• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

8 березня в 2019 році відмінили чи ні

Так уже склалося історично, що українці люблять свята, а якщо точніше, відпочивати і веселитися в той час, коли вони наступають. Особлива радість - момент, коли різні урочистості стають причиною подовжуються вихідних. Напевно, саме тому напередодні настання чергового року одні з найпопулярніших питань звучать таким чином: на які дні припадають всім відомі торжества і стануть вони причиною «міні-канікул». Від кількості і тривалості таких періодів безпосередньо залежать плани робітничого класу.
8 березня в 2019 році відмінили чи ні

Основні відомості

Практично кожен може підтвердити, що рік, в якому велика частина свят проходить посеред тижня, вважається не зовсім вдалим. Правда, є можливість дочекатися бажаного результату, якщо уряд України схвалить план переносів звичного робочого плану.

Після тривалих новорічних канікул, коли велика частина України просто випадає з реальності, наступний період подовжених вихідних зазвичай припадає на початок березня. Настає пора відзначати улюблений усіма жінками день - 8 Березня в 2019 році.

Традиції, пов'язані з зазначеним торжеством, беруть свій початок так давно, що багато хто просто не пам'ятають витоків самого свята. Мало хто знає, що спочатку 8 березня було необхідно представницям жіночої статі, щоб у відкриту заявляти про свої права. У нинішньому світі цей день сприймається, як ще один прекрасний привід розповісти своїм близьким і коханим жінкам про любов, розуміння і підтримки. На честь такого грандіозного заходу організовуються корпоративні посиденьки, сімейні застілля, вечірки та інші розваги. Головна подія, пов'язане з зазначеним днем ​​- вихідний, встановлений на законодавчому рівні. Це означає, що дами можуть приймати вітання на свою адресу, забувши про професійні обов'язки на 24 години. Залишилося тільки визначити, на який саме день тижня випадає цей день і стане свято причиною подовжених вихідних.
8 березня в 2019 році відмінили чи ні

Як відзначаємо?

Перше свято весни - особливе для всіх красунь. У них з'являється чудова нагода блиснути перед своїми другими половинками в дивовижних, яскравих нарядах і приміряти абсолютно нетипові образи. Хіба може бути інакше? Адже протягом усього торжества кожна без винятку жінка гідна отримувати компліменти, подарунки, квіти, привітання і найкращі побажання в свою честь. Чоловікам же Напередодні 8 Березня доведеться трохи попрацювати, щоб порадувати своїх коханих та близьких, і вручити їм бажаний подарунок.

Історично жіноче свято відзначається як мінімум 2 рази:

7 березня, напередодні, з колективом;
8 березня, з подругами, рідними, близькими.


Так як подарунки в честь Міжнародного жіночого дня гідна отримувати кожна дама, доведеться заздалегідь придумати, чим же порадувати і здивувати знайомих жінок. Щоб всі ці турботи не стали перешкодою до відмінного проведення часу в 2019 році, краще заздалегідь розпланувати майбутні гуляння.

Важлива інформація - час для відпочинку в честь зазначеного приводу. Адже, чим довше виявляться міні-канікули, тим більше відкривається можливостей для більш «продуктивного» їх проведення. Отже, судячи з календарем, 8 березня в 2019 році пройде просто ідеально, так як припадає на п'ятницю. Тому 7 числа все будуть працювати на 1 день менше, 8-го просто відпочивати в честь свята, а далі - 2 законних вихідних. Виходить, практично 4 дня повноцінного відпочинку - 7-го все одно всі будуть зайняті «паломництвом» за квітами, привітаннями, корпоративними гуляннями та іншими розвагами.

На думку самих росіян, будь-яке святкування напередодні майбутніх вихідних, вважається дуже зручним.

Замість звичних 2 вихідних, є можливість відпочивати додаткові 24 години.
Саме торжество випадає на 1 з 3-ки вихідних, а тому є час відійти після марафону гулянь.
Немає необхідності в будь-яких перенесення або зсуві нормального робочого графіка. Наприклад, в 2018 році Міжнародний Жіночий День відзначався в четвер. Щоб після довгоочікуваного свята не довелося виходити на 1 день на роботу, уряд зробив 9-е число додатковим вихідним за рахунок 6 січня.
8 березня в 2019 році відмінили чи ні


Хто буде відпочивати?


Незважаючи на те, що 8 Березня - жіноче свято, відпочивати в честь його настання буде вся країна. Чи так це? Практично. Виходячи з чинного трудового кодексу, кількість робочих годин у тижні регламентується законом. Подовжені березневі вихідні покладені тим, хто працює по 5-ти денним графіком з 2 вихідними. Зрозуміло, що за таким принципом працюють далеко не всі. Так кому ж доведеться 8 березня наступного року «бути на місці»?

Робочим «вахтового» методу зміни.
Всім представникам екстрених служб.
Співробітникам приватних підприємств, що працюють за специфічним умовам.
Особам, які виконують свої професійні обов'язки по нестандартному графіку чергувань.

Перераховані представники робочого класу змушені будуть відзначати жіночий день в парі з співробітниками, а торжество в домашній обстановці перенести на найближчі вихідні. Інші зможуть насолоджуватися 3 весняними днями, наданими урядом для повноцінного відпочинку всієї країни в честь 8 Березня.
8 березня в 2019 році відмінили чи ні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають