• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Статуси про Новий рік Свині 2019: нові, про життя, зі змістом, красиві і смішні

Соціальні мережі давно і міцно увійшли в наше повсякденне життя. І не дивно, адже мережі вконтакті, facebook і однокласники — це зручні інструменти, які дозволяють ділитися подіями нашого життя з усіма друзями, родичами та знайомими, дізнаватися новини з перших рук, а також вітати зі святами навіть тих, хто виїхав в інші країни чи міста.
Статуси — ще одна важлива складова життя в соцмережах. Фактично, це можливість поділитися нашим настроєм, повідомити про зміни, привітати всіх з новорічними урочистостями і подякувати за привітання на свою адресу. У вас чудовий настрій, і ви хочете поділитися ним з друзями перед Новим роком? Це також можна зробити за допомогою статусів! Ми вже зібрали для вас колекцію смішних, забавних і навіть злободенних статусів на 2019 рік Свині!
Статуси про Новий рік Свині 2019: нові, про життя, зі змістом, красиві і смішні
Не забудьте оновити статус в соцмережах перед Новим роком!

Новорічні статуси для соціальних мереж

• Встигнути б зустріти Новий рік Свині до поросячого визгу

• Плани на 2019 рік: кожна справжня свиня повинна побудувати хлів, посадити дуб і виростити свиненка!

• На Новий рік людина на 80% складається з алкоголю, на інші 20% — з олів'є.

• Не чіпай мене! Це на Новий рік!

• Як «Новий рік вже у вівторок»?!

• Як зустрінеш Новий рік, так тобі і треба!

• До Нового Року залишилося 520 гривень.

• Ось і свят кінець! Хто не спився – молодець!

• Скоро Новий рік А ще досі соромно за минулий.

• Якщо як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш, то я — спати

• Скоро Новий рік! Щось він зачастив останнім часом

• Якщо Ви не любите Новий рік, то з імовірністю 87% Ви – мандарин.

• До Нового Року прийнято повертати борги. Віддав усе. Включаючи подружній.

• Щоб ти точно не розбудовувалася через ідіотський подарунка на Новий рік, я вирішив нічого тобі не дарувати.

• А 2018-й точно не був високосним?

• Скоро Новий Рік, так що я на дієті 3 кіло мандаринів і трохи шампанського!

• Зараз всі ламають голову, де відзначати Новий рік. А я подбала про це ще в серпні, купивши диван.

• В наступному році обіцяю вести себе приблизно приблизно як в цьому.

• Щоб заощадити на гірляндах, беріть ялинку з-під Чорнобиля.

• Немає повісті сумнішої на світі, ніж Новий рік і думки про дієту

• Вивчив азбуку Морзе, щоб 1 січня о 8 ранку простукати перфоратором сусідам «З новим роком!»

• До кого ні заглянеш в новорічну ніч, у всіх столи ломляться від фінансової кризи

• Бажаю всім в Новому Році не проклацувати своє щастя мишкою!

• Скоро Новий Рік! Забудь про старі помилки! Плануй нові!

• Чим прекрасні новорічні свята? Не треба напружуватися: захотілося супчика — розігрів холодець.

• Кажуть, як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш. Господи, спаси і сохрани

• Коротко про свята — прожрали місячний бюджет.

• Завтра піду вибирати собі шубку. Подарую чоловікові на Новий Рік кредит

• В цьому році лист буду писати Снігуроньці. Вона, як жінка, повинна мене зрозуміти.

• Який період напіврозпаду олів'є?

• Дорогий Дідусь Мороз! Подаруй мені на Новий рік нового хлопця. А колишнього забери собі у олені.

• Під ялинкою вранці 1 січня лежить все найкраще — подарунки, друзі

• Навіть оселедець хоче на Новий Рік шубу, що вже говорити про жінку!

• Ступінь мого самотності на Новий Рік: позичив кота у колишньої і зазначав з ним.

• На Новий рік комусь ялинки, а кому — білки.

• Політ думки після зустрічі Нового року не відбувся через туман в голові.

• З боргами зустрічати Новий рік — до біди. Всіх обдзвонив, нагадав. А то шкода їх

• І тільки ялинки ненавидять Новий рік

• У мене дуже низькі стандарти — якщо я не покінчив з собою, рік був хороший.

• Дорогий Дідусь Мороз. Весь рік я була зразковою дівчинкою Можна мені хоч тепер кого-небудь убити?!
  • Статуси про Новий рік Свині 2019: нові, про життя, зі змістом, красиві і смішні
    • Сьогодні
    • Популярне
    • Читають