• 18:15 – Модні купальники 2019: фото, тенденції, суцільні і роздільні новинки 
  • 18:14 – Модні жіночі дублянки 2019: фото, тенденції зими 
  • 18:13 – Модні сукні Осінь-2019: фото, тенденції і новинки 
  • 18:13 – Модний образ Зима-2019: фото луків, тренди та новинки 

Новорічні анекдоти 2019 про свиню. Прикольні на новий рік

У той момент, коли тарілки з салатами наполовину порожні, алкоголь мирно допомагає перетравлювати різні смаколики в шлунку, а задоволені ситістю люди починають потроху засипати (час то не дитяче), прихід черга веселощів. Звичайно, завжди можна пограти в різні забавні ігри, але більша частина підпилих гостей слабо погоджується вставати з-за столу без крайньої потреби. У такому випадку єдиний вихід всього один - анекдоти. Тільки ось все гуморини повинні бути прикольні на Новий рік. А про кого ж жартувати в ніч приходу чергового символу року, що не про нього самого. Вийдуть, напередодні свята доведеться заздалегідь дізнаватися новорічні анекдоти 2019 про свиню. Хочете, допоможемо з пошуками?

Як виявилося, про володарці наступаючого року існує чимало кумедних жартів. З їх-то допомогою і вдасться розворушити втомлену компанію гостей. Отже, жартуємо!

Анекдоти

Дорогі колеги! Керівництво компанії повідомляє про те, що в святковому письмовому вітанні на честь свята, посланого всім співробітникам по електронній пошті, була допущена невеличка помилка. Тому фразу «З Новим роком, свині!» Потрібно читати без коми.

Свекруха напередодні свята вирішила провести невелику ревізію невістці. Блукаючи кімнатах квартири, вона проводить пальцем по всім видимим поверхням і зауважує на ньому пил.

- Ну, і як це неподобство називається?

Невістка відразу ж відповідає:

- Свиня скрізь бруд знайде!

- Як ти, Серьога? Помирився зі своєю?

- Природно! Не далі як вчора зволила доповзти до мене на колінах!

- Да ти що? Не може такого бути! І що ж вона сказала?

- «Чуєш ти, свиня, вилазь вже з-під ліжка».

4 години ранку. До чергової надходить телефонний дзвінок.

- Вітаю! Це Товариство по захисту тварин?

- І кого ж це тобі, Свині, в таке протягом 1 січня захотілося захистити?

Одного разу під час подорожі двоє друзів вирішили зупинитися на нічліг не в самій хорошому готелі.

- Скажіть, а скільки коштує кімната в цьому свинарнику?

- Для однієї свині - 50 рублів, для пари - 100.

- Дорога! Якщо ти погодишся вийти за мене, я буду робити все від мене залежне, щоб прогодувати свою свиню.

- Здається, милий, я погано тебе розчула - ти хотів сказати «сім'ю»?

- Хтозна, хтозна ...

Розмова в шашличної.

- Вітаю. Скажіть, у вас готують якісь страви зі свинини?

- дарагой, послухай! Мамою клянусь: у житті цей баран був тією ще свинею!

Дитина мавпи, коли виростає, стає дорослою мавпочкою, ослёнок - ослом, козеня - козлом, порося - угодованої свинею. І тільки людському потомству вдається після досягнення повноліття ставати не одним з представників свого роду, а кимось із перерахованих вище тварин.

У корита з помиями стоять дві вгодовані свині. Одна намагається зробити з себе інтелігентну леді, використовуючи столові прилади, в той час як інша накидається на їжу, залазячи в балію прямо з брудними ногами. Пообідавши трохи, замазура цікавиться у своїй вихованої подруги:

- Скажи, люба, а на біса ти намагаєшся? Або ти думаєш, що з тебе вийде не жирний ковбаса, а повітряне тістечко?

- Доктор! Дайте відповідь, тільки чесно: у мене грип?

- Звичайно!

- Свинячий?

- В як ви думали? Це ж треба до такого додуматися: викликати швидку в 5 ранку 1 січня, коли температура всього 36,8 !!!!

Кілька хвилин залишається до початку всім відомої дитячої програми «На добраніч, малюки!». Провідна звертається до свого іграшковому одному:

- Степашка, а ти не знаєш, де наш Хрюшка?

- Звичайно знаю. Він сьогодні вирішив залишитися вдома, так як у нього свинка.

- Бідолашний! Напевно, лежить там зараз в ліжку, мучиться ...

- Це навряд чи. Вони лише день тому познайомилися.

Голодні студенти сидять в своїй кімнаті в гуртожитку, і намагаються придумати, чим можна пообідати.

- М'яса так хочеться, прямо жах!

- Може тоді краще свиню завести і відгодувати?

- Сумніваюся, що це хороша ідея: всюди буде бруд і жахливий сморід.

- Нічого страшного! Трохи поживе і звикне.

Приходить інспектор з перевіркою в грузинське кафе, робить замовлення і починає пробувати страви. Відрізає невеликий шматочок свинини, і після проби запитує у господаря:

- Непогано! Чим тварина годували?

- Хлебом, - відповідає той.

- Як так! Хлібом не можна годувати свиню! Штраф!

Через деякий час приходить в цей же кафе інший інспектор. Ситуація повторюється.

- Смачне м'ясо. А чим годуєте свиню?

- гній, - відповідає господар.

- Так як таке можливо? Ви ж потім цим м'ясом годуєте людей! Штраф!

Прийшла черга третього інспектора.

- Дуже смачне у вас м'ясо! Чим годуєте свинку?

- Та нічим! Просто давав їй деньгі і вона сама їсти хадила.

- Скажіть, а що таке вечірка?

- Це той же ранок, тільки доводиться грати не зайчика-попригайчіка, а справжню свиню.

Шокуюча новина! Вченим вдалося створити гібрид людини і свині. Вже найближчим часом буде випущено нове покоління чиновників, яке, правда, ще потребує деяких доопрацювань.

Вести суперечка з юристом - те ж саме, що обливати свиню брудом. Зовсім скоро вдасться зрозуміти, що тварина отримує від цього процесу справжню насолоду.

Невеликі новорічні розповіді

Крім анекдотів про конкретний тварину - символі наступаючого року, завжди можна розвеселити публіку веселими розповідями з життя Снігуроньки, Діда Мороза, Вовочки і інших, не менш відомих персонажів російських анекдотів.

Дитячий садок готується до майбутнього Нового року. Вихователі допомагає хлопцям переодягнутися в їх білосніжні костюми. Осторонь від цього процесу знаходиться тільки Вовочка.

- Вовочка, а чому ти не переодягається в свій наряд?

- Тому що я не розумію білого одягу. Краще вже одягатися в щось коричневе, щоб добре виділятися на тлі снігу.

За одним святковим столом зібралася сім'я і всі їхні численні друзі. Раптом зі столу падає вилка. В останній момент її встигає підхопити і повернути на місце господар будинку.

- Фууу, слава Богу. - прошепотів він. - З Божою допомогою, гостей більше бути не повинно.

У той час на кухню заходить дівчинка, і голосно говорить.

- Мамочко, татко! Там Тітка Зіна застрягла в ліфті.

Два товариша вирішили зателефонувати в новорічну ніч.

- І все одно мені важко уявити, як у вас виходить там жити?

- Насправді, все поки не настільки критично, адже цього всього лише -20 морозу.

- Тільки -20? По телевізору сказали, що у вас там все -60!

- -60? А, так це на вулиці!

Розмовляють двоє хлопців.

- Ось поясни мені, тільки виразно: ти навіщо взагалі смикнув Діда Мороза за бороду?

- Я всього лише хотіла перевірити, вона справжня чи штучна

- Який результат?

- Що ти! Справжнісінька! Тільки у мене тепер дилема - не знаю, куди її сховати ...

- Тату, ти напевно вже знаєш, який потяг в світі спізнюється найдовше?

- Ні, синку, не в курсі.

- Той, який ти мені обіцяв подарувати ще в минулому році.

У США є цікава традиція - відзначати 31 жовтня свято всіх мертвих. Як виявилося, таке ж торжество святкується і в Росії, тільки воно переноситься на 1 січня.

Підібравши декілька оптимальних і не дуже вульгарних анекдотів, легко зробити новорічне застілля добрішим, теплим і приємним.
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають