• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

СМС з Новим роком 2019: привітання для друзів, коханих, колег

Протягом життя кожна людина багато разів вітає інших з настанням Нового року. Раніше це були письмові або усні привітання, тепер є й інші варіанти. Одним з них є смс з Новим роком 2019 частково відносяться до письмових, але не вимагають ні паперу, ні ручки. Це електронний тип привітань, хоча навіть всередині самого виду, є своє різноманіття.

Різновиди СМС привітань

Можна поділити такі електронні привітання на два глобальних виду, що відрізняються за формою. Це смс в прозі і у віршах. Причому, це лише вид повідомлення, а не його суть. За змістом святкові есемески можна розбити на такі типи:

• Для подруг і друзів.

• Для колег і співробітників.

• Для родичів і коханих людей.

• Також можна відзначити і однокласників з одногрупниками, але смс з Новим роком 2019 для цих осіб допустимо віднести або до категорії друзів, або до умовних колегам. Тут все залежить від того, наскільки привітання особисте, адже можна відправити смс на всі групу одним,а деяким з них відіслати приватне повідомлення з іншим текстом.

Не варто забувати, що до такого виду привітань відносяться і різні мобільні месенджери. Причому соціальні мережі сюди все ж не треба додавати — там можна відправити і великі вірші в половину аркуша або святкові тексти. Втім, ніхто не заважає відправляти і коротенькі повідомлення в соцмережах, як і довгі в Viber або інший месенджер.

Привітання для друзів і подруг

Пам'ятаєш пісню з фрази щось в дусі "щоб дружба не закінчувалася"? Так от бажаю тобі в Новий рік виконання цієї фрази, друже. А також грошей і здоров'я побільше.

Моя улюблена подружка!

Хочу тобі я побажати

Бути красивою як іграшка

І ніколи не сумувати.

Нехай численні надії і мрії в Новому році не стануть свинським невезінням, а перетворяться на отримання бажаного!

Нехай у цей рік Свинка

Удачу принесе!

Що Катьку, що Маринку,

Від зла вбереже!

Складно бути кращим другом в ідеального людини, тому бажаю тобі, щоб ми були такими обидва. Щоб всі друзі нас вважали найкращими, а ми були ідеальними.

Подруганка ти моя,

Тобі бажаю не тая

На крутий тачиле перцю,

Щоб він відкрив щастя дверцята!

Можна брутально побажати бабла, дівок і удачі, але до цього хочеться додати настільки банальні, але таких потрібних речей. Бажаю тобі здоров'я, міцної дружби, особистого щастя та здійснення мрій. Ну і наостанок-бажаю тобі зухвалого Нового року і раджу не бухати по-свинськи.

Побажати подружкам рада

У рік Свині досита їсти,

Забути дієт всі кола пекла,

І від обжерливості схуднути!

Друзям і подругам можна побажати і те що хочеш для своїх коханих або батьків, і те, про що останнім навіть страшно говорити. Тому бажаю вам безмежних емоцій, яскравих подій, екстремальних розваг і гідних перемог.

Чарівництво новорічної ночі,

Нехай виконає мої побажання.

А я бажаю вам що є сечі

Щастя, любові, процвітання!

Нехай ті, хто проти нас йде, залишиться лаятись у минулому році. У нас же все буде чудово, тому що ми «банда»! Бажаю щоб ми завжди залишалися близькими друзями!

Смс для коханих і родичів

Я така щаслива в цей Новий рік, адже у мене є ти! Бажаю тобі, щоб і ти був так само щасливий, що моя любов до тебе не бракувало, щоб ми краще розуміли один одного і ніколи не сварилися.

Мої милі рідні,

Нехай щасливим стане рік,

Нехай турботи всі стануть простими,

І удача завжди вас знайде.

Хай серце наповниться такою ж добротою, як і у Земляний Свинки. Хай кожний з нас знайде любов і щастя, здоров'я і комфорт, успіх і достаток. Бажаю, щоб рік пройшов без сучка, без задирки!

Нічого немає на світі дорожче,

Чим посмішки батьків наших,

Нехай піде те, що серцю негоже,

І нехай світ навколо стане гарніше!

Братику, вітаю тебе з Новим роком і бажаю провести його краще за всіх! Нехай тобі трапляються тільки кльові телички, круті другани і вдалі знахідки.

Сестричка моя дорога

Бажаю закохатися тобі

І любов свою оберігаючи,

В щасті ти покоришься долю.

Сестричко, щоб навіть у рік Свині у тебе було б бичаче здоров'я, котяча інтуїція, кінська працездатність і драконівське везіння! З Новим роком, рідна!

Мій братику любий,

Побажання просте моє —

Щоб стало життя непересічної,

Нарешті, щоб ти знайшов її!

Ми ніхто без наших батьків — для дітей мама і тато дорожче всього. Бажаю вам, щоб було міцним здоров'я, переслідувала вдача і оточувала любов. Грошей, турботи і комфорту я можу вам і сам дати. З Новим роком, я вас дуже люблю!

Хочу я побажати рідним

Ніколи не сумувати!

Щоб Новий рік вміло

Дав удачу, щастя, сміливість!

Хочеться в цей Новий рік побажати всім залишатися близькими і рідними. Бажаю вам, мої улюблені, щоб ви завжди ставилися один до одного з теплом, турботою і розумінням. Щоб вас оточувала енергія щирого добра і ласкавого світла.

Робочі смс з Новим роком 2019

Шановні колеги! Бажаю всім нам, щоб у цьому році Кабана клієнти не були свинями і товщина гаманця наростала мов сало! Також бажаю всім не відправитися на «бійню» до начальства.

Хрюк прийшов на пару з дідом,

Привізши подарунків вооз,

Кожен раз нехай обідом,

Вас постачає Дід Мороз.

Нехай кожен з нас у наступному році отримає заслужене — одні підвищення, інші премію, треті нову роботу. Також нехай кожному дістанеться багато щастя, любові та здоров'я!

Нехай креатив накриє з головою,

Нехай клієнти оточують вас натовпом,

Нехай бабло тече великою рікою,

І бізнес розвивається крутий!

Бажаю в Новому році Земляний Свині знайти рішучість у діях, послідовності вчинків і результативності починань. Нехай робота буде в радість, а її підсумки своїми бонусами накривають щастям і достатком!

Щоб дохідної була робота,

Щоб легко виконувалася вона,

Щоб нам за трудові турботи,

Отсыпало начальство сповна!

Нехай у рік Кабана ніхто не дізнається свинства від начальства і колег. Я бажаю вам, щоб доходи радували, робота не напружувала, а лише приносила почуття захищеності і задоволення!

Нехай не сердиться начальство,

І зарплата нехай росте!

Стороною пройдуть негоди

І любов до всіх прийде!

Бажаю, щоб наступний рік став для вас періодом підкорення кар'єрних висот або тихою потрібної гавані, щоб доходи зростали, а витрати зменшувалися, а клієнти знаходилися самі з собою друзів приводили!

Всі готові до упаду

Ми працювати цілий день!

Підсвинка попросити я рада,

Забрала з собою щоб лінь!

Нехай в цьому році цілеспрямованість і рішучість допоможуть досягти запланованих висот. Хай рік Свині потішить новими бажаннями і дасть сили на задоволення своїх амбіцій. Нехай і вдома, і на роботі вас оточують рідні духом люди, готові підтримати і допомогти!

Пам'ятайте, що саме в рік Кабана в ходу жарт про неправильні, забуті або зайві розділові знаки. Тому відправляючи смс з текстом пам'ятайте про це. З Новим роком, Свині звучить дещо інакше, ніж та ж фраза без коми перед зазначенням тварини-покровителя. Його не треба виділяти, а то це виходить зверненням. В іншому кожен вільний сам вибирати текст смс з новорічним привітанням в 2019 році. До того ж особливо творчі люди можуть з прози зробити вірш або навпаки. Причому іноді в смс можна просто відправити слова від душі — це і коротко, і чесно, і по-справжньому щиро!
    • Сьогодні
    • Популярне
    • Читають