає відчувати всіх чоловіків. Хочеться прямо важко зітхнути і приречено помахати головою. Милі, кохані і хороші чоловіки! Не робіть слона там, де взагалі нічого немає. Головне правило, яке повинен запам'ятати кожен, що народжений носити щетину і не замислюватися про целюліт - все без винятку жінки люблять вухами. Навіть якщо пані говорять зворотне - не вірте. Просто, кому то в житті довелося вислухати вже чимало лестощів, а тому для подиву таких «персонажів» буде потрібно проявити більше кмітливості.

Як вже стало зрозуміло з передмови, сьогодні ми будемо обговорювати, як привітати кохану на 8 Березня. Насправді, варіантів святкових промов всього два - проза чи вірш. Ті, хто не звикли чути про почуття свого партнера кожен день, будуть раді будь-якому прояву його щирості. Решту краще порадувати невеликими чотиривіршами. У будь-якому випадку, відповідні мови можна вибрати з наступного переліку.

Поздоровлення в прозі

Перераховані варіанти допоможуть зробити майбутній жіночий день особливим для вашої другої половинки. Постарайтеся вимовити їх з усією щирістю і відвертістю, на які ви здатні, чоловіки.

Найбільше щастя - бути з тобою на 8 Березня, моя любов. Я вдячний тобі за всю ту турботу, теплоту, розуміння і ласку, що даруєш мені кожен день. Без тебе наш будинок не зміг би простояти і одного дня. Щиро бажаю тобі величезного здоров'я, удачі, процвітання у всіх починаннях і світлого життя - за тихе сімейне щастя відповідаю я. Зі святом, моя улюблена дівчинка!

Моя єдина і неповторна жінка! Сьогодні - особливий для тебе день, тому я хочу зробити його ще краще. Прийми від мене щирі вітання в честь 8 Березня і обіцянки до кінця цього дня бути справжнім паинькой - тихим, спокійним, слухняним і соглашающимся з усіма твоїми капризами. Я зовсім не вмію говорити про свої почуття або писати про це поеми, але ти повинна знати, що я люблю тебе найбільше на цьому світі. Сподіваюся, що ти, о, найпрекрасніша жінка, завжди будеш зі мною!

Знову наступає 8 Березня, а це значить, приходить ще один привід подякувати Господу за зустріч з тобою, моя любов. Бажаю, щоб твоє життя було до сміху простий, в ній ніколи не виникали прикрості або печалі, а сльози наповнювали очі тільки від безмежного щастя. Звичайно ж, гарного тобі здоров'я, професійних злетів, нереально пристрасної особистому житті, здорових дітей, міцних батьків і завжди розуміють друзів. Зі святом, моя мила!

Сьогодні особливий день, коли кожен поважаючий себе чоловік повинен обов'язково привітати всіх жінок навколо з їх днем. Але першою в цьому списку винуватиць торжества, повинна бути та, без кого він не уявляє свого життя - улюблена, єдина і неповторна дама серця. Як же я радий, що така дама є і у мене. Моя хороша дівчинка, я вітаю тебе з Міжнародним Жіночим днем ​​і бажаю, щоб ти завжди залишалася такою чарівною, що розуміє, милою, щирою і справжньою спокусницею, з якої я живу. Люблю тебе.

Сьогодні прийнято вітати всіх жінок, від малого до великого. Я вирішив почати цей «березневий» марафон з найулюбленішою, рідною і близькою представниці прекрасної статі. У цей день мені хотілося б сказати, що ти - мій власний еталон жіночності, краси і доброти. У той день, коли я зустрів тебе, ти затьмарила усіх навколо, вкрала моє серце і стала частиною мого життя. Спасибі тобі, що вибрала саме мене. Я вдячний вищим силам за нашу зустріч і хочу вірити в те, що наша спільна життя буде дуже довгою.

З 8 Березня, моя улюблена дівчинка. Завжди залишайся такою ж красивою, розумною, грайливою, веселою і завзятою. Люблю тебе до божевілля! Зі святом!

У цей урочистий день поспішаю привітати кохання всього життя з 8 Березня! Моя мила жінка, бажаю тобі безмежного, всепоглинаючого і справжнього щастя. Ще здоров'я в кожен орган, більше удачі і здатності одним лише поглядом робити цей світ кращим. Зі святом, любов моя!

Вітаю тебе, моя кохана дружина, з 8 Березня! Бажаю гарного настрою, посмішок без приводу, удачі, підвищення на роботі, любові від рідних і близьких, розуміння, успіхів та іншого - все, чого ти тільки захочеш. Я ж обіцяю завжди і в усьому тобі допомагати, і виконувати будь-які твої «маленькі» капризи.
Зі святом весни, рідна! Люблю тебе!

Моя улюблена! Урочисто присягаю, що сьогодні я не буду пити пиво, сидіти за комп'ютером або біля телевізора, гуляти з друзями або пропадати в барі. На 8 Березня я буду тільки з тобою. Так вже й бути - один день в році можна і потерпіти.

Моя рибка, зайчик, кішечка, ластівка, сонечко! Всі епітети світу не можуть допомогти мені довести мою любов, а вона, повір, безмежна. В честь 8 Березня я хочу побажати тобі, моя улюблена, довгого життя без хвороб, смутку і печалей. Нехай кожен твій день буде наповнений щастям, любов'ю, сонячним світлом і щирими емоціями.

На честь такого дня слід покласти у твоїх ніг весь світ, але він круглий, а не плоский, і з цим вийшли невеликі проблемки. Прийми ж в честь 8 Марта ці скромні квіти і моє запізніле визнання - я люблю тебе всім серцем і хочу, щоб твоя відкрита усмішка ніколи не сходила з обличчя.

Берегиня моя вогнища, найкраща революціонерка цього будинку і представниця матріархату сім'ї. Багато років тому я без бою здався в твій добровільний полон і до цього дня ще жодного разу не пошкодував про подібне рішення. У день 8 Марта хочу побажати тобі, о, пленітельніца мого серця, велике кохання, довгих і пристрасних ночей, а ще, щоб весь світ завжди був у твоїх ніг. Зі святом!

Поздоровлення у віршах

Використовуючи невеликі красиві привітання, вдасться досить оригінально і весело привітати свою другу половинку з самим довгоочікуваним весняним святом.

З 8-м березня, мила моя,

Сьогодні я весь для тебе.

Хотів приготувати окрошку,

Але вона пригоріла трошки.

Пішов я погладити білизну -

Доведеться сорочку купити нам ще.

Для прибирання взяв пилосос,

А він мої шкарпетки забрав.

Розбив я випадково горщик,

Де стояв твій улюблений квітка.

З 8-м Березня, улюблена моя,

Ти ж знаєш - все для тебе.

Тобі квіти дарую не дарма,

Адже дуже я люблю тебе.

Вісімку викладу з троянд,

З мільйона? Не питання.

Адже в жіночий день гідна ти,

Щоб навіть дивні мрії

Реальність створили твою

З красивою фразою «I love you».

Сьогодні знову прекрасна - годі й казати!

І цей день весни тобі на користь!

Нехай відбувається руху планет,

І розквітають для тебе мімози!

Нехай птиці для тебе складають пісні,

У полях течуть дзвінкі струмки.

А світ стає щасливішою і чудовий,

Лише від того, що радієш ТИ!

Найкрасивіша дівчина тільки у мене.

Раніше була лише сусіде, тепер майже дружина.

В цей весняний денечек я побажаю тобі.

Народи мені і сина і дочок, це ж потрібно сім'ї.

Радість завжди в будинок нехай входить, просто оселитися в ньому.

А горе нехай і не заходить, просто забудемо про нього.

Ти, як зірка провідна, яскраво сіяєш.

І серце калатає поруч з тобою.

Ти головного, мила, ще не знаєш:

Як пощастило тобі, що ти зі мною!

Тобі в Жіночий день я одне побажаю:

Завжди залишайся такою як зараз!

Тебе я люблю більше життя і знаю

Любити так, як я, в житті можна лише раз!

Як березневий кіт, під вікном твоїм нині

Готовий я кричати серенади любові!

Зима, знесилившись від сонечка, пхикає,

Капежом пускаючи сльозинки свої.

А мені наплювати, мені струмки не перешкода,

Я ноги свої не боюся промочити,

Коли є надія дзюрчання сміху

Почути і твій поцілунок отримати!

Кохана, зі святом, з новою весною!

З розуму красою своєю зводь,

Перешкоди я пристрастю спалю, і відкрию

Для нас всі можливі на щастя шляху!

Забудь сьогодні про справи,

Я подбаю про все.

Нехай буде, як в твоїх мріях -

Я тут, з квітами і тортом!

Так що там торт, адже в цей день

Про стільки я хочу сказати,

Адже для коханої мені не лінь

І зірочку з неба дістати!

День особливий - жіночий день, для тебе, кохана,

Я готовий, відкинувши лінь, на вчинки сильні!

На прибирання, на обід, на будь-які прохання!

Аби догодити тобі, я дістану зірки!

Вранці троянд букет купив і цукерки з коньяком,

Наліпив я бутербродів, кава зробив з молоком.

Сміття виніс, цвях прибив, духи тещі подарував,

Перебрав всі вилки, ложки, борщ без буряка я зварив.

Привід для таких звершень знову через рік знайду.

Пощастило, 8 березня тільки раз на рік.
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають