• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
  • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
  • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
  • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Оформлення новорічного столу 2019. Чим прикрасити новорічний стіл

Напередодні початку святкування зимових урочистостей, одне з головних завдань - правильне оформлення новорічного столу 2019. Крім підходять до приводу страв і напоїв, саме місце застілля повинно бути прикрашене, виходячи з певних правил і порад.

Всі добре знають прислів'я, яка говорить, що як Новий рік зустрінеш, таким виявляться і всі наступні його 364 прояви. Саме тому слід з усією відповідальністю підійти до питання прикраси святкового столу - нехай краще весь наступний рік за ним збираються гості, ніж він буде постійно пустувати. Залишилося лише визначити, чим прикрасити на Новий рік цю зону, щоб створити правильну атмосферу казкового свята. Цікаво? Що ж, давайте обговоримо!
Оформлення новорічного столу 2019. Чим прикрасити новорічний стіл

Основні відомості

Для початку слід згадати, хто буде покровителем зазначеного часу. Виходячи з офіційних відомостей, 2019 рік пройде під керівництвом останнього представника Східного гороскопу - Земляний Свині або Жовтого Кабана. Виходить, щоб всі наступні 12 місяців пройшли максимально вдало, важливо просто правильно розташувати до себе господиню цього періоду.

Якщо мова заходить про святковий стіл, тут все повинно бути просто ідеально. І проблема тут не в якихось конкретних стравах - сама зона зустрічі свята має стати такою, щоб приманювати удачу.
Оформлення новорічного столу 2019. Чим прикрасити новорічний стіл

Головні дрібниці новорічного столу

Перед тим, як накрити святковий стіл, спочатку потрібно вибрати відповідну до приводу скатертину та інші текстильні аксесуари.

Скатертина. Для привітання року Свині найкраще зупиниться на варіанті з льону, бавовни або шовку. Ідеально рішення - мереживна оборка або вишивка. Колірна прерогатива не особливо важлива, але краще скористатися варіантами жовто-червоної гами відтінків. Перед тим, як застелити скатертиною сам стіл, потрібно її випрати і гарненько пропрасувати. Поверх тканинної основи можна покласти спеціальну настільну доріжку.
Серветки. Ідеально рішення для зустрічі новорічної ночі - тканинні серветки. Паперові варіанти теж доречні, але тільки на кухні. Вони привносять в загальну концепцію торжества нотку простоти і бідності. Найбільш виграшно виглядають серветка яскравих відтінків: жовтого, коричневого, рожевого, оранжевого або червоного. Прекрасне рішення - варіанти з візерунком або тематичними картинками. Якщо недалеко від будинку ростуть хвойні дерева, можна покласти поруч з серветкою на столі невеликі колючі гілочки - як декор. Вони допоможуть не тільки наповнити зону зустрічі свята особливим шармом, але і привнесуть в будинок впізнаваний з дитинства аромат. До речі, при бажанні прикрасьте хвойні гілочки мініатюрними іграшками або штучним снігом.
Підсвічування. Новорічне застілля асоціюється з інтимною обстановкою, де немає яскравого освітлення. Найкраще в цей час скористатися кількома великими свічками, придбаними заздалегідь. Ідеальне рішення - ароматичні свічки, розставлені в канделябри. Чим хороший цей варіант? Економиться вільне місце на столі, та й світло рівномірно освітлює кожен куточок кімнати. За інше, саме чарівне освітлення кімнати, буде відповідати гірлянда на ялинці.
Єдина композиція. Ні для кого не є особливим секретом той факт, що центральною ланкою будь-якого будинку на Новий рік вважається блискуча в міріади різнокольорових вогнів ялинка. По центру святкового столу теж можна поставити невелику новорічне деревце або ж скласти цікаву композицію їх хвойних гілок, польових квітів, шишок і сухоцвітів.
Оформлення новорічного столу 2019. Чим прикрасити новорічний стіл

Поради щодо оформлення

Кілька слушних настанов від китайських астрологів допоможуть зробити оформлення святкового столу максимально правильно.

Для традиційного декору зазначеної зони варто скористатися поєднанням салатового і червоного кольорів. Добре, якщо в поданих до столу стравах ці відтінки теж будуть присутні.
Надати келихах більшої святковості допоможе штучний сніг або червона стрічка, зав'язана бантиком.
Не потрібно надто перевантажувати стіл мільйоном тарілок, ложок, пляшок і інших обов'язкових елементів. Тут має бути присутнім хоч трохи вільного простору.
Важливо, щоб під час застілля на столі знаходився і символ наступаючого періоду - Свинка. Звичайно ж, мова йде не про буквальне присутності (страви зі свинини) - якась статуетка, м'яка іграшка або ж свічка у вигляді забавної свині. Краще поставити на стіл скарбничку, щоб потім весь рік не потребувати фінансах. Для цього в скарбничці повинні знаходитися великі грошові купюри.
Оформлення новорічного столу 2019. Чим прикрасити новорічний стіл


Сервіровка новорічного столу


Будь-яка господиня знає, що центральним елементом гарного застілля вважаються, звичайно ж, не тарілки, ложки та серветки, а саме святкові частування. До речі, важливо не тільки смачно приготувати всі заплановані страви, а й правильно їх подати. Для цього слід запам'ятати кілька простих, але дуже поширених рад по сервіровці новорічного столу.

Спочатку, поверх засланої скатертини, виставляємо тарілки, а після розкладаємо інші столові прибори. В останню чергу на столі з'являються склянки, келихи, чарки та інші тари для пиття.
Під тарілки в обов'язковому порядку стеляться тканинні серветки, тоді як столові прилади дозволено покласти і паперовий їх варіант. Добре, якщо серветки будуть вторити свята у вигляді цікавих зображень.
Виходячи їх чинного застільного етикету, столові прибори розкладаються тильною стороною до столу. При цьому ложки повинні знаходитися з правого боку тарілки, а вилки - з лівого. Ніж укладається гострим кінцем до тарілки, щоб гості не поранилися.
Для додаткових потреб поряд з основною тарілкою, ставитися додаткова, маленька, а поверх неї встановлюється закусочна. Всі прилади не повинні занадто близько розташовуватися один до одного.
Фрукти подаються до столу в спеціальній вазі, і щоб ці продукти швидше розходилися, їх слід заздалегідь промити, нарізати і красиво укласти.
Напої розставляються в різних кінцях столу, щоб гості не тягнулися до них і не просили постійно передати потрібну тару. Ставити алкоголь по центру стола - поганий тон.
Оформлення новорічного столу 2019. Чим прикрасити новорічний стіл

Саме так виглядають основні правила етикету, що стосуються оформлення новорічного столу до наближається зимового торжества. Найважливіше в цьому процесі завжди керуватися почуттям міри і стилю, уникаючи зайвої перевантаженості. Покровителька 2019 року любить розміреність, красу і незвичність форм, а тому слід порадувати Земляну Свинку, щоб домогтися його розташування.
Оформлення новорічного столу 2019. Чим прикрасити новорічний стіл
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають