• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Оформлення столу на Новий рік 2019

Новий рік - це час, коли все має бути на найвищому рівні і це стосується абсолютно будь-якої речі, і сервіровка столу в цьому випадку грає дуже важливу роль. Погодьтеся, від того як оформлений новорічний стіл залежить настрій всіх оточуючих, адже хочеться, щоб ця ніч стала однією з найбільш пам'ятних і залишила б масу яскравих і незабутніх емоцій і вражень.
Оформлення столу на Новий рік 2019

Але перш ніж почати придумувати щось незвичайне і оригінальне слід обов'язково вивчити всі пристрасті і смаки нового господаря, адже він є одним з найголовніших і важливих гостей у вашому будинку, який повинен обов'язково затриматися в ньому на цілий рік. Як відомо, майбутній рік пройде під владою Жовтої Свині, яка уособлює стихію Земля. А що це означає, і що відносно цього говорять експерти і фахівці? Все просто, настійно рекомендуються звернути увагу на вибір потрібної колірної гами, моделі посуду та використання аксесуарів. Але, про все докладніше, щоб не наробити зайвих помилок.
Оформлення столу на Новий рік 2019

Чим прикрасити новорічний стіл - всі поради?

Напевно, кожен погодиться з тим, що сервіровка столу полягає не тільки в правильному виборі страв, а й у використанні аксесуарів, і в знанні деяких секретів. Про що ж ідеться?

По-перше, декоративні елементи і аксесуари. Кращими декоративними елементами для новорічного столу є свічки. Вони налаштовують на святкову атмосферу і служать додатковим прикрасою. Можна використовувати будь-які свічки, але краще, якщо це будуть кольорові. Ідеальними кольорами будуть жовті, а також золотисті тони. Можна прикрасити свічки своїми руками: поставте їх в красиві золотисті або дерев'яні свічники, додайте трохи новорічної тематики: зображення сніжинок, різних химерних візерунків. Якщо немає підсвічники, використовуйте чарочку або блюдце, на яке можна покласти трохи жолудів, ялинову шишку і гілочку. Використовуйте новорічні аксесуари: дощі, гірлянди, невеликі ялинкові прикраси.
Оформлення столу на Новий рік 2019

По-друге, тарілки і посуд для напоїв. У рік Свині бажано використовувати посуд з кераміки, але можна скористатися і традиційним набором з порцеляни. Про які радах і рекомендаціях варто пам'ятати?
В першу чергу виставляється сервірувальна тарілка великого діаметру (біля кожного гостя). Вона буде служити підставкою, тому можна використовувати будь-яку плоску тарілку.
Зверху ставиться тарілка меншого діаметру.
Зліва від них ставлять невеликі блюдця або дрібні тарілки для хліба.
Так як в Новий рік 2019 на столі буде досить велика кількість напоїв, в тому числі і алкогольних, необхідно ставити по кілька келихів для кожного гостя.
Оформлення столу на Новий рік 2019

Чарки і келихи ставляться з правого боку, трохи вище від тарілки сервіровки.
Келихи обов'язково оновлюються перед подачею нового блюда, склянки для води залишаються.
Посуд для напоїв повинна бути різних розмірів, а також мати відповідну форму.
Маленькі чарки подають для лікарів і міцних вин: портвейну і хересу.
Для червоних вин підходять келихи з вигнутими, злегка опуклими, стінками.
Для білих вин використовуються високі подовжені келихи, такі ж походять для шампанського і ігристого.
Оформлення столу на Новий рік 2019

По-третє, вибір страв, меню святкового столу. Свиня любить все натуральне. До напівфабрикатів, купленим в супермаркетах, вона далеко не лояльна. Не можна сказати, що вона їх не любить, але і особливої ​​радості вони їй не приносять. Тому бажано, щоб все - від простенького салату до новорічного торта - було приготовлено своїми руками і, звичайно ж, з любов'ю. Свиня любить, коли на новорічному столі багато їжі і вона різноманітна. Проблема в тому, що далеко не кожен стіл здатний вмістити велику кількість страв. Та й переїдати, навіть в новорічну ніч - не їсти корисно. Звідси пара рад:
Не варто готувати велику кількість кожного салату.
Не обов'язково розкладати кожен салат в окрему салатницю.
Можна на одній великій плоскій тарілці розмістити кілька закусок.
Оформлення столу на Новий рік 2019

В іншому, нічого екстраординарного вигадувати не варто. Хоча, є ще один нюанс - за деякими джерелами господиня 2019 року любить об'ємні прикраси.

Тому між тарілками можна розкласти різні новорічні аксесуари, наприклад ,: ялинові гілочки і шишки, а на самі тарілки перед початком свята поставити серветки, надавши їм якусь цікаву форму.
По-четверте, сервіровка посуду і столових приладів. Якщо ви хочете всіх здивувати і порадувати, то найправильнішим і найкращим варіантом стане використовувати універсальну посуд. Яких тут слід дотримуватися рекомендацій і порад?
Оформлення столу на Новий рік 2019

У рік Свині гарячі страви можна подавати прямо в горщиках або глиняних кокотницах.
Для холодних страв і закусок підійдуть красиві келихи, невеликі тарілки з кераміки. Набори посуду необхідно підбирати залежно від святкового меню.
Оформлення столу на Новий рік 2019

Столові прибори також можна оформити в сільському стилі, прикрасивши ажурними мереживними серветками або поклавши на лляні рушники. Незвично, але дуже оригінально, будуть виглядати одягу для приладів: новорічні рукавиці або мініатюрні шарфики з тонких плетених тропічних кісок.
Всі столові прилади повинні лежати опуклою стороною вниз, вилки зубцями догори, ніж - вістря направлене в сторону тарілки. Ножі і вилки кладуть праворуч від тарілок, вилки - з лівого боку.
Десертні ложки лежать праворуч від ножа, опуклою стороною вниз.
Правила сервіровки посуду: Келихи ставляться в тій послідовності, в якій будуть подані напої. Вони не повинні перешкоджати користуватися столовими приборами.
Тарілки підбираються і розставляються в залежності від типу страви і часу їх подачі. Тарілки повинні стояти не ближче 2-х сантиметрів до краю стола.
Посуд для спецій. Солонка, ємності з приправами і спеціями повинні стояти в середині столу. При необхідності ставляться соусниці, розетки для варення і вершкового масла.
Келихи для напоїв краще всього оформляти в загальному стилі посуду. Підійдуть золотисті і блискучі блискітки, малюнки в жовтому і бежевому тонах, підійде і кольорове скло. Звичайні прості келихи і стакани для напоїв можна прикрасити новорічним дощиком. Посуд для напоїв ставиться праворуч від тарілок.
Оформлення столу на Новий рік 2019


Знання всіх цих порад і рекомендацій, допоможе вам здійснити в реальність все те, що ви задумали. Найголовніше, не боятися експериментувати і творити.
Оформлення столу на Новий рік 2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають