• 20:06 – Новорічні анекдоти 2019 про свиню. Прикольні на новий рік 
  • 16:10 – Де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: прикольні новорічні ідеї і сценарій 
  • 16:08 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019 
  • 14:01 – Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди 

Новорічні побажання, своїми словами на 2019 рік Кабана

Незважаючи на те, що веселе свято Новий рік 2018 тільки недавно минув, вже зараз слід починати підготовку до його чергового прояву. І перше, про що належить подбати вже зараз - підбір оптимальних побажань рідним і близьким. Якщо говорити не про «злизати» з мережі віршованих творів, придумати власне новорічні побажання, своїми словами на 2019 рік Кабана не складе особливих труднощів.

Відразу ж слід зазначити, що такі побажання поділяються на кілька конкретних груп: для коханих, колег, друзів і знеособлені. Під час їх складання не потрібно боятися, що слова будуть звучати занадто банально - головне зовсім не рідкість окремих фраз новорічного побажання, а їх душевність, щирість і відповідність причини.

Короткі привітання для колег

Основні правила складання новорічної «оди» - не торкатися чогось особистого, і бути лаконічним.

Щиро бажаю в 2019 році з легкістю вирішувати всі, навіть найскладніші завдання, і досягати поставлених цілей. Нехай кар'єрна драбина стає коротшим через заслужених посад, а зарплата радує кількістю нулів в кінці. Зі святами!

Нехай майбутні 12 місяців будуть звільнені від різних робочих труднощів, з якими доводиться стикатися практично щодня. Нехай кількість успішних угод збільшується, як і заслужена премія. Бажаю, щоб працювалося легко, злагоджено і якісно. Зі святами, колеги!

Від щирого серця бажаю всім колегам, щоб в році Кабана ваші близькі стали для вас надійною опорою, даючи можливість з легкістю досягати поставлених кар'єрних цілей. Пускаючи так само легко у вас з'явиться нова, більш перспективна посаду, золота карта для перерахунку зарплати і особистий кабінет з видом на море. Удачі вам, мої дорогі, і море позитиву в Новому році!

Короткі привітання для друзів і друзів

Друзі - люди, які заслуговують на найтепліших слів, викладених в більш веселою і навіть іронічній формі. Завжди можна використовувати під час складання поздоровлення особливості конкретної людини, або пов'язані з ним життєві обставини.

Дорогі мої друзі! Багато років наша компанія залишається дружною і непохитною, чому я безмежно радий (рада). Ми не один раз довели один одному, що дружба не закінчується на словах, так як завжди готові простягнути руку допомоги, якщо така буде потрібно (а також запропонувати свою нирку або вільне ліжко). У цей урочистий день хочу подякувати вам за те, що завжди залишаєтеся собою, не забуваєте про товаришів і з кожним днем ​​знаходите все більше приводів для веселощів. З Новим 2019 роком!

Рідний мій друг! У цей світлий новорічне свято бажаю тобі простих, але дуже важливих речей: удачі, здоров'я, тепла, любові, турботи і нескінченної ніжності. Нехай поруч з тобою в 2019 році будуть тільки вірні, щирі й мудрі люди, що допомагають радою, справою і всім іншим.

Головне, що є у всіх присутніх за цим столом - міцна, справжня дружба. Хочу побажати кожному з вас, щоб в 2019 році вона ставала лише міцніше, а час проводиться разом - веселіше. І не важливо, чи будуть когось із нас підстерігати труднощі - разом ми зможемо подолати будь-які життєві перешкоди. Люблю вас. Зі святом!

Короткі привітання для коханих

Передостання категорія складаються побажань стосується тих, від кого наше серце б'ється частіше. Це наші другі половинки, які заслуговують на найщиріших і теплих слів.

Я надзвичайно рада (рад), що це чарівне свято ми проводимо разом. Дякую тобі за всю турботу і ніжність, і хочу побажати, щоб в 2019 році наші почуття стали ще міцнішими, прийшов час загальної гармонії, а в ліжко ми один без одного просто не могли лягти. Вірю, що так і буде. Зі святом, любов моя!

Хочу сказати, що щиро вірю в щастя в 2019 році Кабана. Нехай воно огорне нас двох своїми плюшевими обіймами і надійно захистить від усіх напастей. Сподіваюся, що ніякі негаразди не завадять любові, яка зародилася між нами, міцніти з часом. Бажаю нам обом гармонії в почуттях, взаєморозуміння, поваги і, звичайно ж, всепоглинаючої любові. Зі святом!

Від щирого серця бажаю в новорічну ніч своїй другій половинці скільки щастя, стільки зможе поміститися в його душі. Нехай Всевишній захищає тебе від усіх негараздів, обдарує удачею, здоров'ям і нескінченним щастям. Щиро вірю в те, що наші відносини зможуть тривати вічно. Люблю тебе, моя радість! З Новим 2019 роком!

Новорічні привітання своїми словами на всі випадки життя

Щоб скласти нескладне, але дуже миле святкове побажання, не потрібно докладати занадто багато зусиль або намагатися запам'ятати їх дослівно - важливо лише розуміти який саме зміст повинен бути закладений в вимовлених словах. Найкраще, подумавши про людину, якому воно адресоване, і послухати власне серце - саме воно і підкаже правильні слова.

Ну що ж, 2018 рік добігає кінця, ялинка вбрана, все салати накришити, шампанське гріється, а ковбаса сохне. Значить, прийшла пора сказати всім присутнім за столом велике спасибі за останні прожиті 365 днів. Деякі з них були складні, окремі періоди - ідеальними, тоді як більша частина часу залишилася просто життям. Те, як сприймалося цей час, залежало від всіх вас, і тому я безмежно вдячна за все: розуміння, критику, здоровий сміх, надію, розчарування, любов, щирість та інше. Зі святом, мої дорогі. Нехай майбутні 12 місяців будуть не менш насиченими, ніж попередні, але, безумовно, куди краще!

Прийшла пора ошатною ялинки, мандарин, олів'є, холодцю, оселедця під шубою, і діда Мороза зі Снігуронькою, а значить, зовсім скоро прийде Новий рік. Напередодні настільки важливої ​​події щиро вітаю всіх з майбутньою радістю, яку принесе Свиня в життя кожного з нас. Нехай збудуться всі мрії, навіть найбезглуздіші і нереальні - адже на те вони й мрії. Вірте в диво, і нехай 2019 рік стане кращим у вашому житті. Зі святами, рідні!

Так як традиційним атрибутом новорічної ночі вважається шампанське, бажаю, щоб всі наступні 365 днів були такими ж, як цей напій: ігристими, схвильованими, напівсолодкими і наповненими яскравими емоціями.

Нехай в наступному році навіть найважча і нервова робота почне приносити радість і задоволення від зарплати, діти завжди будуть здоровими і слухняними, а люблячі люди розуміють і турботливими. Кожен з нас гідний кращого, а тому настав час почати життя так, як давно хотілося.

Нехай цей тихий снігопад, що почався з самого ранку, перетвориться в такі ж світлі і чарівні сторінки книги життя. Ночі ж будуть наповнені особливою таємницею, відомою тільки люблячим серцям. Нехай не покине наші серця розуміння того, що життя вдалося, а стала приносити радість, натхнення і задоволення. З новим роком!

Залишилося тільки вибрати, яке з перерахованих поздоровлень може бути придатним для майбутнього свята.
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають