• 18:15 – Модні купальники 2019: фото, тенденції, суцільні і роздільні новинки 
  • 18:14 – Модні жіночі дублянки 2019: фото, тенденції зими 
  • 18:13 – Модні сукні Осінь-2019: фото, тенденції і новинки 
  • 18:13 – Модний образ Зима-2019: фото луків, тренди та новинки 

Новорічні привітання з роком Жовтої Земляної Свині 2019

Не так вже й багато часу залишилося до того часу, поки земля покриється першим грудневим снігом, ночі стануть довгими і морозними, а все навколо перетворитися напередодні приходу довгоочікуваної казки. Звичайно ж, мова йде про Новорічні свята - таких радісних, світлих і бажаних. До моменту настання тієї самої, заповітної ночі, слід встигнути зробити величезну кількість завдань, і головне серед них - придумати відповідні новорічні привітання з роком Жовтої Земляний Свині 2019.

Поздоровлення на Новий рік в прозі

Зі святом, мої дорогі! Нехай Жовта Свинка принесе у ваше життя цілий океан щасливих подій, удача завжди залишається при вас, а любов вирує гейзером. Нехай весь рік трапляється тільки хороше, а погане піде з останнім боєм курантів.

Якщо в переддень свята тебе раптом хтось схопить, зв'яже, заклеїть рот скотчем і засуне в великий мішок - не опиралася. Просто хтось замовив тебе Дідові Морозу в якості подарунка. Розслабся і одержуй задоволення!

Бажаю в 2019 році прожити все 12 місяців без турбот, грошей стільки, щоб неможливо було порахувати, а ще любові, надії і віри, що прописалася в твоєму домі. Зі святом!

Бажаю, щоб ваше життя в 2019 році нагадувала яскраву і барвисту картину, і була такою ж неповторною і унікальною. Ще удачі на додачу, перемог у всьому, щасливої ​​життєвої дороги і море радості!

Бажаю тобі, щоб в новорічну ніч ти постійно посміхалася. Нехай така ж щира і відкрита усмішка не сходить з твого обличчя весь наступний рік. Насолоджуйся цим життям і не забувай - кращі її прояви ще попереду. З новим роком!

Вітаю тебе з 2019 роком Свинки і бажаю, щоб життя твоя стала повною чашею в усьому: цікавих відносин, яскравих подій і незабутнім моментів з рідними і близькими серцю людьми. Вір у власну зірку і в казку!

Зі святами тебе! Бажаю щастя, везіння, здоров'я, любові і ще купу всього того, що хочеться отримати тобі самій. Прийшла пора, щоб все задумане нарешті відбулося, як за помахом чарівної палички. А ще побажаю гарного настрою і хороших друзів.

Мої дорогі, з Новим роком! Прийшла пора упакувати всі свої проблеми і відправити їх додому разом з 2018 роком. У новий же період свого життя вступайте з радістю, надією і задоволенням.

Зі святом! Відкрий своє серце назустріч найкращому році в твоєму житті. Повір у те, що незабаром все, навіть самі амбітні плани, обов'язково збудуться, а удача й успіх зробить твоє життя по-справжньому яскравою.

Нехай 2019 рік принесе з собою тільки радість, довгоочікувані зустрічі з близькими, дивовижні подорожі, яскраві емоції, і хороші, різнокольорові сни.

Чи не шкодуй про те, що 2018 рік йде, адже на його місце прибуває новий, ще більш чудовий період. Він прийде разом зі своєю напарницею - Жовтої Свинкою, і постарається зробити все можливе, щоб твоє життя наповнилася любов'ю, радістю і добротою.

Рідні мої, з святом! Нехай з сьогоднішнього дня вам щастить, як ніколи. Правда, якщо удача і правда почне вам посміхатися, не забувайте, завдяки кому ваше життя стала саме такою. Діліться щастям!

Вітаю з Новим 2019 роком та від щирого серця бажаю здійснення всіх бажань. Адже коли у людини є все, до чого він прагнув, він завжди радісний, здоровий, щасливий і задоволений.

Ось і настав той момент, коли до нас в гості прийшов довгоочікуваний, чарівний, багатообіцяючий і веселе свято. Бажаю всім вам радості, позитиву і регулярності у всіх її проявах.

З новим роком! Бажаю здоров'я в усі органи, грошей повні кишені, любові на все життя і удачі з пропискою у вашій квартирі!

З наступаючим 2019 роком! Бажаю прожити наступні 12 місяців в любові, 52 тижні бути здоровим, 365 днів посміхатися і тисячі годин проводити з тими, хто змушує ваше серце битися частіше.

Зі святом, мої дорогі! Бажаю в 2019 році непомітних понеділків, швидких вівторків, тихих середовищ, святкових четвергів, незабутніх п'ятниць і яскравих вихідних!

Нехай з останнім ударом курантів з життя піде все погане і з першими променями сонечка 1 січня серце наповнитися любов'ю і вірою.

Бажаю в 2019 році прожити весь рік без турбот, клопоту і негараздів. Щоб завжди були гроші, здоров'я, сили йти вперед, успіх у справах і любов в серці.

З новим роком! Бажаю назавтра геть забути про негаразди, проблеми і неприємності, і з завтрашнього дня почати життя з нового аркуша - радісно, ​​впевнено і з високо піднятою головою.

Нехай в Новому 2019 році зникнуть всі турботи, а на їх місці оселитися радість. Частіше посміхайтеся незнайомцям, піти в душі (і не тільки), домагайтеся намічених цілей, ніколи не сумнівайтеся у своїх силах і вірте в зірку удачі. Зі святами!

Поздоровлення на Новий рік у віршах

Нехай надії тебе обсипають,

І мрії збуваються твої!

З Новим Роком тебе вітаю,

Роком щастя, добра і любові!

Нехай Новий Рік цілу купу подарунків

Подарує тобі в Новорічну Ніч!

І нехай життя стане казковою відразу і яскравою,

А турботи, проблеми йдуть все геть!

Хочу, щоб печаль, невдачі, біду

Рік Новий залишив в старому році!

Бажаю здоров'я, достатку, любові,

Удачу за хвіст неодмінно лови!

Щоб вас любили і цінували,

Щоб ви скарб в лісі відрили,

Щоб пити - і не хворіти,

Щоб є - і не товстіти,

Щоб грошики - рікою,

Щоб снідати ікрою,

Щоб кар'єра - строго вгору,

І у всіх справах - успіх!

Нехай старий рік забере всі печалі,

А Новий 2019 - радість принесе!

Любов, достаток і в справах - удачу,

А щастя саме до вас прийде!

Новий Рік - пора бажань

І про майбутнє мрій!

Нехай збуваються чудово

Всі бажання неодмінно!

Вам любові, здоров'я, сміху

І у всіх справах успіху!

Я зустрів любов, здоров'я і щастя,

вони бродили під снігом, шукаючи притулок.

Я дав їм твою адресу - чекай!

Вони до тебе вже йдуть!

Бажаю відпустку - місяців на десять,

За бугром поколобродити!

Яхту, Лексус нової марки,

І свій особистий літак,

І нехай всі ці подарунки

Дід Мороз вам принесе!

2019 рік стукає в двері,

Вітаємо! Всім добра!

У краще завжди ми віримо,