• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Символ 2019 року за Східним календарем – Жовта Земляна Свиня

Вчення мудреців із Стародавнього Китаю стверджує, що кожен новий календарний період проходить під заступництвом свого тотемного тварини, знаходячи не тільки небесного покровителя, але і виражені домінанти у вигляді кольору і стихії. Китайський календар містить інформацію про дюжині таких тотемів, і кожен з них може поєднуватися з одним з п'яти можливих відтінків і природних явищ, які чергуються в певній послідовності.
Впливу кольору, стихії і тварини-тотема схильні всі події, які нас очікують в 2019 році, такі як стан фінансів, підйом по кар'єрних сходах, успішність поїздок, стан здоров'я і багато іншого. 2019 рік пройде під знаком Жовта Земляний Свині , яка змінить Жовту Земляну Собаку.
В цілому, людству доведеться досить спокійний життєвий період. Земляні роки дозволять нам відпочити після важких і емоційно насичених днів, проведених під впливом вогняних знаків — Півня і Мавпи. Відносини в 2019 році будуть характеризуватися теплом і стабільністю, а потрясіння загрожують небагатьом. Хочете розібратися в ситуації докладно? Тоді дізнайтеся, що з себе представляє Жовта Земляна Свиня, яка буде правити світом з 05 лютого 2019 по 24 січня 2020 року!
Символ 2019 року за Східним календарем – Жовта Земляна Свиня
Жовта Земляна Свиня вступить у свої права 05 лютого 2019 року

Характерні особливості знака Свиня


Щоб зрозуміти, як в 2019 році залучити на свою сторону Фортуну, варто уважно ознайомитися з характером Свині, а також характеристиками знаків, що належать земляний стихії і одягнених у жовті тони. Тільки такий комплексний підхід дозволить вам зустріти у всеозброєнні!
Для початку поговоримо про головні характеристики тотема, адже Свиня – не настільки проста тварина, як може здатися на перший погляд. Перша її особливість полягає в тому, що цей символ є останнім у переліку знаків китайського календаря. Це означає, що у новому календарному періоді вам належить підвести підсумки за цілі 12 років свого життя! Свиня обов'язково розставить все на свої місця, дасть можливість вирішити конфлікти і віддасть всім по заслугах. Основні тези для року Свині виглядають так:

 • Свиня являє собою жіночу сутність, тобто інь, і відноситься до 4-го трикутника знаків (у нього також входять Вівця і Кролик). Інь у китайців асоціюється з холодом, вогкістю, спокоєм і силою, яка стає особливо потужною в кінці літа і на початку зими;

 • Початкова стихія Свині – вода, яка, як ми знаємо, може бути спокійною, що приносить родючість і умиротворення, але часом стає бурхливим – і в цьому випадку слід чекати бід і руйнувань;

 • Головний колір знака Свиня – чорний. У нас зазвичай асоціюється з горем і трауром, але у китайців до нього зовсім інший підхід. Для них чорний – це колір честі, гідності, успіху і характеру, який дозволяє долати будь-які перешкоди. Наприклад, саме чорний був обраний кольором першого китайського імператора, коли він здобув вражаючу перемогу над династії Чжоу;

 • Стороною світла Свині є північ-північний захід- це напрямок китайські мудреці ототожнюють з часом пізнього смерку, коли промінь Сонця ось-ось зникне за лінією горизонту.


 • Якщо говорити про самому знаку, то Свиня має сумлінністю, сострадательностью і щедрістю. Це знак, який вміє концентруватися на своїх цілях. Якщо він вирішив чогось досягти, то направить всі енергетичні запаси на рішення цієї задачі. Прохання про допомогу від Свині – це скоріше рідкість, ніж правило. Свині розраховують виключно на себе, зате охоче допомагають іншим людям. Багато людей користуються цією особливістю Свиней, тим більше, що це один із самих наївних знаків китайського гороскопу.
  Характер у Свині спокійний – ніякі неприємності не можуть вибити її з сідла. Вона приймає будь-яке положення речей і методично продовжує рухатися по наміченому шляху. Скласти руки і чекати, поки буря вщухне — не в характері Свині. Крім того, Свині відрізняються відмінним здоров'ям, якщо тільки не вдаються до обжерливості і алкогольних узливань. Головна мета Свиней – помірно харчуватися і стежити за вагою. Натомість представники даного знака легко переживають стреси: там, де інший тотем зануриться в депресію, просто Свиня набереться сил, добре виспиться і знову буде рватися в бій.
  Символ 2019 року за Східним календарем – Жовта Земляна Свиня
  2019 рік стане для вас часом нових знайомств і міцної дружби
  Перед вами — творчий знак з добре розвиненою уявою. Свині відмінно ладнають з людьми і жваво цікавляться новинками науки і техніки. Саме тому коло професій, в яких Свині можуть досягти успіху, практично не обмежений – вони стають талановитими рестораторами або акторами, відмінними медиками або ветеринарами, креативними дизайнерами або журналістами, успішними художниками або менеджерами з продажу.
  У міжособистісних комунікаціях представників цього знака відрізняє відкритість, завдяки чому Свині легко обзаводиться друзями і часто стають популярними в школі або на роботі. Свиням вподоби дріб'язковість, а дрібним негараздів вони просто не надають значення – дружба для них настільки цінна, що вони можуть поступитися заради її збереження власними інтересами. В любові вони є вірними і ласкавими партнерами, дотримуються сімейних цінностей та найбільше цінують чесність і відвертість.
  Цікавий факт: найкращими партнерами для Свиней вважаються люди, народжені в рік Кози, Тигра і Кролика. А ось з Мавпами і Зміями їм дуже складно налагодити дружні та партнерські, так і любовні зв'язки.
  І наостанок — ще кілька важливих моментів, які варто враховувати Свиням:

 • Щасливими цифрами цього знаку є 2 5 і 8 а також всі числа, в яких вони містяться. Зате цифри 1 і 7 можуть принести Свині нещастя;

 • Плануєте важлива справа? Тоді сміливо вибирайте 17 і 24 числа кожного місяця;

 • Квітами цього знаку є гортензія і маргаритка;

 • Відтінки, які Свиням краще мати в гардеробі або навколишньому інтер'єрі, — жовтий, сірий, коричневий і золотий. А ось червоного і синього потрібно уникати;

 • Камінням-талісманами Свині виступають корали, топази і лазуриты.


 • Серед знаменитих представників знаку Свині можна згадати одного з найбагатших людей світу — Рокфеллера, прекрасну Клеопатру, художника Марка Шагала, письменника Ернеста Хемінгуея, режисера Вуді Аллена, а також акторів і актрис Алена Делона, Мілу Куніс і Джареда Лєто.

  Стихія 2019 року


  Ми вже згадали, що головною стихією 2019 року буде Земля, яка у китайських мудреців асоціюється з непорушністю, постійністю, родючістю і цнотливістю. Цілком природно, що Жовта Свиня, що має твердий грунт під ногами, має додаткові характеристики у вигляді пунктуальності, реалістичного погляду на речі, здорового глузду, аналітичного мислення, а також приголомшливого вміння з усього витягати користь.
  Символ 2019 року за Східним календарем – Жовта Земляна Свиня
  Земляна стихія посприяє появі у вашому житті матеріальних благ
  Будь-тотем, який взаємодіє із Землею, отримує додаткову проникливість, а раціональний склад розуму і методичний підхід до справ дає можливість успішно просуватися до намічених цілей. Люди, народжені в роки Землі, відрізняються стриманим характером, різкі сплески емоцій – це не їх особливість, а нездоровий азарт і легковажність їм просто невідомі.
  Земля – стихія творення, яка має чітку прив'язку до матеріальних благ. Саме тому Земляний Свині важливо отримувати винагороду за працю, добре харчуватися і оточувати себе комфортом. Втім, всі блага Свиня отримує не просто так. Земля дає їй можливість працювати старанно, наділяє практичністю і вмінням співвідносити ризик та вигоду. Представники цієї стихії ніколи не ганяються за журавлями, якщо вже мають синицю в руці. Але є у «земляних» особистостей і негативна риса – надмірна зарозумілість. Деколи вони можуть переконатися у власній непогрішності та праведності.
  Цікавий факт: найкращий час для Земляних Свиней – це кінець літа і початок осені, коли природа ніжиться в променях сонця, спека вже спала, а холоди ще не настали.

  Головні кольори 2019 року


  Безумовно, вдачу Свині багато в чому залежить від колірних характеристик року. Ми вже сказали, що Свиня 2019 року буде мати жовте забарвлення, а це колір, який у східних мудреців означає сталість і розум, помножені на досвід. Якщо заглибитися в міфологію Китаю, то можна дізнатися, що жовтий – це колір, що означає Центр нашого світу, і саме в нього пофарбований імператорський дракон.
  Колір 2019 року – це наполегливість, стабільність та успіх, тому він ідеально комбінується зі стихією Землі, посилюючи її кращі сторони. На Свиню річний колір також діє благотворно, роблячи її чуйним і вірним сім'янином, гарантуючи їй легкий норов і наявність власної точки зору. Жовтий тон – це відмінний настрій і багатство. Він обдаровує красою і життєвими силами, адже недарма це колір земної світила. Він легкий і теплий, як Сонце, що зігріває і заряджає позитивом навіть в похмурі дні.
  Жовтий колір допомагає Свині творити, щосили стимулюючи її потенціал. До речі, не дивно, що саме цього кольору віддавали перевагу багато геніальні художники, письменники, музиканти і поети минулих років. Наприклад, за словами Гете, жовте скло – це порятунок для похмурих днів, адже світ стає кращим, душі хочеться захоплено співати, а серцю набагато легше битися.
  Символ 2019 року за Східним календарем – Жовта Земляна Свиня
  Колір сонця зробить наступний рік воістину радісним і оптимістичним
  Підтримує китайських мудреців і психологія, адже жовте оточення допомагає нам оптимістичніше дивитися на світ. Наука, названа хромотерапією, наказує дивитись на жовті предмети і носити цей тон, щоб стимулювати мозкові процеси, нормалізувати функцію печінки, шлунка і сечового міхура. Ще одні прихильники жовтого – фізіологи, які рекомендують їсти дині, банани і лимони, ледве відчувши наближення нудьги.
  Втім, є у жовтих відтінків і свої негативні риси. Наприклад, азіатські народи співвідносять їх з трауром, а в країнах Європи жовтий часто асоціюється з ревнощами. Так що переборщувати з кольором року не варто – в непомірних кількостях він викликає тривогу і підвищує дратівливість.

  Підтримують кольору 2019 року • Коричневий. Цей колір відповідає стихії року (Землі) і означає стабільність, твердий грунт під ногами, здоровий глузд і родючість. Такий колір підходить практичним людям, які не чужі життєвих благ в їх найпростішому прояві, адже відмінний сон, їжа смачна і якісна одяг важливі для кожного з нас. Коричневі тони дуже комфортні, вони приводять у стан спокою і дозволяють відчувати себе в безпеці. Не дивно, що їх люблять заможні, ощадливі й солідні люди. Китайські мудреці кажуть, що якщо вам потрібно поліпшити здоров'я і зміцнити зв'язки з рідними, використовуйте цей колір в східному секторі житла. З погляду фізіологів, він доброчинний для людської кісткової системи, але якщо з ним перестаратися, то можна відчути напади меланхолійних настроїв і стати більш затиснутим людиною;

 • Теплий помаранчевий. Дуже гармонійний колер, в якому теплота жовтого спектру підтримується ще й життєвою енергетикою червоних тонів. Фахівці з фен-шуй стверджують, що помаранчеві відтінки роблять нас бадьорими і енергійними, подовжують нашу молодість і підтримують відмінне здоров'я. Фахівці з психології кажуть, що ці тони відповідають за ентузіазм і натхнення. До речі, ці характеристики підходять і під характер Свині. Фізіологам відомо, що апельсинові відтінки добре впливають на роботу селезінки, легень і судинної системи, а хромотерапевты рекомендують їсти з помаранчевої посуду тим, у кого є проблема з апетитом. Втім, скрізь потрібно знати міру – надлишок помаранчевого може спровокувати вас на ризиковані вчинки, які виходять за межі розумного поведінки;

 • Золотий. Природно, цей колір відразу асоціюється з багатством і радістю, тому фахівці з фен-шуй радять помістити в західній частині житла невелику статуетку (в 2019 році це повинна бути фігурка Свині ) золотого тони. До речі, це ще й один з модних кольорів 2019 року, так що металік в одязі допоможе не тільки привернути прихильність Свині, але і відповідати фешн-трендам. Китайці кажуть, що золото відповідає за таланти, досвід і мудрість, а психологи стверджують, що така одяг додає нам рішучість і активізує мозок. Але якщо з ніг до голови одягатися в золоті тканини, то можна стати особистістю, в якої гординя затьмарює голос розуму.


 • Додатково в 2019 році можна застосовувати м'яку охру, модний хакі, тони шафрану і оливи. Ну а для Свиней, як вже було сказано вище, рекомендований чорний колір, який відповідає цій тварині. До речі, на тотемі 2019 року жовтий колір відображається особливо добре – така Свиня користується підвищеною популярністю оточуючих, успішна у протилежної статі, завзята і витривала, вміє фантазувати і надихати, але здатна включити аналітичну частину свого розуму, щоб провести точні розрахунки.

  Яким буде рік Жовтої Земляної Свині?


  З'єднавши всю інформацію про тотемі 2019 року, можна сказати, що доля майбутнього календарного періоду багато в чому залежить від мудрості світових правителів. Свиня повідомить їм чесність і прямоту, а також наділить здоровим глуздом, щоб вони змогли привести свої країни до стану політичної і економічної рівноваги. Світ стане спокійніше, адже Свиня відрізняється миролюбністю. Конфлікти нарешті вщухнуть, вийшовши з стадії військових зіткнень.
  Символ 2019 року за Східним календарем – Жовта Земляна Свиня
  У 2019 році конфлікти нарешті можуть вщухнути, і на Землі запанує мир
  Жовта Свиня обіцяє сільському господарству процвітання, а землі — багатий урожай. Свиня відмінно відноситься до усього живого, так що в цьому році нам не загрожують катаклізми, руйнівні природні явища або масові епідемії. Новий тотем вміє співпереживати, любить мир і спокій. Цілком можливо, що економічна ситуація в більшості країн поступово покращиться, значно підвищивши якість життя громадян, змучених кризою.
  Основою будь-яких ваших вчинків повинні стати інтелектуальність і неординарність мислення. Креативним особистостям Свиня дарує безліч шансів, які перетворять їх починання в свершившуюся мрію. Більше того – вас чекає ще й фінансове благополуччя! Тотем року чудово розуміє, що без грошей не можна створити комфортні умови для життя. Відкладати всю прибуток в кубушку – погана затія, так як Свиня любить гуляти і насолоджуватися радощами життя. Втім, просто так з неба нічого не впаде. Свиня винагородить тільки сумлінну і чесну працю.
  Свиня толерантна і благоволить тим, хто бажає бачити, як живуть люди в інших країнах і на інших континентах. Сміливо купуйте квитки та плануйте самі екзотичні подорожі! Що стосується інших аспектів, то 2019 рік буде спрямований на формування сім'ї. Свиня прислухається до старших і не мислить себе без потомства, а вміння показати себе з кращого боку і проявити емпатію приваблює до Свиням безліч нових людей. Скоріше всього, 2019 рік пройде для вас під знаком розширення кола спілкування.
  Тим не менш, в рік Жовтої Свині потрібно вміти тримати себе в руках. Часом Свиня схильна до фаталізму, але її відкритий і легкий норов допоможе вам не звертати уваги на труднощі. Нагадаємо ще раз, що 2019 рік завершить 12-річний календарний цикл, так що приготуйтеся підбивати підсумки. Свиня дасть можливість нарешті вирішити суперечки, закінчити проекти, примиритися з вороже налаштованими родичами і завершити судові справи. Варто скористатися нагодою і ретельно спланувати все, що ви хотіли б зробити, щоб увійти в новий календарний цикл повністю оновленим.
  Цікавий факт: 2019 рік стане неймовірно успішним для багатьох Свиней, Щурів, Тигрів, Кролів, Коней, Драконів і Мавп. Іншим знакам буде складніше завоювати симпатії тотема.

  Як залучити удачу в 2019 році?


  Символ 2019 року за Східним календарем – Жовта Земляна Свиня
  Постарайтеся задобрити символ 2019 року, щоб досягти справжніх висот!
  Хочете залучити Жовту Земляну Свиню на свою сторону? Тоді скористайтеся парою нескладних порад!

 • Щоб не засмутити Свинку, Новий рік обов'язково потрібно організувати в колі сім'ї, або хоча б на пару годин відвідати близьких родичів у ніч з 31 грудня на 1 січня;

 • Дотримуйтеся основних колірних рекомендацій при виборі одягу для свята. А краще взагалі перегляньте гардероб, відібравши на кожен сезон хоча б одну річ головного або підтримують тонів (жовтого, оранжевого, коричневого або золотого);

 • Обов'язково приготуйте різноманітний стіл, повний зелені, грибів, м'яса, солодощів, овочів і сирів – страви можуть бути будь-якими, але в новорічну ніч варто уникати свинини;

 • Свиня любить все природне, тому вам весь рік не доведеться морочитися з зачіскою, макіяжем і прикрасами. Стихія Землі дозволяє носити золото і срібло, натуральне каміння, видобуті з надр, а також дерево;

 • Не забудьте купити або зробити своїми руками амулет для дому – невелику свинку;

 • Спілкуючись з друзями і рідними, не забувайте надавати їм підтримку і постійно перебувати на зв'язку – чуйна Свиня оцінить таку поведінку;

 • Придивляйтеся до нових знайомих – тотем обов'язково підкине шанси для романтичних знайомств і придбання покровителів в кар'єрних питаннях;

 • У 2019 році вам належить працювати чесно і з максимальною самовіддачею – тотем не сприймає ніяких вивертів, адже сам є дуже простодушним;

 • Для збереження здоров'я краще обрати збалансовану, але не занадто строгу дієту. Активні види спорту Свиня не дуже любить, строгі обмеження в їжі не терпить, але розуміє, що потрібно тримати фігуру.
 • Символ 2019 року за Східним календарем – Жовта Земляна Свиня
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають