• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Конкурси для веселої компанії на Новий рік 2019

Будь-які свята, яким би вони не були, будуть набагато яскравіше, цікавіше і запам'ятаються надовго, якщо урізноманітнити їх різними конкурсами. Що може бути приємніше веселої гри в дружній і трохи напідпитку компанії? Адже це можливість сповна нареготавшись, продемонструвати свої творчі можливості і познайомиться з новими людьми в невимушеній атмосфері. Хочете дізнатися найцікавіші і нові конкурси для веселої компанії на Новий рік 2019? В такому випадку, прийшла пора обговорити всі відповідні новорічні ігри для колективу однодумців.

Конкурси для веселої компанії на Новий рік 2019


Поширені конкурси

Наступні ігри можна використовувати в будь-якій компанії, будь-то дорослі дядьки з тітками, або просто дитячий ранок. Вибирайте ці конкурси, щоб зробити майбутнє свято яскравішим, насиченим і наповненим сюрпризами.

Вхід тільки по квитках

Для проведення новорічної гри знадобиться ваза, капелюх, коробка або будь-який інший предмет, де можна розмістити завдання, а також самі листочки з докладними інструкціями до виконання.

Поруч з вхідними дверима ставимо стілець з реквізитом - капелюхом чи вазою з листочками. Кожен гість, перед тим як потрапити за святковий стіл, повинен витягнути власне завдання наосліп, що не повідомляючи іншим учасникам торжества про майбутню «робітка». Ті, хто порушить повчання, буде покараний - виконає танець собаки, вип'є позачергово, з'їсть шматочок лимона

Картки для гри доведеться приготувати заздалегідь. Що в них буде написано залежить від бажання самого розпорядника свята. наприклад:

прокукарекать за 5 хвилин до Нового року і повторювати цю процедуру кожні 60 хвилин;
поцілувати сусіда зліва після 3 тосту;
знайти тих, хто погодитися водити хоровод;
розповісти новорічний віршик після 5 тосту;
умовити сусіда станцювати будь латиноамериканський танець;
виголосити тост так, щоб всі слова починалися з однієї літери.


Таких завдань має бути стільки, скільки гостей прийде на торжество. В кінці свята залишиться лише проголосувати, чиє завдання було виконано найкраще, і нагородити переможця милим сувеніром.

Геройський парад


Ще один не менш кумедний конкурс, розрядити обстановку і змусили присутніх гостей розслабитися.

Для проведення гри знадобиться чимало реквізитів:

капелюх або коробка, де будуть міститися всі завдання;
туалетний папір, біжутерія, помада, маска, одяг, чашка, газета, старі окуляри, гірлянда - чим більше різних предметів, тим краще;
картки з перерахованими персонажами - мила псина, піддатий Дід Мороз, весела Снігуронька, незграбна сніжинка, злий плюшевий ведмідь, нудний гість та інше.


Якщо загальна кількість людей, які прийшли на свято, менше 15 осіб, кожен буде грати самостійно, а якщо більше - розбиваються на пари. Кожному учаснику необхідно витягти з коробки дві картки, персонажа і предмет, придумати про них якусь історію, і зробити цікавий виступ.

Решта учасників в цей час можуть просто насолоджуватися яскравим видовищем, записувати те, що відбувається на камеру і намагатися вгадати, кого ж їм показують. Час «демонстрації» обмежена - не довше 5 хвилин. Після закінчення конкурсу всі голосують, чия саме постановка виявилася самою видовищною.

Конкурси для веселої компанії на Новий рік 2019


Увага!

Відмінне рішення для гарного настрою старих друзів і малознайомих гостей. Так як для гри не потрібен якийсь реквізит, її можна почати спонтанно в будь-який зручний час.

Спочатку потрібно розділити всіх гостей на пари за інтересами або просто добре один з одним які спілкуються. Гравці люди виходять на центр кімнати і протягом наступних 60 секунд ретельно вивчають один одного. Після цього повертаються одні до одного спиною і намагаються відповісти на каверзні питання. Приклад, який колір очей, де саме знаходиться родимка, що на лівій руці. Іноді можна задати питання, у якого немає правильної відповіді, для визначення уважності учасником (на якому пальці лівої руки кільце, хоча на цій руці ніяких прикрас немає зовсім).

Незважаючи на те, що багато людей спостерігали настільки пильно один за одним вперше, їм вдасться запам'ятати безліч цікавих дрібниць. Переможцем конкурсу стане пара, що дала більше правильних відповідей.


Інтелектуальні ігри

Тим, хто вважає себе справжнім інтелектуалом, можна запропонувати наступні конкурси, напрямок на оцінку знання словникового запасу. Більше підходить для дорослої і трохи нетверезої компанії.

Слова

Для проведення конкурсу знадобиться досвідчений ведучий і картки зі словами. Заздалегідь доведеться скласти список слів, рідко використовуються в побуті, а також мають цікаве значення:

сюрпляс - стартове положення велосипеда на змаганні;
перевірки - оборонна споруда;
дурра - тропічна рослина, з якого виробляють хліб;
мятка - тиснява;
коле - відкладний комір в середньовіччі;
бабусі - туфлі без задника;
Австерія - готель.


Щоб відшукати фрази позаковирістее, доведеться звернутися до словника іноземних слів.

Тому, що витягнув картку з невідомим словом, слід відгадати, що воно під собою позначає. Не так важливо 100% попадання в ціль, як роздум гравця щодо можливого правильної відповіді.

Святковий вірш


Підходить конкурс для більш дорослої компанії. Перед початком доведеться подбати про підготовку потрібного реквізиту: коробка, картки зі словами або словосполученнями, відмінний настрій.

Вся компанія присутніх за столом гостей ділиться на команди з рівною кількістю гравців. У разі, коли людей зовсім мало - до 10 - кожен грає сам за себе. Комусь із команди потрібно витягнути з капелюха певну кількість карток з різними словами, щоб загальна їх кількість було близько 8.

Тепер команді необхідно за 5 хвилин придумати на підставі запропонованих термінів цікавий святковий вірш або навіть пісеньку. Переможцем вважається той, хто впорався із завданням найбільш краще і веселіше.

Конкурси для веселої компанії на Новий рік 2019


Застільні ігри


Ідеальне рішення для дорослої компанії, люблячої весело відпочивати в колі знайомих.

Дегустація


Для проведення конкурсу знадобиться пов'язка на очі, пару чистих келихів, і різні напої зі столу.

Всі учасники свята поділяються на команди, де доведеться вибрати головного дегустатора. Йому зав'язують очі і відправляють на «роботу». Всі інші за 2 хвилини повинні приготувати коктейль з напоїв, що знаходяться на столі. Завдання гравця - визначити на смак, які саме інгредієнти присутні в коктейлі.

Виграє та команда, якій вдалося правильно перерахувати всі складові елементи напою. До речі, конкурс можна проводити в кілька етапів. Дуже важливо відзначити, щоб кількість інгредієнтів в коктейлі було обмежено, або кому-то навряд чи вдасться «дожити» до кінця ночі. Якщо буде дозволено, можна додати до загального переліку спеції, оливки, фрукти та інші їстівні добавки.

Кому печиво?

Тим, кому набридло просто сидіти за столом, поїдаючи численні салати, можуть взяти участь у наступній грі для ласунів.

Для гри знадобиться 500 грам смачного печива або кілька невеликих фігурок з шоколаду, а також палички для ескімо.

Учаснику необхідно затиснути в зубах паличку для морозива. На її кінчик поміщається перерахована в реквізиті солодкість. З такою ношею потрібно обійти навколо новорічної ялинки, намагаючись не втратити вантаж до моменту прибуття до фінішу. Виграє той, кому вдасться утримати стопку печива або шоколадну фігурку найдовше. Приз вельми очевидний - дбайливо транспортовані солодощі.

Якщо печива або шоколадки в наявності немає, можна провести конкурс з апельсином або келихом шампанського на голові.

Конкурси для веселої компанії на Новий рік 2019


Ігри для невеликої компанії


Для тих, хто хоче відсвяткувати новорічну ніч в тісному колі рідних і близьких, теж є кілька непоганих способів зробити це час більш яскравим і веселим.

Підсумки року

Одному з учасників змагання необхідно придумати кілька питань, що стосуються подій минулого, в нашому випадку 2018 року. Наприклад:

скільки разів були в кіно;
коли Юля змінила зачіску;
в якому місяці вийшов новий альбом якийсь популярної групи.


Дуже важливо, щоб опрашиваемая інформація була точно всім знайома, а той, хто задає питання, знав на неї правильну відповідь. Завдання інших - відповісти і бажано правильно. Той, кому це вдалося, отримує льодяник. Далі питання задає вже інша людина і так до того моменту, поки нема про що більше буде питати. Виграє конкурс той учасник, у кого виявилося більше цукерок.

Сумна Снігуронька і невеселий Дід Мороз

Для проведення наступної гри не потрібно якогось особливого реквізиту. Учаснику слід просто сісти на стілець посеред кімнати, прийнявши найсумніший і серйозний вид. Це буде прототип Діда Мороза, у якого депресія. Як тільки учасник готовий, починається відлік часу. У цей момент всі інші гості свята повинні розсмішити Дідуся. Лоскотати гравця не можна. Як тільки на обличчі Мороза з'явиться хоч якийсь проблиск емоції, його місце займає новий бажаючий. Переможе той, хто просидить з кислою міною на Новий рік найдовше.

Конкурси для веселої компанії на Новий рік 2019


Святкові плани


Подібний конкурс актуальний в тому випадку, якщо на новорічному застіллі присутні тільки пари. Гра допоможе відкрити партнерам нові грані своїх половинок.

Для проведення конкурсу знадобиться кілька списків питань, де будуть присутні такі варіанти:

найяскравіша подія року;
улюблений колір партнера;
поїде дама в Африку до левів;
полетить чоловік в космос;
де хоче відпочити коханий або кохана.


Одному представнику пари дається список з питаннями, на які він повинен відповісти, не розповідаючи при цьому відповіді своєму партнерові. Після цього другий отримує аналогічний список, правда на питання доведеться відповідати вголос. Завдання пари - спробувати вгадати відповіді другої половинки правильно. Зрозуміло, що виграють ті, у кого збіглися відповідей було найбільше.

На завершення хочеться лише додати, що такий радісне свято, як Новий рік, повинен обов'язково проходити насичено, яскраво - так, щоб потім згадувати цей час з посмішкою на губах. Все що для цього буде потрібно - підібрати кілька нескладних святкових ігор, і просто насолоджуватися. Зі святами!
Конкурси для веселої компанії на Новий рік 2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають