• 20:40 – Анекдоти про Новий рік 2019 — привід для святкового сміху 
  • 21:53 – Весільний гороскоп на 2019 рік Свині по знаках зодіаку 
  • 20:51 – Цікавий Новий рік 2019 — як яскраво зустріти свято 
  • 21:04 – Маски на Новий рік 2019 своїми руками. Як зробити карнавальну маску: ідеї + фото 

Прикольні сценарії для розігрування сценок на Новий 2019 рік Свині

Символом 2019 року за східним календарем стане Жовта Земляна Свиня. Свиня за східним календарем — це завжди самовіддача, любов і простота. Простота її полягає у відкритості та душевності.

Цікаві ідеї святкування Нового року

Ідей для святкування Нового 2019 року в компанії дуже багато. Тут будуть запропоновані варіанти, ну а ви проявляйте своє творче мислення, підготовка до свята не менш цікава.

Почнемо з проводів старого року

В цьому році ми проводжаємо рік Собаки. Можна, наприклад, у жартівливій формі за келихом, який призначений для проводів старого року, погавкать. У когось це вийде краще. А, може, у когось вийде прямо-таки виття собаки. Якщо в компанії є маленькі діти, то вони з радістю підхоплять і візьмуть участь, від чого будуть в повному захваті.

Вибори Діда Мороза і Снігуроньки

Гра полягає в наступному: написати і скласти в одну шапку імена всіх осіб чоловічої статі, а в іншу шапку — імена всіх осіб жіночої статі. Той, хто виявився Дідом Морозом, одягає відповідний костюм, Снігуронька робить так само. Найсмішніше, якщо, наприклад, вийде, що Дідові Морозу років десять, а Снігуроньці — шістдесят.
Всі фотографуються на пам'ять і всім весело, особливо якщо Дід Мороз зі Снігуронькою ніяк не будуть вписуватися в образи. Кому випало стати Дідом Морозом зі Снігуронькою повинні запропонувати спільний танець під яку-небудь жартівливу пісню.
Можна таким чином усім гостям вигадати ролі або тільки дітям, щоб вони грали. Підготувати потрібно і костюми. Приміром, свинка — символ року, сніговик з сніговою бабою, сніжинка, снігова королева, та хоч баба Яга, якщо це весело, то чому б і ні? Коли ролі будуть визначені, супроводжуючи це танцем під веселу музику.
Можна зробити добірку зимових пісень, наприклад, «Ой, мороз, мороз, не морозь мене», і заспівати її бабі Язі або водити хоровод під пісню «У лісі народилася ялиночка» навколо ялинки, посипаючи її якимись зимовими прикрасами, як ніби йде сніг. Можна всім героям танцювати «Танець маленьких лебедів» і бажано під музику.

Можна влаштувати жартівливе ворожіння

Загорнути в обгортковий папір, що символізує різні життєві події, а потім розшифровувати.
Приміром, паперова банкноти або монети — до грошей, картка — до дуже великих грошей, брязкальце або соска — до народження дитини, який-небудь інструмент, молоток або викрутка — до ремонту, карта світу або картинки про туризм — до подорожей, кільце — до весілля, або пропозицією, лист або пташка іграшкова — до добрих вістей, книжка — до вступу у вуз.
Варіантів багато для вигадки.
Можна написати записки з пророцтвами:

• Будеш у Новому році самим крутим мачо або найбажанішою стервом.

• Тебе чекають зміни в особистому житті.

• У 2019 році збудеться давня мрія.

• Будеш багато заробляти.

• Скоро будеш багато подорожувати.

• У тебе відкриються нові можливості.

• Цьогоріч на тебе чекає несподіваний сюрприз.

• Якщо компанія складається з молодих і вільних, можна про зміни в особистому житті. Складайте будь-які пункти на ваш вибір, думаю, у вас краще вийде.

