• 20:40 – Анекдоти про Новий рік 2019 — привід для святкового сміху 
  • 21:53 – Весільний гороскоп на 2019 рік Свині по знаках зодіаку 
  • 20:51 – Цікавий Новий рік 2019 — як яскраво зустріти свято 
  • 21:04 – Маски на Новий рік 2019 своїми руками. Як зробити карнавальну маску: ідеї + фото 

Красиві привітання на Новий рік 2019 в різних стилях

Не один новорічне свято не обходиться без привітань. В залежності від кола спілкування можна отримувати скупі стримані побажання або жартівливі поради. Є й інший вид новорічних промов. Це красиві привітання на Новий рік 2019 наповнені не тільки змістом, але і художнім змістом. Причому форма таких привітань може бути як стримано-лаконічно, так і художньої, хоча є і гарні варіанти у віршах.

Лаконічні і короткі привітання

Вітаю Вас з минулим роком, котрі забирають всі біди і труднощі. Бажаю в Новому році ніжності, любові та щастя. Нехай ці почуття наповнюють вас всі 365 днів.

Нехай у рік Кабана ніхто з вас не дізнається цього свинства! Нехай добра йде Собака залишить з вами вірних друзів і захистить від поганих людей.

Красиві слова деколи безглузді, але деякі з них вкладена найглибша цінність. Саме нехай ці слова і наповнюють весь рік. Ось вони: любов, взаєморозуміння, щастя, ніжність, успіх і здоров'я. Це головне, а інше лише просто слова.

Бажаю вам безмежного щастя, постійної удачі, гарного добробуту, вірних друзів та міцного здоров'я. Нехай вас оточує любов і ніжність, а добрі бажання постійно виконуються без особливих зусиль.

Хай рік Жовтої Свині стане для вас періодом абсолютних успіхів, нескінченних перемог, незвичайних подій, регулярних щасливих моментів і гідних вчинків. Нехай будуть дні світлими і цікавими, а ночі теплими і незабутніми.

Не тільки в Новий рік треба людям відчуття свята в душі. Так нехай новорічна ніч залишить настільки сильний шквал емоцій, що дозволить прекрасним почуттям не згасати довгі місяці. Нехай до цим емоціям додаються великі і маленькі радості, вагомі і незначні перемоги, а також з'являються нові приводи для яскравих подій.

Ніякі дорогі подарунки не в силах замінити щирість дружби і тепло родини. Нехай кожен Новий рік нас оточують вірні друзі та близькі люди. З Новим 2019 роком!

Бажаю вам, щоб Новий рік приніс у дім радість і розуміння, любов і ніжність, підтримку і турботу, а також відчуття міцного тилу і виконання бажань.

Багато бажають іншим отримати мільйони доларів, купити круту квартиру або машину, але це такі пусті речі. Хай краще у кожного в цьому світі будуть близькі люди, віддані друзі та відчуття потрібності комусь.

Хочу побажати всім щирої доброти та справжньої відданості. Нехай у Новому році всіх вас оточує тільки чесність, шляхетність і безкорисливість. Нехай не тільки оточуючі будуть такими, але й ми самі. З Новим роком, в нове життя!

Нехай в наш будинок у цьому році знаходить дорогу тільки все світле і добре. А погане збивається з шляху пропадає в глухий частіше, не завдаючи нікому шкоди. З новим добром і світлом!

Поздоровлення художній прозі

Бажаю вам щоб кожна хвилина року, що минає, забирала з собою печалі і тривоги, труднощі та непорозуміння, образи і проблеми. Нехай у момент настання Нового року звільнилося місце наповниться радістю і щастям, вдачею та здоров'ям, любов'ю і приємними подіями. Хочу побажати, щоб кожен з нас знайшов те, що йому найбільше потрібно для щастя і спокою.

Нехай цей Новий рік Жовта Свинка допоможе виконати всі великі мрії і маленькі побажання. Нехай рік буде наповнений чудесами, усмішками і постійної удачею, та такої, коли кожен день схожий на подарунок долі. Бажаю, щоб навіть потрібні уроки життя в цьому році були зрозумілими і проходили без проблем, даруючи радість розуміння і почуття вдячності.

Відблиски святково прикрашеного будинку і ошатною ялинки породжують у душі очікування дива. Бажаю щоб це відчуття не пропало марно і у ваше життя увійшло щось чарівне, казкове і дивно прекрасне. Нехай це буде виконання мрії, самої-самої заповітної і доброю, такою, від якої світ навколо люди стають добрішими.

Чарівні емоції Нового року не повинні згасати в міру дорослішання. Я бажаю всім дорослим зберегти в душі дитячу віру в чудеса, до того ж саме в новорічну ніч збуваються найпотаємніші бажання. Нехай щира прохання про диво буде почута і виконана. З Новим роком! З Чарами!

Непомітно підкрався грудень і вже на порозі стоїть Жовта Свинка, обіцяючи в Новому році яскраві події і незабутні моменти. Так нехай ці події та моменти будуть тільки добрими, світлими і чистими. Бажаю знайти неземну любов, нескінченне везіння, невичерпне достаток і залізобетонне здоров'я.

Нехай радісні події в цьому році йдуть такий невпинної низкою, що викликають не тільки прилив щастя, але і щире бажання поділитися радістю з ближніми. Бажаю щоб це бажання було неймовірно могутнім, сповняючись невідкладно, накриваючи всіх оточуючих любов'ю, радістю і щастям.

Кожен рік банальні слова навіюють у кого-то нудьгу, але саме ці побажання найпотрібніші для кожної людини. Важливо лише щиро бажати чогось доброго і світлого. Тому бажаю вам від усього серця відданих друзів і взаєморозуміння в родині, сміливих ідей та впевнених перемог, потужного здоров'я і безмежного щастя. Нехай вас оточують тільки любов і ніжність, а всі сумні і неприємні речі залишаться далеко позаду в старому році. З Новий роком! З Новим припливом щастя!

Вітаю всіх з черговим чарівним святом! Нехай чудова складова новорічної ночі виконає мої слова. Бажаю всім відданості друзів, вірності улюблених, турботливості близьких, щирості оточуючих і особистої чесності з світом. Хай дні Нового року будуть наповнені яскравими враженнями, новими емоціями і зростанням добробуту!

Щорічно ми бажаємо один одному світлих днів і радісних подій, здоров'я та любові, щастя і ніжності, а також безліч інших гарних подій і речей. Нехай у цьому році здійсняться всі минулі добрі побажання і тоді кожен зможе своїм щасливим виглядом освятити всі навколо!

Якщо заглянути далеко в свою душу, то кожна людина зможе зрозуміти, що гроші й дорогі речі не настільки потрібні, як любов, турбота і ніжність. Також значно дорожче грошей і самопочуття близьких. Так нехай у цей Новий рік кожному дістанеться повний комплект справжніх благ для серця, а не для гаманця. При цьому нехай разом з достатком любові буде достаток у домі.

У Новому році немає потреби згадувати минулі образи, невдачі і труднощі. Це було в минулому, воно залишилося позаду. Зараз потрібно дивитися вперед, знаючи, що десь там ми можемо зустріти свою любов, знайти найкращу роботу, подружитися з приголомшливим людиною або отримати якусь чудову можливість. Нехай так і буде! Зі святом, з Новим роком!

Віршовані форми привітань

Блиски святкових салютів,

Розфарбують небо яскраво,

Нехай все виглядає ніби

У Новий рік нам стане жарко.

Нехай січневі морози,

Відбиваючи світло феєрверку,

Приберуть з життя грози,

Щастя хай відкриють дверцята.

Не думай про складні турботи,

Нехай вони проходять повз,