Гра для молоді

Якщо компанія молодіжна, в шлюбі не перебуває, то можна затіяти таку еротичну гру. Взяти порожню пляшечку, набити її всякої новорічною мішурою. Пляшечку передавати по колу один одному, спочатку притискаючи плечем до голови, потім під пахвою, між щиколоток, між колінами, а на завершення — між ніг, та хоч між живота, щік — варіантів безліч. У кого падає пляшка, вибуває з гри. При падінні розсипається потроху мішура, створюючи новорічний настрій.
    Кожна дівчина, жінка вибирає собі свого Діда Морозу і наряджає його на свій смак підручними засобами, ялинковими прикрасами, блискітками, мішурою, прикрашає його косметикою. Потім відбувається презентація її Діда Мороза, що супроводжується піснями, танцями, віршами, загадками.
    Не забуваємо про танці, смішно виглядає «Танець каченят», коли дорослі вже напідпитку. Дамам можна роздати хустки і прикраси, щоб представити танець живота, «Циганочку». Кавалери можуть виконати лезгинку. Новорічна ніч дозволяє відбити каблучками фламенко.

Для сімейних з дітьми

Нехай дітки по черзі перераховуються все, що пов'язане з Новим Роком: Дід Мороз, Снігуронька, сніговик, сніг, подарунки, ялинка, ялинкові іграшки і так далі. Той, у кого закінчилися варіанти відповідей, вибуває з гри, залишаються найстійкіші, ну а переможець знає більше всіх про Новий рік.
    В мішок складають дітям подарунки. Кожна дитина опускає в мішок руку і на дотик визначає, що він виймає, докладно описуючи цей предмет. Після того як всі діти взяли з мішка собі за іграшку, можна оголосити, що це їхні новорічні подарунки. Свято завжди передбачає веселощі і творчий підхід!

Сімейний сценарій на Новий рік 2019

Сценарій розрахований на сім'ю, в якій від двох і більше дітей. У ролі Діда Мороза можуть виступати: друг сім'ї, брат батька або матері, дідусь.
    Що знадобиться: гірлянда, папірці (вміст їх можна знайти в тексті), повітряні кульки, подарунки (на ваш вибір).
    Сценарій:
    Батьки кажуть: «Хочете відкриємо вам важливий секрет?»
    Діти відповідають ствердно.
    Батьки: «Дід Мороз просто так не приходить в гості. Його треба викликати, тільки по-особливому, щоб йому сподобалося!»
    Батьки: «А що подобається Діду Морозу?»
    Діти: «Пісні!»
    Батьки: «Точно, пісні. А ну-ка заспіваємо Дідусеві Морозу новорічну пісню!»
    Дорослі починають співати пісню на свій вибір, а діти підспівують. Підходящі варіанти для цього: «У лісі народилася ялиночка», «Новорічні іграшки», «Розкажи Снігуронька». Після пісень хтось з родини потихеньку вимикає скрізь світло. Перелякані діти. І тут заходить Дід Мороз.
    Дід Мороз: «Це я, Дід Мороз, борода із вати. Я подарунки вам приніс, тільки нічого не бачу!»
    Батьки: «Давайте допоможемо Дідусеві Морозу, висвітлимо його шлях!»
    Діти: «Як?»
    Батьки: «Скажімо, як можна найбільше чарівних слів».
    Суть полягає в наступному: діти намагаються назвати слова, що мають магічний контекст. До таких слів належать: абракадабра, гардиус лавилоса.
    Хтось повинен в цей час потихеньку включити гірлянду, яка висвітлить приміщення.
    Дід Мороз: «А ось ви, милі та гарненькі!»
    Дід Мороз: «Хочу вас попередити, подарунки я просто так нікому не даю. Дарую я їх лише за особливі заслуги в минулому році».
    Дід Мороз: «Для початку перевірю вас на кмітливість. Зрозумієте ви, що я зображую?»
    Дід Мороз починає зображати собаку, коня, змію, лева та інших тварин. Завдання дітей — вгадати цих тварин.
    Дід Мороз: «Які молодці! Добре, ви кмітливі. А тепер дізнаюся, порозумнішали ви за цей рік?»
    Дід Мороз: «Зараз я вас перевірю! Доповніть прислів'я:

• слово — срібло, мовчання (золото);

• старий друг краще нових (двох);

• яблуко від яблуньки недалеко (падає);

• тихіше їдеш — далі (будеш);

• малий (стерти);

• терпіння і труд все (перетруть)».

• Дід Мороз: «А на загадки відповідь зумієте знайти?»
    В небі веселка-дуга.

На грядці — ягода-нуга.
    Сонцем озеро зігріте:
    Всіх кличе купатися(літо)

Я розкриваю нирки в зелені листочки.
    Дерева одягаю, посіви поливаю,
    Руху повна, звуть мене (весна)

Без чого на білому світі
    Дорослим не прожити і дітям?
    Хто підтримає вас, друзі?
    Ваша дружна(сім'я)

Він працював не від нудьги,
    У нього руки в мозолях,
    А тепер він старий і сивий —
    Мій рідний, коханий (дід)

Як на нашій грядці
    Зросли загадки
    Соковиті так великі,
    Ось такі круглі.
    Влітку зеленіють,
    До осені червоніють.
    (Помідори)

На асфальті я малюю
    Будинок, паркан, велику дірку,
    Одного Кульки і кішку,
    Що всілася біля віконця.
    Шкода, розфарбувати всі не зміг —
    Швидко скінчився (крейда)

Заворчал живий замок,
    Ліг біля дверей поперек.
    Дві медалі на грудях.
    Краще в будинок не заходь! (собака)
    Дід Мороз: «Ви ще й розумні! Ай-яй-яй. Складна справа, я з роками жадібним став, нічого, подловлю вас!»
    Дід Мороз: «Перевірю вас я на стійкість».
    Дід Мороз з допомогою жереба або лічилки роздає дітям папірці, на яких написані слова:

• сніговик/цифра 1;

• снігуронька/цифра 1;

• подаруночок/цифра 1;

• ялинка/цифра 1;

• в шишці/цифра 2;

• в горах Алтайського краю/цифра 2;

• в пустелі серед бедуїнів/цифра 2;

• у телевізорі/цифра 2;

• замети/цифра 3;

• гірлянду/цифра 3;

• валянки/цифра 3;

• портфелі/цифра 3;

• листки паперу/цифра 4;

• чотири кілограми картоплі/цифра 4;

• кілька порожніх банок/цифра 4;

• автограф від Діда Мороза/цифра 4.

• Дід Мороз: «Зараз я вам буду задавати питання з цифрою, а ви мені будете зачитувати відповідь у відповідності з цифрою. Головне, щоб ви не засміялися!»

Дід Мороз: «Цифра один! Як тебе звуть?»
    Дід Мороз: «Цифра два! Де ти живеш?»
    Дід Мороз: «Цифра три! Що ти любиш їсти?»
    Дід Мороз: «Цифра чотири! Що ти хочеш в подарунок на Новий рік?»
    Дід Мороз розчаровано каже: «Ну от, розсміялися ви, дітки, а подарунки все одно треба тягнути».
    Дід Мороз іде за подарунками. Повертається, у нього в руках: аркуші паперу, порожні банки, чотири кілограми картоплі, автограф на окремому аркуші.
    Дід Мороз: «Тримайте, діти, як я радий бути корисним і щедрим! Ну а я пішов, до наступного Нового року!»
    Діти незадоволені, вони зупиняють Діда Мороза.
    Дід Мороз: «Ну а чим ви незадоволені? Я дав вам, що самі захотіли. Або ви хочете від мене інші подарунки отримати?»
    Діти відповідають ствердно.
    Дід Мороз: «Ну вже ні. Так не годиться. В такому разі тут потрібні ще учасники».
    Діти просять приєднатися батьків.
    Батьки: «Борода з вати, що сталося?»
    Дід Мороз: «Діти просили, я виконав, а вони знову незадоволені!»
    Батьки: «Виконай їм ще одне бажання, милостиво тебе просимо!»
    Дід Мороз: «Не можу. Заборонено мені стільки подарунків дарувати, дітей, он, багато!«
    Батьки: «Придумай що-небудь, тебе ми просимо!»
    Дід Мороз: «якщо ви з дітьми в команді будете, тоді подарунки дістануться через вас».
    Батьки: «Ми згодні!»
    Дід Мороз: «Скрізь бюрократія, скрізь».
    Дід Мороз: «Почнемо. Перше випробування: я вас буду відправляти в різні країни, а ви повинні танцювати національні танці!»
    Дід Мороз: «Я відправляю вас у сонячний Стамбул — столицю Туреччини!»
    Танцюють під східну музику. Жінки можуть спробувати імітувати танець живота.
    Дід Мороз: «Я вас відправляю в сонячну Бразилію».
    Всі починають танцювати бразильську ламбаду.
    Дід Мороз: «Тепер ви в першопрестольній Москві!»
    Всі починають танцювати російські народні танці: «козачок», «калинка», «берізка».
    Дід Мороз: «А зараз ви в Аргентині!»
    Танцюють всі танго.
    Дід Мороз: «Гаразд, пройшли цей конкурс на ура. Але наступний буде складніше».
    Дід Мороз бере багато повітряних кульок з маркерами і роздає їх кожному.
    Дід Мороз: «Ви повинні намалювати на повітряних кульках особи улюблених персонажів, та так, щоб він не лопнув і всі дізналися».
    Коли конкурс закінчився, Дід Мороз: «Навіть з такою тендітною роботою впоралися! Диво! Чудо, а не сімейка!»
    Дід Мороз: «Зіграємо в старі добрі «Ялинки», ставайте в ряд, я вам буду давати команди: хто скоїв неправильна дія, той вибуває:

• ялинки високі — руки вгору;

• ялинки низькі — присісти;

• ялинки широкі — розвести руками».

• Дід Мороз: «Ну, нічого не поробиш! Ваша сім'я все подолає. Тримайте свої подарунки».
    Дід Мороз видає кожному подарунок.
    Дід Мороз: «Можу побажати такій міцній родині здоров'я, щастя та усіляких гараздів! Ростіть великими і радісними!«
    Дід Мороз іде.

Прикольний сценарій корпоративу

Робота роботою, а свято за розкладом! Щоб свято надовго запам'ятався, треба все продумати, в тому числі сценарій. З ним вам вдасться провести веселий день в компанії товаришів по роботі. Головне, добре підготуватися і підійти до всього з гумором! Сценарій розрахований на корпоратив, що складається з шести і більше співробітників.
    Ролі: Ведучий, Дід Мороз, Свиня.
    Знадобляться: штучні бороди для конкурсу, скарбничка у вигляді жовтого або золотої свині, подарунки.
    Ведучий: «Здрастуйте, дорогі пані та панове. Сьогодні ми достопочтенно зустрічаємо Новий рік. Тільки перед зустріччю давайте на ціпок згадаємо найкраще, що було в 2018 році».
    Тут люди починають згадувати і ділитися враженнями від минулого року. Може в цьому брати участь голова корпоративу, відзначивши кращих працівників, які зуміли відзначитися.
    Ведучий: «Скажіть мені, кого ми чекаємо найбільше на це свято, хто ніяк не піде на пенсію?»
    Гості: «Дід Мороз!»
    Приходить співробітник в образі Діда Мороза.
    Дід Мороз: «Хо-хо! А ось і я! Ось розмріялися! Я собі такий стаж відпрацюю, що пенсія у мене буде в биткоинах обчислюватися!»
    Дід Мороз: «Забув сказати, я не один, а з другом прийшов».
    Заходить співробітник в образі свині.
    Свиня: «Хрю-Хрю. Признавайтесь, хто в цьому році себе по-свинськи вів. Хочу почути розповідь про ваші свинские вчинки! У кого самі «свинячі», тих і полюблю!»
    Співробітники починають весело розповідати різні історії, а свиня їх оцінює і коментує. Найкраще буде, якщо в цій ролі постане працівник без комплексів і з хорошим почуттям гумору. Відразу після цього починається конкурс, подарунок в якому визначте ви самі.
    Свиня: «Ну ви свині, хочу вам сказати Коротше, хрю. Давайте подарую кому-небудь з вас заочно подарунок. Значить, загадуєте бажання на наступний рік протягом п'яти секунд, хто не встиг, той вибув. Останній залишився — переможець».
    Колеги починають гру, з часом люди вибувають, переможець отримує приз від Діда Мороза.
    Дід Мороз: «Я все-таки людина стара і конкурси буду влаштовувати по-своєму».
    Свиня: «Хрю, ну давай, діду, валяй».
    Дід Мороз: «Друзі, прошу уваги, конкурс на кмітливість, а точніше, на мудрість. Доповніть прислів'я».

Тут починається конкурс, хто першим продовжує прислів'я, той отримує презент:

• На Бога надійся, а сам (не зівай).

• Всяк правду шукає, та не всяк (її творить).

• Щоб пізнати людину, треба з ним (пуд солі з'їсти).

• Дружба дружбою, (а служба службою).

• Якби знав, де впадеш, то (соломки б підстелив).

• Конкурс закінчується, люди отримують свої презенти.
    Дід Мороз: «Хто самий щедрий? Хто самий бородатий?»
    Свиня перебиває: «Той хто бородаті анекдоти розповідає».
    Дід Мороз: «Давай подивимося, хто тут такий».
    Починається конкурс під назвою «Бородатий анекдот». Завдання кожного — розповісти анекдот, якщо хтось його знає, той має право перебити співробітника і продовжити. Якщо співробітника перебили, на нього надягають бороду. У підсумку той, на кого найбільше наділи борід, і стає самим бородатим.
    Дід Мороз: «Ну що ж таке, тепер, виявляється, я не самий бородатий»
    Свиня: «Ех, я вже втомився. Підемо, Дід!»
    Дід Мороз: «Підемо».
    Ведучий: «А як же подарунки?«
    Дід Мороз: «Подарунки?! За пісню!»
    Тут співробітники починають обирати людину, яка заспіває Дідусеві Морозу пісню. Після Дід Мороз роздає подарунки і прощається з усіма.
    Дід Мороз: «А наостанок я залишу вашої компанії подарунок, який зміцнить ваші дружні стосунки».
    Дід Мороз дарує жовту або золоту скарбничку у вигляді поросяти.
    Дід Мороз: «Кладіть всі в неї гроші протягом року. Не важливо скільки, кожен сам вирішує, яку суму і коли йому в неї класти. Важливо, щоб ніхто не озвучував, скільки він клав у скарбничку, все повинно залишатися абсолютно конфіденційним».
    На Новий рік незалежна особа влаштовує жеребкування з трьома призерами, які поділять ту суму, що накопичилася.
    Дід Мороз іде.

Сценарій Нового року для старшокласників

«Як двієчник сенс життя шукав». Сценарій розрахований на цілий клас або кілька класів. Ролі: Двієчник, Однокласник 1 Однокласник 2 Однокласник 3 Маг, Дівчина з класу, Дід Мороз.
    Двієчник: «я Втомився від усього, від навчання у тому числі. Батьки лають за двійки кожен день. А куди поступати? ЕхСкладно все, складно»
    В цей час підкрадається людина в магічному вбранні, стає прямо за його спиною.
    Двієчник: «А от би одразу всьому навчитися, знати всі! Щоб не витрачати час на зубріння і підготовку».
    Маг поплескує його по плечу.
    Маг: «Бажання цікаве-з».
    Двієчник: «Ой, я злякався. Ти хто? Що так вирядився?»
    Маг: «Я той, хто виконує бажання. Загадувати, і буде воно виконане».
    Двієчник: «Хочу знати все на світі!»
    Маг: «Буде виконано!»
    Маг йде, двієчник сідає в позу мислителя і робить здивоване обличчя. Після цього приходять однокласники.

Однокласник 1: «Вась, ти чого в скайпі не відповідаєш?»
    Однокласник 2: «Що за ігнор пішов від тебе?!»
    Двієчник: «Марно все це так безглуздо»
    Однокласник 1 звертається до однокласника 3: «Що це з ним?»
    Однокласник 3 відповідає: «Не знаю»
    Двієчник: «Ви хочете, як я розумію, свято зустріти?»
    Однокласник 3: «Ну так».
    Двієчник: «І отримати подарунки».
    Однокласники хором: «Так!»
    Однокласник 2 додає: «Яким ти став щедрим»
    Двієчник: «Ось у мене є, так би мовити, презент. Його отримає той, хто визначить мені сенс життя».
    Хлопці дружно починають придумувати цікаві відповіді. Але тільки один за сценарієм каже: «Робити селфи з гарними дівчатами!»
    Двієчник: «Хм, це настільки незграбно і безглуздо, що в цьому є якийсь сенс Давайте так, той хто першим зробить найбільше селфи з ошатними дівчатами, той отримає від мене подарунок».
    Хлопці чоловічої статі починають швидко робити селфи з дівчатами, перший, як і сказано, одержує приз.
    Двієчник: «Та що ви радієте? Мене вже стільки часу хвилюють питання нейролингвистики».
    Однокласник 1: «Ми тобі можемо допомогти!»
    Двієчник: «Допомогти зможете, звичайно, тільки замість просити будете. Жадібні ви».
    Однокласник 2: «Та ні, ми тобі допоможемо».
    Двієчник: «Допоможете, тільки гірше, ніж у випадку, якщо я вам запропоную подарунок».
    Однокласник 3: «Вірно!»
    Двієчник: «Тоді ладно, я задумався про символічному значенні слова «ялина». Поділіться на команди, яка більше всіх назве слів із закінченням на «ялина», та і перемогла».
    Хлопці діляться на команди залежно від їх кількості, після починають пропонувати слова. Такими можуть бути: заметіль, вчитель, табель, житель, дриль, меблі, кабель, пудель, мета. Команда перемагає і отримує свої призи.
    Дівчинка з класу жалібно: «З цими конкурсами ви мені всю взуття забруднили!»
    Двієчник: «І що? Десять хвилин, витрачених на взуття, незамінні? На що вони підуть? Бути може, часу і немає зовсім»
    Однокласник 2 перебиває його: «Ти, звичайно, грандіозно змінився, але, може, замість роздумів конкурс влаштуєш».
    Двієчник: «Істинно, не в словах справа, а в практиці. Добре, я стаю в центр, а ви повторюйте мої рухи, кому наступлю на ногу, той замість мене в центр встане».
    Дуже важливо, щоб під час конкурсу учасники намагалися наступати на ноги непомітно. У пріоритеті має бути повторення рухів. Гра після закінчення деякого часу закінчується.

Двієчник: «Ось один одному ноги відбили, а сенс життя якої, я так і не зрозумів».
    Однокласник 1: «Про що ти думаєш? Тобі скоро іспити здавати!»
    Двієчник: «А потім іспити в інституті, робота, пенсія. Ех, а сенс?»
    Раптом заходить Дід Мороз.
    Дід Мороз: «Здрастуйте, діти А ніби й не діти. З претензією я до вас, ви про мене забули?»
    Однокласники: «Ні, Дідусь Мороз, ми тебе любимо і пам'ятаємо».
    Дід Мороз: «От і славно! Що ж вас відвернуло від мене?»
    Однокласник 2: «Наш завзятий двієчник мудрецем став!»
    Дід Мороз: «Эвоно як! Перевіримо, зараз загадаю вам загадки!»
    Під час загадок важливо, щоб двієчник сидів мовчки з похмурим виглядом. Хлопці ж не повинні знати заздалегідь відповіді на них.
    Дід Мороз:

• Всупереч закону всесвітнього тяжіння цей предмет чим він важчий, тим з ним легше? (Гаманець).

• У назві якого російського міста сховалися чоловіче ім'я та сторона світу? (Владивосток).

• Хто говорить на всіх мовах? (Відлуння).

• По чому в ліс ходять? (По землі).

• Чим їх більше, тим вага менша. Що це? (дірки).

• Дід Мороз: «Що-то ваш мудрець мовчав весь час»
    Двієчник: «Мовчав, тому що дурніші заняття, ніж відгадування чого-небудь, я в житті не бачив».
    Дід Мороз: «Після чого він у вас так змінився?«
    Двієчник: «ТакМаг один заходив, я і попросив, щоб я все знав на світі. Тільки тепер стало гірше, жити важче».
    Дід Мороз: «Можна Виправити! Хлопці, підкажіть, будь заняття на світі найдурніше».
    Однокласники починають вигадувати подібні заняття, які повинен виконувати двієчник під оплески Діда Мороза.
    Двієчник: «Глупею я, ура! Спасибі вам, спасибі!»
    Дід Мороз: «Я, звичайно, часто зустрічав цікаві прохання, але таке вперше».
    Однокласник 3: «Горі від розуму у нього трапилося».
    Дід Мороз: «схоже».
    Дід Мороз: «Втім, я радий, що ви настільки дружні, допомагаєте один одному».
    Однокласник 1: «А що нам за це буде?»
    Дід Мороз: «А що я всім завжди даю? Дітям, дорослим роздаю?»
    Однокласники: «Подарунки!»
    Дід Мороз починає роздавати подарунки і бажати кожному гарного Нового року.
    Дід Мороз: «Я радий, що зустрів вас. Сподіваюся, вірити в мене ви ні на мить не припиняли, кожен рік подаруночків бажали. Я за це вам дякую! Бажаю здати іспити на п'ять, вступити туди, куди хочете, щоб все легко і чудово у вас було!»
    Дід Мороз іде.

Сценарій свята для жіночого колективу

У сценарії бере участь жіночий колектив від шести чоловік і один чоловік.
    Ролі: Ведуча, Дід Мороз.
    Ведуча: «Дівчата, у це свято всі ми один одному хочемо побажати чоловіка, що володіє Якими якостями? Підкажіть мені!»
    Співробітниці починають говорити, які якості вони люблять чоловіків. Провідна підхоплює це.
    Ведуча: «Так, щедрого, забезпеченого, благородного, розумного. А якщо я скажу, що є такий? Хочете, щоб я його покликала?»
    Співробітниці відповідають згодою. Потім заходить Дід Мороз.
    Дід Мороз: «Ой, які красуні! Привіт, це я, ваш друг з дитинства, раді мене бачити?»
    Дід Мороз: «Я як завжди з подарунками. Втім, просто так вам їх не подарую. Дам тільки найкрасивішим, самим розумним і чудовим!»
    Ведуча: «З чого ж нам почати?»
    Дід Мороз: «Ну, запитати, холодно вам, дівчата, я не можу. Як каже молодь — просікли фішку. Але чутливість я перевірю вашу!»
    Обирає від п'яти до десяти жінок і ставить їх спиною до стільців. На стільці попередньо кладуть нежорсткі предмети. Суть конкурсу полягає в тому, щоб жінки вгадали, що під ними. Перша вважається переможницею.
    Дід Мороз: «Оце найбільш чутлива! Тримай подарунок, онучка».
    Дід Мороз: «Дорогі дами, життя — нелегка штука, тому я бажаю з'ясувати, хто у нас сама витривала».
    Дід Мороз дістає повітряні кульки і роздає учасницям.
    Дід Мороз: «Подаруночок отримає та, що швидше надме повітряну кульку без використання рук».
    Після конкурсу Дід Мороз дає подарунок.
    Дід Мороз: «Порадували, порадували. А танцювати вмієте?»
    Співробітниці відповідають ствердно.
    Дід Мороз: «Так не цікаво, танцювати всі дами вміють, а сидячи вмієте?»
    Дід Мороз: «Хоч раз так танцювали? А я вас навчу!»
    Жінки сідають на стільці і повторюють руху танцюючого стоячи Діда Мороза.
    Дід Мороз: «Любо, любо так! Хочу вас ще на щедрість у привітаннях перевірити».
    Заздалегідь готуються маленькі аркуші паперу, на яких написано початок пропозицій.

• бажаю, щоб

• всім дісталося

• але ось начальнику б не дісталося

• і щоб у кожного

• всупереч моїм бажанням, хочу сказати

• Далі кожній потрібно записати максимально короткий привітання тільки у вигляді іменника і дієслова. Змішати всі привітання і розкладати одне до кожного із заготовлених. Виходять смішні привітання, деколи абсурдні, зате забавні!
    Дід Мороз: «У наш час так не вітали, звичайно. Ех, постмодерн ваш, сучасність».
    Дід Мороз: «Хочу з'ясувати, хто з вас найбільш ерудована. А ну-ка відповідайте на запитання!»

• Що таке чумацький шлях? (галактика)

• Найдовша річка в світі? (Ніл)

• З яким не менш великим художником не порозумівся Леонардо да Вінчі? (Мікеланджело)

• Столиця Індії? (Нью-Делі)

• Який правитель Росії переніс Новий рік на зиму? (Петро I)

• На чому катається Дід Мороз в європейській традиції? (на оленях)

• Які фігури вивчає стереометрія? (об'ємні)

• Який філософ вважається очільником комуністичної ідеології? (Маркс)

• Скільки разів змінював свою назву місто Санкт-Петербург? (три рази)

• Дідусь Мороз дає подарунок тій, яка більше всіх дала вірних відповідей.
    Дід Мороз: «Ой, які ви в мене розумні, а давайте заспіваємо? Тільки незвично».

Спів по оплесків. Люди вибирають, яку новорічну пісню вони будуть співати. Вибирається одна людина в ролі Діда Мороза, який буде плескати в долоні. На раз, два, три всі починають співати одну і ту ж пісню. Але як тільки обраний людина грюкне, все відразу повинні почати співати про себе. А коли той чоловік знову грюкне, вони повинні продовжити співати, тільки в слух.
    Дід Мороз: «Молодці, швидко вчитеся, швидко міркуєте. Що за онуки пішли, геніальні, їй-богу».
    Дістає довгий аркуш паперу.
    Дід Мороз: «Так, що у мене там далі за спискомКонкурс краси, ага. Ні, дуже складно вибрати, всі красуні. Тому всі отримують від мене подарунок за свою неповторну красу».
    Він починає всім дамам роздавати подарунки і говорити компліменти.
    Дід Мороз: «Порадували ви мене, я вдячний вам, значить, і рік буде вдячний вам. Побачимося в наступному році!»
    Дід Мороз іде.

Інші варіанти сценаріїв для зустрічі Нового 2019 року

Варіантів може бути багато. Чим більше людей, тим цікавіше. Приміром, коли багато народу, то можна влаштовувати командні ігри. Коли святкують Новий рік без дітей, то можна вставляти «дорослі» жарти в сценарії і вигадувати цікаві ігри.
    Якщо ви маєте просторий майданчик і великий бюджет, то цілком можна перетворити Новий рік у справжній театр.
    Ось короткий опис декількох сценаріїв.

Новий рік з Колобком

Кількість учасників: від дванадцяти і більше.
    Ролі: Баба, Дід, Дід Мороз, Баба Яга, Лисиця, Вовк, Заєць, Ведмідь, Колобок.
    Починається все з того, що бабця з дідом сидять за столом і думають, як пригостити хлопців. Бабка від старості вже і забула рецепт колобка, хлопці починають танцювально показувати створення колобка з тіста. З'явившись, колобок вирішує подарувати «радість» Діду Морозу і Снігуроньці, які, в свою чергу, подарують її всім дітям.
    Колобку одному не впорається, тому на допомогу він закликає хлопців, починаючи гру «Паровоз». Суть гри полягає в збереженні команди, кожен кладе руки на плечі іншого і починає рухатися, перемагає та команда, яка зберегла у своєму складі найбільше хлопців. На шляху Колобка будуть зустрічатися всі лиходії з казки: Заєць, Вовк, Ведмідь і Лисиця.
    У подоланні усіх труднощів на допомогу приходитимуть хлопці. Приміром, із Зайцем діти будуть змагатися в відкушуванні морквини, прив'язаною на мотузочці до чого-небудь. З вовком хлопцям доведеться заспівати яку-небудь пісню разом, розгадати всі загадки у ведмедя.
    Діти, подолавши всі труднощі, закликають Діда Мороза, але замість нього приходить Баба Яга, яка хоче з'їсти колобка. Дід Мороз раптово з'являється, проганяє Бабу Ягу і роздає дітям подарунки з сердечками, на яких написано слово «радість».

Новий рік з Буратіно

Ролі: Буратіно, Кіт Базиліо, Лисиця, Мальвіна, Дід Мороз, Снігуронька, Артемон, Карабас-Барабас.
    Кількість учасників: від десяти і більше.
    Можна також зіграти сценарій на тему казки Олексія Толстого «Буратіно».
    Буратіно вбігає до зали, де стоїть ялинка, там йому повідомляє Цвіркун, що свято не відбудеться. Буратіно засмучений, але Цвіркун говорить йому, що свято можливий тільки у випадку, якщо Буратіно відкриє замок золотим ключиком. Ключик можна отримати у Карабаса-Барабаса.
    Заходять Мальвіна і вірний їй Артемон, Мальвіна читає загадки хлопцям, на які вони повинні відповісти. Після цього Артемон веде Мальвіну і Буратіно до Карабасу-Барабасу.
    Далі дія переходить до Лисиці з котом Базиліо, вони хочуть вкрасти ялинку з усіма іграшками. В потрібний момент з'являється Буратіно, вони кличуть Карабаса собі на допомогу. Карабас оголошує себе Дідом Морозом, а Буратіно пропонує йому взяти участь в конкурсі «Перетягни канат», ключ дістанеться переможцям.
    В кінці конкурсу з'являється Дід Мороз, який допомагає перетягнути канат Буратіно. Карабас з Лисицею та котом Базиліо тікають, віддавши ключ Буратіно. Дід Мороз починає водити хоровод навколо ялинки, з'являється Снігуронька і всі співають новорічні пісні. Далі Снігуронька з Дідом Морозом роздають подарунки і прощаються з хлопцями.
    Ще один веселий сценарій за мотивами казки про Червону Шапочку можна подивитися на відео:

Будь-яке свято можна зробити казковим. Головне — бажання і уяву!
    Щасливого Нового 2019 року вам!
    • Сьогодні
    • Популярне
    • Читають